Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


харчі для собаки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.04.2010, 10:34 #1303559   #1
Batya
Типово харчі для собаки

Всім привіт. На днях взяв собі собачку, Алабая. Собака дуже класна, але не про це. Хто, чим годує своїх собак? Де берете мясо, кістки? Можливо є якісь місця де дешевше, і т. д. Одним словом здайте рибні місця, а точніше мясні.
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 11:19 #1303610   #2
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: харчі для собаки

я також хочу собаку

Шо тут здавати . Купувала завжди на центральному ринку м*ясні відходи (тільки не свинина!) з яких варила каші з додаванням свіжих овочів .

З рибою було важче і геморойніше . Відварювала свіжу рибу і перепускала через м*ясорубку . На бульйоні варила кашу вже з перемеленою рибою + свіжі овочі в приготовлену страву це само собою .

На десерт сир з медом або морква зі сметаною .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 11:24 #1303621   #3
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

Така вкусняшка що аж самому їсти захотілося)) про ринок ясно, але можна дістати дешевше ніж на ринку
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 12:56 #1303722   #4
Greys
 
Аватар для Greys
Типово Відповідь: харчі для собаки

в мене також собака алабай, 3,5 міс в їжі дуже перебірливий, купив йому вітамінні добавки (наші українські , доречі нічим не гірші за іноземні) купую відходи з говядини на ринку і мякі кістки. Основний раціон каші, рисова, гречана з кифіром, вівсяні пластівці, раз на день годую сухим кормом. Замітив що він дуже полюбляє гризти сухарі з білого хліба, залишки зі столу не даю, тому що гостре сольоне солодке не бажано давати. Вчасно зробити щеплення, і заховати тапки)))

Додано через 3 хвилини
забув про картоплю, добряче її мию і варю зі шкуркою, кажуть, що там вітамінів багато. Удачі з вірним охоронцем!!

Востаннє редагував Greys: 20.04.2010 о 12:56. Причина: Пізніше додано
Greys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 13:39 #1303764   #5
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: харчі для собаки

Яка користь з картоплі ? Запитайте ветеринара чи спеціаліста . Відповідь протилежна до ваших думок .
В собаки нема феромонів, які можуть розчепити картоплю , це даремний і шкідливий продукт. Можна давати лише в сирому вигляді і в то малих кількостях .

Ще обов*язково виключте з меню собаки цибулю та шоколад ( для цуцика плитка середнього розміру може бути смертельною) .

Додано через 1 хвилину
Створили б розділ , який присвячений траринам і рослинам , а то тем багато ,але розкидані .

Востаннє редагував SNIZHOK: 20.04.2010 о 13:39. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 14:17 #1303805   #6
scorpik
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Яка користь з картоплі ? Запитайте ветеринара чи спеціаліста . Відповідь протилежна до ваших думок .
В собаки нема феромонів, які можуть розчепити картоплю , це даремний і шкідливий продукт.
Можливо ферментів??? Все є, просто картопля - це швидкі вуглеводи, користь яких невелика
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2010, 15:50 #1303930   #7
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

Я вже начитався в неті по форумах багато всього. Висновок зробив такий, все можна, але вміру. А на рахунок кісток і мяса наразі окрім ринку ніхто нічого так і не сказав.

А дану тематику таки справді варта було б зробити окремим розділом.
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 10:45 #1306308   #8
айдар
Типово Відповідь: харчі для собаки

у нас вже 6 років живуть алабаї.Зараз 5 дорослих і ще цуцики.Кістками годувати не можна-забивається шлунок,найкраща їжа-це м"ясні обрізки,субпродукти .Або сире,або варене-на цій юшці варимо кашу.Їдять вони все,що залишається на кухні -з хлібом,але ,щоб було не жирне.Треба давати і сухий корм,не самий дешевий.Чому це все не розказав той ,хто продавав собак?
айдар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (16.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 11:54 #1306389   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: харчі для собаки

Незнаю наскільки це треба . Але в мене собака його не любив і ніколи не їв, хоча купували неодноразово різних виробників.
Правда давала вітаміни в таблетках, риб*ячий жир та вітамін Д капала прямо в їжу .

А кісти також не дуже часто давала ( варила на них кашу, відривала м*ясо, а саму кістку викидала ) , але купувала хрящі ( телячі лопатки, свиняче вухо і т.д.), щоб розвивати жувальні м*язи .


Якщо бажаєте ( чи не бажаєте ) , щоб на форумі створили окремий розділ присвячений тваринам та рослиним , голосуємо :

http://forum.te.ua/showthread.php?t=87334

Востаннє редагував SNIZHOK: 22.04.2010 о 11:55. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 17:14 #1306734   #10
айдар
Типово Відповідь: харчі для собаки

як підказуєдосвід-треба змалку привчати до різної їжі, тому що бувають ситуаціі,коли треба нагодувати собак комусь іншому ,швидко(чи нас немає вдома ,чи в дорозі,чи немає часу приготувати).В цьому випадку допомагає сухий корм. У нас є собаки ,яких придбали в зрілому віці- так от вони не хочуть його їсти і вже не будуть ,а з тими, хто виріс змалку цих проблем немає
айдар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2010, 09:58 #1310513   #11
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

Бачу тема трохи пішла. ) Годую в основній мірі кашами, варені на молоці, або на мясі. Часом даю хрящ погризти. На рахунок кісток знаю, але час від часу всерівно потрібно давати (тільки не трубчасті), хоча не тільки ними годувати. Даю і сухий корм, але так щоб тільки знав що його можна їсти. Даю і вітаміни, і рибячий жир. Саме краще любить сире мясо в будь - якому вигляді, причому не кістки і хрящі, а мясо))) Але саме основне то так ніхто і не сказав) Де брати халявне мясо))
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2010, 10:25 #1310545   #12
айдар
Типово Відповідь: харчі для собаки

я не пораджу-ми далеко від вас.ми купляємо в цехах по забою тварин( самі алабаїсти розказують ,де є).У вас повинні ж виробляти ковбасу-там орієнтир.А взагалі проблема знайти халявне м"ясо існує завжди,тому що в нас дуже активно займаються собаками, поширені тестові випробування вовкодавів
айдар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2010, 11:06 #1310643   #13
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: харчі для собаки

Вівсянка з фаршем, вівсянка з печінкою, кістки час від часу, сир кисломолочний. Але в мене такса, а не алабай
Сухий корм - зло для тварини, від нього виникають онкозахворювання.
*ALISA* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2010, 09:41 #1312034   #14
айдар
Типово Відповідь: харчі для собаки

хотіла я б почути Ваші поради,коли б Ви тримали 9 алабаїв! В мене також була такса-разом з алабаями-так от я скажу-в поривнянні з ними вона нічого не їла!Тут зовсім інші поняття.А за сухий корм в ма лих кількостях буду двома руками за завжди(вибачте за помилки,бо поспішаю)
айдар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2010, 10:38 #1312111   #15
Batya
Типово Відповідь: харчі для собаки

Алабай точно не такса... А скільки їдять ваші собаки. Скільки їсть доросла собака і скільки їсть мале, скажімо в 3 місяці і в 6. Читав що саме більше вони їдять від 6 місяців до року.
Batya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2010, 21:21 #1312980   #16
айдар
Типово Відповідь: харчі для собаки

найбільше вони їдять до року.Ми постійно біля них залишаємо їжу,важко сказати норму-дивимось,чи голодні по виразу очей,звичайно, що в 6місяців більше ,як в 3.Але перегодовувати не треба- можуть бути проблеми з лапами.Якщо живіт втягнутий,то або глисти, або недогодований.Дорослі їдять 3-5кг. їжі в день(залежить від погоди,здоров"я,апетиту),з суками в різні періоди по-різному
айдар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2010, 21:31 #1312991   #17
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: харчі для собаки

в мене сенбернар
годуємо кашею(перловою/ячмінною) з мясними відходами(легені/трахея)
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2010, 11:21 #1315977   #18
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: харчі для собаки

Ми теж годуємо кашею з мясними відходами, зимою старались додавати моркву, вітаміни, обов'язково костомахи. Мій ще дуже любить молоко і печиво (але балуєм не часто, їм не можна солодкого)
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 17:45 #1324413   #19
фрі
Типово Відповідь: харчі для собаки

Годували та годуємо своїх песиків кашею пшеничною, ячмінною та перловою (довше варити). Іноді додаємо рис, гречку, вівсянку, манну.... Завжди додаємо овочі - картопля, морква, капуста, цибуля.....(обрізки, очистки). Трохи солі. М'ясо - свинина або сало (небагато), яловичина, курка (Гайова, біля Артеміди, цех переробки), риба - голови (Сільпо по 3 грн). Кістка люба (суглоби беру по 1,8 грн, хребет). Молоко, сироватка, сир, маслянка.
Головне - повноцінне харчування (натуральне, свіже, в міру). Кажуть - не можна давати свинину. Прихожу в неділю на базар, а песики гризуть свинячі кістки (господар не може відрізнити свинячу та яловичу кістку - воно і добре).

Якщо давати багато жиру, будуть проблеми із печінкою, розлад шлунку....
фрі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 18:33 #1324448   #20
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: харчі для собаки

В мене француз. Исть все но з мясом. Batya ти головне самого мяса не давай спочатку буде всьо їсти а потім буде тіки мясо перебирати мій виріс і вже так робить! Кістки неможна ніяким собакам пробє жилудок і вже не спасете. Можна тіки шоб гриз але не їв. Солодкого ні в якому випадку. А всі купляють на базарі. зранку вони ціни заганяють кістки по 8 грн а пізніше вже скидають до 4 грн. Я купляю кістки, легені нє не дуже гарно пахнуть, калтик дуже добре, щоки, хвіст, ще можна бичачі яйця вони мають якусь ричовину поживну!

Додано через 6 хвилин
Молоко можно но если собака подросла и большой собаке нельзя оно очень слабит собаку. У моего идет носом и очень сильно слабит, ему плохо. Сухий корм тоже можна але не той дешевий де ви купляєте 16 кг 80-100 шось таке непомню но дешевий. а можна той де 16 кг коштує 900 грн вот там є мясо і всі вітаміни. Но не кожен таке собі позволить. Яйце сире давати добре. Нащет картоплі мій не любить тіки сиру.

Востаннє редагував Rugudzylka@yandex.ru: 07.05.2010 о 18:33. Причина: Пізніше додано
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:40.