Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.02.2011, 14:35 #1572417   #21
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Блін ,яка нудна тема...Автору явно немає чим зайнятись.Якісь дитячі соплі ...Так на рочків 15-17 Вона подивилася он на того хлопаку, а вона не дала номера телефону і т. д.А які ті дівки погані і чому тає то воно є...Смішно було ту всю белеберду читати.
....сказала Нюся і підписалася на тему

Востаннє редагував Джалка: 08.02.2011 о 15:07.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:39 #1572571   #22
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Автору явно немає чим зайнятись.Якісь дитячі соплі ...Так на рочків 15-17 Вона подивилася он на того хлопаку, а вона не дала номера телефону і т. д.А які ті дівки погані і чому тає то воно є...Смішно було ту всю белеберду читати.
Хи-хи! Було б шо робити, не сидів би в неті!!! А то шо "децтвом" пахне - не спорю! Вже 5 років як мене от такі "чорні дири" цікавлять і досі відповідей на них не получив)))
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:52 #1572582   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Вже 5 років як мене от такі "чорні дири" цікавлять і досі відповідей на них не получив)))
Досі відповідей які співпадають із моєю думкою, не отримав.
fixd.
 
Подякував(ла):
Niusa (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 17:44 #1572627   #24
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Хи-хи! Було б шо робити, не сидів би в неті!!! А то шо "децтвом" пахне - не спорю! Вже 5 років як мене от такі "чорні дири" цікавлять і досі відповідей на них не получив)))
хи-хи,вийди на вулицю прогуляйся,заведи дівчину,поспілкуйся і,більш ніж впевнена,"чорні дири"почнуть тебе менше цікавити.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 19:38 #1572757   #25
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

це не питання, а злив гімна на твою колишню. та перетрави ти вже це, або хоч на форум не виливай. гидота.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (11.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 20:35 #1572822   #26
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
це не питання, а злив гімна на твою колишню. та перетрави ти вже це, або хоч на форум не виливай. гидота.
А от це було зайве...
З колишньою ця тема аж ніяк не звязана так шо припущення неправильне! А не подобається, то не читай!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
хи-хи,вийди на вулицю прогуляйся,заведи дівчину,поспілкуйся і,більш ніж впевнена,"чорні дири"почнуть тебе менше цікавити.
Якось ну його ***...з гіпсом на нозі по вулиці ходити!

Востаннє редагував Чистильщик: 08.02.2011 о 20:35. Причина: Пізніше додано
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:29 #1575619   #27
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
ANRY зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (12.02.2011), Vushenka19 (12.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:40 #1575622   #28
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
Не буду розписуватися за всіх,але не планую міняти своє прізвище Хіба чоловік ображатиметься то,мабудь,доведеться. Але це при умові що воно НОРМАЛЬНЕ. На дибільне не поміняла як би не стогнав

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Наступні питаннячка:
1. Якщо ви йдеде на дискотеку то часто перед тим думаєте "От би якогось зацепити"?
2. Якщо хлопака вас пригощає дорогими коктельчиками то ви задумуєтеся над тим що він це робить не тому шо хоче бабла побільше потратити а тому що сподівається на якийсь конкретний результат?
3. От цього взагалі не розумію. Нафіга під своїм підїздом морозитися і номера телефону не давати! Якшо пацан запав то біля того підїзду караулити сутку буде і все одно зустрінетеся!
4. Нашо собі настрій портити, без грошей ходити по магазинах, а потім сидіти і нюняти "ех, таку кофточку бачила, жаль шо немаю за шо її купити"
1. Ніколи не ходила з такою метою на дискотеку,просто люблю танцювати на тому й все.
2. Це його проблеми що він думає,і на що розраховує. Я собі своє знаю
3. Я як і Манюня ніколи не приводжу під свій підїзд,а завжди під сусідній
4. Немаю такої звички. Ходжу по речі коли реально маю можливість їх купити

Востаннє редагував Vushenka19: 12.02.2011 о 09:40. Причина: Пізніше додано
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:40 #1575632   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

- Доброго дня, пані Цап.
- Я не Цап, я Баран!
- Ааа, всерівно скотина.
 
Подякував(ла):
contras552 (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:42 #1575633   #30
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Не буду розписуватися за всіх,але не планую міняти своє прізвище Хіба чоловік ображатиметься то,мабудь,доведеться. Але це при умові що воно НОРМАЛЬНЕ. На дибільне не поміняла як би не стогнав
Такі дії (не бажання зміни прізвища) принижують почуття власної гідності чоловіка. Це я констатую.
Мол чоловіка хочеш а прізвище не хочеш.
Це - напевне перший крок для подальшого.. Типу а давай ше наших дітей запишемо на мою фамілію. Це вже вопше....???

Ще думки...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
- Доброго дня, пані Цап.
- Я не Цап, я Баран!
- Ааа, всерівно скотина.
Твоя половинка змінила призвіще (якщо ви одружені) чи планує чи не планує (якщо не ожружені) ??

Востаннє редагував ANRY: 12.02.2011 о 09:42. Причина: Пізніше додано
ANRY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (11.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:44 #1575641   #31
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Такі дії (не бажання зміни прізвища) принижують почуття власної гідності чоловіка. Це я констатую.
Мол чоловіка хочеш а прізвище не хочеш.
Це - напевне перший крок для подальшого.. Типу а давай ше наших дітей запишемо на мою фамілію. Це вже вопше....???
Шопадєлать Значить хай міняє на моє,і будемо на одному прізвищі. І діти теж. Жартую.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:47 #1575643   #32
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
Колись поміняла на чоловікове, не вагаючись, не задумуючись, хочу того чи ні- бо так було прийнято.

Якби це відбувалося зараз- не міняла б, не тому шо мені це принципово, а просто тому ,що з його прізвищем себе так і не навчилася асоціювати, ну не я це і всьо Все одно сприймаю себе як і до того, в всіх установах, де треба прізвище казати,а паспорт не треба- кажу дівоче, та і всі друзі кличуть називають по моєму прізвищу , так шо трохи шкодую
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:47 #1575644   #33
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
особисто мене це найменше хвилює . головне щоб були діти ситі і в хаті порядок, а фамілія то таке .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (12.02.2011), Niusa (12.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 13:43 #1575838   #34
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
Любимая, почему ты меня всегда называешь по фамилии? -Нравиться мне она..себе хочу такую же...*..(с)♥
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andri (12.02.2011), contras552 (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 14:11 #1575862   #35
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
Обожнюю своє нове прізвище по чоловікуІ хоча ненавиджу процедури із зміною документів,зробила її майже вчасно цього разу.
Якщо на слух-прізвище гарне,є навіть співачка,яка взяла собі такий псевдонімля-ля-ля
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (12.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 14:17 #1575870   #36
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Хочая особисто,коли кохаю...
як часто ти кохаєш?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 15:28 #1575938   #37
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Чи є для вас проблема, змінити свою непогану (звичайну) фамілію, на непогану (звичайну) фамілію, майбутнього чоловіка. Прізвище чоловіка зовсім нормальне, тобто Хуйопупенко до уваги не беремо.

Чи кожна жінка намагається, будь-якими уловками, залишитись на своєму прізвищі?
всмислі "уловками"? Так ніби залишити своє прізвище -стид і позор та для цього потрібно хитрувати.
Я сподіваюся, шо мені не будуть такого пропонувати (зміну прізвища). А якщо будуть, то я задумаюсь над зміною і над цими відносинами взагалі.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yaryshka69 (12.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 22:17 #1576154   #38
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Я сподіваюся, шо мені не будуть такого пропонувати (зміну прізвища). А якщо будуть, то я задумаюсь над зміною і над цими відносинами взагалі.
Тобто коханий хлопець (З яким ви зустрічаєтесь уже довго нахай буде 3 роки) запропонував тобі одружитись. Ти погодилась бо уже чекала того. Ви здійснили ретуал заручин... Назначили дату вессіля (замовили зал дали завдаток). І під час приготування до весілля настав час піти в загс (чи РАГС як там зараз незнаю) занести заяви. Чоловік висказав думку що він бажає щоб ти взяла його прізвище...

І ти в даній ситуації будеш думати ...над цими відносинами взагалі...???
Тобто ти готова, в силу своєї принциповості, розійтися назавжди із коханою людиною, через зміну прізвища ???

Нічого обідного сказати не хотів просто хочу зрозуміти жіночу логіку.
ANRY зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (11.04.2014), Чистильщик (13.02.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 23:04 #1576189   #39
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Тобто коханий хлопець (З яким ви зустрічаєтесь уже довго нахай буде 3 роки) запропонував тобі одружитись. Ти погодилась бо уже чекала того. Ви здійснили ретуал заручин... Назначили дату вессіля (замовили зал дали завдаток). І під час приготування до весілля настав час піти в загс (чи РАГС як там зараз незнаю) занести заяви. Чоловік висказав думку що він бажає щоб ти взяла його прізвище...

І ти в даній ситуації будеш думати ...над цими відносинами взагалі...???
Тобто ти готова, в силу своєї принциповості, розійтися назавжди із коханою людиною, через зміну прізвища ???

Нічого обідного сказати не хотів просто хочу зрозуміти жіночу логіку.
1. Ти не зрозумієш "жіночу" логіку, бо ти не відрізняєш оригінал від інтерпретіції. З того, що я сказала витягнув ще 10 кілограм додумок.

2. Я сподіваюсь ніколи не попасти в описану тобою ситуацію, бо мені ніколи ще не подобався такий консерватор, який би так сильно церемонився і бажав догодити суспільству і так піднями оцінку інших людей про свій конформізм. Тому я і написала, що спроба вговорити мене змінити прізвище буде розглядатись як погане ознайомлення з цією людиною. Тому що в моїй природі відсутнє захоплення чи навіть цікавість до людей, які намагаються мене до чогось змусити, так само як і до тих, хто вважає, що жінка повинна підпорядкуватися чоловікові (загалом, а не в конкретних випадках).

Так само як і до людей, які бажають "зрозуміти жіночу логіку". вибач, якшо пост трошки агресивний. просто ти мені не подобаєшся і кажеш нерозумні речі
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 07:43 #1576270   #40
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис

І ти в даній ситуації будеш думати ...над цими відносинами взагалі...???
Тобто ти готова, в силу своєї принциповості, розійтися назавжди із коханою людиною, через зміну прізвища ???
Ой блін...ну чого це думати над відносинами взагалі і чи вони потрібні? Просто прізвище міняти не хочу,от і все!
Незнаю яким має бути шизанутий хлопець,щоб запропонувати розійтися тільки через те,що я нехочу його прізвища. Це клініка.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:25.