Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Grand Theft Auto V

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2012, 11:43 #1994992   #41
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Якшо гра вийде на цьому ж поколінні консолей, то сумніваюсь, що системні вимоги будуть набагато вищими ніж в IV.
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 11:56 #1995008   #42
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Якшо гра вийде на цьому ж поколінні консолей, то сумніваюсь, що системні вимоги будуть набагато вищими ніж в IV.
Ну по скрінах, нічого кардинально нового не добавили.
Логіка підказує, що грошей зрубати вони захочуть, тому гра вийде на цьому поколінні, щоб охопити аудиторію побільше.
Зрештою мене більше цікавить швидкодія на ПК, та нормальний порт управління (скільки раз пробував грати на геймпаді навіть на компі - ну не то і все).
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 11:59 #1995009   #43
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
ГТА по суті унікальна гра. Думаю в даному жанрі щось краще зробити ніколи і ніхто незможе крім самих Rockstar.
Кожну частину проходив від двох до семи раз. Любимою напевно залишається Vice City, але тут важко вибирати любиму так, як кожна частина унікальна і кожна з них в свій час показувала, щось нове і захоплююче.
Для мене це найбільш очікувана гра 2012 року. Обовязково куплю в перший день продаж
Хирня до ГТА, мене чогось тошнить вже від таких тупих вбивств, наприклад дочка мафіози зустрічається з байкером а ти тупо вбиваєш того байкера (ГТА4) ну як же тупо.. або поїхити вкрасти машину - скучно і тупо.
Краще першої мафій нічого не грав.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякували 2:
NFZ (11.10.2012), Stalk (14.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 12:04 #1995014   #44
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Хирня до ГТА, мене чогось тошнить вже від таких тупих вбивств, наприклад дочка мафіози зустрічається з байкером а ти тупо вбиваєш того байкера (ГТА4) ну як же тупо.. або поїхити вкрасти машину - скучно і тупо.
Краще першої мафій нічого не грав.
Таке тупе насильство відсутнє у всіх іграх серії "Барбі" тому якщо релігія не дозволяє грати ГТА...
Сюжет і завдання частково посторяють лінію поведінки "поганих хлопців" з американських бойовиків.
На рахунок справжніх дій злочинності того періоду в США точними фактами не володію, але думаю деяка правдоподібність все ж є.
Перша мафія звісно чудова гра, жаль друга не повторила її успіх, хоча два рази її пройшов, але чогось такого нереально затягуючого вона вже не мала, та й управління ПК версії мені відверто не сподобалось.
Дуже хочеться великих розмірів світу від нової ГТА, проте судячи зі скрінів, навряд чи це буде...
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 14:01 #2030870   #45
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Підбірка нових скріншотів:





















TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 30.10.2012, 21:06 #2065460   #47
kolybasov
Трудящийся
 
Аватар для kolybasov
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

І як завжди ПК почекає
kolybasov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2012, 00:41 #2066250   #48
luke
 
Аватар для luke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Народ після того як взнав шо гта 5 не вийде на ПК весною.Я серйозно задумався над покупкою Playstation 3 .І в мене до власників цієї консолі є питання.Чи можна качати ігри з інтернету і закидувати в консоль?Настільки її тяжко перепрошити на піратську прошивку?Чи можна її підключити не до плазми а до грубого тєліка і наскільки доброю буде картинка на такому телевізорі,і чи можна підключити консоль до монітора,або до монітора ноутбука?Розумію що дуже дурні питання але відізвіться хтось будь ласка)
luke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 18:24 #2069816   #49
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Скоро новий трейлер
Долучені зображення
Тип файлу: jpg GTA V.jpg (80.9 КБ, 4 переглядів)
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 21:46 #2073725   #50
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Прихований текст: Багато нових скрінів 
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2012, 22:13 #2073748   #51
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

як на мене, скріни мультяші дуже
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 08:58 #2073868   #52
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Уважуха Рокстару за RAGE і надіюсь шо на ПК її чекати не довше року...
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2012, 20:28 #2074360   #53
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Випуск гри на консолях накладує певні обмеження на графічну красоту, але дає надію на помірні вимоги для пк версії, яка надіюсь буде.
А мені наприклад згадується ті самі вейс сіті і сан андреас, сан андреас не дуже далеко втік в плані графіки, але детальність і розмір були просто колосальними в порівнянні.
Чекаєм на новий трейлер...
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2012, 18:42 #2074986   #54
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Ektalion зараз поза форумом  
Подякували 2:
Stalk (15.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 14:53 #2093006   #55
MrRomaWin
 
Аватар для MrRomaWin
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Спец-випуск про GTA 5 | OpenGamer Preview

MrRomaWin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2013, 19:26 #2163452   #56
ZeTwisT
 
Аватар для ZeTwisT
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від luke Переглянути допис
Народ після того як взнав шо гта 5 не вийде на ПК весною.Я серйозно задумався над покупкою Playstation 3 .І в мене до власників цієї консолі є питання.Чи можна качати ігри з інтернету і закидувати в консоль?Настільки її тяжко перепрошити на піратську прошивку?Чи можна її підключити не до плазми а до грубого тєліка і наскільки доброю буде картинка на такому телевізорі,і чи можна підключити консоль до монітора,або до монітора ноутбука?Розумію що дуже дурні питання але відізвіться хтось будь ласка)
Прошиваються не всі ревізії соньок, одним словом є єдина зламана прошивка 3,55 якщо на приставці стоїть вища то треба робити даунгрейт, який неможливо зробити на старих і самих нових.Ось таблиці http://jailbreak.com.ua/ps3-downgrade-kiev.html
Можна через тюлпани підключати до будь-якоо тєлєка, але якість буде не та)))

Востаннє редагував ZeTwisT: 17.03.2013 о 19:27. Причина: ))
ZeTwisT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2013, 20:02 #2163476   #57
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від luke Переглянути допис
Народ після того як взнав шо гта 5 не вийде на ПК весною.Я серйозно задумався над покупкою Playstation 3 .І в мене до власників цієї консолі є питання.Чи можна качати ігри з інтернету і закидувати в консоль?Настільки її тяжко перепрошити на піратську прошивку?Чи можна її підключити не до плазми а до грубого тєліка і наскільки доброю буде картинка на такому телевізорі,і чи можна підключити консоль до монітора,або до монітора ноутбука?Розумію що дуже дурні питання але відізвіться хтось будь ласка)
Друже 5 версія GTA хто знае чи вийде на SONY3 вже на підході 4 Сонька)))) там графа буде убойна + Сонька 4 рве XBox720 в 1.5 раза.Сонька 3 взломана но її зразу забанять при в ході в Online.ЇЇ не важко прошити но смисл її прошивати якщо велика кількість ігор грають в Online особливо шутери.Можна звичайно грати на простому TV підключити через пальчики ,можна до ПС підеднати через HDMI кабель, до монітора. Я важаю той хто бере Соньку повинен купляти ігри
Ps Я шпіляю на не прошиті Sony3 і не жалкую. Шутери просто жесть в Online + багато контенту грузиш з PSN
GalliciaSS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 10:19 #2163808   #58
ZeTwisT
 
Аватар для ZeTwisT
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від GalliciaSS Переглянути допис
Друже 5 версія GTA хто знае чи вийде на SONY3 вже на підході 4 Сонька)))) там графа буде убойна + Сонька 4 рве XBox720 в 1.5 раза.Сонька 3 взломана но її зразу забанять при в ході в Online.ЇЇ не важко прошити но смисл її прошивати якщо велика кількість ігор грають в Online особливо шутери.Можна звичайно грати на простому TV підключити через пальчики ,можна до ПС підеднати через HDMI кабель, до монітора. Я важаю той хто бере Соньку повинен купляти ігри
Ps Я шпіляю на не прошиті Sony3 і не жалкую. Шутери просто жесть в Online + багато контенту грузиш з PSN
Друже, розумієш ГТА5 в розробці уже 3- 4 роки, і розроблялася вона для Playstation 3 і X-Box360.І ти думаєш, що якшо через рік виходять некстгени, то Rockstars забють на 3 річну працю, і за рік замутять нову ГТА5 для нових консолів?Це смішно))Тим більше в новій плейці зовсім інша архітектура)))
А на офіційному сайті вже є пред-заказ для PS3 і X-Box360, ну а ПК, як завжди в режимі "хуегонає"))))))))
ZeTwisT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2013, 23:39 #2164423   #59
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від ZeTwisT Переглянути допис
Друже, розумієш ГТА5 в розробці уже 3- 4 роки, і розроблялася вона для Playstation 3 і X-Box360.І ти думаєш, що якшо через рік виходять некстгени, то Rockstars забють на 3 річну працю, і за рік замутять нову ГТА5 для нових консолів?Це смішно))Тим більше в новій плейці зовсім інша архітектура)))
А на офіційному сайті вже є пред-заказ для PS3 і X-Box360, ну а ПК, як завжди в режимі "хуегонає"))))))))
А хто тобі сказав що забють ??? не забють вони вже її заточують під генерацію нових Консолей+ в неті вже е куча ігор з GamePlayem до Соньки4 і там е GTA5. Після оф призентації 4 Соньки ігри заточуються під неї і все супер пупер притримуеться до виходу нових генерацій Консолей.
GalliciaSS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 19:10 #2166439   #60
ZeTwisT
 
Аватар для ZeTwisT
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від GalliciaSS Переглянути допис
А хто тобі сказав що забють ??? не забють вони вже її заточують під генерацію нових Консолей+ в неті вже е куча ігор з GamePlayem до Соньки4 і там е GTA5. Після оф призентації 4 Соньки ігри заточуються під неї і все супер пупер притримуеться до виходу нових генерацій Консолей
Я й не спорив що гта 5 вийде на пс4)))Я думаю звичайно шо пізніше десь на пів року але вийде)

Просто ти написав
Цитата:
Допис від GalliciaSS Переглянути допис
Друже 5 версія GTA хто знае чи вийде на SONY3
Ну і висловив свою думку на рахунок цього)

Додано через 3 години 41 хвилину
Цитата:
Допис від GalliciaSS Переглянути допис
Ps Я шпіляю на не прошиті Sony3 і не жалкую
Я тож на не прошиті))))
Тимчасовий обмін іграми не цікавить?)))

Востаннє редагував ZeTwisT: 21.03.2013 о 19:10. Причина: Пізніше додано
ZeTwisT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:48.