Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка №3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2009, 08:55 #829431   #1
domendh
 
Аватар для domendh
Thumbs up Крапка №3

Привіт файному місту ТЕРНОПІЛЬ. Причина така зайшли ми сьогодні з друзями в крапку 3 хотіли порубати контру нам включили 5 ПК і виявилось що немає конекту ні з 1 сервером хто б небув. Сказали адміну вні сказав 1 хв почекати а сам пішов за водичкою ми ше раз сказали і фраза такка пішла "ой, ми неможем нічого зробити", обізвали на початку ШКОЛЯРАМИ що школу гуляють причом самому модшому в нашій компанії 19 років))), контри не пограли і шей взяли за час який ми тупо сиділи а адміни вдавали вигляд шо шось роблят( Так висновок КРАПКА 3 нормальна но АДМІНИ повні лосі
domendh зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (16.02.2009)
Старий 16.02.2009, 08:59 #829436   #2
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: КРАПКА №3

це ти повний лось шо заплатив за інтернет! адміни тупо вас кинули невдах !
Sensation2102 зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:02 #829438   #3
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Угу мені іменно обізвав!!!Через те шо я був з рюбзаком(а вчому мені носити в пакеті?). Нам було 5 дали 25 грн посиділи почикали 10 хв, колт віриішили забрати гроші на з 25 грн. відали тіки 17.50. Взагалі крапка-3 найгірша з крапок ше ніде небуло таких адмнінів як там((
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:17 #829453   #4
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: КРАПКА №3

То всьо через контру
nadan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergyjko (16.02.2009)
Старий 16.02.2009, 09:18 #829457   #5
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: КРАПКА №3

я так поняв domendh та Pascuda з однієї компанії?
тре було перестріляти адмінів ))) або гранатками закидати ))))

Востаннє редагував Sergyjko: 26.06.2009 о 14:33.
Sergyjko зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:31 #829478   #6
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
я так поняв domendh та Pascuda з однієї компанії?
тре було перестріляти адмінів ))) або гранатками закидати ))))
Ми вчимося в одній групі..
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:51 #829502   #7
necromant
Banned
Типово Відповідь: КРАПКА №3

дурний вчиться на помилках
розумний -- на помилках інших
necromant зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:52 #829506   #8
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

хлопці щось не думаю що вас школярами обзивали а може просто запитали бо на перший вигляд так і виглядали школярами. Думаю краще було б запитати перед тим як сідати за компи чи є ті ігри які вм хочете грати і чи вони робочі. Шось я впевнений так як ви описали тут адмінів то ніхто вам не хамів так. Більш за все я впевнений що звучали фрази "Чуєш дай нам компи щоб були нармальні..."

Цитата посиділи почикали 10 хв, колт віриішили забрати гроші на з 25 грн. відали тіки 17.50.
порахуй скільки буде коштувати 10хв і відніми від суми яку ви давали за сеанси. Якщо у вас щось не працює то звертайтесь зразу до адміна а не через 10хв. бо ніхто не буде дивитись за кожним клієнтом щл він там робить і чи в нього все працює
harik зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 16.02.2009, 09:55 #829508   #9
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Усувайте проблеми. Чемп на носі.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:55 #829509   #10
necromant
Banned
Типово Відповідь: КРАПКА №3

чюєш чєл дай кампи на кантру, ріальні поцани хатять пастрєляцця. чьочьо опа нічєво

maybe they are Estonian?
necromant зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 09:59 #829515   #11
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
хлопці щось не думаю що вас школярами обзивали а може просто запитали бо на перший вигляд так і виглядали школярами.
Угу школяру 21 рік як адміну, ппц прікольно.
Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Думаю краще було б запитати перед тим як сідати за компи чи є ті ігри які вм хочете грати і чи вони робочі. Шось я впевнений так як ви описали тут адмінів то ніхто вам не хамів так. Більш за все я впевнений що звучали фрази "Чуєш дай нам компи щоб були нармальні..."
Ми була там в пятницю всьо норм було. Ми неказали дайте нам норм компи, нам сказали шоб ми самі включили які хочем.
Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
порахуй скільки буде коштувати 10хв і відніми від суми яку ви давали за сеанси. Якщо у вас щось не працює то звертайтесь зразу до адміна а не через 10хв. бо ніхто не буде дивитись за кожним клієнтом щл він там робить і чи в нього все працює
якби ми шось робили в той час, ми би теми несоздавали і сиділиб мовчали, но діло в тім що ми просто чекали коли вірішуть проблему.
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 10:06 #829526   #12
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата Угу школяру 21 рік як адміну, ппц прікольно.
значить молодо зберігся
harik зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 11:44 #829645   #13
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Ну так пришов і сказав адміну ГЕЙ ти з напівбритою головою дай мені компа я сьи постріляюся в контрі =)))... Це сама парашна крапка... а Гейм точно був бо в пятницю грали а сьодня уже все (((... Так шо Хто на контр - йдіть в центр в крапку.. там адміни хоть РОЗУМНІ...і CS1.6 йде точно ."провірено"
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 15:14 #829965   #14
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Привіт файному місту ТЕРНОПІЛЬ. Причина така зайшли ми сьогодні з друзями в крапку 3 хотіли порубати контру нам включили 5 ПК і виявилось що немає конекту ні з 1 сервером хто б небув. Сказали адміну вні сказав 1 хв почекати а сам пішов за водичкою ми ше раз сказали і фраза такка пішла "ой, ми неможем нічого зробити", обізвали на початку ШКОЛЯРАМИ що школу гуляють причом самому модшому в нашій компанії 19 років))), контри не пограли і шей взяли за час який ми тупо сиділи а адміни вдавали вигляд шо шось роблят( Так висновок КРАПКА 3 нормальна но АДМІНИ повні лосі
Вельми шановний "domendh". Вихід з даної ситуації бачу наступний: підійдіть на К3 і попросіть хай адмін покличе менеджера. Разом вирішимо всі спірні питання.
А на рахунок "школярів" - то в нас таке правило, адмін зобовязаний перепитати клієнта, якщо має сумніви. Не бачу в цьому нічого образливого.
pikazy зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (17.02.2009), FortYear (16.02.2009), Pyxnactuk (22.09.2009), tigra (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 16:14 #830068   #15
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
дурний вчиться на помилках
розумний -- на помилках інших
але на чужих помилках ніколи так не навчишся як на своїх. досвід - тільки завдяки власним недолікам і подоланням їх!
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 16:47 #830088   #16
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
порубати контру нам включили 5 ПК і виявилось що немає конекту ні з 1 сервером хто б небув. контри не пограли і шей взяли за час який ми тупо сиділи а адміни вдавали вигляд .....................................повні лосі
ви ламери бо рубаєте контру!
контри не пограли бо Ви ламери
адміни вдавали вигляд бо з ламерами не хочуть мати справи
і швидше за все повні лосі Ви а не адміни (у випадку коли клієнт не може скористатися певною послугою з технічних причин(ніхто не виключає шо їх не було) він має повне право повернути свої гроші)

п.с. виділені слова ВАШІ
koka_in зараз поза форумом  
Подякували 3:
harik (16.02.2009), ilonyshka (16.02.2009), tigra (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 18:13 #830182   #17
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від koka_in Переглянути допис
ви ламери бо рубаєте контру!
контри не пограли бо Ви ламери
адміни вдавали вигляд бо з ламерами не хочуть мати справи
і швидше за все повні лосі Ви а не адміни (у випадку коли клієнт не може скористатися певною послугою з технічних причин(ніхто не виключає шо їх не було) він має повне право повернути свої гроші)

п.с. виділені слова ВАШІ
І хто тут ламер ?? умнік *** перше взнай значення слова ламер атоді шось говори ..... а за лося моно рога пообламувати я такого не люблю... шоб нулячий нуб не шарущий в ПК шось пердів до дядька)))) такшо ПНХ нуб)
domendh зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 18:51 #830237   #18
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
І хто тут ламер ?? умнік *** перше взнай значення слова ламер атоді шось говори ..... а за лося моно рога пообламувати я такого не люблю... шоб нулячий нуб не шарущий в ПК шось пердів до дядька)))) такшо ПНХ нуб)
Пане Генадій вам не вдалось попустити привселюдно заклад і тих хто може обпозорив вас за вашу тупість перед багатьма клієнтами. Ізвєнітє
harik зараз поза форумом  
Старий 16.02.2009, 19:01 #830251   #19
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
І хто тут ламер ?? умнік *** перше взнай значення слова ламер атоді шось говори ..... а за лося моно рога пообламувати я такого не люблю... шоб нулячий нуб не шарущий в ПК шось пердів до дядька)))) такшо ПНХ нуб)
ти на форумі в нормальному вигляді інфи до людей донести не можеш, уявляю як в крапці в говорив. точно мабуть "нааармальний комп з чьодкою мишкою" просив.
якшо в наших клієнтів бувають які проблеми і адміни не можуть їх усунути - клієнти чемно кличть менеджера і тоді ми рахом стараємось усунути проблему.
поменше б таких нармальних чіста геймерських клієнтів, як ви.
muTs зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (17.02.2009), espert (17.02.2009), harik (16.02.2009), Stanislav (23.02.2009), tigra (17.02.2009)
Старий 16.02.2009, 19:19 #830271   #20
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

pikazy про правила знаєм, но де ви бачили школяра який має 20 років? Але якби діло було лише в тому, в вас весь час проблеми я не з мишкою то з клавіатурою. То вам (якщо там працюєте) потрібо розібратися. Напевно сьогодні ще приходили люди, і якщо проблему невирішено було, то адміни певно частиину грошей невідавали назад.
Rockgorn навчилися! Більше в крапку-3 непіду і друзям нерадитиму!
koka_in невиділяй слова і з тексту.
harik ми ненамагаємся попустити заклад!

Востаннє редагував Pascuda: 16.02.2009 о 19:27.
Pascuda зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:07.