Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Хочу купити новий смартфон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2008, 11:41 #672843   #21
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
То шо кричать (Саме кричать а не грають) голосно то факт, але для дзвінка я собі на повний звук не ставлю, бо получається пародія а не звук.
Згідний...але мене впирає в тих динаміках то , що їх і глухий почує (дуже голосно кричать). Просто в мене колись був К750 і вроді норм динаміки , а на вулиці не чув мелодії (
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2008, 20:44 #679985   #22
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата:
Допис від kadeem Переглянути допис
на дану модель мене радувала б ціна хоча б 400 доларів !!!
на рахунок Н 82 спорити не буду.. телефон достойний, але свою ціну не виправдовує.. а ті, хто розуміються на телефонах - знають шо хоч там буде 8 мп - фотки всерівно будуть набагато гірші, ніж фоти з фотоапарата (навіть старої мильниці 3.2 мп) !!!!
оце ти помилився 100% почитай цей обзор с амса з 8мп камерою - http://www.mobile-review.com/review/...8-camera.shtml

тут порівняння самса 8 мп з кеноном 7.1 і фотки приблизно одинакової якості. такшо 3.2 точно обскакав!!!!!!

Пройшли ті часи коли фото було забавкою в телефоні. тепер це серйозна річ які невстидно на 20*30 а то і більше роздрукувати!!

Уривок тексту-
Сравнение с Canon IXUS 70
Для начала снимки на улице днем. Погода не лучшая, но, как отмечено выше, это даже в плюс для нашего сравнения камеры в Samsung i8150 и цифрового фотоаппарата Canon IXUS70. Фотоаппарат имеет разрешение 7.1 Мп против 8.0 Мп у смартфона от Samsung, однако, едва ли стоит считать эту разницу критичной для того, чтобы оценить качество снимков с каждого из устройств.



В целом снимки сравнимы, что уже можно ставить в плюс смартфону от Samsung. Фотографии, сделанные при помощи фотоаппарата, в большинстве случаев имеют более натуральные цвета, на снимках Samsung i8510 порой хорошо прослеживается агрессивная (в сравнении с цифровым фотоаппаратом) постобработка снимков, отсюда их перенасыщенность, чрезмерная резкость. При этом, в части фотографий мы видим шумы на снимках с фотоаппарата, тогда как смартфон справляется лучше. Обратите внимание на снимок в помещении (метро), уровень шумов одинаков, при этом оба устройства имели стандартные настройки для съемки (авто). Краткий итог будет таким: в условиях пасмурной погоды при недостатке освещения Samsung i8510 не намного хуже качественной цифровой мыльницы. Сравнимый уровень шумов, четкость снимков только подтверждают это.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2008, 17:37 #681060   #23
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Юзаю Н73 МЕ ... смартом покищо задоволений на 100%
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2008, 21:09 #681124   #24
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

HTC S 710
супер апаратик
Тішусь як слонь таблеткою
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2008, 08:32 #681308   #25
Поганий хлопчик
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Ну а що ви скажете на рахунок Е-70
Поганий хлопчик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2008, 09:23 #681332   #26
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від Поганий хлопчик Переглянути допис
Ну а що ви скажете на рахунок Е-70
Тест телефона.
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2008, 12:15 #681500   #27
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від Поганий хлопчик Переглянути допис
Ну а що ви скажете на рахунок Е-70
Старье..
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2008, 13:53 #681566   #28
L1th
 
Аватар для L1th
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від Поганий хлопчик Переглянути допис
Ну а що ви скажете на рахунок Е-70
розкладна клавіатура не внушає довіри + стара модель
L1th зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2008, 09:04 #699686   #29
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

що краще купити...н73ме чи е51...?
або який смартфон краще купити в межах 2000грн?????????
цікавить саме nokia
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2008, 02:31 #703062   #30
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

n 73 краще по ціні і начинці. Повір.
sewerder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2008, 20:33 #707968   #31
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

...До вашого відома,шановні - найбільший завод виробництва телефонів нокіа - знаходиться в китаї...Там виробляються терефони made by Nokia, made in Germania, i made in Hungary - що призвело в квітні 2007 року до скандалу, за правом захисту споживачів з компанією Нокіа...Оригінальні телефони нокіа тільки фінського виробника, всі інші - це дочірні компанії з маркою LTD (Для тих зто не знає - це товаритство з обмеженою відповідальністю, які не гарантують якість зборки оригінальних брендів)...То ж варто задуматись, чи варто купляти телефон Нокіа? Тим більше - що ті хто працює в майстернях знають - Найбільше псуються на сьогодні іменно телефони нокіа... Це вже ширпотреб, конвеєр, з якого багато браку...
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2008, 20:44 #707976   #32
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

...Що до вибору смартфона - Simbian на мою думку - вже не актуально...Тим більше, що такі бренди як SonyEricson i Samsung Вже перейшли на Windows mobile 6.1 з сенсором - тобто на комунікатори, в порівняні з якими - навіть найкрутіший смартфон Нокіа тихенько курить в сторонці...
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=864
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=926
По ссилках можете самі почитати - НОКІЯ просто ВІДПОЧИВАЄ!
Так що раджу купляти всім комунікатори...Найгірший комунікатор, на мою думку, кращий ніж найкращий смартфон нокіа (в одному ціновому діапазоні)..Хто не вірить - можу доказати!
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2008, 08:06 #708877   #33
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
Тим більше - що ті хто працює в майстернях знають - Найбільше псуються на сьогодні іменно телефони нокіа...
Може тому, що зараз переважна більшсть купує телефони саме цього бренду. А є багато ламерів, які до телефона ставляться як до двонилки писалки і не більше, а тому кидають або топлять їх!!! попередня Нокія прослужила в мене 1,5 роки без проблем. Зараз служить баті і аналогічно без ніяких проблем. (Мейд бай хангарі ) Зараз в мене теж смарт нокії. 2 місяці без єдиного глюка. (Мейд бай Фінляндія правда...)
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2008, 08:20 #708891   #34
YG
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
...Що до вибору смартфона - Simbian на мою думку - вже не актуально...Тим більше, що такі бренди як SonyEricson i Samsung Вже перейшли на Windows mobile 6.1 з сенсором - тобто на комунікатори, в порівняні з якими - навіть найкрутіший смартфон Нокіа тихенько курить в сторонці...
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=864
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=926
По ссилках можете самі почитати - НОКІЯ просто ВІДПОЧИВАЄ!
Так що раджу купляти всім комунікатори...Найгірший комунікатор, на мою думку, кращий ніж найкращий смартфон нокіа (в одному ціновому діапазоні)..Хто не вірить - можу доказати!
Для мене Нокія це насамперед якість і надійність, всі телефони цієї макри якими я коли небудь користувався ніколи не глючили і не були в ремонті. І тому не думаю що коли небудь куплю собі телефон іншого виробника, бо для мене важливіше надійність, а не функціонал
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2008, 20:36 #709430   #35
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
...Що до вибору смартфона - Simbian на мою думку - вже не актуально...Тим більше, що такі бренди як SonyEricson i Samsung Вже перейшли на Windows mobile 6.1 з сенсором - тобто на комунікатори, в порівняні з якими - навіть найкрутіший смартфон Нокіа тихенько курить в сторонці...
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=864
http://www.hpc.ru/devices/device.php?dev_id=926
По ссилках можете самі почитати - НОКІЯ просто ВІДПОЧИВАЄ!
Так що раджу купляти всім комунікатори...Найгірший комунікатор, на мою думку, кращий ніж найкращий смартфон нокіа (в одному ціновому діапазоні)..Хто не вірить - можу доказати!
наш ответ чемберлену
раз
два
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2008, 16:28 #715524   #36
_xXx_
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Для мене Нокія це насамперед якість і надійність, всі телефони цієї макри якими я коли небудь користувався ніколи не глючили і не були в ремонті. І тому не думаю що коли небудь куплю собі телефон іншого виробника, бо для мене важливіше надійність, а не функціонал
...Щодо надійності і якості, то такі бренди комунікаторів і смартфонів як: Айфон, HTC, Asus, особливо акцентую увагу на останніх моделях від НТС, давно переплюнули по якості і надійності смарти від нокії....Хто не вірить, можу продемонструвати наочно свій HTC TyTN II (P4550 / Kaiser) , якість зборки і матеріали в якого кращі як в Нокії 8600 Luna, а функціонал багатший за нокію E90...Правда ціна на нього в Україні зараз 5100 грн. А це немало....
_xXx_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2008, 21:55 #715809   #37
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Перше: у айфона ще нос не дорос рівнятись з такими гігантами як нокія.
Друге: за таке бабло(5100), є як мінімум 5-6 варіантів набагато кращих, ніж оцей твій HTC TyTN II, як мінімум це Samsung Witu, Toshiba G900, Glofish X800, HTC TOuch Diamond. А хвалитися доволі посереднім комунікатором за шалені бабки я б не став.
Але я так розумію, що доказувати тут нема кому...
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 03:58 #715938   #38
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

Цитата
Допис від _xXx_ Переглянути допис
...Щодо надійності і якості, то такі бренди комунікаторів і смартфонів як: Айфон, HTC, Asus, особливо акцентую увагу на останніх моделях від НТС, давно переплюнули по якості і надійності смарти від нокії....
Відколи це iPhone став комунікатором чи смартфоном? Це "яблучко" немає елементарних функцій: відправки MMS та запису відео (потрібно ставити окрему програмку щоб можна було записувати відео). Крім того, немає слоту на картку пам"яті і не можна самому замінити акумулятор - потрібно відсилати в сервіс центр. Це взагалі телефон-інвалід. Дивуюся тим людям які так шаленіють від нього. Що там особливого? Тицяння пальцями?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 10:24 #716009   #39
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

..ніколи не шаленів від нокії, але це просто бомба (особливо при ціні 279 євро):

http://www.mobile-review.com/article...kia-5800.shtml
http://www.mobile-review.com/review/nokia-5800.shtml
http://www.mobile-review.com/review/...-edition.shtml
http://www.mobile-review.com/review/nokia-5800-2.shtml
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 11:45 #716043   #40
YG
Типово Відповідь: Хочу купити новий смартфон

я як тільки його побачив, то зразу зрозумів що наступним моїм смартфоном буде саме Нокія 5800
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:06.