Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2012, 09:26 #2056902   #201
yukhymster
 
Аватар для yukhymster
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Думав, вже все заспокоїлося зі зв'язком, але ні.... Знову немає підключення Вул. Чернівецька.
yukhymster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 10:16 #2057609   #202
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

з рахунками там дійсно, щось твориться не понятне, підключений в вересні, за вересень заплатив десь ще 18-20 вересня, вчора пішов платити за жовтень (оплачую через пошту), кажуть опа 240 грн, заборгованість за вересень і нараховано за жовтень )
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 13:15 #2057730   #203
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Наведіть вже порядок з тим зарахуванням оплат. Я собі уявляю, скількох людей обмануто, хто не слідкує і не зберігає квітанції.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2012, 23:34 #2058636   #204
erikcartman
 
Аватар для erikcartman
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

та це взагалі, відключився на користь іншого провайдера 19 вересня, при тому шо за серпень заплатив бітеру авансом, в жовтні до сплати від колумбуса 240 грн
erikcartman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2012, 18:43 #2058973   #205
su
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від erikcartman Переглянути допис
та це взагалі, відключився на користь іншого провайдера 19 вересня, при тому шо за серпень заплатив бітеру авансом, в жовтні до сплати від колумбуса 240 грн
якщо письмово повідомили про розрив договору - шліть в ліс. хай судяться

-1 від біттера/колумбуса з 1 числа
su зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 10:15 #2059193   #206
BADMENT
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

мені взагалі зарахували за два місяці до оплати 160 грн., хоча як і на бітері, так вже і в колумбусі завжди був тариф за 60 і послуги надавались відповідно цьому пакету. Звонив, виясняв, незрозуміло куди вони дивляться там всі, сидять там як стадо овець ))
BADMENT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 10:56 #2059208   #207
erikcartman
 
Аватар для erikcartman
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

і шо ти вияснив? бо мені сказали шо вияснять і передзвонять але то мені шось не дуже подобаеться
erikcartman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 11:30 #2059232   #208
friends
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Добрий день. Підскажіть будь ласка як правильно налашьувати роутер TP Link (WiFi). В настройках ноутбука при підключені інтернета на пряму через провід стоять налаштування заходжу TCP/IP настроєно- автоматично. Коли заходжу на настройки Wiriles Network Connection ставлю налаштування авоматично - інтернета нема. Приперегляді звзку показує що вд компютера до Роутера звязок діє а з Роутера до Інтернета нема. Підскажіть що потрібно зробити. Можливо ввести не в автоматичному режимі а в ручному - IP/маску.шлюз... Тоді які вони в КОЛУМБУСА? Дякую за відповідь. Підключення здійснюється в центрі. вул. Живова
friends зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 12:24 #2059252   #209
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

friends, в колумбуса фільтр твого порта по мак-адресі (наразі це мак-адреса сетевої карточки компа).
якщо в компі присвоює іп-адресу, а на роутері не хоче, тоді:
- шукай на роутері клонування мак-адреси (може прийдеться перепрошити роутер).
- дзвони на тех підтримку

якщо роутер TP Link акційний від київстару, і якщо на ньому київстарівська прошивка (а не заводська від TP Link), то цей роутер не хоче працювати з іншими провайдерами, крім київстару.

Востаннє редагував dart: 21.10.2012 о 12:41.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
friends (21.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 13:58 #2059291   #210
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
friends, в колумбуса фільтр твого порта по мак-адресі (наразі це мак-адреса сетевої карточки компа).
якщо в компі присвоює іп-адресу, а на роутері не хоче, тоді:
- шукай на роутері клонування мак-адреси (може прийдеться перепрошити роутер).
- дзвони на тех підтримку і якщо дуже повезе і ти попадеш на того хто щось шарить - то вони в себе пропишуть нову мак-адресу роутера. але тоді нету не буде, якщо ти знову захочеш втикнути кабель напряму до компа.
- спригуй з тої шарашкіної контори...

якщо роутер TP Link акційний від київстару, і якщо на ньому київстарівська прошивка (а не заводська від TP Link), то цей роутер не хоче працювати з іншими провайдерами, крім київстару.
По ходу всякі фільтри по маках та обмеження - пережиток минулого століття. Я купив канал в 10-20-50-100 Мбіт і скільки хочу стільки вішаю на нього компів. А мережеві взагалі можу по 100500 разів на день міняти. А за всякі обмеження в цьому плані треба давити і морально (і матеріально) таких провайдерів.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 14:26 #2059313   #211
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
По ходу всякі фільтри по маках та обмеження - пережиток минулого століття. Я купив канал в 10-20-50-100 Мбіт і скільки хочу стільки вішаю на нього компів. А мережеві взагалі можу по 100500 разів на день міняти. А за всякі обмеження в цьому плані треба давити і морально (і матеріально) таких провайдерів.
І ти наївний думаєш, що в тебе немає ніяких обмежень , ну ну..
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 15:52 #2059336   #212
Trader
 
Аватар для Trader
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
По ходу всякі фільтри по маках та обмеження - пережиток минулого століття
якраз це не пережиток а дуже актуальна штука сьогодні. принаймні в нашій країні.
Без фільтрації я беру собі врізаюся в твій кабель і прокидаю інтернет собі і тобі через свій роутер. Кидаю торент і мені пофіг шо в тебе немає 10-20-50-100 мбіт.
Trader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 16:54 #2059352   #213
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
По ходу всякі фільтри по маках та обмеження - пережиток минулого століття. Я купив канал в 10-20-50-100 Мбіт і скільки хочу стільки вішаю на нього компів. А мережеві взагалі можу по 100500 разів на день міняти. А за всякі обмеження в цьому плані треба давити і морально (і матеріально) таких провайдерів.
Хочеш канал без обмежень з можливістю "повісити" необмежену кількість компютерів? Заплати будьласка за корпоративний пакет і тоді не буде обмежень. 100 мегабіт каналу, для будь якого провайдера, обходиться в круглу суму, яка на декілька порядків може перевищувати платню домашнього користувача. Ці пакети розраховані виключно на використання в домашніх цілях в межах однієї квартири.
Хто заважає клонувати мак на інший компютер чи встановити роутер?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Trader Переглянути допис
якраз це не пережиток а дуже актуальна штука сьогодні. принаймні в нашій країні.
Без фільтрації я беру собі врізаюся в твій кабель і прокидаю інтернет собі і тобі через свій роутер. Кидаю торент і мені пофіг шо в тебе немає 10-20-50-100 мбіт.
Я навіть над цим не задумувався. Справді в такому випадку можна так зробити.

Додано через 15 хвилин
В Київстрі можна таку аферу зробити. Кидаємо 4-парну виту пару (стандартну) до сусідського кабеля. Шукаємо місце де незамітно можна врізатися. Розрізаємо сусідський кабель на двоє. Скручуємо дві перші пари (біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, зелений) свого кабелю з кінцем що йде до тех. майданьчика провайдера. Потім скручуємо наступні дві пари свого кабеля з кабелем, що йде до сусіда настпуним чином (свій біло-синій з сусідським біло-оранжевим, синій з оранжевим, біло-кориченивий з біло-зеленим, коричневий з зеленим). Вдома ставимо роутері обживаємо 2 конектори з 2 пар. оранжеві та зелені пари обжимаємо в один конектор і вмикаємо його в Ван порт. Сині та коричневі вмикаємо в лан порт. 2 пари обжимаються наступним чином: біло-оранжевий 1. оранжевий 2. біло-зелений 3. зелений 6. І пари лан порта: біло-синій 1. синій 2. біло-коричневий 3. коричневий 6. До свого компютера підключаємося через Ві-Фі, або включаємося в лан розєм ще одним кабелем (патч. кордом) як і сусідський кабель.

Але я цього дуже не рекомендую робити. Це несе за собою кримінальну відповідальність. Можна до декількох років загриміти за таку дурницю.

Востаннє редагував Nightly: 21.10.2012 о 16:54. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 18:22 #2059406   #214
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Хочеш канал без обмежень з можливістю "повісити" необмежену кількість компютерів? Заплати будьласка за корпоративний пакет і тоді не буде обмежень. 100 мегабіт каналу, для будь якого провайдера, обходиться в круглу суму, яка на декілька порядків може перевищувати платню домашнього користувача. Ці пакети розраховані виключно на використання в домашніх цілях в межах однієї квартири.
Хто заважає клонувати мак на інший компютер чи встановити роутер?

Додано через 5 хвилин
.......
Додано через 15 хвилин
В Київстрі можна таку аферу зробити. Кидаємо 4-парну виту пару (стандартну) до сусідського кабеля. Шукаємо місце де незамітно можна врізатися. Розрізаємо сусідський кабель на двоє. Скручуємо дві перші пари (біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, зелений) свого кабелю з кінцем що йде до тех. майданьчика провайдера. Потім скручуємо наступні дві пари свого кабеля з кабелем, що йде до сусіда настпуним чином (свій біло-синій з сусідським біло-оранжевим, синій з оранжевим, біло-кориченивий з біло-зеленим, коричневий з зеленим). Вдома ставимо роутері обживаємо 2 конектори з 2 пар. оранжеві та зелені пари обжимаємо в один конектор і вмикаємо його в Ван порт. Сині та коричневі вмикаємо в лан порт. 2 пари обжимаються наступним чином: біло-оранжевий 1. оранжевий 2. біло-зелений 3. зелений 6. І пари лан порта: біло-синій 1. синій 2. біло-коричневий 3. коричневий 6. До свого компютера підключаємося через Ві-Фі, або включаємося в лан розєм ще одним кабелем (патч. кордом) як і сусідський кабель.

Але я цього дуже не рекомендую робити. Це несе за собою кримінальну відповідальність. Можна до декількох років загриміти за таку дурницю.
Отож-то. І заморочувати собі голову таким шаманством через 75-100 грн/міс. - як на мене може тільки дуже-дуже жадібна або дурна людина. Та і спалитися тут раз плюнути. Перше ж звертання абонента в техпідтримку з жалобою на якість нету - і скрутку вичисляють. Як то кажуть "Игра не стоит свеч".

І ще, не путайте магістральний та клієнтський канали (гоголь в допомогу).
Та й навіщо я маю собі заморочувати голову всякими клонуваннями для того щоб скористатися СВОЇМ каналом інету за який я заплатив. А якщо у мене дома 2 компи, ноут, смартфон - мені треба теж купляти корпоративний пакет? А якщо я через день тестую різні роутери і мережеві карти - мені також постійно клонувати маки? Дорого купили канал магістралі і продавати дешево не вигідно - піднімайте ціни. Підняли ціни - втекли клієнти - міняйте профіль роботи. Мене, як клієнта, взагалі не хвилюють витрати провайдера. Це його проблеми. Мене хвилює вартість та якість послуг, що надає провайдер. І мені всеодно яка у директора чи працівників зарплата (хоч по 100 тис. баксів - молодці) - якість і вартість послуг мені підходить - я оплачую і користуюсь. Не підходить - міняю провайдера.

Я розумію, що провайдери хочуть заробити і це їх хліб, але я (та і не тільки я) не хочу платити за інет провайдеру, який буде мені вказувати скільки і яких компів має бути у мене підключено до каналу. Я оплачую канал і я використовую його як хочу і скільки хочу, при умові, що я не порушую чинне законодавство.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 19:38 #2059457   #215
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

При умові що ви не порушуєте договір. Нормальна людина купить собі роутер і їй не потрібно буде клонувати маки. Смартфоном до чого підєднаєтеся? Для того щоб була можливість користуватися декількома пристроями, так чи інакше потрібен роутер. А якщо він є, то всі проблеми з маками зникають. І ще одне хотів би сказати в добавок. Такі провайдери як Біттернет не будувалися тепер, а дуже давно. Це не привязка до мака, а по маку видаютсья налаштування. Вони технічно наразі не можуть інакше, та це і 99% користувачів і не потрібно. Але. Коли вони добудують свою нову інфраструктуру, то КС буде як той галімий піонер проти Бітера чи то Колумбуса. Бо ті соплі з дешевого китайського біметала по дахах і чердаках, це не рівень нормального провайдера. Вони наробили ще більеш бардаку за півтора роки чим Біттернет за 10. І інші провайдери той бардак потихенько приводять до путя, А Київстар все більше набирає обороти по його розведенні. Бо школярів які кидають ті соплі слід контролювати, або не економити кожну копійку і взяти на роботу монтажників принаймні, не говорячи вже про кваліфікованих.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 20:23 #2059478   #216
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
........ Коли вони добудують свою нову інфраструктуру, то КС буде як той галімий піонер проти Бітера чи то Колумбуса........



Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
При умові що ви не порушуєте договір. Нормальна людина купить собі роутер і їй не потрібно буде клонувати маки. .......
Ось я і говорю, чого вони мають вказувати мені, яку я техніку і скільки можу підключати до каналу?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
.....Це не привязка до мака, а по маку видаютсья налаштування. Вони технічно наразі не можуть інакше, та це і 99% користувачів і не потрібно......
А про налаштування по портах такі поважні провайдери не чули?

Додано через 16 хвилин
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
....... Бо ті соплі з дешевого китайського біметала по дахах і чердаках, це не рівень нормального провайдера. Вони наробили ще більеш бардаку за півтора роки чим Біттернет за 10. І інші провайдери той бардак потихенько приводять до путя, А Київстар все більше набирає обороти по його розведенні. Бо школярів які кидають ті соплі слід контролювати, або не економити кожну копійку і взяти на роботу монтажників принаймні, не говорячи вже про кваліфікованих.

Покажіть мені провайдера який прокладає "останню милю" міддю S/FTP кат 6а?

А вимагати з клієнта 240 грн. за заміну ("китайский біметал") кабеля (реальний випадок зі знайомою) ціна якого максимум 1,2-1,5 грн/м це нормально?

А на рахунок бардаку на дахах і "соплі" по будинках - повністю підтримую. Потрібно раз і назавжди жорстко навести лад в цьому питанні. А то на даху йдеш через кабелі як через лазерні промені в якомусь банку чи музеї.

Востаннє редагував ver: 21.10.2012 о 20:23. Причина: Пізніше додано
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 21:39 #2059537   #217
inq
 
Аватар для inq
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

а вони можуть мені якийсь штраф виписати, за то шо я не оплачую довгий час ?
inq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 21:49 #2059541   #218
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

На рахунок нової інфраструкури Бітера я цілком серйозно. Київстарівська не йде ні в яке порівняння. Бітер ставить металеві труби. Тех. майданьчики на кожен підїзд. В кожен підїзд оптика. І все акуратно і якісно. І обладнання краще.
6 категорії кабель на відстані від тех. площадки до абонентської точки включеня в більшості випадків не сильно відрізняється від 3-тьої категорії. Не кажучи вже про 5. Якщо йде до 80 метрів кабелю, то і 3-тя категорія справиться на ура з поставленою задачею. Якщо це якісний кабель звичайно. А от 5-тої мідний фірмовий кабель безкоштовно все таки кидають деякі провайдери навіть у нашому місті.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 06:25 #2059605   #219
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
На рахунок нової інфраструкури Бітера я цілком серйозно. Київстарівська не йде ні в яке порівняння. Бітер ставить металеві труби. Тех. майданьчики на кожен підїзд. В кожен підїзд оптика. І все акуратно і якісно. І обладнання краще.
.................

Давайте не будете говорити про те, про що ви не маєте навіть зеленого поняття.

А взагаолі-то я , більше немає сил .
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 08:09 #2059634   #220
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
В Київстрі можна таку аферу зробити. Кидаємо 4-парну виту пару (стандартну) до сусідського кабеля. Шукаємо місце де незамітно можна врізатися. Розрізаємо сусідський кабель на двоє..........................
pathping від продвинутої школоти, і можна получити реальний срок з реальною доказовою базою, ніякий адвокат не відмаже.
якщо вже врізатись, то зняти мак-адресу і клонувати її на роутері - не велика проблема.


Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Це не привязка до мака, а по маку видаютсья налаштування. Вони технічно наразі не можуть інакше, та це і 99% користувачів і не потрібно. Але. Коли вони добудують свою нову інфраструктуру, то КС буде як той галімий піонер проти Бітера чи то Колумбуса. Бо ті соплі з дешевого китайського біметала по дахах і чердаках, це не рівень нормального провайдера. Вони наробили ще більеш бардаку за півтора роки чим Біттернет за 10. І інші провайдери той бардак потихенько приводять до путя, А Київстар все більше набирає обороти по його розведенні. Бо школярів які кидають ті соплі слід контролювати, або не економити кожну копійку і взяти на роботу монтажників принаймні, не говорячи вже про кваліфікованих.
))) коротше кажучи колумбус не може поставити нормальну программу для білінгу. не пали кантору...

Востаннє редагував dart: 22.10.2012 о 08:18.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:19.