Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Гумор


Правило трьох «З»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2010, 12:38 #1373389   #1
voronya
 
Аватар для voronya
Exclamation Правило трьох «З»

Нарито з нету, мене посміхнуло, ділюсь з вами

Цитата Стриптиз для коханого: 10 правил

Ти дзвониш йому на роботу, загадковим тоном питаєш, коли він зможе бути вдома і просиш по дорозі купити шампанського...

Ввечері, вже підходячи до під’їзду, просиш поставити приготований тобою диск і влаштуватися зручно на дивані. Через кілька хвилин вступає твоя улюблена пісня. Відкриваються вхідні двері, ти плавно заходиш до кімнати і зі звабливою посмішкою починаєш знімати першу деталь одягу…

Влаштувавши такий несподіваний сюрприз для коханого чоловіка, ти страшенно його здивуєш. Для того, щоб цей подив був виключно приємним – дотримуйся 10 правил «домашнього» стриптизу.
Руками не чіпати. Ти можеш торкатися його, він торкатися тебе не має права. Доки ти танцюєш, він – тільки дивиться.
Дивись мені в очі. Під час всього танцю не втрачай зорового контакту із коханим. Якщо повертаєшся до нього спиною – дивися у півоберта через плече.
Більше світла. Не вимикай і не приглушуй світла, не соромся показати своє тіло. Навіть якщо твої параметри далекі від модельних – головне - твоя впевненість у собі та сексуальність.
Більше блиску. Автозасмага, блиск та олійка для тіла допоможуть тобі виглядати яскравіше. Твоя шкіра має бути звабливою та сяяти!
Спланована спонтанність. Сплануй свій танок заздалегідь і проведи кілька репетицій. Якщо шоу починатиметься прямо від вхідних дверей – ти навряд чи встигнеш нарядитися у стриптизерські ботфорти та шкіряний корсет. Але заздалегідь вдягнути під офісний костюм гарну білизну, панчохи на поясі та взути туфлі на шпильці – цілком тобі до снаги.
Повний бардак. На час танку забудь про порядок. Сміливо знімай чи зривай з себе одяг і кидай його, як доведеться. Боязнь зім’яти улюблену спідницю навряд чи додасть тобі впевненості та сексуальності.
Правило трьох «з». Будь зухвалою, зваблюй і зводи з розуму. Стриптиз – це не просто танок, це твоя гра з коханим і роль звабниці, в яку ти маєш вжитися, навіть якщо у звичайному житті такою себе не вважаєш. А родзинка такої гри – у твоїй неприступності.
Твої руки – мої руки. Уяви, що його руки стали твоїми. Торкайся себе так, як має торкатися він.
Танцювальна хитрість. Став ноги одну перед іншою, тягнися на носках якомога вище. Це додасть твоїм рухам елегантності.
Музика. Для танку обери найбільш підходящу композицію. Вона має подобатися тобі, і при цьому бути романтичною.
Джерело: http://love.ivillage.com/
Пе.Се. От цікаво, в теперішній час розпусти, стриптиз для коханого вважається романтикою спокуси, чи стандартною нормою "закордонної моди"?
voronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 12:40 #1373390   #2
[Коти_Ходять_Лапками]
 
Аватар для [Коти_Ходять_Лапками]
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Також залізла на примітивний жіночий сайт?

Додано через 1 хвилину
Чесно кажучи, стаття викликає лише сміх

Востаннє редагував [Коти_Ходять_Лапками]: 18.06.2010 о 12:40. Причина: Пізніше додано
[Коти_Ходять_Лапками] зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (21.06.2010), ramochnik (18.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 12:41 #1373392   #3
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

дякую
обов"язково скористаюсь порадами
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (19.06.2010), ramochnik (18.06.2010), Stanislav (19.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 14:01 #1373481   #4
Enteli
 
Аватар для Enteli
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Спасибі, насміялася
Enteli зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 14:13 #1373501   #5
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Романтична спокуса, а як ще інакше Хоча, хтось це перетворює у буденну рутину. Ех.. не ті вже романтики
 
Подякував(ла):
voronya (18.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 17:50 #1373736   #6
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Ем...ну думаю це доречніше назвати романтикою спокуси
Але якщо буде за цими правилами, то напевно що стандартною нормою "закордонної моди", ще й до того ж навязаною.
п.с. Правило трьох «З». Ахахах)))
Прихований текст: Прикопався:) 
KOZHUH зараз поза форумом  
Подякували 2:
Natali (19.06.2010), [Коти_Ходять_Лапками] (19.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2010, 12:38 #1374400   #7
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Встречаются три подруги. Одна жена уже лет десять - другая любовница - третья обручена (невеста). Ну обсудили своих мужиков, то да се - решили поэкспериментировать: одеть кожаное черное белье - сексуальные чулки с поясом - высокие каблуки - маску на глаза и так встретить своих любимых.

Через неделю опять встречаются.

"Невеста" рассказывает - Он пришел домой, я встретила его в чулках, в маске на высоких каблуках - он набросился на меня сказал, что я любовь его жизни и мы занимались сексом всю ночь.

Любовница рассказывает - я пришла к нему в офис - закрыла дверь - распахнула плащ - а там кожаное белье, маска, каблуки - он ничего не сказал, но мы 5 часов без перерыва занимались сексом.

Жена рассказывает смущенно - муж пришел с работы, я открыла дверь в кожаном черном белье, сексуальных чулках и маске - он посмотрел и спросил: "Что на ужин, Бэтмен?"
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
SNIZHOK (19.06.2010), voronya (20.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2010, 15:34 #1374521   #8
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Мля, а я думав, що то закон для здачі екзаменів в універі "завчив, здав, забув", чи так повині здавати особи чоловічої статі, а жінки - "Будь зухвалою, зваблюй і зводи з розуму"
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voronya (20.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2010, 15:46 #1374529   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Правило трьох «З»

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис

Жена рассказывает смущенно - муж пришел с работы, я открыла дверь в кожаном черном белье, сексуальных чулках и маске - он посмотрел и спросил: "Что на ужин, Бэтмен?"

__
ще з партії про побут :

Жена звонит мужу.
- Вася, с роботы будешь идти, купи курицу.
Через час смс. 'целую'
Жена в ахуе. 11 лет в браке, чувства уже давно угасли, она прям всярастаяла.
Пишет в ответ:
'Васенька, солнышко я тоже тебя крепко крепкоцелую и хочу сказать, люблю тебя''
Света, дура, ***, курицу целую покупать?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 5:
@lenk@ (19.06.2010), AHgpyxa (22.06.2010), olexiy (19.06.2010), Punisher-x3m (20.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:00.