Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Шацькі озера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.08.2018, 14:15 #2735015   #161
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
завжди відпочиваю в с.Світязь
в приватному котеджі
де є яма/септик з якої всю каналізацію власники вивозять гамновозом за свої гроші (заплачені мною)
Ну в селі Світязь ти теж маєш облаштований центральний пляж і безкоштовні біотуалети.
Але заповідник це не тільки село Світязь, є ще ціла купа інших озер та лісів, і для того щоб зберігати їх в належному стані потрібно оплачувати роботу купи людей, то чому не покрити частину цих витрат за рахунок туристичного потоку. Не хочеш щоб твої гроші йшли на каналізацію, рахуй що вони пішли на підгодівлю диких тварин взимку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 28.08.2018, 15:34 #2735019   #162
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата Ану підкажи де в нас можна знайти чисте озерце і сосновий лісок на березі?
Ну або хоч би чисте озерце і пару дерев, щоб не посеред поля став, а можна було сховатись в тіньок...

З річками в нас срака, це фактично стічні каналізації... Плюс дно у нас переважно глинисте, тому вода мутна...
Ні ну от реально цікаво. пару точок знаю, але там стави в оренді, купатись нє вольно, рибалка хіба, і те платна...

реально цікаво би якусь альтернативу поближче знати. Але в наші водойми після волинських лізти взагалі не цікаво.
Тут колись був, озеро Пісочне. Гарно там, сосновий ліс прямо над водою, но був давно і за зараз не ручаюсь, мож вже загадили
https://shatsk.com/uk/waters/ozero-pisochne
org100h зараз поза форумом  
Старий 28.08.2018, 16:38 #2735021   #163
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ну в селі Світязь ти теж маєш облаштований центральний пляж і безкоштовні біотуалети.
Але заповідник це не тільки село Світязь, є ще ціла купа інших озер та лісів, і для того щоб зберігати їх в належному стані потрібно оплачувати роботу купи людей, то чому не покрити частину цих витрат за рахунок туристичного потоку. Не хочеш щоб твої гроші йшли на каналізацію, рахуй що вони пішли на підгодівлю диких тварин взимку.
платиш податок за дороги в паливі - але або їздиш ямами або бери лопату в руки і закидай ями сам
платиш податок за все на світі - плати ше раз, і ше раз, а потм ше при в"їзді заплати, і на тваринок заплати, і на туалет, і на нову квартиру дочці лісника тоже заплати
Sasha зараз поза форумом  
Старий 29.08.2018, 10:04 #2735042   #164
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Нащо тобі те озерце? Там де озерце - там трава, болото і комарі, нафіг нада, то не моє точно, я дитя міста, асфальту і бетону ) Їхати 350 км, щоб пару раз скупатися? То вже краще в Бакоту, хоч ближче.
ну так, виходить що на море і в світязь їду в основному щоб поплюскатись в воді.
лісів і чистого повітря мені вистачає і тут, а якщо хочеться ще більше - то в Карпати і на якусь гору.
В Бакоті самій поки ще не бував, відпочивав на Смотричі біля місця де він впадає в Дністер, Цвіклівці чи якось так - ну чесно кажучи Світязь таки на мій смак краще, а їхати що туди о туди є куди (о закрутив ).
З комарами і погодою вже як пощастить... Ми от цього року були - без дощів і комарів.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Тут колись був, озеро Пісочне. Гарно там, сосновий ліс прямо над водою, но був давно і за зараз не ручаюсь, мож вже загадили
https://shatsk.com/uk/waters/ozero-pisochne
Та за Пісочне я знаю. Я не кажу що от саме Світязь. Пісочне як на мене навіть краще - вода чистіша бо нема тієї глинки, як на світязі, озеро глибше і не треба іти 300 мтрів щоб зайти на глибину.
Я взагалі про Шацькі озера.
Ми от теж на центральний пляж сходили разок чисто з цікавості, а так відпочивали на затоці Лука.

Востаннє редагував switch: 29.08.2018 о 10:04. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (29.08.2018)
Старий 13.09.2018, 14:07 #2735903   #165
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Шацькі озера

світязького соміка купували?
RUS зараз поза форумом  
Старий 14.01.2019, 15:16 #2745119   #166
Vidviduvach
Учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Колись нарешті доїду )))
Vidviduvach зараз поза форумом  
Старий 14.03.2019, 12:45 #2750352   #167
FaynaZirka
Учасник
 
Аватар для FaynaZirka
Типово Відповідь: Шацькі озера

Є інформація що на озерах цього року?
FaynaZirka зараз поза форумом  
Старий 14.03.2019, 14:45 #2750364   #168
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Думаєш накопали нових? Чи котрісь засипали?
switch зараз поза форумом  
Старий 15.03.2019, 08:34 #2750433   #169
FaynaZirka
Учасник
 
Аватар для FaynaZirka
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я мала на увазі про поліпшення сервісу, чи відкриття нових місць відпочинку.
FaynaZirka зараз поза форумом  
Старий 04.07.2019, 19:15 #2762772   #170
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Хто був на Шацьких озерах цтого року - явки,паролі,умови? ))
zigorz зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:28.