Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.10.2016, 09:54 #2659163   #21
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Запропонуйте для Ваза нормальні деталі, цікавлять для 1118 і 2106, порийтесь по каталогах, може амортизатори хороші, може салінблоки не з презервативів переплавлені, бо ходять вони точно так же як і презервативи, та все що завгодно тільки щоб не китай гавняний і не гаражний кооператив. І я особисто буду купляти, бо мене напрягає купівля запчастин яка стартує з того, що я вчуся відрізняти підробку від підробки на підробку. Кузовщина то взагалі пічаль з пічалі, все не стає просто, я беру молотки і прибиваю деталі до автомобіля, інакше це не опишеш.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 11:59 #2659183   #22
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Запропонуйте для Ваза нормальні деталі, цікавлять для 1118 і 2106, порийтесь по каталогах, може амортизатори хороші, може салінблоки не з презервативів переплавлені, бо ходять вони точно так же як і презервативи, та все що завгодно тільки щоб не китай гавняний і не гаражний кооператив.
ВАЗ 2106, "шістьорка" по нашом, самі дешевші масляні передні амортизатори 250 ГРН за штуку, і явно по ринках є набагато дешевше, масляний японець 345 ГРН за штуку, а хороший однотрубний газовий також японський амортизатор 770 ГРН за штуку, тобто комплект передніх амортизаторів 1540 ГРН, за такі гроші ви можете взяти три комплекти дешевих і ще залишуться гроші. Скажіть чесно, ви купити на "шістьорку"два амортизатора за півтори тисячі?
І для тих хто зараз почне пінитися, я не ракламую і не продаю, просто наводжу цифри!
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 13:09 #2659192   #23
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
ВАЗ 2106, "шістьорка" по нашом, самі дешевші масляні передні амортизатори 250 ГРН за штуку, і явно по ринках є набагато дешевше, масляний японець 345 ГРН за штуку, а хороший однотрубний газовий також японський амортизатор 770 ГРН за штуку, тобто комплект передніх амортизаторів 1540 ГРН, за такі гроші ви можете взяти три комплекти дешевих і ще залишуться гроші. Скажіть чесно, ви купити на "шістьорку"два амортизатора за півтори тисячі?
І для тих хто зараз почне пінитися, я не ракламую і не продаю, просто наводжу цифри!
Ну так поясніть що Вам потрібно?люди пишуть що їм цікаво, а вам все не те.Це і є ринок - хтось купить а інший ні.
Ви також писали що у Тернополі у всіх один постачальник і не дали відповіді чи Ви у нього теж закуповуєтесь?
Якщо ні то подивіться, що може запропонувати цікавого Ваш, по яких цінах, сформуйте прайс-лист в грн або usd і пишите:
1. Амортизатор 2106 наш(гавно) - 200 грн.
2. Амортизатор 2106 масляний японський - 345грн.
3. Амортизатор 2106 газовий японський - 770грн.(під замовлення)
У людини буде вибір а у Вас в кінці року матеріал для аналітики - хто чого скільки купив і кому який більше до вподоби.
Бо получається що Ви питаєте думку у людей що б їм хотілось бачити і получивши відповідь зразу апелюєте якимось своїми аргументами відбиваючи охоту щось у Вас замовляти.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 13:24 #2659198   #24
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ну так поясніть що Вам потрібно?люди пишуть що їм цікаво, а вам все не те.Це і є ринок - хтось купить а інший ні.
Ви також писали що у Тернополі у всіх один постачальник і не дали відповіді чи Ви у нього теж закуповуєтесь?
Якщо ні то подивіться, що може запропонувати цікавого Ваш, по яких цінах, сформуйте прайс-лист в грн або usd і пишите:
1. Амортизатор 2106 наш(гавно) - 200 грн.
2. Амортизатор 2106 масляний японський - 345грн.
3. Амортизатор 2106 газовий японський - 770грн.(під замовлення)
У людини буде вибір а у Вас в кінці року матеріал для аналітики - хто чого скільки купив і кому який більше до вподоби.
Бо получається що Ви питаєте думку у людей що б їм хотілось бачити і получивши відповідь зразу апелюєте якимось своїми аргументами відбиваючи охоту щось у Вас замовляти.
Я намагався пояснити що якісне досить дороге як на ВАЗ, можна як тут всі пишуть брати "золоту середину", але в основному в нас і такого не хочуть, всім аби дешевше, ну я принаймі ще ВАЗ на каябах не бачив. А продавець якби сказав бери амортизатори за півтори штуки вони добрі, то до нього би більше ніхто не прийшов, хоча в наявності є все, і дороге і дешеве.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 13:39 #2659201   #25
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
Я намагався пояснити що якісне досить дороге як на ВАЗ, можна як тут всі пишуть брати "золоту середину", але в основному в нас і такого не хочуть, всім аби дешевше, ну я принаймі ще ВАЗ на каябах не бачив. А продавець якби сказав бери амортизатори за півтори штуки вони добрі, то до нього би більше ніхто не прийшов, хоча в наявності є все, і дороге і дешеве.
Ну чому ж? якщо наші 250 а є японець за 345 то Я б віддав перевагу останнім...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 13:51 #2659203   #26
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ну чому ж? якщо наші 250 а є японець за 345 то Я б віддав перевагу останнім...
Ну грубо кажучи на 100 ГРН більше, але за KYB, як на мене це ще нормально.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 14:10 #2659207   #27
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

звісно би купив навіть за 1500 якщо вони ходять 30-40-50 тисяч замість 10-15 тисяч за гамняний, і то 10-15 тисяч це - за щастя бо потекти можуть після 5 тисяч.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
ВАЗ на каябах не бачив
пів драйв 2 на вазах їздить на каябах. Друг на 2108комплект заказував, Ейбах здається, всі пружини і аморти по колу з заниженням -50мм.

Востаннє редагував ZTVR: 20.10.2016 о 14:10. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (01.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 14:24 #2659219   #28
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
Була би реклама то була би реклама, я б розказував де знаходиться магазин, чому в мене краще і так далі..
Слухай, не сприйми за образу, я сам "шпекулянт" я знаю як такі речі робляться
І маркетинг мені в інституті викладали і про приховану рекламу втирали.
В будь-якому випадку, прибуткового бізнесу і не мозговиносячих клієнтів.

П.С. Якщо в процесі роботи виникнуть проблеми з підшипниками, пиши, дзвони, заходь. Тел дати?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 14:56 #2659231   #29
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Слухай, не сприйми за образу, я сам "шпекулянт" я знаю як такі речі робляться
І маркетинг мені в інституті викладали і про приховану рекламу втирали.
В будь-якому випадку, прибуткового бізнесу і не мозговиносячих клієнтів.

П.С. Якщо в процесі роботи виникнуть проблеми з підшипниками, пиши, дзвони, заходь. Тел дати?
Дякую!
А за підшипники напиши в ПП куда ходити, дзвонити і шо є.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 15:06 #2659233   #30
firm
 
Аватар для firm
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цікавлять ціни на W123 300TD (T-model).:
амортизатори задні (з "підкачкою")
супорта задні
задні тормозні диски
радіатор
віськомуфта
помпа

а після того - будуть інші товари які цікавлять

Востаннє редагував firm: 20.10.2016 о 15:17.
firm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 15:12 #2659234   #31
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
пів драйв 2 на вазах їздить на каябах. Друг на 2108комплект заказував, Ейбах здається, всі пружини і аморти по колу з заниженням -50мм.
Ну це дуже велика рідкість, дивився такий комплект BILSTEIN на VW, 40 000 ГРН, якщо міняє все по колу і ще й занижені то явно не тому що потекли чи полопали і треба поміняти, то вже як то кажуть "для душі" міняється. Тема дає результати, перше що я тут зрозумів то товар має бути тупо нижчих цін як в конкурентів, більше особливо нічого не треба, а друге то що за ВАЗ люди готові заплатити трошки більше, але щоб не розліталося, ато гав*а в нас я так бачу багато понапродували. А з таких цивф як 10-15 тисяч я взагалі в шоці, в мене на німці вже 150 тисяч і рідні амортизатори ще живі, я розумію що це оригінал і не дешевий, але різниця в 10 раз це огого,

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від firm Переглянути допис
Цікавлять ціни на W123 300TD (T-model).:
амортизатори задні (з "підкачкою")
супорта задні
задні тормозні диски
радіатор
віськомуфта
помпа
Ти серйозно чи чисто для інтересу? Я цифри ще не знаю, але це явно буде не мала сума, список великий. Якщо серйозно пиши в ПП.

Востаннє редагував ROTOR: 20.10.2016 о 15:14. Причина: Пізніше додано
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 16:02 #2659241   #32
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата:
Допис від firm Переглянути допис
амортизатори задні (з "підкачкою")
в мене в седані була підкачка, викинув і забувся, бо там аморт 500 баксів штука був, ще регулятор теж з часом дохне. поставив прості аморти і заглушив підкачку на мотор в моєму 123.

Цитата:
Допис від firm Переглянути допис
супорта задні
оригінали найти на розборці і перебрати, цилідрики ходять десятиліттями там.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2016, 08:28 #2660996   #33
mhl
Типово Відповідь: Яких автотоварів чи автозапчастин не вистачає в Тернополі

Цитата якщо ви наприклад поїхали міняти диск щеплення, розібрали не за малі гроші машину і тут вам кажуть що треба міняти і маховик, і корзину і тд, ви не будете збирати все назад і чекати поки прийде замовлення, а побіжите шукати деталі які в наявності в магазині.
По-нормальному, в такому випадку зразу береться 3 деталі: маховик, корзина і вижимний. І нормальні, а не найдешевший хлам, що знайдеться поскоріше в наявності. Якщо при заміні виявиться, що щось ще походить, то деталь чекає в гаражі свого часу, або без проблем здається назад (наприклад в тому самому екзісті, хоч він і загнався з цінами останнім часом). Запропонуйте клієнтам такий сервіс, особисто я б користувався, навіть якщо б мені віддавали на 100-200 грн менше, від вартості деталей.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:54.