Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Безкоштовний весільний фотосет

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2012, 08:06 #1941358   #1
HardCandy
Учасник
Типово Безкоштовний весільний фотосет

І так. Я у весільній фотозйомці новачок, тому терміново потрібна практика! Мені до душі ця справа, люблю "малювати" романтичні історії. Маю чимало ідей, прагну до створення оригінальних фото. Завжди готова вислухати ваші пропозитії=))).
Так от. Якщо у вас весілля, а тратитись на фотографа неохота, і нема поблизу друзів умільців, які зафіксували б всі чудові моменти, то звертайтесь до мене. Я з ВЕЛИКИМ задоволенням організую фотосет.
Дякую за увагу та розуміння.

контакти
skype: shall_be
HardCandy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 09:46 #1941470   #2
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

покажи якісь приклади робіт. дякую!
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 09:49 #1941477   #3
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

можеш піти до знайомих на весілля в якості додаткового фотографа - там і отримаєш практику...

бо ризикувати з новачком навряд чи хтось захоче...
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (16.05.2012), HardCandy (20.05.2012), mr_Dream (17.05.2012), zyxel (16.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 10:11 #1941490   #4
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
можеш піти до знайомих на весілля в якості додаткового фотографа - там і отримаєш практику...

бо ризикувати з новачком навряд чи хтось захоче...
Таки так! Але цікаво подивитись що новачок може)
Нехай фотки показує... та і без хоть якихозь зразків фіг хтось захоче
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 10:12 #1941492   #5
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Різник правий. Весілля у багатьох 1 раз в житі і людям буде банально стрьомно отримати зовсім не ті фото що очікуються. Тому найкраще йти кудись другим фотографом. Але інше діло чи хтось захоче плодити конкурента
Так що питайся по знайомих, авось і знайдеться де попрактикуватися. І собсно, чого одразу весілля. Пробуй фоткати дні народження, випускні і т.д. Одразу поймеш яка та марудна справа вести "репортаж" з пянок і спілкуватися з дівчатами заказчицями

Востаннє редагував erazel: 17.05.2012 о 13:59.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2012, 10:41 #1941518   #6
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Дівчина правильну тему зробила. Дехто до весілля відноситься "попроще". В мене багато моїх родичів взагалі фотографа не заказували, а потім позбирали фотки в всіх родичів з їхніх фотоапаратів. Так що фотограф з професійною технікою в доповнення до якоїсь домашньої мильнички буде якраз в тему.
Ще дійсно треба викласти (в першому пості) хоч пару прикладів своїх робіт і модель+ фото техніки (або до того ще краще ссилку де є ці фото). Щоб люди мали уявлення, що ти хоть щось можеш фоткати нормально. А там і практика назбирається, і фотки для показу, і трошки люди про тебе взнають. Якогось початківця-фотографа можна зняти за гроші, який в цьому мало шарить і все весілля буде надоїдати ("станьте там"), а тут БЕЗПЛАТНО.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (18.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 09:56 #1942309   #7
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Ну або хтось не готовий платити гроші (і (або) не потрібно художніх фото) за фотографа але треба просто згадку... тоді тож норм
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (18.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 10:08 #1942317   #8
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

З контактів прийнято залишати номер телефону
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 13:20 #1942489   #9
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Цитата:
Допис від mr_Dream Переглянути допис
З контактів прийнято залишати номер телефону
Щоб конкуренти могли знайти і начистити фізіономію. Що, Дрім, конкурента вирішив усунути?
З.І.HardCandy, не бійся то лише жарт.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2012, 13:41 #1942508   #10
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Порада до автора.
Ось класична схема становлення весільного фотографа (яким ти очевидно хочеш бути і заробляти гроші звісно)
- покупка мінімальної техніки
- опанування даної техніки
- накопичення знань з інтернету, та всіх доступних джерел стосовно фотографії, техніки зйомки тощо...
- аналітичне вирішення щодо апгрейду техніки до того мінімуму який буде фінансово допустимий і задовільнить потребу на перший час.
- багато безкоштовних портретних фотосесій своїх ЗНАЙОМИХ, тощо...
- накопичення знань стосовно обробки
- проби фотосесій за гроші
....

і аж тоді, опанувавши техніку і обробку, хоча б на початковому рівні приступаємо до весіль.

А не,- я піду до вас на весілля відфоткаю 2000 фоток і віддам цю масу незрозумілого матеріалу...
Немає нічого поганого в бажанні вчитись, але моя думка, ви заходите не з тої сторони. Можливо я чогось не знаю, але раз фоток не прикріплюєте, то припускаю що ви тільки починаєте вчитись.
Успіхів !!!
Philips зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 15:16 #1943433   #11
HardCandy
Учасник
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Цитата покажи якісь приклади робіт. дякую!











Цитата можеш піти до знайомих на весілля в якості додаткового фотографа - там і отримаєш практику...

бо ризикувати з новачком навряд чи хтось захоче...
Можна, але родичів не так багато. Новачок не новачок. Тато має студію, можу піти на все готове, але не хочу. Хочеться самій. + Досвіду маю достатньо.

Цитата Дівчина правильну тему зробила. Дехто до весілля відноситься "попроще". В мене багато моїх родичів взагалі фотографа не заказували, а потім позбирали фотки в всіх родичів з їхніх фотоапаратів. Так що фотограф з професійною технікою в доповнення до якоїсь домашньої мильнички буде якраз в тему.
Ще дійсно треба викласти (в першому пості) хоч пару прикладів своїх робіт і модель+ фото техніки (або до того ще краще ссилку де є ці фото). Щоб люди мали уявлення, що ти хоть щось можеш фоткати нормально. А там і практика назбирається, і фотки для показу, і трошки люди про тебе взнають. Якогось початківця-фотографа можна зняти за гроші, який в цьому мало шарить і все весілля буде надоїдати ("станьте там"), а тут БЕЗПЛАТНО.
Дякую за підтримку!!!

Цитата Ну або хтось не готовий платити гроші (і (або) не потрібно художніх фото) за фотографа але треба просто згадку... тоді тож норм
Також дуже дякую, що ти за мене)

Цитата З контактів прийнято залишати номер телефону
Сам то в профілі маєш тільки ICQ

Цитата Порада до автора.
Ось класична схема становлення весільного фотографа (яким ти очевидно хочеш бути і заробляти гроші звісно)
- покупка мінімальної техніки
- опанування даної техніки
- накопичення знань з інтернету, та всіх доступних джерел стосовно фотографії, техніки зйомки тощо...
- аналітичне вирішення щодо апгрейду техніки до того мінімуму який буде фінансово допустимий і задовільнить потребу на перший час.
- багато безкоштовних портретних фотосесій своїх ЗНАЙОМИХ, тощо...
- накопичення знань стосовно обробки
- проби фотосесій за гроші
Я не повний новачок з мильницею. Маю і фотоапарат і 3 об'єктиви. можу піти на все готове, але повторюся: ХОЧЕТЬСЯ СТАТИ НА НОГИ САМІЙ І ДОСЯГТИ УСЬОГО САМОСТІЙНО!!!! Хочеться практики і портфоліо отримати + можливо комусь допомогти або зробити приємно. Не всі мільйонери у нас в країні. А деякі "ПРО" ціни ну дуже загинають!!! Чи не так Philips?
HardCandy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 16:04 #1943469   #12
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

"Не всі мільйонери у нас в країні. А деякі "ПРО" ціни ну дуже загинають!!! Чи не так Philips?"

Не "ПРО" диктує ціну на себе, а попит на нього. Якщо він коштує 1000 у.о., а люди його не замовляють, то 100% ціну він знизить... Якщо люди не дають за ваші роботи більших грошей, то це означає тільки те, що вони ще не того рівня. І вихід один - вчитись і вчитись... А найрозумніші "ПРО" це роблять завжди... І саме це є показником. Завжди іде вдосконалення та покращення навиків. А допис Philips більш-менш відкрито показує справжній шлях становлення не тільки весільного, а просто хорошого фотографа.
А Ваша відповідь трішки попахує заздрістю.
Max Jr. зараз поза форумом  
Подякували 2:
HardCandy (20.05.2012), Philips (18.05.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 18.05.2012, 21:34 #1943679   #13
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Цитата
Допис від HardCandy Переглянути допис
Я не повний новачок з мильницею. Маю і фотоапарат і 3 об'єктиви. можу піти на все готове, але повторюся: ХОЧЕТЬСЯ СТАТИ НА НОГИ САМІЙ І ДОСЯГТИ УСЬОГО САМОСТІЙНО!!!! Хочеться практики і портфоліо отримати + можливо комусь допомогти або зробити приємно. Не всі мільйонери у нас в країні. А деякі "ПРО" ціни ну дуже загинають!!! Чи не так Philips?

На все готове, чи що означає ????
Якщо в тата є студія, то не треба вміти знімати ?

Ціна, як вже вище написали, залежить не від наглості людини яка її ставить, а від рівня і ПОПИТУ.
Якщо мені ніхто не заплатить ...$ то я зменшу до того значення ...$ доки не почнуть платити, а якщо попит наростає то відповідно підніму, це логічно.

Коли будуть клієнти готові заплатити тобі 1000$ ти відмовишся зі словами, "та вищо, де так дорого, давайте я за 100$ це зроблю так ?"

Треба працювати і ще раз працювати і ще більше вчитись !!!
Philips зараз поза форумом  
Подякували 2:
HardCandy (20.05.2012), Max Jr. (18.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 10:17 #1943864   #14
HardCandy
Учасник
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Я зрозуміла свою неправоту. Але можна критики до фото?
HardCandy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Max Jr. (19.05.2012), Philips (19.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 10:33 #1943875   #15
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Цитата
Допис від HardCandy Переглянути допис
Я зрозуміла свою неправоту. Але можна критики до фото?
Можна, краще напиши вконтакті, там напишу що думаю.
Philips зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2012, 12:04 #1943935   #16
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Безкоштовний весільний фотосет

Я б радив відредактувати перше повідомленння і туди додати пару нормальних фото + данні яка в тебе фототехніка. І на всякий випадок закинь туди свій телефон. (+ подякуй адмінам, які дозволили на форумі редактувати свої пвідомлення)
Далі дивись на роботи інакших фотографів, і якщо ти в цьому розбираєшся, то будеш бачити в чому саме проколи і як можна зробити краще. Помаленьку набираєшся досвіду і буде нормал. В мене знайомий фотограф був ну ніякий, фоткав всяку муть, а з часом таки навчився хоть чогось... А чудив він таке, що там з 100 фоток може 1-2 нормальних получалось. (Пофоткав він би так на пльонку ...)
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HardCandy (20.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
безкоштовно, весілля, фото послуги, фотограф, фотозйомка



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:09.