Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.06.2017, 19:00 #2696057   #5461
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус в таких випадках казав дуже релігійним фарисеям наступне:"Помиляєтесь ви, не знавши писання, ні Божої сили." (Матв.22:29) Ну і пояснював деякі основоположні речі про майбутній вік, який буде вже нематеріальним:
Цитата ... ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити, ні вмерти вже не можуть, бо рівні вони анголам, і вони сини Божі, синами воскресіння бувши. (Лук.20:35,36)
Так це ж те, за що поплатився Адам, коли замість того, щоб жити в даному йому Богом земному раю, захотів жити на небесах, немов боги. Тобто Ісус обіцяє віруючим те саме, що обіцяв Сатана.
Якби Адам не зігрішив, то жив би вічно в раю земному, правильно? Звідки взявся рай небесний?
Як будуть жити хижаки в раю небесному ясно - ніяк. А як же ж вони жили до гріхопадіння? Чим харчувались?
Якщо Бог створив їх разом з іншими тваринами, значить наперед знав, що буде гріхопадіння і вони пригодяться. Так виходить?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 19:06 #2696060   #5462
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Так це ж те, за що поплатився Адам, коли замість того, щоб жити в даному йому Богом земному раю, захотів жити на небесах, немов боги. Тобто Ісус обіцяє віруючим те саме, що обіцяв Сатана.
Сатана брехав, щоб звести Адама зі шляху.
Ісус повертає людство на шлях до пізнання Бога.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якби Адам не зігрішив, то жив би вічно в раю земному, правильно? Звідки взявся рай небесний?
Спочатку фізичне, а потім духовне. Адам би (і людство) перейшов би час першого етапу і пішов би у наступні віки. Втім, оскільки Бог знав, що він спіткнеться, то передбачив вихід з цього стану через прихід Ісуса Христа, прийняття Його і спасіння людей через нове народження.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Як будуть жити хижаки в раю небесному ясно - ніяк. А як же ж вони жили до гріхопадіння? Чим харчувались?
Якщо Бог створив їх разом з іншими тваринами, значить наперед знав, що буде гріхопадіння і вони пригодяться. Так виходить?
Звичайно, що Бог знав і знає все.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 19:10 #2696061   #5463
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Спочатку фізичне, а потім духовне. Адам би (і людство) перейшов би час першого етапу і пішов би у наступні віки.
Де про це написано? Саме що Адам перейшов би з земного життя в небесне, якщо б не зігрішив.
І нарешті хочу почути відповідь - чим харчувались хижаки до гріхопадіння?

Востаннє редагував frhfnthy: 12.06.2017 о 19:22.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 20:45 #2696077   #5464
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Де про це написано? Саме що Адам перейшов би з земного життя в небесне, якщо б не зігрішив.
Божий план не відмінився гріхопадінням Адама.
А показаний Божий план у звістці, яку приніс нам Ісус Христос, а потім проповідуваній Його апостолами.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І нарешті хочу почути відповідь - чим харчувались хижаки до гріхопадіння?
Не знаю. Але, впевнений, що люди до їх раціону точно не входили.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 21:12 #2696080   #5465
Jeman
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Люди де спочатку жили? Причому тут гріх Адама до планів Бога?
Jeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 06:22 #2696102   #5466
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Люди де спочатку жили? Причому тут гріх Адама до планів Бога?
Jeman, це запитання до мене чи до когось іншого?
Якщо до мене, то на перше запитання Ви відповідь знаєте.
Щодо того, яке відношення гріхопадіння перших людей має до планів Бога, то вочевидячки, маємо те, що перші люди вчинили всупереч тій волі (тому бажанню, задуму), в якій їм варто було перебувати. Це втягнуло людство в могилу гріха та смерті, для визволення людей з якої приходив Ісус Христос.
Тому, як в Адамі всі померли , так у Христі всі (хто прийме Його) оживуть.
Адам - це людство у земному етапі, а Христос - це майбутній вік людства, людство у духовних тілах, у єдності з Богом.
Оскільки ми не знаємо точно як відбувалися б події з людством, якби гріхопадіння не було, то можемо констатувати те, що майбутній вік - це задум Божий.
Апостол Павло пояснює, що тіло земне (фізичне, звичайне) - це перший етап, за яким настає етап другий, коли людство з Адама переходить в Христа (останнього Адама, який є дух).
Цитата 44 сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне.
45 Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий.
46 Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне.
47 Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь.
48 Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні.
49 І, як носили ми образ земного, так і образ небесного будемо носити.
(1Кор.15:44-49)
Саме тому народження від Духа Єгови (народження від Бога, народження згори) є таким важливим. Людині необхідно народитися згори (слова Ісуса Христа), бо це є народженням для життя у майбутньому віці.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 18:50 #2696172   #5467
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому сучасні тварини- це дещо не ті тварини, які жили до Потопу.
То допотопний лев був дуже схожий на теперішню корову?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
тіло земне (фізичне, звичайне) - це перший етап, за яким настає етап другий, коли людство з Адама переходить в Христа
Дуже дивно, що Бог при створені людини нічого не говорив про якесь її небесне життя:
"І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!"

А ще більш дивно, що Бог так багато трудився над створенням матеріального світу, який з ваших слів абсолютно непотрібний, бо людина призначена для світу духовного. Можна було відразу помістити її на небо, як анголів.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 19:17 #2696175   #5468
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То допотопний лев був дуже схожий на теперішню корову?
Можливо Бог зробив якісь зміни. Негрів теж не було до потопа.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А ще більш дивно, що Бог так багато трудився над створенням матеріального світу, який з ваших слів абсолютно непотрібний, бо людина призначена для світу духовного. Можна було відразу помістити її на небо, як анголів.
+
Але так як Новак не всі вважають.

Востаннє редагував Lео: 13.06.2017 о 19:17. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 20:33 #2696186   #5469
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Дуже дивно, що Бог при створені людини нічого не говорив про якесь її небесне життя
Я думаю, що Адам до гріхопадіння був ближче за своїм станом до небесного, аніж ми зараз можемо собі уявити. Він спілкувався з Богом, одягом (покривалом) йому була слава Божа.
Тобто з тодійшнього його стану до небесного було, скажімо так, рукою подати (моя особиста думка). Але, замість йти доріжкою, вказаною Богом і народжувати нащадків (які потім разом мали б увійти в новий етап розвитку людства і пізнання Бога), він зробив невірний крок і впав у яму (замість піднятися вгору). І все людство впало разом із ним.
Але прийшов Ісус Христос, Другий (і Останній) Адам, в якому всі, хто прийняли Його і отримали нове народження, таки увійдуть в Божий задум, в новий вік.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А ще більш дивно, що Бог так багато трудився над створенням матеріального світу, який з ваших слів абсолютно непотрібний, бо людина призначена для світу духовного.
Де я сказав, що матеріальний світ не потрібен?
Матеріальний світ - це прекрасна колиска людства, а земні тіла - це дивовижно виконане тимчасове місце перебування людської особистості, про що ясно говорять апостоли. Ми маємо вийти з цього етапу і увійти в наступний, ще кращий, приготований Богом.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Можна було відразу помістити її на небо, як анголів.
Якби так було б краще, то Бог так і зробив би.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Але так як Новак не всі вважають.
Лео, дивись як ти попадаєшся в дискусії на деякіі речі: хтось пише ніби-то мої думки (але це не мої думки), а ти відповідаєш на них, ніби вони справді мої і я дійсно так вважаю.
І що на виході?

Востаннє редагував Новак: 13.06.2017 о 20:35. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2017, 14:49 #2696257   #5470
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Можливо Бог зробив якісь зміни. Негрів теж не було до потопа.
Та не було ніяких "можливо". Описали красиву утопію, а бібліофіли сприймають це за чисту монету. А описали, щоб спокусити людей, мовляв ідіть за нами, і після смерті попадете в дуже красиве місце, яке "ось воно як описане".
А за негрів попрошу докази в студію. Індіанців там також не згадано.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2017, 14:49 #2696258   #5471
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Можливо Бог зробив якісь зміни. Негрів теж не було до потопа.
Та не було ніяких "можливо". Описали красиву утопію, а бібліофіли сприймають це за чисту монету. А описали, щоб спокусити людей, мовляв ідіть за нами, і після смерті попадете в дуже красиве місце, яке "ось воно як описане".
А за негрів попрошу докази в студію. Індіанців там також не згадано.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2017, 20:47 #2696314   #5472
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

"35 А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити,
36 ні вмерти вже не можуть, бо рівні вони Анголам, і вони сини Божі, синами воскресіння бувши."

Це цитата про воскресіння, а не про вічне життя, але й тут ви не бачите образної мови?

"Пізнання, яке людина має зараз і в якому прогресує, може тривати вічно, якщо воно буде спрямоване на вічного і безконечного у Своїх досконалих проявах Бога."

Дуже часто пізнання людини закінчується старечим маразмом, втратою пам'яті, склерозом і тому подібним, навіть при щирій вірі в Бога.

"Так, як процес, який ніколи не припиниться. Ви ж можете уявити безконечну лінію, чи не так? Це лінія, в якої нема кінця, кінцевої точки."

Ні, мені важко уявити безкінечну лінію, для цього потрібно уявити безкінечну площину, це можливо тільки при потенційній безкінечності, чи можливій безкінечності, чи уявній, чи образній.
І я би вам, все таки порадила почитати, окрім Біблії, Андерсона, там хлопчик Кай ніяк не міг скласти слово "Вічність".
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 09:09 #2696339   #5473
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Це цитата про воскресіння, а не про вічне життя, але й тут ви не бачите образної мови?
Це цитата про воскресіння і вічне життя (майбутній вік).
Де Ви тут бачите образну мову?



Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Дуже часто пізнання людини закінчується старечим маразмом, втратою пам'яті, склерозом і тому подібним, навіть при щирій вірі в Бога.
В матеріальних тілах таке буває, бо ці тіла стлінні і смертні, частенько ламаються (судинки якісь в мозку і т.п.).
Проте людина, яка набуде нематеріального тіла в майбутньому віці, буде позбавлена цих проблем.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ні, мені важко уявити безкінечну лінію, для цього потрібно уявити безкінечну площину
Та ні, не потрібно ускладнювати просте. Для чого Вам уявляти площину, якщо мова про лінію? Лінія - це послідовність точок, які слідують одна за одною, безперервно. Візьмість і надайте точкам номери (послідовність чисел). Тоді безконечна лінія - це та, просуваючись по якій від точки до точки Ви завжди будете переходити до точки із ще більшим порядковим номером. І так, як числовий ряд не має кінця, так і така лінія не має кінця.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
І я би вам, все таки порадила почитати, окрім Біблії, Андерсона, там хлопчик Кай ніяк не міг скласти слово "Вічність".
Андерсона читав в дитинстві. До речі, Ви в курсі, що він був віруючою людиною і ті казки, які видавалися в СССР, були відредаговані? Хоча б та ж "Снігова королева", почитайте про це отут.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 11:29 #2696465   #5474
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ще раз запитаю, що таке образ? Воскресіння - це що? В-о-с-к-р-е-с-і-н-н-я буквально слово, яке має певне значення, а в вашій голові це що? Наприклад, це зображення мертвого тіла, що встає з могили, ніби після довгого сну, і...
Ті, хто писав Біблію мислили образами, які вони переводили в текстову мову, а задача читачів дану текстову мову перевести у власні образи. Образна мова є початково значно більш древньою за мову текстову (буквальну). Образне мислення є первинним відносно текстового.
Далі, з пізнанням, все дуже складно, то воно в людині прогресує і може тривати вічно, то мабуть воно нас чекає в "майбутньому віці", після позбавлення фізіологічних проблем. Де ж воно, врешті знаходиться те пізнання?

"Не потрібно ускладнювати просте"- це просто шедеврально! Ви б тим телепням математикам це б сказали.
"Для чого Вам уявляти площину, якщо мова про лінію?"
Бо лінія, чи точка може бути проведена чи поставлена тільки на площині.
"І так, як числовий ряд не має кінця, так і така лінія не має кінця."
Хто вам сказав, що числовий ряд не має кінця, є теорія, що числа не можуть збільшуватись безкінечно, і існує таке велике число, що якщо до нього додати один, то отримаємо 0. Просто це число і його значення знаходяться далеко за межами людського пізнання, і напевно ніколи не буде знайдено і доведено. Взагалі з безкінечністю, все ой як непросто, існує теорія множин, різні безкінечності, ультрабезкінечність, потрібно вищу математичну освіту, щоб хоч трохи розібратись, а ви тут все упростили. Давайте все узагальним словом Бог, а своє відношення до нього опишем словом "вірую", а пізнання отримаємо після воскресіння.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 13:45 #2696483   #5475
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ще раз запитаю, що таке образ? Воскресіння - це що? В-о-с-к-р-е-с-і-н-н-я буквально слово, яке має певне значення, а в вашій голові це що? Наприклад, це зображення мертвого тіла, що встає з могили, ніби після довгого сну, і...
Воскресіння - це вставання. Коли особистість набуває життя в новому тілі. Раніше жила в матеріальному (земному), а в наступному віці (після смерті фізичного тіла) продовжує життя в нематеріальному (духовному) тілі.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ті, хто писав Біблію мислили образами, які вони переводили в текстову мову, а задача читачів дану текстову мову перевести у власні образи. Образна мова є початково значно більш древньою за мову текстову (буквальну).
До письма була усна мова, а це теж слова.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Далі, з пізнанням, все дуже складно, то воно в людині прогресує і може тривати вічно, то мабуть воно нас чекає в "майбутньому віці", після позбавлення фізіологічних проблем. Де ж воно, врешті знаходиться те пізнання?
Це процес, який відбувається в людській особистості при безпосередніх або опосередкованих стосунках із ішими особистостями. В даному випадку я говорив про пізнання Бога.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
"Для чого Вам уявляти площину, якщо мова про лінію?"
Бо лінія, чи точка може бути проведена чи поставлена тільки на площині.
Це в двовимірному світ. А я говорив про одновимірний. Тому і сказав, що не потрібно ускладнювати прості речі.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
І так, як числовий ряд не має кінця, так і така лінія не має кінця."
Хто вам сказав, що числовий ряд не має кінця, є теорія, що числа не можуть збільшуватись безкінечно, і існує таке велике число, що якщо до нього додати один, то отримаємо 0.
Дуже "сильна" гіпотеза, проте суперечить існуючим знанням.
Наразі числовий ряд цілих вважається безконечним.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Взагалі з безкінечністю, все ой як непросто, існує теорія множин, різні безкінечності, ультрабезкінечність, потрібно вищу математичну освіту, щоб хоч трохи розібратись, а ви тут все упростили. Давайте все узагальним словом Бог, а своє відношення до нього опишем словом "вірую", а пізнання отримаємо після воскресіння.
Навіть зараз, в умовах обмежень, які накладає життя в матеріальному тілі, те, що людині необхідно знати про Бога, Він відкриває Сам. Проблема в тому, що люди просто не хочуть сприймати те, що Він відкриває про Себе, бо не хочуть особистих стосунків з Ним, воліють Його не те, що забути, а ніколи не знати і жити так, ніби людина і є богом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 16:55 #2696496   #5476
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ну от дивіться, ви не розібрались, що таке образ, що було до слів, що таке пізнання, що таке безкінечність, але ви впевнені в тому, що знаєте, як Бог відкриває Себе Сам, і в тому, що ви мабуть, маєте з ним особисті стосунки. Але якби ви були на шляху пізнання, то би зрозуміли, що Бог - це щось набагато складніше ніж усе попередньо перелічене. Натомість я не говорю, що уявляю себе богом, я говорю на відміну від вас, що навіть не можу уявити безкінечність.
А це цитата ще одного віруючого, Ейнштейна.
"Є дві безмежні речі — Всесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я маю сумніви.

Two things are infinite, the universe and human stupidity, and I am not yet completely sure about the universe."
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 20:04 #2696507   #5477
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Але якби ви були на шляху пізнання, то би зрозуміли, що Бог - це щось набагато складніше ніж усе попередньо перелічене.
Я вже не раз сказав, що Бог є набагато складнішим, ніж усе перелічене.
Навіть пояснив, що для пізнання Бога призначена вічність (вічне перебування з Ним, у Його Любові та Радості). А починається це пізнання зараз, під час земного життя.

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А це цитата ще одного віруючого, Ейнштейна.
"Є дві безмежні речі — Всесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я маю сумніви.
Матеріальний Всесвіт не є безмежним, тут сумнівів нема.
Він обмежений в часі, просторі, масі і кількості енергії.
Він є колискою для людства. Майбутній вік, звістку про який приніс Ісус Христос і куди відкрив дорогу Своєю смертю та воскресінням з мертвих - ось наступний етап для тих, хто увійде туди.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 22:13 #2696517   #5478
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але прийшов Ісус Христос, Другий (і Останній) Адам, в якому всі, хто прийняли Його і отримали нове народження, таки увійдуть в Божий задум, в новий вік.
Те саме говорив Сатана Адаму. Не хочеться другий раз бути обманутими.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2017, 08:38 #2696520   #5479
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Те саме говорив Сатана Адаму. Не хочеться другий раз бути обманутими.
Якщо Ви не розрізняєте Сатану та Ісуса Христа то вже є обманутим.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 15:09 #2696591   #5480
Grime
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Йде 2017 рік, а Новак все ще проповідує на форумі. І всьо то саме, не набридає?
Grime зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:23.