Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Де в Тернополі якісно реставрують авто?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2018, 23:48 #2736570   #1
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Де в Тернополі якісно реставрують авто?

Потрібно, розібрати повністю авто, здетри фарбу піскоструєм, пофарбувати, зібрати (замінюючи вбиті часом деталі) ну і квітка.
Гастарбайтерів, які вчора взяли в оренду гараж без світла, в якомусь кооперативі не пропонувати. В разі потреби, розібірати, зняти фарбу і зібрати після покраски можемо самі. Тут суть в грамотному підборі фарби, дофарбувальній підготовці поверхні, фарбуванні.

Буду вдячний за рекомендації.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2018, 08:55 #2736579   #2
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Де в Тернополі якісно реставрують авто?

От цікаво, що то за авто таке, дійсно варте таких витрат і замороки? Бо зробити усі ті процедури у спеціалістів коштує дуже недешево, хіба по селах шукати - там робота трохи дешевша.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (29.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2018, 18:52 #2736600   #3
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Де в Тернополі якісно реставрують авто?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
От цікаво, що то за авто таке, дійсно варте таких витрат і замороки? Бо зробити усі ті процедури у спеціалістів коштує дуже недешево, хіба по селах шукати - там робота трохи дешевша.
Не суть. По мірках світового автопрому, дане авто - шмат гівна. Але для мене, цей автомобіль, є спогадом про хорошу людину і про моє дитинство. Для мене, цих причин цілком досить, аби закрити очі на питання грошей.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:09.