Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


яким був ваш перший поцілунок?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.09.2004, 11:30 #21047   #41
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

Пам'ятаю...15 років, Україна, вечір, дівчина, перші дівчина. Любовь до гробу. Цей поцілунок до сих пір на губах відчуваю, хоч прошло три роки.
Wolveren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2004, 01:54 #21200   #42
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово

Цитата:
Допис від Phantom
Цитата
Допис від QBlaster
Так що цілуйтеся, і будете цілованими!!!!!
Жорстока істина.
Але мені пощастило найбільше...
Якщо правда, то мені пощастило навпаки.
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 08:15 #121271   #43
WNW_TIER
Типово

було все ******! кожному б такої романтики! Вообшем сталось то в підземеллі замку! І так далі - самі можете домріяти кожен для себе. но було - отвечаю, супер!
WNW_TIER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 09:51 #121299   #44
Siriy
Типово

Анатору зараз додам +1.
Мило...дуже...аж тепліше на душі стало.

Щодо моїх цьомків,то вперше мене поцілували 22 червня 1981 року. Мама. Я був зморщений,рожевенький і не розумів нафіга мене виштовхали з теплого животика в цей страшний світ.

Наступний цьом представницями чарівної статі відбувся коли мені було років 2,5-3. Сидів,нікого не чіпав,грався бляшанкою зпід консерви в пісочку. Старший брат з колєгами намовили Галю,ровесницю з сусіднього будинку.Та підійшла,присіла і рвучко поцьомала мене в щічку.За що й одразу вигребла бляшанкою по голові. Ніхріна не рамантік...

Потім прийшов час коли я вже пропонував дівчатам зі мною ходити(мля...ржу,їй-Богу,пригадуєте це сакраментальне - будеш зі мною ходити??? ). Була в Вишнівці дівчина Ірка. Ми цілувались - притискались устами і крутили головами,відверто вважаючи що саме так це й має виглядати.

А потім був той прекрасний вечір,ми влаштували діскатєку на подвір*ї одного хлопаки,веселились,аж раптом на подвір*я зарулили місцеві...ииии....ну,типу курви,чи що...вони були страшні і п*яні...одна тупо взяла мене за руку,вивела за браму і влупила зі мною по такому засосу,що ледь втримався на ногах. Вот ти какой сєвєрний алєнь!!!!!
З того часу світ перевернувся.
Було мені штирнайціть літ.
Siriy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (05.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 10:25 #121317   #45
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

ехх... згадалась молодість.... 15 років тоді мені було.
в школі займався таким бізнеом, як відео-зйомка весіль... поступило чергове замовлення, все йшло як потрібно... хоч весілля було в тому ж місці, звідки і я сам, все ж нікого знайомого не було... але якийсь антракт, і дівчина з сусіднього будинку (їй десь тоді було 20-21) мене попросила скласти компанію, бо їй було скучно куритки...
зразу зловив її хитрий погляд, але зажигати то старшої тьолки було моторошно... трошки боявся облому
за кілька хвилин дівчисько взяла ініціативу в свої руки, і як поцьомала мене... то чуть ноги не підкосились.... еххх

першу вчительку пам"ятаю до цих пір у всіх деталях :P
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (05.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 10:57 #121328   #46
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата:
Допис від gsv
першу вчительку пам"ятаю до цих пір у всіх деталях :P
Залишається тільки здогадуватись КУДИ ти вчительку поцілував , особливо якщо це було в молодших класах.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 10:58 #121329   #47
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата:
Допис від erazel
Цитата:
Допис від gsv
першу вчительку пам"ятаю до цих пір у всіх деталях :P
Залишається тільки здогадуватись КУДИ ти вчительку поцілував , особливо якщо це було в молодших класах.
А що до мене, то я цілувався тільки 1-2 рази. І то по великій пьяні. Мені то просто гидко, всі ці сльюні. Тьху.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 11:24 #121347   #48
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

erazel
читай пост спочатку мені тоді було 15 років) і ріст в мене не ліліпута... ну і взагалі це не причина кудись цілувати чи не цілувати
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 11:27 #121349   #49
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата:
Допис від gsv
erazel
читай пост спочатку мені тоді було 15 років) і ріст в мене не ліліпута... ну і взагалі це не причина кудись цілувати чи не цілувати
НУ про те що з вчителькою тобі було 15 ніде не сказано. . Чи ти просто тут дівчину назвав "своєю вчителькою(кОхання)"?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 11:36 #121354   #50
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

erazel
саме так
ти думав, я заводив службові романи в школі?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 15:22 #121449   #51
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

Прикольним і дуже романти4ним.Було мені каро4е в 9 класі в4ився
Дів4исько з 11 класу мене звабило і після того ,як я її домому провів вона каже :
Ну і шо?
я думаю:
зараз тобі покажу шо ?

Потім по4али цілуватисі і я варений тоді був.
Помню додому йшов з застившою улибкою на лиці і з великою радістю на серці.Думаю оце я вже крут
K12L3R зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2006, 22:58 #121590   #52
Usama88
Типово

да перший поцілунок це прікол я згадую це зі сміхом!!!!!!!!!!!
Це було так:Мені було десь років 9 коли я зі своїми друзями слідкував зв своїм братом (на 8 років старший).Вони грали гру Кись Брись Мяу хто знає то добре,мене застукав брат але його подруга попросила мене не бити і спитала чи вмію цілуватись я.Я сказав шо це тупо але наступна мить була чудова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Перший раз і по справжньому !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я і зараз бачу цю дівчину вона питає скілюкох я навчив чесно кажучи не памятаю але трохи є!!!!!
Usama88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2006, 17:47 #122952   #53
NUUKI
 
Аватар для NUUKI
Типово

ой, перший хлопець, перший поцілунок.
найприкольніше що він був у наростаючій хвилі....
моладасть мая......гиги
NUUKI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2006, 01:27 #123035   #54
DJ_ALEX_BASS
 
Аватар для DJ_ALEX_BASS
Типово

Ой перший поцілунок.... Кароче було то десь коли я вчився в 8 класі.. Прогулював уроки з однокласницьою в "Каптьорі".. Так як не було шо робити в тому підвалі вирішили вчитися цілуватися..... Смішно????

:P :P :P
DJ_ALEX_BASS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2006, 00:04 #124523   #55
Лисичка
Типово

у мене теж перший поцілунок був у садку, серйозного першого чомусь пригадати не можу так ось про перший досвід... його звали Борис, в нього були кльові підколінки... і смішні шорти із вишитим яблучком .... він мені дужжже подобався.... то були останні місяці перед закінченням садочку і я не могла залишити не вирішеним одне питання, яке мене довго мучило... якось після обіднього сну я підійшла і запитала чи він мене любить, відповідь була позитивна... із того великого щастя я його взяла долонями за щічки і моцно поцілувала... мені здалось, що він пахнув полуницею... і тепер чомусь, коли цілую маленьких діток, у носі стоїть запах полуниць... еххх молодість
Лисичка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2006, 05:35 #124528   #56
.
 
Аватар для .
Типово

Цитата яким був ваш перший поцілунок?
Ще не було...
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2006, 11:23 #124792   #57
Odium
 
Аватар для Odium
Типово

Я тоді був пяний... вона трошки пяна... Вона з опитом... Перший просто супер у мене був.. незнаю чому, але навіть другий і третій не такий як перший... Вопще, пока перший мені найбільше сподобався.. може то через алкоголь, чи то така дівчина солоденька... Губки неї класні... Треба буде знову на пяну голову попробувати....
Odium зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2006, 11:28 #124793   #58
Salvador Dulib
Типово

Цитата:
Допис від Odium
Треба буде знову на пяну голову попробувати....
На тверезу слабо?
Salvador Dulib зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2006, 13:41 #124802   #59
Merkyzio
Типово

На тверезу не хочеться
Merkyzio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2006, 15:12 #124805   #60
Odium
 
Аватар для Odium
Типово

На тверезу було другий, третій ..... і не то ... На пяну під кайфом... ото кайф..
Odium зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:56.