Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2021, 12:04 #2796979   #1761
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ситуація. Перехрестя Коновальця - Рєпіна. Виїжджаю з Рєпіна з лівим поворотом в сторону перехрестя Бандери - Коновальця. Зупиняюся посередині між розділювальною смугою щоб пропустити всіх хто валить по Коновальця в сторону костьола. Тут один добряк вирішує притормозити і пропустити мене, в цей же момент з приватного сектору по прямій на Рєпіна вирішує їхати ще учасник дорожнього руху (головна зупинилася, я теж всіх пропускаю). І от поїдь я в цій ситуації, був би винен в ДТП на 100%.
Тому сам без потреби не пропускаю, і нікому також не раджу. А коли пропускають мене то ще й дивлюся в оба.
Не розумію,чому ти б був винен. Чувак, який виїзджає з другорядної і вклинюється на перехрестя має пропустити головну (коновальця-Костьол) і тих, хто виїхали з Рєпіна і стоять між розділювальною смугою, як ти, і повертають до Костьола.
Аналогічно, коли стою посередині між розділювальною і повертаю наліво, на Канаду, - то кожен другий, що виїзджає з Рєпіна вважає, що він має право першим проїхати.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2021, 22:17 #2797013   #1762
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну так це ніхто не відміняв. є безліч ситуацій де пропустити людину проблеми не становить. так само як і без сенсу зупинятись самому, коли за тобою ніхто не їде, як сьогодні таксист мою дружину пропускав ну але то таке, побачив що дама за кермом - виявив ввічливість.
Я до того, що досить часто такі пропускання вносять суматоху і нерозуміння зі сторони інших учасників руху. Тому що от здається вас на дорозі двоє і все чудово він тебе пропускає, а через секунду з'являється гонзалес, який порушує цю ідилію і от тобі вже дтп. Тому якщо це не швидка, пожежна, поліція з мигалками, або реальний крупногабарит який перекрив пів дороги то може і зачекати.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Не розумію,чому ти б був винен. Чувак, який виїзджає з другорядної і вклинюється на перехрестя має пропустити головну (коновальця-Костьол) і тих, хто виїхали з Рєпіна і стоять між розділювальною смугою, як ти, і повертають до Костьола.
Аналогічно, коли стою посередині між розділювальною і повертаю наліво, на Канаду, - то кожен другий, що виїзджає з Рєпіна вважає, що він має право першим проїхати.
Ні, бо бо він їде прямо, а я наліво. При повороті наліво пропускаємо тих хто їде прямо і направо. Ми ж оба на другорядній по суті. Ну ти ж пропускаєш тих що з Рєпіна направо повертають на Канаду надіюсь?)) От згідно тогож правила і на перехрестя виїжджають ті що їдуть прямо. Обіцяли там кільце, надіюсь колись таки дочекаємося.

А є ще унікали які там посередині дороги заїжджають і не розуміють що ти в них хочеш.))

Востаннє редагував zumnuj: 01.12.2021 о 22:23. Причина: Пізніше додано
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2021, 22:31 #2797016   #1763
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ні, бо бо він їде прямо, а я наліво. При повороті наліво пропускаємо тих хто їде прямо і направо. Ми ж оба на другорядній по суті.
Ні. Це правило діє, якщо ви обидвоє на рівнозначній дорозі, але в даному випадку в нього на виїзді стоїть знак дати дорогу, а ти знаходишся на розділеній смузі головної дороги. Тому перевага в тебе, і правий будеш ти, в випадку дтп.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (05.12.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2021, 22:52 #2797017   #1764
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ні. Це правило діє, якщо ви обидвоє на рівнозначній дорозі, але в даному випадку в нього на виїзді стоїть знак дати дорогу, а ти знаходишся на розділеній смузі головної дороги. Тому перевага в тебе, і правий будеш ти, в випадку дтп.
Так і в мене перед виїздом з Рєпіна стоїть знак уступити дорогу і те що я на розділювальній смузі між двома полосами головної дороги, аж ніяк не означає що я на головній. Уяви ситуацію коли по Коновальця не їде ніхто, а з Рєпіна автомобіль А їде прямо на приватний сектор, в той же час з приватного сектору автомобіль Б їде з лівим поворотом на Коновальця. Автомобіль Б досягає розділювальної смуги на 0.5 секунди швидше від автомобіля А. І все одно вони будуть між собою роз'їжджатися по правилу "при лівому повороті пропусти того хто їде прямо і направо" бо вони обидвоє виїхали з другорядної. Перебування на розділювальній смузі не дає якоїсь переваги там. Я так розумію цю ситуацію, так їжджу вже купу років там і більшість водіїв які мені там попадаються їдуть точно так само і розуміють мене.

Можливо є вийнятки, спорити не буду.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2021, 23:05 #2797018   #1765
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Так і в мене перед виїздом з Рєпіна стоїть знак уступити дорогу і те що я на розділювальній смузі між двома полосами головної дороги, аж ніяк не означає що я на головній. Уяви ситуацію коли по Коновальця не їде ніхто, а з Рєпіна автомобіль А їде прямо на приватний сектор, в той же час з приватного сектору автомобіль Б їде з лівим поворотом на Коновальця. Автомобіль Б досягає розділювальної смуги на 0.5 секунди швидше від автомобіля А. І все одно вони будуть між собою роз'їжджатися по правилу "при лівому повороті пропусти того хто їде прямо і направо" бо вони обидвоє виїхали з другорядної. Перебування на розділювальній смузі не дає якоїсь переваги там. Я так розумію цю ситуацію, так їжджу вже купу років там і більшість водіїв які мені там попадаються їдуть точно так само і розуміють мене.

Можливо є вийнятки, спорити не буду.
Так ж їхні траєкторії не пересікаються у випадку, коли виїжджають разом, бо ви в такому випадку проїжджаєте роздільну смугу разом. Мова ж йде про те, коли ти вже знаходишся на роздільній смузі, і збираєшся повертати ліворуч, а хтось пробує дьоргатись з другорядної прямо, в такому випадку перевага в тебе. От в нас є роздільні смуги на коновальця, і на крушельницькій, і ніде там не стоїть знак дати дорогу, бо розуміється що ти знаходишся вже на головній, а розрив роздільної смуги призначений для повороту, або розвороту, відповідно надавши перевагу зустрічному транспорту.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2021, 23:16 #2797019   #1766
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так ж їхні траєкторії не пересікаються у випадку, коли виїжджають разом, бо ви в такому випадку проїжджаєте роздільну смугу разом. Мова ж йде про те, коли ти вже знаходишся на роздільній смузі, і збираєшся повертати ліворуч, а хтось пробує дьоргатись з другорядної прямо, в такому випадку перевага в тебе. От в нас є роздільні смуги на коновальця, і на крушельницькій, і ніде там не стоїть знак дати дорогу, бо розуміється що ти знаходишся вже на головній, а розрив роздільної смуги призначений для повороту, або розвороту, відповідно надавши перевагу зустрічному транспорту.
Ти розумієш що розрив розділювальної це не головна? Ок, дубль два. Коновальця пуста, я на всіх парах з Рєпіна пакую з лівим поворотом до костьола, коли ти в той же час з приватного сектору точно так само рулиш прямо на Рєпіна. І от я вже в'їжджаю на розділювальну, а ти лишень висовуєшся з другорядної. Нагадаю, це все без зупинок в реальному часі і от якщо я тебе не пропущу буде бумц і ти будеш казати що я при лівому повороті мав тебе пропустити. Уяви що цієї розділювальної просто нема, а є головна дорога по вул Коновальця з двома смугами у кожному напрямку і є другорядна з Рєпіна на приватний сектор яка її пернтинає. Що тоді будем говорити? Хто виїхав на перехрестя той і головний? Смішно))). Ця розділювальна багатьох вводить в оману, але це всього лиш інженерний елемент дороги, на правила проїзду перехресть вона не впливає.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2021, 00:09 #2797020   #1767
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ти розумієш що розрив розділювальної це не головна? Ок, дубль два. Коновальця пуста, я на всіх парах з Рєпіна пакую з лівим поворотом до костьола, коли ти в той же час з приватного сектору точно так само рулиш прямо на Рєпіна. І от я вже в'їжджаю на розділювальну, а ти лишень висовуєшся з другорядної. Нагадаю, це все без зупинок в реальному часі і от якщо я тебе не пропущу буде бумц і ти будеш казати що я при лівому повороті мав тебе пропустити. Уяви що цієї розділювальної просто нема, а є головна дорога по вул Коновальця з двома смугами у кожному напрямку і є другорядна з Рєпіна на приватний сектор яка її пернтинає. Що тоді будем говорити? Хто виїхав на перехрестя той і головний? Смішно))). Ця розділювальна багатьох вводить в оману, але це всього лиш інженерний елемент дороги, на правила проїзду перехресть вона не впливає.
Згідно правил роз'їзду перехресть, якщо одночасно виїжджаєте з рівнозначної, і ваша траекторія пересікається, тоді так, перевага в того, хто їде прямо. Але тут також, можна розвернути ситуацію з іншого боку. Я їду по головній, і здійснюю розворот, став на роздільну смугу, і пропускаю зустрічний транспорт, і в цей момент підїжджає до виїзду з другорядної авто, водій якого не бачив, звідки я власне їхав, і пробує дьоргатись, але по правилам перевага в мене, а не в нього. То як бути в цій ситуації?

Додано через 5 хвилин
От є запитання в тестах, якраз розбор нашої ситуації:

Тесты ПДД 2021 - Вопросы пользователей, вопрос 3064, экзамен в ГСЦ

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ти розумієш що розрив розділювальної це не головна?
Розрив роздільної смуги - це головна. Можеш представити собі, що цієї смуги немає, а це звичайне перехрестя. Якщо разом виїжджаєте з другорядних, тоді да, ти його маєш пропустити, чи він їде прямо, чи на право. А якщо ти їдеш по головній і робиш розворот чи поворот, тоді перевага в тебе.

Востаннє редагував Chefild: 02.12.2021 о 01:03. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2021, 09:39 #2797026   #1768
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Розрив це розрив і не більше.
Ми говорили про поворот, при розвороті дійсно проїде першим той хто розвертається на головній. А от при повороті таки буде як я писав, спочатку той поверне направо з другорядної, а тоді аж іниший з розділювальної поїде наліво.

Інша справа, що при інтенсивному русі досить складно відслідкувати хто йде на розворот, а в кого поворот, але то вже таке.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2021, 10:08 #2797027   #1769
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

от ще одна ситуація, яка ілюструє, що на дорозі слід бути уважним і ввічливим, а не тупо гнути свою лінію "бо в мене перевага" ))

Додано через 12 хвилин
в розвиток теми про авто-рагулізм:
сьогоднішній ранок біля садочка:

водій такий типу в піджачку і випрасуваній сорочечці, не робочий клас коротше, на держслужбовця смахує.
на зауваженя стосовно способу парковки - типова відмовка "я дуже поспішаю", на пораду "там он нижче і вище є 2 площадки де люди ставлять авто, якщо тут (там маленька кишенька є) вже зайнято" на що відповідь "ну тобі не пофіг? там внизу зайнято, а я дуже поспішаю".
ну далі в нас ще з хвилину тривала розмова і каюсь я таки чуть психанув, і пообіцяв наступного разу відламати дзеркало чувачок щось там мені погрожував якимись звязками і почав розкидатись х*ями... я зрозумів що говорити там ні з ким, а не виясняти далі відносини під дитячим садочком, куди ходить моя дитина, розуму мені таки вистачило. Ну не знаю, мож дійде до нього щось. Чесно - скільки воджу дитину - таку парковку там побачив вперше.

Востаннє редагував switch: 02.12.2021 о 10:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2021, 10:28 #2797030   #1770
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

В мене на таких в голові зразу ж спрацьовує дурнувата пісенька " біп біп, у мєня єсть жип жип)))

Оце місіння болота це просто неповага до себе і оточуючих. І сорочечка з піджачком тут не поможуть.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (08.12.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2021, 11:18 #2797036   #1771
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

ну там бувало що заїжали трохи на бордюр, переважно зимою, коли не так видно що ти на газон заїжаєш, і не так далеко. а це так гонорово собі заїхав, ледь не під огорожу бампером, щоб вирівнятись.
словом якщо то чийсь знайомий - то розкажіть йому що так паркувтаись не гарно. тим паче під дитячим садком

Додано через 5 хвилин
я памятаю колись біля водограю паркувався на площадці там нижче сходів в Топільче, і вона вся забита була, тільки біля самого виїзду було місце, але маловато місця лишалось щоб виїхати, і я притискаючись до бурдюра чуть заїхав на нього, а переднє колесо стало зразу за бордюром на землю. Попри те, що там нема газона, просто земля присипана листям, я не ризикнув так машину лишати думаю зараз ще комусь башню зірве від обурення, машину поцарапають, нафіг воно мені треба, завів ще раз і переставив трішки. ну бо парк, травичка. А тут чувак собі паркується з усією широтою своєї душі

Востаннє редагував switch: 02.12.2021 о 11:18. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2021, 11:41 #2797167   #1772
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Жесть:

https://www.bbc.com/ukrainian/news-5...6-78DC4744363C
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2021, 10:34 #2797194   #1773
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

цікавий доволі фільмець.
особливо приперла доведена ефективність якісної розмітки, а то у нас популярно кивати на знаки - мол що вам розмітка, на знаки дивіиться.


Додано через 1 годину 14 хвилин
До речі а ви в курсі, що з Березовиці на мясокомбінат не можна повертати? ))
там розмітку намалювали так, що в лівій полосі стрілка намальована прямо. а знака після ремонту не вернули на місце, наскільки я так дивився. От і виходить.

Востаннє редагував switch: 08.12.2021 о 10:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2021, 15:27 #2797210   #1774
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
цікавий доволі фільмець.
особливо приперла доведена ефективність якісної розмітки, а то у нас популярно кивати на знаки - мол що вам розмітка, на знаки дивіиться.


Додано через 1 годину 14 хвилин
До речі а ви в курсі, що з Березовиці на мясокомбінат не можна повертати? ))
там розмітку намалювали так, що в лівій полосі стрілка намальована прямо. а знака після ремонту не вернули на місце, наскільки я так дивився. От і виходить.
В нас з розміткою печаль взагалі, на збаразькому вже потемніла, і по Україні на нових дорогах така ж ситуація, від того що малюють просто фарбою, лише пішоходні де не де тримаються.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:49.