Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Порадьте будь-ласка хороший велосипед і де вони продаються?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.08.2014, 13:27 #2433732   #21
trad
Старожил
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хороший велосипед і де вони продаються?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
хіба шукай б\к в "велоремонтах" навпроти Ельдорадо
це тіпа на якій вулиці??


мені наприклад того велосипеда треба в сезон максимум раз в тиждень на 5 годин покататись не дальше 5-10 км від міста. є знайомий, любитель, так він може накатити і 100 км з день. та я ложив по трассі тупо ті педалі давити стільки годин під бризги і пилюку від грузовиків. хотя якщо той вел поламається десь за 50 км - буде проблема. зовсім інші вимоги до велосипеда, далеко не всім треба нормального велосипеда щоб він "служив вічно".

заходив в спорт+. кароче якщо хтось регулярно катається на веліку і хоче щось надійне дорожче (3500грн) - можна подивитись. зроблена ставка на дорожі велосипеди.

в велосіті вибір нормальний, є і ардіси, і подорожче, консультант задьорганий але мені і краще, коли ніхто лишнє не жужить над головою.

з б/у в тернополі все що бачив - получається нема смислу брати. жлобство. особливо "доставляє" продаж б/у німецьких ашанбайків. якщо наприклад б/у велосипед буде коштувати 2500 грн, то новий можна взяти за 3200 грн. при чому одна поломка зводить всю "економію" на нет, один гемор. і хз скільки доходящих деталей буде в б/у, бо все вже "роздовбане".
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:42.