Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Grand Theft Auto V

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.11.2011, 20:31 #1803528   #21
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
От казли, весь кайф обламали! Одне місто це унило як... як ГТА4!
Нічого не обломали. Місто буде в 4 рази більше, ніж в ГТА 4.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 22:25 #1803709   #22
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Більше не значить краще. Я хочу щоб були заміські локації. Ато в місті навіть нема куда труп вивезти ))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 12:06 #1804243   #23
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Більше не значить краще. Я хочу щоб були заміські локації. Ато в місті навіть нема куда труп вивезти ))
Цитата Как уже сообщалось в анонсе, GTA 5 будет просто огромной. Площадь изображенного в ней Лос-Сантоса примерно в четыре раза больше, чем Либерти-Сити из GTA 4. И это только город, без сельской местности и пляжей.

Загородные пейзажи с фермами, скотом, ветряками, нефтяными насосами, лесными массивами и многочисленными отдыхающими. При этом все сцены очень динамичны — люди не стоят, а бегают, прыгают, общаются. Объекты производственной инфраструктуры полны рабочих (до 100 NPC на тех же нефтяных промыслах) с их трудовой суетой и прочей сопутствующей деятельностью. А, например, леса красивее, чем в Red Dead Redemption.

В игре станет куда больше внутренних помещений — магазинов, кафе, полицейских участков, офисов и просто жилых домов. Будет даже целая канализационная сеть, куда герою придется лазить ради выполнения миссий. Поведение полицейских станет гораздо реалистичнее, что не всегда к худшему. Потому что если менты не увидят, как герой кого-то убьет, то и ловить его не будут. Зато уж если будут, то следует ожидать полного букета всяких гадостей — собак, гранат со слезоточивым газом и иных спецсредств.

Автомобили можно будет улучшать и ремонтировать, оружие — подгонять под свои нужды, двери — открывать и закрывать (на замок), объекты — передвигать...
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 12:21 #1804267   #24
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

океееей
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 13:17 #1805452   #25
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Хтось "злив" в інет фотки презентації ГТА 5

Можливо фейк.





Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nemesis-T (18.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 13:29 #1805461   #26
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від ZeTwisT Переглянути допис
В мене теж таке було )))перший раз вирішив купити гру а тут облом.....а ле прикол в тому шо ті ігри в магазинах шо по 40 грн це пальонка скачана з интернету і крякнута (як не дивно... продавець розказав).....якшо купляти оригінальну то через інтернт магазин.... за ціною від 150 грн((((((

Надіюсь пята частина не розчарує ....так як четверта.
ГТА повертається в Лос сантос Це вже великий +++++++ меже ще вліплять Сан Фієро і якіта села поля ліси...і найголовніше ЦІКАВИЙ СЮЖЕТ!!!!......А то ГТА4 пройшов тільки для "галочки" ....так ,шоб пройти .....уж сильно вяла гра получилась

Але зараз ше не до ГТА ......чекаэмо коли на поличках зявиться L.A. Noire!!!!
В тому то й діло що я брав ту за 150грн 4 кажеш не вперла? Як на мене то взагалі шедевр, та й гра визнана грою року, і доповнення класні. Мене рідко коли ігри можуть цепанути, зараз взагалі нічого не можу грати - все якесь примітивне, заточене на масового плеєра. Хоча час від часу проскакують шедеври

Додано через 1 хвилину
Походу треба нову відяху прикупити і оперативки побільше

Востаннє редагував Terror: 17.11.2011 о 13:29. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 15:59 #1805600   #27
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата На сайте крупнейшей в мире розничной сети Walmart появилась возможность оформить предварительный заказ на игру Grand Theft Auto V. В качестве даты релиза масштабного проекта указано 1 июня 2012 года. На сайте упоминаются две версии игры — для Xbox 360 и PlayStation 3. Если верить Walmart, для обеих приставок GTA V выйдет в один день, о платформе PC информации нет.
На ПК як завжди пізніше.


Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2011, 19:02 #1829488   #28
ZeTwisT
 
Аватар для ZeTwisT
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
В тому то й діло що я брав ту за 150грн 4 кажеш не вперла? Як на мене то взагалі шедевр, та й гра визнана грою року, і доповнення класні. Мене рідко коли ігри можуть цепанути, зараз взагалі нічого не можу грати - все якесь примітивне, заточене на масового плеєра. Хоча час від часу проскакують шедеври

Додано через 1 хвилину
Походу треба нову відяху прикупити і оперативки побільше
Мені в 4 гта тільки сюжет не сподобався піди вбий піди вкради зірви а ми тобі гроші дамо......а 2 доповнення класні)))Там ти завжди знаєш кого і за шо вбаваєш)))))
ZeTwisT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 11:41 #1830596   #29
OstinHili
Banned
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

тоже фанат ігор ГТА))) любима Сан Андреас (пройшов її за 26годин! з 2-ма кодами звісно)
4 ГТА мені вже не так сподобалось... надіюсь Рокстар нас здивує=)
OstinHili зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 19:55 #1845395   #30
ZeTwisT
 
Аватар для ZeTwisT
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від OstinHili Переглянути допис
тоже фанат ігор ГТА))) любима Сан Андреас (пройшов її за 26годин! з 2-ма кодами звісно)
4 ГТА мені вже не так сподобалось... надіюсь Рокстар нас здивує=)
А я сан андреас 6 раз пройшов)))Без нієдиного коду..... краща в серії.....
ZeTwisT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 21:40 #1845460   #31
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

ГТА по суті унікальна гра. Думаю в даному жанрі щось краще зробити ніколи і ніхто незможе крім самих Rockstar.
Кожну частину проходив від двох до семи раз. Любимою напевно залишається Vice City, але тут важко вибирати любиму так, як кожна частина унікальна і кожна з них в свій час показувала, щось нове і захоплююче.
Для мене це найбільш очікувана гра 2012 року. Обовязково куплю в перший день продаж
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 21:59 #1845468   #32
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
ГТА по суті унікальна гра. Думаю в даному жанрі щось краще зробити ніколи і ніхто незможе крім самих Rockstar.
Кожну частину проходив від двох до семи раз. Любимою напевно залишається Vice City, але тут важко вибирати любиму так, як кожна частина унікальна і кожна з них в свій час показувала, щось нове і захоплююче.
Для мене це найбільш очікувана гра 2012 року. Обовязково куплю в перший день продаж
Для мене особисто кращі частини це 2 і SA. Класно що 5 буде схожа на SA.
Трошки жаль що вона вийде спочатку під консолі (та впринципі як завжди), як на мене, то ГТА все ж краще бавитися на ПК (в основному через русифікацію).
Прийдеться бавитися десь півроку на ПС3. Теж думаю що напевно куплю ліцензію якщо не буде нового кастома під ПС3.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 11:02 #1992235   #33
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Перші скріншоти Grand Theft Auto V:



TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 14:28 #1994148   #34
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Думаю в даному жанрі щось краще зробити ніколи і ніхто незможе крім самих Rockstar
Як це, а Сейнтс Ров 3??? Правда, технічно вони не дотягнули, але в стьобі, де завжди рулила ГТА, вони переплюнули останню на раз. ГТА4 була унила, а СР3 показала безбашений драйв! А найпершу місію з СР3 вважаю взагалі найкращим ігровим досвідом в 2011 році.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 14:44 #1994166   #35
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Як це, а Сейнтс Ров 3??? Правда, технічно вони не дотягнули, але в стьобі, де завжди рулила ГТА, вони переплюнули останню на раз. ГТА4 була унила, а СР3 показала безбашений драйв! А найпершу місію з СР3 вважаю взагалі найкращим ігровим досвідом в 2011 році.
Я вже не в тому віці шоб сприймати ігри дуже реально, але блін СР3 настільки пластиково мультяшний для мене, що навіть розміри пісочниці і той драйв який пропонує гра, для мене якісь не цікаві.
ГТА 4 був не нудним, а просто не динамічним, хотя як з якої сторони подивитись, помоєму планка реалізму там була піднята на дуже високий рівень. Найулюбленіша гра для мене на даний момент.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NFZ (13.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 14:49 #1994171   #36
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Треба розуміти, що в таку гру, як ГТА, люди грають не заради реалізму, а щоб поприкалуватися. Ну тобто машини, графіка це добре, що вони постійно покращуються, але суть гри була в стьобі. А ГТА4 вийшла унила, як Менти 6.

Коли я грав СР3 ввідну місію, то аж пищав від захвату, вот чесно, настільки все круто зроблено і екшн, і події, і гумор. На жаль, подальша гра виявилася трохи гіршою і туповатою, але все одно, кращою за ГТА в плані гумору.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 15:12 #1994198   #37
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Ну концепція сюжету там завжди була не сильно замислувата, але завауальованого стьобу було багато, від персонажів, назв місць, деяких мілких деталей, записів на автовідповідачах, легенд автомобільних компаній, з перекрученими назвами оригіналів.
Просто серія реально подорослішала, мені це дуже сподобалось тоді, подобається і дотепер.
З іншої сторони кожен сприймає такі речі як ігри типу пісочниці дуже субєктивно, тому сеперчатися не хочу, краще чекатиму ГТА 5, паралельно мінімально апгрейдуючи систему.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 15:15 #1994206   #38
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Як це, а Сейнтс Ров 3???
Коли вийдуть Sleeping Dogs/Watch Dogs, от тоді ГТА5 буде не солодко

Востаннє редагував Ektalion: 19.07.2012 о 18:41.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 19:07 #1994399   #39
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
мінімально апгрейдуючи
Який сенс в мінімальному апгрейді? )
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 11:04 #1994946   #40
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Який сенс в мінімальному апгрейді? )
Зміна платформи на нове покоління, заміна відеокарти на того ж класу, але також нового покоління.
Після того як перестав вкладати гроші в "ігровий компютер" і перейшов на мультимедійну систему, то планові апгрейди кожного року додають 20-30% швидкодії, та підвищують енергоефективність.
Думаю, якщо того буде замало для комфортної гри, коли рокстари знов налажають з оптимізацією, то можна буде себе вже після виходу ГТА побалувати відео посерйозніше.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:27.