Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2019, 11:02 #2745104   #381
MoRZE
Активний учасник
 
Аватар для MoRZE
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
3-4 міс. не поповняєш рахунок і вуаля, починаються торги.
Не плачу Київстару абонплату вже два з половиною роки, перейшов на lifecell. Прислали недавно СМС про закриття старих тарифних планів, і що тариф буде автоматично змінено на "Київстар Онлайн 3G". Якось пофіг, сімка вже пару років лише для вхідних дзвінків. Я ще досі пам'ятаю те наєбалово Київстару, коли 3000 мегабайт на місяць виявились сотнею мегабайт в день протягом місяця. Хочеш скачати 120 мегабайт в день - плати. А в Лайфа 3 гігабайти на місяць без ніяких нюансів.
MoRZE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 14:03 #2745109   #382
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Не плачу Київстару абонплату вже два з половиною роки, перейшов на lifecell. Прислали недавно СМС про закриття старих тарифних планів, і що тариф буде автоматично змінено на "Київстар Онлайн 3G". Якось пофіг, сімка вже пару років лише для вхідних дзвінків. Я ще досі пам'ятаю те наєбалово Київстару, коли 3000 мегабайт на місяць виявились сотнею мегабайт в день протягом місяця. Хочеш скачати 120 мегабайт в день - плати. А в Лайфа 3 гігабайти на місяць без ніяких нюансів.
То все полеміка, глянув на тарифи лайфа і не бачу навіть приблизно ніякої альтернативи до Київстар Онлайн 3G.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kimila (25.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 14:43 #2745112   #383
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
То все полеміка, глянув на тарифи лайфа і не бачу навіть приблизно ніякої альтернативи до Київстар Онлайн 3G.
Цитата Застарілі тарифні плани, які скорочуються, були запроваджені, у середньому, 5 або більше/менше років тому, та на даний час мають не вигідні та не актуальні для оператора умови. У запропонованих нових тарифах оператор отримає більш вигідні умови
Ваш тариф " Київстар Онлайн 3G" закривається 17.01.2019 оберіть новий пожирніше.
Дивимось як його підключити, а там - "Цей тариф доступний для підключення за спеціальною пропозицією."




Користувався 3G ще коли це не було мейнстрімом 250 або 365грн в рік, тобто 20,84грн/міс 30,42грн/міс, тож тут топлю за 3mob Поповняєш раз в рік і нема проблем. Хочеш завантажити фільмів - 15грн за добу безліміту.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 09:41 #2745183   #384
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Ваш тариф " Київстар Онлайн 3G" закривається 17.01.2019 оберіть новий пожирніше.
Дивимось як його підключити, а там - "Цей тариф доступний для підключення за спеціальною пропозицією."




Користувався 3G ще коли це не було мейнстрімом 250 або 365грн в рік, тобто 20,84грн/міс 30,42грн/міс, тож тут топлю за 3mob Поповняєш раз в рік і нема проблем. Хочеш завантажити фільмів - 15грн за добу безліміту.
Закривають вроді тільки Київстар 3G Онлайн 2017, а Київстар Онлайн 3G 2018 мабуть лишиться.
І якщо комусь прийшла смска то там пише виберіть новий тариф або вас автоматично переведуть на Київстар 3G+ Онлайн, умови вроді ті ж самі тільки 5 гб замість 3 і 55 грн замість 35...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 13:09 #2745203   #385
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Онлайн 4G закривають і переробили його в Онлайн 4G +. Все те саме тільки платиш 115 грн замість 75 в міс і маєш послушу на 28 днів , а не на 30 як раніше.
Не фанат Лайфу , але https://www.lifecell.ua/ru/mobilnaya...f-description/

115 грн і більше інтернету і 750 хв на всі номера..
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
poisonous (15.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 01:23 #2745292   #386
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Онлайн 4G закривають і переробили його в Онлайн 4G +. Все те саме тільки платиш 115 грн замість 75 в міс і маєш послушу на 28 днів , а не на 30 як раніше.
Не фанат Лайфу , але https://www.lifecell.ua/ru/mobilnaya...f-description/

115 грн і більше інтернету і 750 хв на всі номера..
ну таке собі. думаю вже краще ось це: https://www.lycamobile.ua/uk/national-rates
та й мережа водафона покраще буде за лайф.
за 80 грн не погано)
pharaon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (16.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 08:24 #2745301   #387
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
ну таке собі. думаю вже краще ось це: https://www.lycamobile.ua/uk/national-rates
та й мережа водафона покраще буде за лайф.
за 80 грн не погано)
ну це якийсь дочірній новоспечений оператор як колись були теж паразитуючі на вишках лайф , київстар і UMC (ще тоді) джинс та інші всякі.. Ноу нейм оператор теж якось таке собі рішення. А про лайф я мав наувазі використовувати в режимі 2-сімочному як сімку з якої телефонувати.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2019, 22:49 #2745585   #388
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну це якийсь дочірній новоспечений оператор як колись були теж паразитуючі на вишках лайф , київстар і UMC (ще тоді) джинс та інші всякі.. Ноу нейм оператор теж якось таке собі рішення. А про лайф я мав наувазі використовувати в режимі 2-сімочному як сімку з якої телефонувати.
Він міжнародний і вже давно є в укр, але раніше з тарифами переборщив був. Таким користувався польским і іспанським, то практично найдешевший і широкий спект вибору послуг, бо я переважно тільки інтернет купував пакетами...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 08:41 #2745606   #389
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Він міжнародний і вже давно є в укр, але раніше з тарифами переборщив був. Таким користувався польским і іспанським, то практично найдешевший і широкий спект вибору послуг, бо я переважно тільки інтернет купував пакетами...
ну в мене більшість на Київстарах сидять. То мені першочергово для розмов на Київстар та інші номери. Так як по роботі часто телефоную то треба б або багато хвилин або симбіоз як в Київстара типу безліміт в мережі і хвилини на інші. Зараз вивчаю тарифи.

Цитата Таким користувався
А зараз ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 10:43 #2745615   #390
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
А зараз ?
Київстар онлайн 3G i 2-а сімка lycamobile польска.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 08:47 #2748015   #391
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

От і мені сьогодні прийшло суче повідомлення про закриття мого "старого" тарифу - а саме "безлім соцмережі 2017" -абон. 65 грн.
Заходимо на офф сайт, і там йоб++++ такий самий тариф (назва та сама), абонплата - 75 грн, інше - здається таке саме, крім хвилин на інші номери - в мене 50, там -30.
От такі застарілі та " не задовольняють потреби абонентів."

Востаннє редагував idcomsomnom: 14.02.2019 о 09:13.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MadPiksel (14.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 10:50 #2748023   #392
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
От і мені сьогодні прийшло суче повідомлення про закриття мого "старого" тарифу - а саме "безлім соцмережі 2017" -абон. 65 грн.
Заходимо на офф сайт, і там йоб++++ такий самий тариф (назва та сама), абонплата - 75 грн, інше - здається таке саме, крім хвилин на інші номери - в мене 50, там -30.
От такі застарілі та " не задовольняють потреби абонентів."
Ваш тариф закривається 21.02-03.03.19. Оберіть самостійно новий по 477*1 чи дочекайтесь автозаміни на "Безлім Соцмережі": дзвінки на Київстар, 30хв на інші мобільні, 2000МБ за 75грн. Інфо 477*9

Добре шо в мене пільговий лайф 25 грн\місяць =)

П.С. запропонували мені безкоштовно перейти без першої абонплати. Враховуючи, що я вже не поповнював КС вже більше як рік, то нехай)
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 12:00 #2748026   #393
PrinceOfUkraine
 
Аватар для PrinceOfUkraine
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Чекаю недочекаюсь запуску MNP в травні. Думаю Київстар обісреться від хвилі заявок на міграцію до іншого оператора.
PrinceOfUkraine зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (14.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 16:53 #2748043   #394
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від PrinceOfUkraine Переглянути допис
Чекаю недочекаюсь запуску MNP в травні.
Це вже точно? а то роками чую що це от от зроблять....
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 18:34 #2748049   #395
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від MadPiksel Переглянути допис
2000МБ за 75грн.

тобто 75 це вже мінімалка!?
мені тут 55грн за 5гб інтернету забагато на київстарі (як їх використати можливо при такій якості звязку, в нерви можна впасти)

порядок переведення абонентів 35-55-75-115 грн/28днів

Треба діставати тримоб там все стабільно - хоч не тримають за лохів

Цитата Застарілі тарифні плани, які скорочуються, були запроваджені, у середньому, 5 або більше/менше років тому, та на даний час мають не вигідні та не актуальні для оператора умови. У запропонованих нових тарифах оператор отримає більш вигідні умови
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 14:46 #2748076   #396
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата тобто 75 це вже мінімалка!?
Мене перевели на 75грн/міс - 4G Simple. Тих же 2000МБ, безліміт київстар, 30хв на інші мережі. АЛЕ забрали смс, які раніше входили в тарифний план. Тепер якщо відіслати одну смс, то знімають 2грн/добу за смс пакет! Я так вчора попався. Дзвонив до оператора і розбирався, що то за така обдираловка. Чекаю відповіді.

Додано через 4 години 53 хвилини
UPD: Вчора просив оператора перенаправити мене до якогось менеджера вище. Сказав, що інший оператор мені скаже то саме, а до когось вище він не може перенаправляти. Я тоді сказав, що буду розривати з ними контракт і той відразу відповів, що заповнює заявку і зі мною звяжуться стостовно мого контракту.

Сьогодні передзвонили і спитали що не подобається у новому тарифі. Сказав, що бракує мінімального смс пакету. Додали до мого тарифу 100 смс на місяць. Подякував. Кінець розмови.

п.с. За підняття ціни вже нічого не кажу. Всюди ціни ростуть - нехай розвиваються

Востаннє редагував .: 15.02.2019 о 14:46. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 15:00 #2748104   #397
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
п.с. За підняття ціни вже нічого не кажу. Всюди ціни ростуть - нехай розвиваються
так і діло в тому що ціни ростуть , а сервіс не кращає. З таким підходом коли купу абонентів не питають не пропонують , а тупо в ультимативній формі ставлять перед фактом херостар просто здується на фоні інших. Якби в лайфа було краще покриття багато хто б напевно вже перейшов на нього масово
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 16:03 #2748113   #398
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата так і діло в тому що ціни ростуть , а сервіс не кращає.
Я їм те саме вчора казав: ціну можете піднімати, але не врізайте мені хоча б ті послуги, які я мав.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (17.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 16:14 #2748117   #399
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Інші оператори не надто кращі. Ціни будуть піднімати/вже піднімають всі. Тих самих 28 днів теж.
Наразі проблему вирішив так: корпоративний номер з новим тарифом за 100 грн вивіз з корпорації на пріпейд за 75 грн/28 днів. Номери, які переводили з 55 грн/міс на 75 закрив, натомість взяв нові пакети IOT45 за 45 грн/міс - для моїх цілей достатньо. Для номерів, з яких практично не звониться, але треба, щоб були, взяв IOT12 за 12 грн/міс. Ще на старих пріпейд сімках, якими практично не користувалися прийшла акція з абонплатою 35 грн (там, СУКА, майже все те саме, за що з мене, клієнта який платить їм вже більше 15 років, хотіли брати по 100 грн).
Думаю, не мине й року, як захочуть знов "оптимізовувати". Якщо вже буде MNP до того часу - зміню оператора. Київстар дає значно кращі тарифи в східних регіонах, де у нього мала абонентська база. Те ж саме інші оператори роблять для нас. Ще є варіант виторгувати якісь кращі умови, якщо оператор захоче, щоб я залишився у нього.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (15.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 17:26 #2748129   #400
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Ще є варіант виторгувати якісь кращі умови, якщо оператор захоче, щоб я залишився у нього.
Це стосується тільки корпоративних клієнтів чи звичайних теж?
Бо мав тариф "3G Онлайн" за 35 грн., а зараз перевели на "3G Онлайн +" за 55 грн. В попередньому тарифі мене все влаштовувало і вистачало, що за нафіг оптимізацію вони роБЛЯТЬ ....уки.
В мого малого теж зараз є тариф "3G Онлайн", але йому смс не приходила, що буде закриватися тариф. Шо за дискримінація.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
poisonous (15.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:35.