Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Як повернути бізнес на колишній рівень?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2016, 21:25 #2611705   #1
Bruno34
Учасник
Типово Як повернути бізнес на колишній рівень?

Займаюсь продажем буд.матеріалів. Останнім часом прибудку майже не маємо, не можемо зрозуміти чому. Наче все по-старому залишили... отже, якщо хтось може порадити будь-яке рішення такої проблеми - не соромтесь!
Буду дуже вдячний!
Bruno34 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 21:32 #2611708   #2
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Можливо , причина в тому,що останніх два роки Ви були в комі?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 21:44 #2611709   #3
Bruno34
Учасник
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

А можливо в тому, що хтось вважае себе занадто розумним!
Bruno34 зараз поза форумом  
Подякували 2:
spypol (30.01.2016), TUR17 (01.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 21:58 #2611710   #4
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Цитата А можливо в тому, що хтось вважае себе занадто розумним!
ДиреХтор, тому має приБудок (директор/власник і прибуток після майдану речі дуже проблематичні)
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 22:08 #2611711   #5
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Напевно побуду капітаном, але повернути можна лише одним шляхом - добитися миру в країні, підняти економіку, збільшити ЗП.
Наразі ринок будівництва мертвий. Амінь
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 3:
kuzka (31.01.2016), Nobel (30.01.2016), roma22101987 (31.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 06:53 #2614855   #6
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Цитата
Допис від Bruno34 Переглянути допис
Займаюсь продажем буд.матеріалів. Останнім часом прибудку майже не маємо, не можемо зрозуміти чому. Наче все по-старому залишили... отже, якщо хтось може порадити будь-яке рішення такої проблеми - не соромтесь!
Буду дуже вдячний!
ми живемо в епоху, коли у світі існує капіталізм, і хоча ми напів-феодальна держава-колонія, ми дуже залежні від циклів і руху світових капіталів ... зараз в Україні початок нового циклу, він завжди починається із сільського господарства, тому включивши будь-який діловий канал, побачимо рекламу - "пропоную інвестиції у сільське господарство", " надам кредити сільськогосподарському виробнику", "куплю паї"... за 450 років капіталізму, це вже десь 70-тий повторювальний цикл ... пару років і почнеться знову будівельний бум, а тим часом можете повчитись на чужих помилках, прочитавши підручник по економіці для студентів США , або Великобританії ( у них найсильніша економічна школа, бо читаючи український підручник, передертий українським проффесором, ви отримаєте ефект спорченого телефону) ... при капіталізмі, за життя, людина встигає пережити 6-10 капіталістичних криз, з повтором всіх циклів, тому досвід ніколи не завадить ... любий бізнес , або розвивається, або деградує і руйнується... головний закон всесвіту - все змінюється, він діє і на бізнес і на економіку, а ви напевно зупинились в розвитку і відстали від життя

Додано через 11 годин 53 хвилини
і ще згадав, якщо ваш бізнес не монопольний , ви не корпорація і не володієте ноухау, яке дає конкурентну перевагу, то по мому досвіду він буде прибутковим в середньому до 5 років, а далі поява конкурентів зробить його збитковим ... вже близько 40 років, як у світі індустріальний капіталізм, змінився на інвестиційний , а з появою масово користувачів інтернету на інформаційний, тому основні "слівки", збирають інвестори і банкіри, які приходять на певний час в країну, а потім з неї ідуть у іншу, щоб через певний час повернутись і оказатись в потрібний час в потрібному місці

Востаннє редагував qazwsx321: 13.02.2016 о 06:53. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 15:33 #2616433   #7
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Я раджу вибрати іншу тему курсової роботи
funof325 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (21.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 16:14 #2616444   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Цитата Займаюсь продажем буд.матеріалів.
Цитата Як повернути бізнес на колишній рівень?
Не займайся продажем будматеріалів.

P.S. Погодував, так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 08:26 #2617853   #9
rambo
Учасник
 
Аватар для rambo
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Цитата Наче все по-старому залишили...
а живемо ж ми по-новому
rambo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 01:32 #2623236   #10
Магніт
 
Аватар для Магніт
Типово Відповідь: Як повернути бізнес на колишній рівень?

Цитата
Допис від Bruno34 Переглянути допис
Наче все по-старому залишили
Буду дуже вдячний!
Ви ж самі собі відповідаєте.
Я не хочу вас образити, не знаю як ви продаєте,тому відповім в загальному, як я думаю
А думаю, що ринок змінився. Вуйки, які відкрили "точку" - втрачають, сидячи, наприклад, на Західному ринку і чекають поки до них приїдуть інші вуйки з баблом і вони обміняються "цінностями"
Так от, ті другі, що покупці, прості, ще трішки совкові люди, вони бідаки вже вийшли з кешу і їм не до будов. В такі кризи грошова маса перекочовує в руки більш шустріших і розумніших. І вони навряд чи будуть витрачати свій час, шастаючи по базарах.
Вихід - переучуйтесь. Вчіться продавати по-новому.
Уявіть, я клієнт. Мені треба будматеріали. В мене нема бажання їхати на Західний ринок. Але в мене є інтернет і смартфон. І я, з великою ймовірністю, куплю, те, що мені потрібно. Прикиньте, які шанси вашій пропозиції пересіктись з моїм попитом.
Розв"яжете таку задачку - може щось і получиться. Старі моделі продажів навряд чи запрацюють. Скоріш за все вас обженуть молоді в вашому ж бізнесі
Але я добре сі на тому не розумію, тілько так думаю
Магніт зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:15.