Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2012, 15:38 #2052713   #21
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Ахаха та да саме цього я боюся щоб через те що я зроблю не втратити те що було

Додано через 4 хвилини
Чи можна якось приховано це дізнатися...щоб дарма не надіятися і не накручуватися.Тим більшевона тільки розійшлася . В них було 3 роки

Востаннє редагував Kameta: 10.10.2012 о 15:38. Причина: Пізніше додано
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 15:43 #2052724   #22
deukbr
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Ти ж знаєш про неї більш ніж будь хто...якщо Друг.

І вона знає про тебе ж стільки.....

Адже головне...

Найти бы родственную Душу,
Что так похожа на мою...
И вместе тишину нам слушать...
Здесь, на земле... и там, в раю..
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 15:52 #2052731   #23
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Цитата:
Допис від Kameta Переглянути допис
Чи можна якось приховано це дізнатися..
Є такий чудовий український фільм "Пропала грамота". Так от подивись і запитай в неї через когось як у фільмі:

- Дівчино, я тебе знаю?
- Може знаєш...
- Ану шось ти в неї запитай, я ніколи так зблизька з дівчиною не говорив. (до козака Василя).
- Вийдеш за нього заміж? (Василь)

так що давай, не тормози
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 16:49 #2052759   #24
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Спершу перебори несміливість, бо то, здається, проблема №1 у стосунках. До речі, вчора сиділи з дівчатами і "жалілися", що в наш час 99 процентів хлопців чекають і мовчать, в той час, як 100 процентів дівчат хочуть, щоб їм показували знаки уваги.
Так що, підіть разом десь (бажано без романтичної обстановки, щоб не налякати), поговоріть, можеш якось натякнути жартома (спрощений варіант: "мені подобаються руденькі (білявки, брюнетки) а я б з тобою зустрічався, якби ти була руденькою (білявкою, брюнеткою))
Основне - почуття гумору. Якщо все-таки вона до тебе відноситься як до друга, то просто посмієтися з твоїх сентиментів і все залишиту як є.
Набирайся сміливості і вперед
Pirjinka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kameta (10.10.2012), wisper (10.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 17:04 #2052770   #25
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Добре...дякую за підтримку...постараюся покликати її кудась гуляти
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 17:16 #2052777   #26
wisper
Banned
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

організуй якусь вечірку невеличку,поклич пару чоловік,якшо такий не сміливий,а там вже найдеш момент коли і намікнути. і не будь такий серйозний,ато подумає,шо ти вже женитись зібрався завтра)))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 19:57 #2052789   #27
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Яя з тих хлопців що завжди жартую...і знаходжуся у хороших стосунках зі всіма дівчатами

Додано через 46 хвилин
вона тільки тиждень як розійшлася з хлопцем з яким зустрічалася 3 роки...і він її дальше задовбує зійтися..а вона не хоче....ххоча може через місяць сама захоче ....хз..але чи не рано її аже кудась кликати...і чи вона бачить в мені хлопця...а не подружку ?

Додано через 1 годину 33 хвилини
з діалогу з нею
вона
треба було йти з вами десь гуляти)(ми -це наша компанія )
20:46:38
Я шось тупанула)
мені тепер сумно)

я
чого ??
20:46:53

вона
Зараз буду читати)))
20:46:56

я
якщо хочеш..ми можемо зараз піти кудась прогулятися ?
20:48:16

вона
Та нє, то вже запізно, будем зараз вчитись))
20:51:02
Я так арада шо ви в мене є)))!
Все, починаєм вчитись?)
ауууу) ти де?)
ти мене ігноруєш???)))

Додано через 1 хвилину
Всьо, я обідилась(

Востаннє редагував Kameta: 10.10.2012 о 19:57. Причина: Пізніше додано
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 20:05 #2052886   #28
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Цитата:
Допис від Kameta Переглянути допис
але чи не рано її аже кудась кликати...і чи вона бачить в мені хлопця
Та клич давай..не нині,то завтра чи в суботу.Шо за...
Кого вона там бачить в тобі - це тільки їй відомо.

Будеш тут соплі жувати,то хтось інший це раніше за тебе зробить.

Цитата:
Допис від Kameta Переглянути допис
Всьо, я обідилась(
Продовження нема?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 20:38 #2052909   #29
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

та дальше пішла проста розмова..але коли я намікав піти на каву ....чи ше шось таке.. то вона зіскакувала з розмови !!!
Kameta зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
AndjeY (11.10.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 20:52 #2052927   #30
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

старий - забий і не парся. і всьо буде в ажурі. вот узрить шо ти її переписку на загал виклав - буш мав тоді романтику у її виконанні.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (14.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 21:13 #2052953   #31
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

та не робіть з мухи слона, ти пропонуєш дівчині в 9 вечора кудась виповзти, а вона може вже в халаті, бігудях , з книжкою під коцом, як подумала,шо то треба вдягатися, мейк -ап якийсь робити мінімальний, з волоссям шось, іі кудись на холод йти...деколи навіть заради коханої людини того не зробиш Так шо запропонуй ше раз, в більш прийнятний час, і не по телефонам, аськам і теде, а ротом і в очі )))
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 7:
andrey_ko (11.10.2012), Kameta (10.10.2012), Macy's (11.10.2012), MobiLife (13.10.2012), Pirjinka (10.10.2012), Romko_7 (10.10.2012), war_max (10.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 21:39 #2052988   #32
war_max
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Будь самим собою і всілякі там а може.. а що... а як... відкинь. Товаришуй, спілкуйся, час покаже, не створюй собі проблему на рівному місці, дівчині потрібен час для усвідомлення - "А що ж таки сталося?", через 2 дні вони зідзвоняться і знову все стане ОК, або прийде переконанння що ВСЕ МИНУЩЕ ))) тоді МОЖЛИВО і твій образ Друга перетвориться у щось інше )
war_max зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kameta (10.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 22:01 #2053001   #33
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Всім активним учасникав розмови дуже дякую за допомогу....я зараз буду дружити...можливо хай відійде від попередніх стосунків...побачит в мені шось більше ...Якщо не то не доля чи там з іншим замутить.Вийде в нас то буде гуд =))
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 08:57 #2053212   #34
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Будь, курва, хлопом!
Якщо ти дійсно, як пишеш, веселий - то які проблеми кудись запросити (тим більше добре знайомі, бо в одній компанії), разом провести час, намікнути і отримати результат?

Шо значить "доля-не доля"? - це просто відмазка перед самим собою. Ти сам свою долю будуєш. От сциш зараз, цим самим і руйнуєш можливу "долю".
Odium зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (12.10.2012), Джалка (11.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 11:52 #2053386   #35
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Я їй мягко намікав на тещоб піти на каву...але то було через контакти і ми обоє запуталися в переписці...і вона тоді зіскакувала з теми.І до того ж поки вона зустрічалася...ми стали хорошими жрузями....і зараз вона дивиться на мене як на друга і не більше...я так думаю.І я хочу поміняти її відношення до мене тепер , коли в неї немає нікого.
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 12:37 #2053408   #36
seryk
 
Аватар для seryk
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Нэ, ну нашо стiльки тои писанинни, спитай дiвку прямо, або запроси хоч кудись, та й будеш знати зразу що тобi робити далi, чи витрачати на неi час чи збитися з теми,
ПС . Дружби мiж хлопцем та дiвкою не буваэ, то всьо прелюдiя, правда затягуэться часом надовго.
seryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 12:42 #2053413   #37
su
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Kameta,
ти сюди писав, щоб тебе люди відговорили від твоїх задумів? чи щоб помогли?

прямо зараз, коли прочитаєш це повідомлення, береш телефон в руки, дзвониш, кажеш - "імя абонента", я чекаю тебе вже біля "назва закладу". якщо буде тупе питання чого? - відповідаєш прямо і без понтів - "бо ти мені подобаєшся і я хочу з тобою зустрічатись"

після того пишеш сюди що скаже, а далі будем думати )

а не подзвониш - то нащо цей двіж?
su зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (12.10.2012), Romko_7 (11.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 13:07 #2053433   #38
Kameta
 
Аватар для Kameta
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Нажаль вона зараз пішла з мамою кудись а потім на заняття....тому не вийде.І до того ж я не хочу їй зараз в лице казати...бо вона тільки розійшлася з колишнім.Це рано.Мені треба її настроїти на те що я хлопець з яким вона може зустрічатися....ну так не вербально напрямити в правильне русло наші дружні відносини .
Kameta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 13:11 #2053434   #39
su
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

Цитата:
Допис від Kameta Переглянути допис
Нажаль вона зараз пішла з мамою кудись а потім на заняття....тому не вийде.І до того ж я не хочу їй зараз в лице казати...бо вона тільки розійшлася з колишнім.Це рано.Мені треба її настроїти на те що я хлопець з яким вона може зустрічатися....ну так не вербально напрямити в правильне русло наші дружні відносини .
це відмовки. чого ти пристав з якимось там "колишнім"? тобі не пофіг "колишній"?
в тебе досвіду немає "напрямити", "невербально" і т.д.
ти мусиш вже робити і вербально
su зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (12.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2012, 13:16 #2053436   #40
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: У мене є знайома з якою я б хотів почати зустрічатися, але як їй про це сказати незнаю

а я б не виключала високу імовірність скорого примирення з отим колишнім.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (11.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:32.