Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Про роботу в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2017, 18:30 #2714087   #81
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 19:22 #2714100   #82
yakudza
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Нє, ну ніби авторитетний писака, а таку куйню постиш.
Опис автора під відео "Спочатку ми їхали в Польщу з ціллю заробити гроші.Думав що приїду додому на BMW, але після першого робочого дня зрозумів що навіть на велосипед не зароблю)))"
Це звичайно ппць, але таких оленів, як автор відосу туди їде 90%, мріючи пару місяців пошаритись і цитую "приїду додому на BMW". Але яка то має бути в голові полова, щоб про таке мріяти, їдучи працювати "на поле". Слава Богу частина з часом роздупляються, і роблять більш-менш фахову роботу за адекватні гроші, а решта найяскравіших представників теорії Дарвіна, всьо життя рачкують по полі, ниють і постять гавновідоси по форумах, бо ні для чого іншого, в принципі, не надаються. Відкрию тобі страшну таємницю, але в Польщі кваліфіковані працівники(українці в.т.ч.) можуть заробляти від 20 і до 40 злотих за годину, але точно не раком в полі. А відос так, "ніочьом".
yakudza зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ektalion (14.06.2019), Flesh09 (01.12.2017), vanco2 (02.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 19:50 #2714104   #83
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
ААА скільки дівок!!! А можна з вами просто пожити і не ходити на ту борувку....
А якщо серйозно то по молодості, я також був в Польщі на заробітках, але в мене умови були райські порівняно з цим.
Мені запропонували (ще тут) працювати в їхньому Макдональдсі. Я канєшно нівкаку, та то позор, та ну ***...
Але мене переконали... Не скажу, що я прям балдів від роботи, але було зовсім не важко. Щось там принести з холодильника (найважче 8 кг ящик), два рази в тиждень прийняти товар, тобто приймав менеджер а я мав то порозкладати по полках в складі (найважче 8 кг) в основному 6-8 палєт і то за цілий день, пройтись з совочком і щіткою по території позбирати бички, і самий алєс для мене було - йти з кульочком і позривати всі жовті квіточки молочаю на газоні - позривав прийшов, щось там доставив на кухню, глянув в вікно а там вже знов купа квіточок розцвіла - так часом цілий день неспішно квіточки зривав.... Газончики постригти і тд...
Роботодавець знімав нам на пятьох двохкімнатну квартиру, з хорошим ремонтом, зі всією технікою вплоть до посудомийки, привіз ноутбук (досить потужний доречі), інтернет, ще хотів плазму (тоді для нас це було щось) з дачі приволокти, але ми відмовились, бо працювали в різні зміни, і виходило що в любий час хтось спав.
Робота була неважкою фізично взагалі, спочатку напрягали нічні зміни, але втягнулись. ставлення, що власника, що всього персоналу - просто супер. Зарплата, що для поляків що для нас однакова. ми заробляли навіть більше, бо фігачили 10-12 годин, а вони максимум 8.
Для чого пишу то всьо. Для молодих людей та не дуже молодих, пораджу, хто вже працює чи шукає роботу, звертайтесь в Макдональдси, вони є по всій Польщі. Але в ті які працюють по франчизі, наскільки знаю "оригінальні" на роботу українців не брали. Робота не важка і умови хороші. Не переживайте "Вільна каса!" кричати не прийдеться. Оплата тоді була досить хороша порівняно як для Польщі. З цим, що на відео не порівняти (умови).
Десь два роки тому їздив кілька раз з другом (він тоді возив людей на роботи, а я по справах) і він відвозив людей от в такі і навіть в ще набагато гірші бараки..... Я був в шоці як люди живуть і тяжко працюють.... На огірках (на упаковці) жінка казала що нерідко по 17!!!! годин працювала. Заїхали були ще в якісь такі бараки типу казарми - всі живуть разом - чоловіки жінки, хлопці, дівчата.... Як розказали, що там по пяні ночами робиться, то піпец, а вдома чоловіки, жінки, діти....
Дуже обідно за тих людей, що світа божого не бачуть на тих каторгах, а якісь сука уроди жирують за їхні гроші, сука каєни, віли, яхти ***.

Востаннє редагував KSW: 01.12.2017 о 20:00.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (10.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 20:18 #2714107   #84
Flesh09
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата Для чого пишу то всьо. Для молодих людей та не дуже молодих, пораджу, хто вже працює чи шукає роботу, звертайтесь в Макдональдси, вони є по всій Польщі. Але в ті які працюють по франчизі, наскільки знаю "оригінальні" на роботу українців не брали. Робота не важка і умови хороші. Не переживайте "Вільна каса!" кричати не прийдеться. Оплата тоді була досить хороша порівняно як для Польщі. З цим, що на відео не порівняти (умови).
воно то всьо файно... але колись так говорили і про бедрьонку)) а тепер там повна срака, хіба можливо всьо залежеть від працюючого персоналу і жлобства старшого)

Додано через 59 секунд
Цитата . Я був в шоці як люди живуть і тяжко працюють.... На огірках (на упаковці) жінка казала що нерідко по 17!!!! годин працювала. Заїхали були ще в якісь такі бараки типу казарми - всі живуть разом - чоловіки жінки, хлопці, дівчата.... Як розказали, що там по пяні ночами робиться, то піпец, а вдома чоловіки, жінки, діти....
Дуже обідно за тих людей, що світа божого не бачуть на тих каторгах, а якісь сука уроди жирують за їхні гроші, сука каєни, віли, яхти ***.
а тут підтримую на 100%

Востаннє редагував Flesh09: 01.12.2017 о 20:18. Причина: Пізніше додано
Flesh09 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 20:58 #2714115   #85
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
воно то всьо файно... але колись так говорили і про бедрьонку)) а тепер там повна срака, хіба можливо всьо залежеть від працюючого персоналу і жлобства старшого)
В принципі так... Я працював в Лодзі, може то тільки той власник нормальний.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 07:46 #2714133   #86
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Дуже обідно за тих людей, що світа божого не бачуть на тих каторгах, а якісь сука уроди жирують за їхні гроші, сука каєни, віли, яхти ***.
То їх певно силою туди загнали працювати? У Польщі є величезний вибір різної роботи, не обов_язково вибирати найгірше, жити і працювати де попало, а потім жалітись.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2017, 16:12 #2714164   #87
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
То їх певно силою туди загнали працювати? У Польщі є величезний вибір різної роботи, не обов_язково вибирати найгірше, жити і працювати де попало, а потім жалітись.
Як це не жалітися? В всьому ж винні жируючі на каєнах! Тільки вони!
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolibryks (02.12.2017), yakudza (02.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2019, 15:50 #2760151   #88
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата «Потужні потоки трудової міграції можуть призвести до того, що Україна залишиться без українців», – очільник тернопільської «За життя» Олександр Кравчук
Та невже? А ще Земля кругла, і крутиться навколо Сонця. Плюс до того дві паралельні лінії не перетинаються.
Дивина тай годі.

Тим часом
Цитата Українські заробітчани організували страйк у Польщі
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 15:33 #2760920   #89
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата Власники «біометрики» зможуть самостійно проходити контроль в аеропортах Варшави

Із червня пасажири, які подорожують через варшавські аеропорти ім. Шопена і Модлін, зможуть скористатися системою «біометричних рамок» – пристроями для сканування біометричних паспортів. З їх допомогою пасажири зможуть проходити прикордонний контроль без участі прикордонників. Процес займе близько 12 секунд.
via

Тобто пшеки вже зробили систему для українських закордонних паспортів.
А українцям по внутрішнтому паспорту все ще треба тягати за собою листок А4 із пропискою, ібо ніде нема пристроїв для зчитуваня чіпа ID.

Бо Україна це Європа.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 16:14 #2760928   #90
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис



via
Ше трохи і почнуть писати «українцям та собакам вхід заборонено»
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 16:21 #2760929   #91
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Але спочатку нєх віддадуть наші пєньонзи!

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2019, 09:07 #2761001   #92
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ше трохи і почнуть писати «українцям та собакам вхід заборонено»
знаю багато наших, які люблять сходити в Ашан, поїсти на халяву....
такшо нічого дивного
і 90% безбілетників яких при мені ловили в громадському транспорті, наші

такшо маємо, то шо заслуговуємо
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (11.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2019, 09:40 #2761003   #93
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
такшо маємо, то шо заслуговуємо
ну ти знаєш, навіть в нашій відсталій країні такого собі не дозволяють.
і доглядати чи обшукувати тебе охорона в нас права не має - тільки поліція.

те, що супермаркет не може відстежити крадіжки - це проблеми супермаркета а не наприклад мої, як законослухняного громадянина. хай збільшують штат охорони, ставлять камери, клеють рф-мітки і бла-бла-бла, але обшук - це є порушення прав людини.
тим паче тут ще й поділ за національною ознакою.

ПС: якщо відмовитись вивертати кишені і викликати поліцію їхню - що далі буде?

Додано через 1 хвилину
ППС: відкрив статтю - бучу і в польщі це незаконно - порушили справу. і правильно.
Цитата Власник магазину зізнався, що не очікував, що ця справа набуде такого широкого резонансу у Польщі.
- "європа"...

Востаннє редагував switch: 11.06.2019 о 09:41. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2019, 11:07 #2761011   #94
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну ти знаєш, навіть в нашій відсталій країні такого собі не дозволяють.
і доглядати чи обшукувати тебе охорона в нас права не має - тільки поліція.

те, що супермаркет не може відстежити крадіжки - це проблеми супермаркета а не наприклад мої, як законослухняного громадянина. хай збільшують штат охорони, ставлять камери, клеють рф-мітки і бла-бла-бла, але обшук - це є порушення прав людини.
тим паче тут ще й поділ за національною ознакою.

ПС: якщо відмовитись вивертати кишені і викликати поліцію їхню - що далі буде?

Додано через 1 хвилину
ППС: відкрив статтю - бучу і в польщі це незаконно - порушили справу. і правильно.
- "європа"...
мене за 4 роки ні разу ніхто не обшукував і навіть косо не глянув

такшо все залежить від людини конкретно

але як стою в бедронці а за мною стоїть 5 "наших" і в кожного стандартний набір: чекушка, батон, пачка сосісок і йогурт, то я б їх сам обшукав......
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2019, 15:43 #2761219   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
знаю багато наших, які люблять сходити в Ашан, поїсти на халяву....
такшо нічого дивного
і 90% безбілетників яких при мені ловили в громадському транспорті, наші

такшо маємо, то шо заслуговуємо
Ти так пишеш, нібито не один із них
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2019, 17:04 #2761232   #96
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти так пишеш, нібито не один із них
ні разу не їхав без білету
ні разу не крав нічого в магазині

дада, такі українці тоже бувають
і я так себе вів, не тільки в польщі, а і в Україні до переїзду
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2019, 17:08 #2761234   #97
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Бля, та верніться в тему про зелебеню, і почитайте, що не платити податки то є нормально, Трохи подумайте, і побачите, що це все одного поля ягоди. Просто розумніші не платять податки, а дурніші крадуть в магазині, а по факту і ті і ті пробують когось наїб..и, обдурити, чи обікрасти. Просто мотивацію придумують різну.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2019, 22:39 #2761498   #98
Konovalova
Banned
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Хочеш заробити на новеньке авто, квартиру, чи будинок, а можливо на незабутній відпочинок цього літа? Якщо так, то читаємо далі.
Заробіток в Інтернеті зараз досить популярний. сидиш собі вдома, не напружуєшся і отримуєш гарні гроші. От і я вирішила спробувати такий вид заробітку. Гроші я отримую граючи. Мені дуже подобається ось цей портал http://vulkan-pobedaslot.com/, адже саме тут ти можеш виграти дуже великі суми. Виграти тут зовсім не складно. Я граю вже давно і не хочу нічого змінювати, тому 100% РЕКОМЕНДУЮ вам саме цей сайт.
НЕ втрачай ні хвилини, а хутко тисни та посилання та забирай свої гроші.
Konovalova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (19.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2019, 23:30 #2761512   #99
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ні разу не їхав без білету
ні разу не крав нічого в магазині

дада, такі українці тоже бувають
і я так себе вів, не тільки в польщі, а і в Україні до переїзду
ЛОЛ.
Розкажеш це наївному пшеку. Може він тобі і повірить.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2019, 16:45 #2761800   #100
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:25.