Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.07.2014, 09:48 #2422231   #141
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Впевнений, що, незажаючи на "необтесаність", стара польська бруківка значно кращої якості, ніж нова по 150 грн/кв.м. А тепер порахуй, скільки тисяч гривень недоотримує міський бюджет із кожним вкраденим камазом "відходів".

Квадратний метр бруківки це ~100 кг, в один камаз поміщається близько 10 тонн, а, отже, 100 квадратних метрів бруківки = 15 000 грн.

Із Збаразької вулиці вивезли приблизно 50 камазів бруківки. Грубо кажучи, "дяді при владі", використавши "відходи" у власних цілях, можуть зекономити приблизно 15000х50 = 750 000 грн. І це тільки бруківка біля хати.
та хто (крім саймона) каже шо вона вже вкрадена?
уявляєш, якшо десь її побачать в когось на подвір"ї - який скандал буде?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 09:58 #2422240   #142
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата та хто (крім саймона) каже шо вона вже вкрадена?
Я кажу. Бо знаю людину, яка собі її там придбала. Бачив на власні очі як її (бруківку) грузили в буса. Тут писали про інший епізод, Думаю, це теж та ж сама людина брала. Але тої бруківки ви не побачите, бо паркани в тому будинку дууууже високі.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dzob (21.07.2014)
Старий 21.07.2014, 10:18 #2422251   #143
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Саймон, твоє прізвище часом не Любецький?
А твоє часом не Петросян?
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
та хто (крім саймона) каже шо вона вже вкрадена?
уявляєш, якшо десь її побачать в когось на подвір"ї - який скандал буде?
Я уявляю. Похлопають по плечах один одного і посміються зі всіх (крім саймона), як вони тут ревно відстоюють їх інтереси, а потім підуть їсти фуагра запиваючи хенессі.

Не знаю скільки ще треба плюнути на людей, щоб вони нарешті зрозуміли що це не дощ падає, а одна-дві дрібні добрі справи, за кілька років не рівняються до всього того лайна, яке наробив Надал зі своїми побратимами, і мабуть і не дізнаюсь ніколи. І чесно кажучи і не хочу знати. Смисл? Варіться далі в цій каші, отримуйте профіт, таке життя. Всім хочеться їсти.
Але не думайте що ви політики, ви звичайні пристосуванці. Втім так само як і я, тому ніяких претнзій.
 
Подякував(ла):
erazel (21.07.2014)
Старий 21.07.2014, 10:48 #2422272   #144
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але не думайте що ви політики, ви звичайні пристосуванці. Втім так само як і я, тому ніяких претнзій.
коли кожен потрішки буде робити добрі/корисні/чесні речі - світ мінятиметься на ліпше
іншого шляху я не бачу

ну ще активний громадський осуд (на ділі, а не на словах) також в поміч

можливо, така формула дорослішання громадянського суспільства
а можливо і є якась інша...

Додано через 48 секунд
Цитата Але тої бруківки ви не побачите, бо паркани в тому будинку дууууже високі.
квадрокоптер в поміч...
якщо не публічно, то давайте хоча б приватно перевіримо чи дійсно то є правда..

Востаннє редагував FortYear: 21.07.2014 о 10:48. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 11:22 #2422299   #145
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
коли кожен потрішки буде робити добрі/корисні/чесні речі - світ мінятиметься на ліпше
іншого шляху я не бачу

ну ще активний громадський осуд (на ділі, а не на словах) також в поміч

можливо, така формула дорослішання громадянського суспільства
а можливо і є якась інша...
Яка глибока думка. Запишу собі, щоб не забути.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
квадрокоптер в поміч...
якщо не публічно, то давайте хоча б приватно перевіримо чи дійсно то є правда..
Ти ніколи, жодного разу, не дав прямої відповіді навіть на найпростіші запитання, жодного разу не привів пруфів, вічно якісь "знайомі говорили" і ти тут переповідаєш і хочеш щоб тобі вірили на слово.
Ніхто нічого тобі доводити не буде. Принаймні я точно.
Квадрокоптером він літати буде... А знімки із супутника не хочеш

Виглядає так, що тобі вдалося якимось фантастичним чином відгородитися від того що твориться в міськраді, ти не бачиш і не чуєш нічого. Ну або не хочеш бачити і чути, бо так вигідно. Або ти ще більший брехун ніж решта.
 
Старий 21.07.2014, 11:40 #2422306   #146
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я кажу. Бо знаю людину, яка собі її там придбала. Бачив на власні очі як її (бруківку) грузили в буса. Тут писали про інший епізод, Думаю, це теж та ж сама людина брала. Але тої бруківки ви не побачите, бо паркани в тому будинку дууууже високі.
тобто ти бачив людину, бачив бус, бачив певне і номери буса і нічого не зробив?
звідки знаєш, де живе та людина і що паркан в неї настільки високий, що неможливо сфоткати бруківку?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не знаю скільки ще треба плюнути на людей, щоб вони нарешті зрозуміли що це не дощ падає, а одна-дві дрібні добрі справи, за кілька років не рівняються до всього того лайна, яке наробив Надал зі своїми побратимами, і мабуть і не дізнаюсь ніколи. І чесно кажучи і не хочу знати. Смисл? Варіться далі в цій каші, отримуйте профіт, таке життя. Всім хочеться їсти.
Але не думайте що ви політики, ви звичайні пристосуванці. Втім так само як і я, тому ніяких претнзій.
саймон, ти думаєш, я не в курсі, скільки землі загарбав надал зі своїми братюнями? і все в рамках закону
бруківка на фоні тих оборудок - мізер, не вартий уваги. ось про це я тобі пробую сказати.

Востаннє редагував riznyk: 21.07.2014 о 11:40. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 11:49 #2422313   #147
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
бруківка на фоні тих оборудок - мізер, не вартий уваги. ось про це я тобі пробую сказати.
суть не в тому, мізер це чи ні, суми теж достатні для кримінальної справи.

Вся іронія ситуації в тому, що тут на форумі командують надалові соратники і однопартійці, які палець об палець не вдарять, тому, що їх теперішня ситуація не те, що влаштовує, але і ГОДУЄ.
 
Подякував(ла):
gregis (21.07.2014)
Старий 21.07.2014, 11:55 #2422316   #148
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
саймон, ти думаєш, я не в курсі, скільки землі загарбав надал зі своїми братюнями? і все в рамках закону
бруківка на фоні тих оборудок - мізер, не вартий уваги. ось про це я тобі пробую сказати.
Ну тоді поясню що я пробую сказати. Не знаю і знати не хочу що в людини на думці, мені важливо це бачити. Коли є чітка позиція це ок. А коли і вашим і нашим, або думає одне, робить друге, говорить третє а має наувазі четверте тоді це неок. І друге: все що я бачу - варте уваги, маленький злочин не перестає бути злочином, а крадіжка не перестає бути крадіжкою тому що невелика на фоні інших.
Все має значення, і бруківка і навіть одне зрубане дерево. І за кожну, навіть саму дрібну, крадіжу Надал повинен відповісти.
 
Старий 21.07.2014, 12:17 #2422322   #149
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну тоді поясню що я пробую сказати. Не знаю і знати не хочу що в людини на думці, мені важливо це бачити. Коли є чітка позиція це ок. А коли і вашим і нашим, або думає одне, робить друге, говорить третє а має наувазі четверте тоді це неок. І друге: все що я бачу - варте уваги, маленький злочин не перестає бути злочином, а крадіжка не перестає бути крадіжкою тому що невелика на фоні інших.
Все має значення, і бруківка і навіть одне зрубане дерево. І за кожну, навіть саму дрібну, крадіжу Надал повинен відповісти.
все, що ти бачиш - ремонт дороги. заміна бруківки на асфальт.
Все інше - звичайні домисли. І будуть вважатись такими, поки не будуть наведені докази.
Я щиро хочу, щоб були докази і щоб можна було роздути із цього скандал. Бо надала люблю приблизно так само як і ти. (ну може трошки більше, ніж ти його любиш)
але наразі це все на рівні звичайного піз__єжа...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 12:37 #2422336   #150
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
все, що ти бачиш - ремонт дороги. заміна бруківки на асфальт.
Все інше - звичайні домисли. І будуть вважатись такими, поки не будуть наведені докази.
Я щиро хочу, щоб були докази і щоб можна було роздути із цього скандал. Бо надала люблю приблизно так само як і ти. (ну може трошки більше, ніж ти його любиш)
але наразі це все на рівні звичайного піз__єжа...
Да нєужелі? А оголосити бруківку будівельним сміттям а потім цікавитися в тернополян як її повторно використати? А говорити що бруківка зберігається в МШЕД? Це по твоєму не докази?
Бруківку вкрали, і це факт. Хто хоче той нехай сумнівається, а я вже наслухався і надивився достатньо щоб не сумніватися.

І, щодо поширеної думки, мені побарабану Надал. Мене засмучують хабарники, злодії і брехуни, незалежно від їх прізвища.
 
Старий 21.07.2014, 12:43 #2422340   #151
gregis
Banned
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
та хто (крім саймона) каже шо вона вже вкрадена? ?
Вона необлiкована i неоприбуткована. Тобто неграмотно оформлена, що можна прирiвняти до крадiжки. А ще певно при аудитi прийдеться назвати прiзвища "eкспертiв" якi визначили нульову вартicть брукiвки i 100%-ний знос i непридатнicть. Там справа тюрмою пахне.
gregis зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 12:46 #2422341   #152
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Да нєужелі? А оголосити бруківку будівельним сміттям а потім цікавитися в тернополян як її повторно використати? А говорити що бруківка зберігається в МШЕД? Це по твоєму не докази?
ні
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Бруківку вкрали, і це факт.
не факт

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Вона необлiкована i неоприбуткована. Тобто неграмотно оформлена, що можна прирiвняти до крадiжки. А ще певно при аудитi прийдеться назвати прiзвища "eкспертiв" якi визначили нульову вартicть брукiвки i 100%-ний знос i непридатнicть. Там справа тюрмою пахне.
так давайте документи в пресу! це ж бомбовий удар по надалу!

Востаннє редагував riznyk: 21.07.2014 о 12:46. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 13:02 #2422347   #153
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ні
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
не факт
Ну, ні то ні. А для мене достаньо.
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
так давайте документи в пресу! це ж бомбовий удар по надалу!
Якби не бачити що буває із тими хто публічно виступає проти Надала то це чудова ідея. Але ті хто бачать дану ідею не оцінять.
 
Старий 21.07.2014, 13:12 #2422351   #154
gregis
Banned
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Громада мicта на правах власника брукiвки може порушити розслiдування що до того хто визначив нульову вартiсть матерiальних цiнностей i самовiльно записав брукiвку як непридатну для використання i таку що немiстить нiякоi грошовоi цiнностi.

Додано через 3 хвилини
Цитата

так давайте документи в пресу! це ж бомбовий удар по надалу!
Менi нема дiла до Надала. Якщо можеш довести що крав надал то можеш долучатися. Там не в пресу треба звертатися, а робити запит в прокуратуру.

Востаннє редагував gregis: 21.07.2014 о 13:12. Причина: Пізніше додано
gregis зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 14:32 #2422381   #155
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Якби не бачити що буває із тими хто публічно виступає проти Надала то це чудова ідея. Але ті хто бачать дану ідею не оцінять.
а що буває? Щось сталось із машлянкою? чи гнатюком? чи з дівчатами з погляду?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 14:45 #2422386   #156
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а що буває? Щось сталось із машлянкою? чи гнатюком? чи з дівчатами з погляду?
Я написав "виступає" а не "пише статті в блозі".
 
Старий 21.07.2014, 15:15 #2422388   #157
gregis
Banned
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
коли кожен потрішки буде робити добрі/корисні/чесні речі - світ мінятиметься на ліпше
іншого шляху я не бачу

ну ще активний громадський осуд (на ділі, а не на словах) також в поміч
можливо, така формула дорослішання громадянського суспільства
а можливо і є якась інша...

квадрокоптер в поміч...
якщо не публічно, то давайте хоча б приватно перевіримо чи дійсно то є правда..
А на вибори ми якого чорта ходили i понаобирали розумникiв, якi нам будуть розказувати прописнi icтини i радити брати в руки квадрокоптер. Нехай депутати цим займаються. Для того iх i обрали, щоб вони там на мiсцi пильнували, щоб нiхто не розкрадав народне добро i щоб могли визначити що вiдходи, а що матерiальнi цiнностi, якi мають певну цiну в гривнях. Чи нам треба ще окремо наглядачiв за депутатами пообирати щоб дивилися за тим, щоб депутати не тупили, не брали хабарiв, не крали i не покривали привладних злодiiв???

Додано через 17 хвилин
Що будемо робити з брукiвкою? Хто повинен визначити цiннicть брукiвки. Наразi визначення цiнностi можливе тiльки через аукцiон, бо бажаючих до тих "вiдходiв' забагато. Хто буде органiзовувати аукцiон? Хто повинен встановити, що вся брукiвка в наявностi? На мою думку цим мають займатися депутати, а при неодхiдностi залучити прокуратвру iвiддiл боротьби з економiчними злочинами.

Востаннє редагував gregis: 21.07.2014 о 15:15. Причина: Пізніше додано
gregis зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 16:26 #2422415   #158
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я написав "виступає" а не "пише статті в блозі".
добре
що сталось зі Степановим?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 17:17 #2422434   #159
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
добре
що сталось зі Степановим?
Цитата Міський голова Тернополя Сергій Надал направив звернення до Генерального прокурора України Олега Махніцького з приводу подій, що мали місце 25 квітня 2014 року під час проведення пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради та призвели до грубого порушення громадського порядку.
Цитата Згодом Сергій Надал підсумував, що на сесії панував «розгул демократії» і запевнив, що це більше ніколи не повториться.
via

Цитата - Нереалізовані еротичні сни ми вже на сесії більше слухати не будемо, – зауважив врешті мер
via

Андрій Любецький оголошується російським найманцем.


Але я розумію, тобі треба докази. Треба щоб красиво, гранату там кинули в квартиру, або чергу з калаша в автомобіль, тоді ти знову, вже в який раз, кардинально поміняєш свою думку.

А для мене натяк зрозумілий. Він зараз на коні, прикривається вишиванкою і партією із військовою дисципліною. Лише один фронт йому непідвласний, в силу відсутності кадрів. Розподіли по квотах це добре для пропихання на посади безробітних побратимів, але для гідної поведінки цього мало, тут треба мати елементерну клепку.

Пару відео і неграмотних статей-спростувань нічого не вирішують, а робити висновки про людину з того, на який паблік він підписаний це взагалі сором, я наприклад підписаний на Міс Тернопіль ВКонтактє, так що я тепер Міс Тернопіль? Це елементарна річ, але вони нащастя цього не розуміють.
Зате якщо залупнутися відкрито то це буде бій на його полі - знесення магазинів, прокурорські перевірки людей що противляться рейдерському захопленню їх підприємств, крики про сепаратизм і картинку для російських ЗМІ, бандитські наїзди і т.д. і т.п.

А ти мені тут розказуєш про "ну взагалі так, але в даний момент ні".

Я дав вичерпну відповідь?
 
Старий 21.07.2014, 17:51 #2422450   #160
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
коли кожен потрішки буде робити добрі/корисні/чесні речі
коли злодюжки з партії свобода почнуть робить "добрі/корисні/чесні речі "?


писи. електорат партії свободи баагто в чому подібний до електорату партії районів - такий же наївний та простяцкий. Основне щоб щось робилось в місті ... Минулого року почали капітально робити вул Гоголя, та так капіталили, що кусок тротуару по сьогоднішній день стоїть зі щебнем без асфальту. Зате розісрали дорогу на Збаразькій, Текстильній, роблять чергових 5 м.п. набережної ...
oliver зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:08.