Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Брехня від служби підтримки 3mob

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2014, 22:06 #2451502   #1
-BJ-
Типово Брехня від служби підтримки 3mob

Користуюся старим тарифним планом 3mob - Мобільний 256. На місяць надається 5 GB на швидкості 32KBps/16KBps, після використання яких швидкість зменшують у 4 рази до кінця місяця.

Вчора дзвонив до оператора. Сказала, що я використав 3300-3400 MB. Сьогодні вранці прийшла sms-ка, що я вичерпав ліміт 5GB. Дзвоню знову до оператора. Кажуть, що сумарно за вчора і сьогодні я використав менше 1 GB, але станом на сьогодні з початку місяця я використав біля 5300 MB.
Я розказую їй те, що чув від вчорашнього оператора, і прямо їй кажу, що її інформація суперечить інформації вчорашнього оператора. На що чую: "Оператор називає ту цифру, яку показує система" і "Система не може показувати невірні цифри, бо система сертифікована".

Що порадите? Можна якось із цим боротися?
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 09:26 #2452815   #2
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

3mob взагалі стрьомна кантора,я десь рік тому підключав у них нет на планш,потім перейшов на іншого оператора і через пів року ця кантора до мене дзвонить і каже що в мене борг 200 грн перед ними,при тому що я впринципі послугою не міг користуватися тому шо карточка заблочена була як тільки кошти закінчились,це аферюги 100%
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 10:58 #2452851   #3
-BJ-
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
3mob взагалі стрьомна кантора,я десь рік тому підключав у них нет на планш,потім перейшов на іншого оператора і через пів року ця кантора до мене дзвонить і каже що в мене борг 200 грн перед ними,при тому що я впринципі послугою не міг користуватися тому шо карточка заблочена була як тільки кошти закінчились,це аферюги 100%
Схоже, це один із стандартних способів заробітку великих контор в Україні. У мене недавно було схоже ситуація у Надрабанку. Закінчився депозит, гроші забрав. Переконали мене не закривати картку: запевнили, що обслуговування картки безкоштовне. Як можна здогадатися, незабаром мені прийшла смс про те, що у мене борг перед банком. Виявилося, що вони присилали мені рекламні смс, і за цю смс-розсилку знімали з рахунку гроші.

А яким іншим оператором ти зараз користуєшся? Яка швидкість мобільного інтернету, і в якій частині Тернополя?
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 11:15 #2452859   #4
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Я відмовився від послуг цього оператора після того, як після кількох років користування контрактним звязком від них почали зриватися дзвінки, тупо клалась трубка.

В їхньому офісі мені порадили зателефонувати на службу підтримки, коли я попробував пояснити, що я не можу дочекатися зєднання з оператором, або при розмові з оператором розмова переривається, знизали плечима і сказали, що я можу написати заяву в письмовій формі.

Ну одним словом, заяву я написав, правда на відключення і більше справи з ними мати не хочу.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 20:19 #2453050   #5
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Я відмовився від послуг цього оператора після того, як після кількох років користування контрактним звязком від них почали зриватися дзвінки, тупо клалась трубка.

В їхньому офісі мені порадили зателефонувати на службу підтримки, коли я попробував пояснити, що я не можу дочекатися зєднання з оператором, або при розмові з оператором розмова переривається, знизали плечима і сказали, що я можу написати заяву в письмовій формі.

Ну одним словом, заяву я написав, правда на відключення і більше справи з ними мати не хочу.
3mob це вже третя назва.

Спочатку було UTEL
потім Укртелеком
зараз 3mob



користуюсь іхніми послугами вже давно . пережив усі зміни бренду.

Ціниться тільки із за наявності 3G код оператора 091. Картки поповнення тыльки у обласних центрах . Роумынг у Київстар
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 05.10.2014, 11:13 #2453532   #6
-BJ-
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

А які зараз є альтернативи (мобільний інтернет) Тримобу у Тернополі?
З відгуків про Peoplenet і Intertelecom складається враження, що там із стабільністю і якістю інтернету проблеми.
Зараз у мене хоч є стабільні 32KBps/16KBps.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 11:37 #2454052   #7
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
А які зараз є альтернативи (мобільний інтернет) Тримобу у Тернополі?
З відгуків про Peoplenet і Intertelecom складається враження, що там із стабільністю і якістю інтернету проблеми.
Зараз у мене хоч є стабільні 32KBps/16KBps.
Не знаю, в кого там проблеми із стабільністю в Інтертелекомі, у мене їх нема. Швидкість завжди є в межах 1-2 мбіт\сек (rev.A у мене). Думаю, Інтертелеком є найоптимальнішим варіантом з огляду на покриття. На відміну від Тримоба (обласний центр і кілька райцентрів) і Піплнета (лише обласний центр і невелика територія навколо нього) , воно є майже всюди по області. По Україні покриття не провіряв у жодного із операторів.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 18:59 #2455215   #8
x_files2001
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

хз, маю карточку утела, тариф старий. По 10коп за мб. Користуюся на дачі(смиківці) тягне 3ж. шв в нормі, для браузера та кардшарінгу вистачає.
Ящось не розумію, навіщо дзвонити оператору? Там має бути уссд-запит. *121# Точно не памятаю, запитати один раз оператора номер і самому перевіряти. Тільки там вроді нюанс один: дані оновляються після розєднання активної сесії.

Як варіант можеш глянути Інтернет 3ж від київстару, в нас на роботі є одна карта на контракті. 1500М за 50грн. Роумінг в утелі додатково не оплачується. швидкість як куди пхатися від 10 до 100КБ/с . едж від київстару ясно що не більше 30КБ/с.
x_files2001 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 21:51 #2455339   #9
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Право на надання інтернету 3G ніби має тільки один оператор Тримоб, він же Утел та Укртелеком раніше. Так було раніше, а тепер можливо помінялось

Цитата з сайту Киівстар

При регистрации в сети «Киевстар» с точкой доступа 3g.kyivstar.net или www.ab.kyivstar.net вы получите доступ к интернету с помощью технологий GPRS и EDGE (до 240 Кбит/с) практически по всей территории Украины. Тарификация доступа к интернету осуществляется так же, как и при регистрации в сети «Утел». Объем пакетов 3G можно использовать независимо от сети регистрации номера.

Тобто вони назвели свої пакети 3G та надають послуги мобільного інтернету у зовсім інших стандартах

цитата

вы получите доступ к интернету с помощью технологий GPRS и EDGE (до 240 Кбит/с)

http://www.kyivstar.ua/ru/kr/mm/mobi...et_3g/#prepaid

Востаннє редагував NEXT: 08.10.2014 о 21:56.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2014, 12:13 #2455591   #10
-BJ-
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Не знаю, в кого там проблеми із стабільністю в Інтертелекомі, у мене їх нема. Швидкість завжди є в межах 1-2 мбіт\сек (rev.A у мене). Думаю, Інтертелеком є найоптимальнішим варіантом з огляду на покриття. На відміну від Тримоба (обласний центр і кілька райцентрів) і Піплнета (лише обласний центр і невелика територія навколо нього) , воно є майже всюди по області. По Україні покриття не провіряв у жодного із операторів.
В інтертелеком інтернет недешевий. 140 грн на місяць за 500 MB за день. Я користуюся мобільним інтернетом, бо працюю в одному місті, а на вихідних буваю в іншому. При таких цінах/обмеженням вигідніше підключити провідний інтернет в обох містах: буде і дешевше, і швидкість більша, і без лімітів трафіку.

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
Ящось не розумію, навіщо дзвонити оператору? Там має бути уссд-запит. *121# Точно не памятаю, запитати один раз оператора номер і самому перевіряти.
Таким чином можна взнати використаний трафік тільки у пакетах із лімітованим трафіком. У мене безліміт. Використаний трафік мені треба знати, бо після 5 GB швидкість зменшують у 4 рази.
Користувачі нових контрактних тарифних планів можут взнати використаний трафік в особистому кабінеті. Але в мене старий тарифний план.

Я роблю відеодзвінки у Skype, тому GPRS/EDGE мені не підходить.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2014, 12:27 #2456056   #11
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Право на надання інтернету 3G ніби має тільки один оператор Тримоб, він же Утел та Укртелеком раніше. Так було раніше, а тепер можливо помінялось

Цитата з сайту Киівстар

При регистрации в сети «Киевстар» с точкой доступа 3g.kyivstar.net или www.ab.kyivstar.net вы получите доступ к интернету с помощью технологий GPRS и EDGE (до 240 Кбит/с) практически по всей территории Украины. Тарификация доступа к интернету осуществляется так же, как и при регистрации в сети «Утел». Объем пакетов 3G можно использовать независимо от сети регистрации номера.

Тобто вони назвели свої пакети 3G та надають послуги мобільного інтернету у зовсім інших стандартах

цитата

вы получите доступ к интернету с помощью технологий GPRS и EDGE (до 240 Кбит/с)

http://www.kyivstar.ua/ru/kr/mm/mobi...et_3g/#prepaid
Та був в КС колись тп з підтримкою 3Ж, може й зараз він доступний для підключення. Там треба купляти спеціальну сім-карту з підтримкою 3Ж, вручну прописати точку доступа Утелу, і вручну зареєструватись в мережі Утел (тепер- Тримоб).
http://www.kyivstar.ua/te/mm/mobile_...et_3g/#prepaid

Додано через 13 хвилин
Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
В інтертелеком інтернет недешевий. 140 грн на місяць за 500 MB за день. Я користуюся мобільним інтернетом, бо працюю в одному місті, а на вихідних буваю в іншому. При таких цінах/обмеженням вигідніше підключити провідний інтернет в обох містах: буде і дешевше, і швидкість більша, і без лімітів трафіку.
Ну, якщо треба іменно мобільний інтернет, щоб завжди мати його з собою, то існує недорогий варіант від Інтертелекому.
Підключаємо голосовий тп Місто на зв'язку із районною нумерацією (на вибір - Чортківський, Теребовлянський, Кременецький) з абонплатою 10 грн\міс, і підключаємо послугу Вільний день+. І маємо 200 Мб інтернету за 1 грн\доба, причому, плата 1 грн береться лише за умови користування. Сам таким користуюсь, умовами задоволений, бо дешево. Фактично, в цьому тп обов"язковим є лише платіж 10 грн\міс за абонплату, а за інтернет плачу 1грн\день лише, коли користуюся.

Востаннє редагував noname1: 10.10.2014 о 12:27. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2014, 13:12 #2459114   #12
x_files2001
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Право на надання інтернету 3G ніби має тільки один оператор Тримоб, він же Утел та Укртелеком раніше. Так було раніше, а тепер можливо помінялось

При регистрации в сети «Киевстар»
Тобто вони назвели свої пакети 3G та надають послуги мобільного інтернету у зовсім інших стандартах

вы получите доступ к интернету с помощью технологий GPRS и EDGE (до 240 Кбит/с)
http://www.kyivstar.ua/ru/kr/mm/mobi...et_3g/#prepaid
1.Так і є, зараз тільки укртелеком має ліцензію 3Ж.
2. Я не розумію людей, які з самого верху не бачать основної інфи
Цитата Послуга «Інтернет 3G» дозволить вам скористатися доступом до інтернету зі швидкістю до 3,6 Мбіт/с, що набагато швидше, ніж підключення за допомогою технологій GPRS та EDGE.

Послуга є результатом співпраці компаній ПрАТ «Київстар» та ПАТ «Укртелеком».
а трошки нижче і згадують укртелеком.

3. Інфо про едж (ключове "У разі реєстрації в мережі «Київстар»") пишуть через те, що якщо хтось відійде від Тернополя на 10-20км, то начне всюди кричати, чого швидкість тільки 240Кб. Усі йому брешуть. Хоч навіть 240Кб входить в діапазон до 3,6 Мбіт/с. )

Я ж писав, що в Тернополі переходить на мережу Утел. Ось щойно качав з 31.130.164.4 -- два перші піки, потім 217.20.163.90 - полога гірка.


Цитата Використаний трафік мені треба знати
Хз, тоді. У мене пакет тут тиць , там 1500 на місяць *181# показує скільки залишок. Як варіант, якщо ти виходиш в нет через один комп, то у їхній програмі є статистика за день, за місяць, за рік.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1b8be.jpg (90.5 КБ, 8 переглядів)

Востаннє редагував x_files2001: 17.10.2014 о 13:18.
x_files2001 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 19:37 #2459662   #13
-BJ-
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
І маємо 200 Мб інтернету за 1 грн\доба, причому, плата 1 грн береться лише за умови користування.
Я деколи використовую більше 200 MB в день. Наприклад, коли роблю відеодзвінки у Skype.

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
Хз, тоді. У мене пакет тут тиць , там 1500 на місяць *181# показує скільки залишок.
1500 MB на місяць - трохи мало.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 23:39 #2459798   #14
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Цитата
Допис від -BJ- Переглянути допис
Я деколи використовую більше 200 MB в день. Наприклад, коли роблю відеодзвінки у Skype.
При перевищенні денного ліміту бере по 10 коп\мб. Думаю, при такій халяві (200 мб без шейпу, за 1 грн\день), інколи можна і розкошелитись.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2014, 17:45 #2466870   #15
-BJ-
Типово Відповідь: Брехня від служби підтримки 3mob

Вже нема в інтертелекомі тарифного плану "Місто на зв'язку". Абонентів перевели на "Місцевий" за щомісячною платою 22 грн.
-BJ- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
3mob



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:22.