Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.07.2013, 18:51 #2245305   #1
romaspl
Учасник
Типово Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built)

Варто брати такий інструмент?


http://www.ebay.com/itm/Epiphone-Les...item1e7d27b509
romaspl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 19:07 #2245316   #2
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built)

Тобі тут ніхто не дасть відповідь на це запитання.Японські Епіфони взагалі рідкість для України.
Чому саме на ній вибір?
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 19:18 #2245322   #3
romaspl
Учасник
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

бо як на мене японський епіфон це аху**о
romaspl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 19:28 #2245325   #4
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Цитата
Допис від romaspl Переглянути допис
бо як на мене японський епіфон це аху**о
Тоді нашо порад питаєшся? В тебе вже є вагомий аргумент при виборі інструмента
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 19:29 #2245328   #5
romaspl
Учасник
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

та так!)
але думаю може хтось колись тримав такий інструмент в руках і т.д)
romaspl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 22:02 #2245415   #6
kolyanych
Учасник
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Не знаю чи моя думка доречна, чи ні - сам не гітарист - але думаю що перед тим як купувати інструмент його треба послухати, а саме в своїх руках потримати, того шо для одного ця гітара буде суперовою, а для другого - відстій . Якщо маєш можливість то зїзди в інші міста, де в магазинах є ця гітарка і є можливість зіграти і почути. Може тут в когось є така гітара і тобі дадуть її спробувати. По собі знаю, що купувати муз інструмент без попереднього слухання і без проби у використанні - те саме що купити кота в мішку.
kolyanych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2013, 22:34 #2245442   #7
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Сто раз вже писав і ше раз напишу.Шоб зрозуміти чи гітара тобі підходить чи ні, розкрити її - треба пограти на ній на різних апаратах,в пачці ...на репетиції... на концерті,пограти на "великому звуці" позаписуватись ,послухати збоку...тоді стає ясно чого вона варта..а прийти в магазин ,чи по оголошенню взяти її в руки і бринькнути через "вулик" в якого динамік чуть більший ніж в мобілки - це той самий кіт в мішку.
так.купляти це лотерея..може і не підійти по звуку,але якшо взяти по нормальній ціні- то в разі чого продається по собівартості і купляється друге..шо поробиш якшо в нашому селі нічого нема?
ALM зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolyanych (23.07.2013), Rhythm (24.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2013, 13:11 #2245678   #8
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Шоб зрозуміти чи гітара тобі підходить чи ні, розкрити її - треба пограти на ній на різних апаратах,в пачці ...на репетиції... на концерті,пограти на "великому звуці" позаписуватись ,послухати збоку...тоді стає ясно чого вона варта..
Це звичайно, що все правильно сказано, але це ідеальні умови. Ніхто при продажу не дасть гітару для таких різносторонніх випробувань, тим більше в магазині.
rohalskyy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (23.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2013, 16:35 #2245768   #9
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Epiphone Les Paul Elitist (Japan Built) Варто брати такий інструмент?

2rohalskyy
Так,звичайно.Дуже рідко так буває,що купляєш одну гітару і вона на все життя.Тому все по сто раз купляється,продається.Поки не попадеш в точку.Плюси брати з ебей - це демократичні ціни + вибір.
Хоча і в нас(в Україні) пропозиції проскакують не погані.Треба тільки оголошення моніторити постійно і знати хоч приблизно,що хотіти
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rohalskyy (23.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:13.