Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


хто знає якусь ворожку або шось таке

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2011, 22:17 #1789118   #41
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата
Допис від vitalik8619 Переглянути допис
В мене схожа ситуація і повірить,що людина змінилась за декілька днів не можу.Я адекватна людина і перепробував дуже багато варіантів,але людина не хоче даже слухать хоч до цього ділилась всім.Я мабуть остання людина яка б повірила у вороржіння,але коли логічні пояснення відсутні то вибачте...Люди не міняються взагалі,а за декілька днів,а точніше за день так це взагалі нонсенс
Люди не міняються за один день. Але вони можуть щось зрозуміти в одну мить. Це як математична задача, ти сидиш над нею, думаєш, а потім бац і розв'язок приходить в одну мить. Еврика!
Вона просто розв'язала задачу і не розуміє над чим так можна було довго думати.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Erecto (04.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 22:41 #1789150   #42
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Чорні діри, галактики, квазари, мільярди світлових років навкруги... А на мізерній планетці Земля аборигени ходять до ворожок і думають, що це щось вирішує...
правда вражає,коли на такому мізері відбуваються речі куда цікавіші ніж на квазарі,чи за мільярдж світлових років звідси?! ну пульсує той пульсар і шо толку? ну триліарди тих планет і шо толку?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 23:30 #1789197   #43
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Я трохи інше мав на увазі. Мільярди років вибудовувались непорушні фізичні закони, взаємодія тіл та речовин. Але в безкінечному Всесвіті є планета Земля, де всесильні унікуми, іменуємі ворожками, можуть дистанційно впливати на електрони, атоми, чи як тепер модно казати - струни, керувати хімічними процесами в мозку іншої людини і т.д.

Вам самим не смішно?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 5:
BauhauS (04.11.2011), nadan (04.11.2011), Romko_7 (05.11.2011), Джалка (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 07:44 #1789306   #44
bodiks
Учасник
 
Аватар для bodiks
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Дорогий друже ! Хочу тобі повідати що коли ти користуєшся послугами ворожки , то ти автоматично складаєш договір з сатаною , сам цього не знаючи . Тому будь дуже обережним тому що можеш назавжди знищити своє життя . А на рахунок дівчини , то я вірю що ти знайдеш ту єдину свою кохану в якої почуття до тебе ніколи не згаснуть .....
bodiks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ecosvyat (04.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 10:10 #1789411   #45
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

пригадалася хороша пісня, так що вибачайте за офф-топ)

Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 11:04 #1789459   #46
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я трохи інше мав на увазі. Мільярди років вибудовувались непорушні фізичні закони, взаємодія тіл та речовин. Але в безкінечному Всесвіті є планета Земля, де всесильні унікуми, іменуємі ворожками, можуть дистанційно впливати на електрони, атоми, чи як тепер модно казати - струни, керувати хімічними процесами в мозку іншої людини і т.д. Вам самим не смішно?
звичайно що не смішно,бо сам стикався безліч раз з цим і не з книжок і кін,а на власному досвіді переконаний в їх,хай і нечистій,але силі.

а всі тіт безмежні розміри і кількості зірок,в порівнянні з їхньою безтолковістю,доводять лише одне,що ті розміри і мільйони (хотя звідки їх висосали це ше невідомо) немають ніякого нгі значення ні впливу. одна малесенькуа хромосома може вирішити більше ніж мільйон галактик. а один найменьший атом миоже змінити всю структуру елементу!

а те що навідоміші світу цього можуть лише констатувати факти,в той час як бабці в селах змінювати,впливати на ці факти,то це навіть не смішно,то сумно,дуже навіть!

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від bodiks Переглянути допис
Дорогий друже ! Хочу тобі повідати що коли ти користуєшся послугами ворожки , то ти автоматично складаєш договір з сатаною , сам цього не знаючи . Тому будь дуже обережним тому що можеш назавжди знищити своє життя . А на рахунок дівчини , то я вірю що ти знайдеш ту єдину свою кохану в якої почуття до тебе ніколи не згаснуть .....
дякувати Богу,ше не всіх засліпили протуберанці разом з пульсарами.

Хочу додати,в деяких випадках,прокляття падає на рід дло 12 покоління. А позбавлятись потім прийдеться вашим внукам. Всі ми несем гріхи своїх батьків. Давайте старатись чим поменьше цих гріхів,валити на їх плечі.

Востаннє редагував ecosvyat: 04.11.2011 о 11:04. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 13:19 #1789573   #47
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
одна малесенькуа хромосома може вирішити більше ніж мільйон галактик. а один найменьший атом може змінити всю структуру елементу!
Атому для цього потрібна взаємодія. А не телепатичний наказ ворожки. Магічні закляття і рухи руками не можуть послати електрон в конкретному напрямку, щоб він проатакував чийсь мозок і змінив хімічний процес. Не треба забувати, що ворожки створені тією ж самою Природою. Природа створила надприроднє? Де логіка?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 14:07 #1789604   #48
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
звичайно що не смішно,бо сам стикався безліч раз з цим і не з книжок і кін,а на власному досвіді переконаний в їх,хай і нечистій,але силі.

а те що навідоміші світу цього можуть лише констатувати факти,в той час як бабці в селах змінювати,впливати на ці факти,то це навіть не смішно,то сумно,дуже навіть!

Хочу додати,в деяких випадках,прокляття падає на рід дло 12 покоління. А позбавлятись потім прийдеться вашим внукам. Всі ми несем гріхи своїх батьків. Давайте старатись чим поменьше цих гріхів,валити на їх плечі.
мдя... армагедон і мракобєсіє (с)
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 15:15 #1789706   #49
Erecto
Banned
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата
Допис від vitalik8619 Переглянути допис
В мене схожа ситуація і повірить,що людина змінилась за декілька днів не можу.Я адекватна людина і перепробував дуже багато варіантів,але людина не хоче даже слухать хоч до цього ділилась всім.Я мабуть остання людина яка б повірила у вороржіння,але коли логічні пояснення відсутні то вибачте...Люди не міняються взагалі,а за декілька днів,а точніше за день так це взагалі нонсенс
Ну от ти пишеш слово "людина" а як його розумієш ти? Вважається що людина - це її розуміння. А розуміння людини може мінятися. Розуміння як краще зробити то чи інше, вирішити якусь проблему. Також людина може міняти своє відношення до давно відомих речей, може дізнаватися взагалі невідомі їй раніше факти про ці речі...
От ще гарне пояснення зміни розуміння:
Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Люди не міняються за один день. Але вони можуть щось зрозуміти в одну мить. Це як математична задача, ти сидиш над нею, думаєш, а потім бац і розв'язок приходить в одну мить. Еврика!
Вона просто розв'язала задачу і не розуміє над чим так можна було довго думати.
А про ворожку забудь - це тобі не допоможе. Краще допоможи собі сам. Подивися куди тебе затягує, а затягує тебе не до щастя (ще невідомо які будуть твої з нею будні) а швидше до плодіться і розмножуйтесь. Це тобі потрібно на даний момент життя? Нічого ти не втратиш не переживай
Erecto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 16:07 #1789770   #50
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

де адреса телефони? а то бачу тіко флуд шо то зло, шо нізя, а ні одного меседжа з контактами бабки якоїсь
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 16:13 #1789774   #51
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

звернись в битву екстрасенсів,вони всьо вміють,і буде тобі щастя
tatka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
krohass (01.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 16:44 #1789794   #52
vitalik8619
Учасник
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Мене трішки випередили,навіщо змінювати тему....Краще давайте по можливості адреса...Навіщо щось комусь доказувати,залишайтись будь ласка при своїх думках.Люблю вислуховувати чужі думки,так цікаво,а ніхто ні нахвилинку не задумався,що це може бути просто напросто розіграш.Скільки охочих появилось висловити свої думки,дати пораду))))))))))))))
vitalik8619 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 19:11 #1789943   #53
borsch
Учасник
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

позалицяйтеся до іншої
borsch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 20:41 #1790091   #54
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Атому для цього потрібна взаємодія. А не телепатичний наказ ворожки. Магічні закляття і рухи руками не можуть послати електрон в конкретному напрямку, щоб він проатакував чийсь мозок і змінив хімічний процес. Не треба забувати, що ворожки створені тією ж самою Природою. Природа створила надприроднє? Де логіка?
мої переконання з власного длосвіду,тобто ,в мому житті сталися події,висновок з яких був лише один,віра в надприродні сили. ваші я так зрозумів з діскавері. якшо можна ссилочку на ту передачу,де розказують на основі якихось фактів,хто такі ворожки і що таке їх сила. ато покишо там одні без кінця краю повторення - мільярди тисячі кілометрів,мільйони тон і т.п маячня.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Магічні закляття і рухи руками не можуть послати електрон в конкретному напрямку, щоб він проатакував чийсь мозок і змінив хімічний процес.
можливо і так,а можливо...
молитва зціляє від раку,а вчені кажуть що це невиліковна хвороба. то кому вірити вам,чи людям які кажуть,я зцілився молитвою,або молитва счвященника мене зцілила?
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Не треба забувати, що ворожки створені тією ж самою Природою. Природа створила надприроднє? Де логіка?
те що наука чогось не розуміє,або не хоче розуміти,не робить ті речі надприродними. природа не придумала надприродне,це надумні науковці винайшли такий термін,аби хзоч тякось пояснити свою недолугість!

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
мдя... армагедон і мракобєсіє (с)
гордість і примітив!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 21:51 #1790217   #55
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
мої переконання з власного длосвіду,тобто ,в мому житті сталися події,висновок з яких був лише один,віра в надприродні сили. ваші я так зрозумів з діскавері. якшо можна ссилочку на ту передачу,де розказують на основі якихось фактів,хто такі ворожки і що таке їх сила. ато покишо там одні без кінця краю повторення - мільярди тисячі кілометрів,мільйони тон і т.п маячня.


можливо і так,а можливо...
молитва зціляє від раку,а вчені кажуть що це невиліковна хвороба. то кому вірити вам,чи людям які кажуть,я зцілився молитвою,або молитва счвященника мене зцілила?

те що наука чогось не розуміє,або не хоче розуміти,не робить ті речі надприродними. природа не придумала надприродне,це надумні науковці винайшли такий термін,аби хзоч тякось пояснити свою недолугість!



гордість і примітив!
та облиш ти інтим ти ж гітаріст йомайо )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2011, 00:05 #1790422   #56
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Ворожки не знаю, а нарахунок "шось таке" - мій малий робить афігенні чарівні палички з соломок для коктейлів і фольги з шоколадок
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2011, 14:15 #1790672   #57
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: хто знає якусь ворожку або шось таке

Цитата:
Допис від mkostyk Переглянути допис
після 2х з гаком років зустрічань в дівчини раптово (1,5-2 місяці) пропадають всі почуття....хоча вони дійсно були! підкажіть хто знає, можливо я просто переконаюсь що це кінець, але це хочь якась надія....
Роби отак-
Для того, чтобы присушить девицу, надо пригласить ее в дорогой ресторан, дать ей меню, пусть выберет, что хочет, а когда принесут, то налить ей в бокал немного вина, затем вытащить из кошелька стодолларовую купюру, незаметно ее поджечь, прикурить от нее сигару, а когда купюра догорит, то пепел (главное - не смешивать пепел от сигары и пепел от денежки) высыпать в стакан девице, приговаривая:
«Как зелень-трава прорастает скрозь горюч-камень, так и мне (имя) прорасти в сердце твоем (имя девушки). Чтобы ты (имя девушки) не могла без меня (имя) ни жить, ни дышать, ни с другим танцевать! Ни по ресторанам шляться, ни в койке валятся! Ибо кто тебя (имя девушки) ужинает, тот тебя (имя девушки с суффиксом- «-чка») и любит! Того и ты люби! А то хуже будет!»
Девица должна выпить бокал до дна, съесть весь пепел, и тогда она навсегда ваша!
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:30.