Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Шацькі озера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2013, 13:41 #2256408   #81
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
їдучи в будиночок біля озера не очікував сервісу 5+ готелю.
Я відпочивав "в будиночку біля озера" в штатах. 3-ох поверховий, центральний кондиціонер, плазми, і-нет, х-бокс, більярд, настільний теніс, кабельне, мангал, кухня з величезним холодильником, плиткою, посудомийкою, кілька санвузлів, джакузі. І ніхто тобі не цикає по 100-200грн. за більярд/теніс, мангал, альтанку, дрова і т.д. Від $200-400 за ніч. Домік вміщає від 8 до 14 людей; без харчування. Рахуйте.

Залежно хто з чим порівнює. Якщо рівнятись на палатку чи піонер табір, то фенікс просто шик.
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 13:59 #2256422   #82
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Залежно хто з чим порівнює. Якщо рівнятись на палатку чи піонер табір, то фенікс просто шик.
Тут ти повністю правий. Ти от порівнюєш з США, а я з усіма решта будиночками (колишніми і теперішніми) на території колишньої базі Геолог. Жив без перебільшення у всіх них, бо буваю на Світязі як літом так і в інші пори року, а пляж цієї бази мені подобається найбільше. Жив і на Феміді, правда тоді це були будиночки обшиті вагонкою (незнаю може зараз вже і поміняли), жив і зі сторони села Світязь, жив і на турбазі. Так от якщо порівнювати з рештою цих місць відпочинку то Фенікс далеко не найгірший варіант.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 14:10 #2256428   #83
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
гарний готель, правда до озера треба добиратись
http://hotelgp.com.ua/#/shatsk-otel/
Були багато разів в закладах Гранд Персона, в тому числі і Шацьк Отель.
Залишились тільки найкращі враження. Кухня, інтерєр, обслуговування.
Окремо в Шацьк Отель включений сніданок, номери прекрасні, стильні. Якщо машиною, то не проблема добиратись до озер. Особисто на Світязь їздили тільки оком глянути, а весь час відпочивали на Пісчаному. Хто був - той знає різницю.

Моя порада - Шацьк Отель
Max Jr. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (14.08.2013)
Старий 14.08.2013, 14:26 #2256431   #84
Boot
Типово Відповідь: Шацькі озера

Їздив в цьому році на вихідні - за с.Світятязь на березі наметове містечко аж до турбази. Заїзджаєш, вибираєш місце (любе-рябе до вибору, хоч в хвойному лісі, хоч в листяному, хоч на сонці на моріжку), ввечері ходить тьотка з лісником з касовим апаратом і збирають 10грн. за намет + 10грн. за машину, не завжди, якщо немає на місці - не повертаються. Мангал, багаття без проблем. Базарчик на турбазі невеличкий, столова, кілька магазинчиків і барів. Туалети, смітники на території наметового містечка - прибираються щоденно, на протязі дня ходять і підбирають, якщо десь пляшка чи папірчик валяється. Все досить культурно і дуже спокійно. Дуже здивувався - практично через палатку всі з маленькими дітьми по 1-2-3 роки. До озера - напряму метрів 100. Вода шикарна, пляж прекрасний, човни, катамарани і т.п., взагалі - все люкс. Мені дуже сподобалос. Якщо їхати на 2-3 дні - то тільки з наметом, в ніяку кімнатку в селі чи на базі я більше не полізу. Одним словом - рекомендую.

Минулого року був на Поліському - теж все Ок, але жили в селі, до озера з кілометр доїзджали. Озеро таке ж чисте, як і Світязь, людей менше, берег теж шикарний. Нормально.
Boot зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 14:30 #2256434   #85
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Шацькі озера

Andrik84 за 4000 грн можна у вересні поїхати в болгарію двом в 4 зірочки на 10 днів зі сніданками та щей в ціну перевезення автобусом з самого Тернополя і назад, от і рахуйте що краще ...
LeFt зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 14:40 #2256436   #86
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
Моя порада - Шацьк Отель
Як на мене то збоченство добиратися до озера декілька кілометрів. А якщо забув щось в номері Є купа баз, де до води метрів 20 і ціна така сама.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Andrik84 за 4000 грн можна у вересні поїхати в болгарію двом в 4 зірочки на 10 днів зі сніданками та щей в ціну перевезення автобусом з самого Тернополя і назад, от і рахуйте що краще ...
Одна проблема в Болгарію з Тернополя не поїдеш на вихідні шашличок посмажити і в баньці попаритись. Як на мене взагалі недоречно порівнювати відпочинок на морі і на озері, оскільки це два кардинально різі види. Якщо вже порівнювати Болгарію то тоді Єгипет, Турція, Туніс. І здійснивши таке порівняння цього року побачив, що більш-менш пристойний готель на 10 днів 5000-7000 грн., візи 1500 грн., дорога в моєму випадку 3000 грн. (великий розхід пального, а тарабанити дитину автобусом я не хочу.). От і отримуєм в сумі добрі 1500 у.о. Точно стільки ж коштуватиме гаряча путівка в любу з вище перелічених країн, а їх уже з Болгарією не порівняєш.

Востаннє редагував Andrik84: 14.08.2013 о 14:40. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 14:57 #2256446   #87
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Як на мене то збоченство добиратися до озера декілька кілометрів. А якщо забув щось в номері Є купа баз, де до води метрів 20 і ціна така сама.
А тепер гляньте на сайт, що пропонує готель і які умови, а які умови на базах! І ще читайте повністю... Якщо є машина, то це не проблема. Якщо в кишенях дирка, то можна їхати і на крайні випадок до різних баз. Але я особисто надам перевагу підзбирати грошей і відпочити гарно, а пожити хз в яких умовах немаю бажання і людям не радуж! Вийняток - палатки, гори.
Max Jr. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (14.08.2013)
Старий 14.08.2013, 15:41 #2256469   #88
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
А тепер гляньте на сайт, що пропонує готель і які умови, а які умови на базах! І ще читайте повністю... Якщо є машина, то це не проблема. Якщо в кишенях дирка, то можна їхати і на крайні випадок до різних баз. Але я особисто надам перевагу підзбирати грошей і відпочити гарно, а пожити хз в яких умовах немаю бажання і людям не радуж! Вийняток - палатки, гори.
Тепер давай почнем з того що ти розповідаєш мені про місце в якому я був мінімум раз 50. Що такого пропонує той готель? Сніданок в піцерії? Чи номер під стелею? А от люба з баз тобі запропонує відстань до озера максимум метрів 50, мангал на якому можна посмажити смачнючий шашлик і неперевершену атмосферу соснового лісу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 16:29 #2256503   #89
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Тепер давай почнем з того що ти розповідаєш мені про місце в якому я був мінімум раз 50. Що такого пропонує той готель? Сніданок в піцерії? Чи номер під стелею? А от люба з баз тобі запропонує відстань до озера максимум метрів 50, мангал на якому можна посмажити смачнючий шашлик і неперевершену атмосферу соснового лісу.
В кожного свої приорітети! Тому кожен вибиратиме між комфортом, прохолодним 5-хвилинним проїздом до озера або ж базою, посередніми умовами, десятками шашличників під домом та переходом через дорогу до озера. Повторюсь це все справа кожного. Я вибираю перше. І замість шашлика із задоволенням зїм смачнющу піцу і томатний суп-пюре. На відпочинок їзджу відпочивати, а не тратити час на приготування їжу зранку, в обід і ввечері.
Max Jr. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 16:38 #2256511   #90
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Шацькі озера

Andrik84 почнем з того що я наводив приклад не на вихідні з шашличком, а на повноцінний віддих 10-15 днів от і порівння хочеш на пару деньків зганяти то нема проблем а якщо на повноцінний віддих то нажаль Шацькі програють (
На рахунок цін я навів приклад на цілком нармальний готель (який ітак 100% кращий ніж більшість того що є на озерах Шацьких)
LeFt зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 16:45 #2256514   #91
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
На відпочинок їзджу відпочивати, а не тратити час на приготування їжу зранку, в обід і ввечері.
То можливо варто скористатися власною порадою
Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
Але я особисто надам перевагу підзбирати грошей і відпочити гарно,
І отримати всі перелічені в тому пості речі, але на березі озера і не витрачати кожен день час на добирання до води зранку, в обід, і ввечері. А також не совати з собою цілі баули речей які можуть згодитися на пляжі, а просто при потребі за 5 хв збігати за ними у номер?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 20:52 #2256632   #92
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Жив і на Феміді, правда тоді це були будиночки обшиті вагонкою (незнаю може зараз вже і поміняли)
Зараз те саме. Але, порівняно з феніксом, просторіші кімнати, з кондиціонером, і 1-ий поверх. Паркінг входить в ціну і під боком.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Так от якщо порівнювати з рештою цих місць відпочинку то Фенікс далеко не найгірший варіант.
Я порівнюю до сучасного відпочинку, з мінімальними вимогами, коли ціна відповідає якості сервісу/обстанівці. Чомусь за кордоном, де більші витрати на персонал, нерухомість, витратні матеріали та ін., якість відпочинку краща, ніж в Україні, де витрати бази/готелю значно менші, а деруть в рази більше і умови гірші. Чому?
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 20:56 #2256634   #93
dobrodiy
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Boot Переглянути допис
Їздив в цьому році на вихідні - за с.Світятязь на березі наметове містечко аж до турбази. Заїзджаєш, вибираєш місце (любе-рябе до вибору, хоч в хвойному лісі, хоч в листяному, хоч на сонці на моріжку), ввечері ходить тьотка з лісником з касовим апаратом і збирають 10грн. за намет + 10грн. за машину, не завжди, якщо немає на місці - не повертаються. Мангал, багаття без проблем. Базарчик на турбазі невеличкий, столова, кілька магазинчиків і барів. Туалети, смітники на території наметового містечка - прибираються щоденно, на протязі дня ходять і підбирають, якщо десь пляшка чи папірчик валяється. Все досить культурно і дуже спокійно. Дуже здивувався - практично через палатку всі з маленькими дітьми по 1-2-3 роки. До озера - напряму метрів 100. Вода шикарна, пляж прекрасний, човни, катамарани і т.п., взагалі - все люкс. Мені дуже сподобалос. Якщо їхати на 2-3 дні - то тільки з наметом, в ніяку кімнатку в селі чи на базі я більше не полізу. Одним словом - рекомендую.
підтримую! тоже дуже сподобалося! Хто хоче економно і при цьому непогано відпочити рекомендую!
dobrodiy зараз поза форумом  
Старий 15.08.2013, 10:47 #2256883   #94
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І отримати всі перелічені в тому пості речі, але на березі озера і не витрачати кожен день час на добирання до води зранку, в обід, і ввечері. А також не совати з собою цілі баули речей які можуть згодитися на пляжі, а просто при потребі за 5 хв збігати за ними у номер?
В кожного свої бачення і побажання. Тут дурний спір, бо кожен вибирає своє.
Max Jr. зараз поза форумом  
Старий 15.08.2013, 11:57 #2256929   #95
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

І я був тиждень назад на світязі
І за 1500 вдвох ми 5 днів чудово відпочили, жили в хороших умовах, спробували різноі рибки, і накупались в кристалево чистій водичці))))

А знайомі які приіхали з Болгаріі, кажуть шо там зараз як в радянському союзі в одесі на пляжі, нема де стати, не то шо лягти....
Sasha зараз поза форумом  
Старий 15.08.2013, 13:15 #2256971   #96
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
А знайомі які приіхали з Болгаріі, кажуть шо там зараз як в радянському союзі в одесі на пляжі, нема де стати, не то шо лягти....
Залежить від пляжу. В Шацьку де були ми - те саме.
. зараз поза форумом  
Старий 15.08.2013, 15:12 #2257028   #97
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

Ну да, в центрі, біля ринку, і там де всякі гірки і атракціони - море народу. А ми були в кінці села, на передостанньому пляжі, людей було мало)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 20.08.2013, 16:47 #2259087   #98
dobrodiy
Типово Відповідь: Шацькі озера

візьму двох людей на Шацьк 24.08 зранку туди 26.08 ввечері назад. Пишіть в ПП.
dobrodiy зараз поза форумом  
Старий 20.08.2013, 20:10 #2259182   #99
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Шацькі озера

Хто їде на шацькі озера добра порада беріть мясо на шашлик вдома бо в Шацьку мясо дороге..А шашлику ох як хочеться...
zap21mischa зараз поза форумом  
Старий 21.08.2013, 02:28 #2259314   #100
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я минулого тижня теж був на Світязі. Жили "дикарями", 10грн за палатку і 10 за машину. Все чисто і гарно. Продукти і горілку ОБОВ'ЯЗКОВО вдома брати. Якшо так як ми - то дрова тоже із собою.

Там при вїзді в Шацьк цей мєнт пиняє і працівники нац парку здирають бабло. Ми не давали, сразу казали шо то розвод на гроші, а вони навіть нічого не заперечували) Там ше багато всяких приколів, де кажуть давай))))
ars13 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:18.