Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2008, 11:18 #548765   #21
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Ви б ше казали - йди в колгосп на трахторі їздити.. там якраз Петрович спився))
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 11:30 #548778   #22
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Не розумію тих приколів що треба вчитися на дранті бо типу побєш, з таким ставленням взагалі за руль краще не сідати.
По темі - мало б/к авто середнього класу (диво, ваз, іномарка порядку 10 років), що тобі сподобається Купувати з консультантом толковим.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 15:45 #548985   #23
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Бери 9-ку, нормальна джиґуля, хоть на машину похожа, і запчатин купа, при бажанні і тюнінг нарісуєш!!
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 21:51 #549403   #24
contras552
Banned
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Цитата:
Допис від AndrYXA Переглянути допис
Незная як там на Уралі ! А я на Газоні старому вчився З двойним вижемом і перегазовкою получалось нормально але тяшко ! але після Газона сів на лехкову то як на формулі 1 всьо дуже лехко получалось !!!
такшо автор шукай якогось Газона чи Урала і вперед !!!
На Уралі точно так само: двойний вижим і перегазовка при переключенні на іншу передачу. І точно так само після Урала сів на легкову, як на формулу...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2008, 15:31 #552397   #25
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

капейку.
Хоть не так жалко буде, якшо шо...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2008, 18:58 #553454   #26
AndrYXA
 
Аватар для AndrYXA
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Бери дИво Ланос але не сенс а ланос 1,5 самий нормальний варіант для тебе луча ніж сві рускі тачки луджена нержавіе дешеві запчасті дешева в обслуговувані і так далі кароче нормальна як кажуть цена качество !!!
вибирай http://auto.ria.ua/?rel="nofollow" target=search&ev...F1%EA%E0%F2%FC
машина провєрена Таксістам бита перебити але їздить день в день такшо бери якогось спеціаліста і хай тобі вибере небиту з нармальним пробігом і вчися на здоровя помаленьку !!!
шукай приблизно таку http://auto.ria.ua/auto_daewoo_296452.html просто ракета

Востаннє редагував AndrYXA: 27.02.2008 о 19:01.
AndrYXA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 19:58 #555218   #27
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

І так моя порада так як був місяць назад в похожій ситуації правда бюджет був вищий. І я вирішив некупляти нову машину в взяти татову Деу Леганзу так як він купив собі іншу . З таким предлогом як побєш нежалко тим більше машина з 0 куплялась татом і все покнижці мінялось.

Але поїздивши місяць так і сталось ДТП в тягнучці відвернувся шоб побивитись чи незачіпаю маршрутку і розбив 2 бампера впереді. =)

Мораль така нову машину будеш більше берегти!
Небери подержану іномарку!!!!!!!!! Тимбільше вітчизняну. я як почую лєвий звук в моторі і зразу стає страшно а якшо буду їхати в полі і стану, евакуатор, тягнути, ремонти нерви час.
А нова більше ймовірності шо буде добре працювати.
(добре шо батько в тому розбирається)
І застрахуєш по КАСКО то ремонт вони будуть платити в разі чого.

Мої варіанти - був дуже критичний до до китайських авто але тепер друг в групі купив Жілі Скю здається то машина хороша врайоні 9 тис. база 10 фул.
Або ланос, сенс.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 08:36 #555480   #28
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Цитата:
Допис від Aramis Переглянути допис
Порадьте яку машину брати я в авто взагаліто мало чехлю ну мені казали там брати опеля або 8ісімку на початок хочу послухати що ви скажете . Що можна купити до 7000 $?))
До 7-ми путнього ти нічого не купиш а в району 10-тки вже з'являються непогані варіанти. Якщо небагато досвіду, то бери з коробкою автомат. Набагато легше і зручніше за ручку. Мотори в них довше ходять і рідше ломаються. Я до своєї під капот як на екскурсії заглядаю
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2008, 12:30 #557033   #29
ADVENTURER
 
Аватар для ADVENTURER
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

7000$ трохи великі гроші, але як шось хочеш підібрати то нема з чого, хороші йдуть від 10т
Опіля думаю неварто.
Може такі зацікавлять?
http://auto.ria.ua/auto_nissan_353235.html - альмера
http://auto.ria.ua/auto_volkswagen_368411.html - Golf 3
ADVENTURER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:44 #558217   #30
AndrYXA
 
Аватар для AndrYXA
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Пацани розслабтеся я так бачу шо автору воно нафік ненужно просто создав собі тему тай всьо шоб пацани собі писали а сам в ній неучаствує !!!!
AndrYXA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2008, 16:40 #614396   #31
Mark V
Guest
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Якщо є багато лишніх грошей то можна брати що в голову вздумається, навіть БМВ 750
А якщо реально - то кращої першої машини чим жигуль классика 01, 05, 06,07 в природі не існує.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2008, 15:00 #676849   #32
smile81
Guest
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Цитата:
Допис від Aramis Переглянути допис
Порадьте яку машину брати я в авто взагаліто мало чехлю ну мені казали там брати опеля або 8ісімку на початок хочу послухати що ви скажете . Що можна купити до 7000 $?))
na moyu dymnky potribno pochunatu iz yakogos starogo ;koruta;, yakshcho uogo rozib;esh, to xoch galko ne byde....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2008, 15:30 #676857   #33
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Купи ЗІЛ. Навчишся на ньому їздити і будеш вмів їздити на всьому (даж на літаку літати (((((((((((=
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2008, 12:03 #677381   #34
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Незнаю як ти....але брати за 7 штук машину і їздити на вмієш нормально, то це я вважаю дибілізм. Мені через півроку буде 18, хоча я їздити вмію, але великою практики нема, все таки, неможна))) То я напевно буду брати просту Таврію років десь так 95...поїзжую півроку, розчихлюся, в Тернополі всі взнаки знаю і можна буде брати щось нормальне. Просто побити її буде не так шкода як того самого Ланоса))) Все таки таврона можна і за штуку взяти. Мотори там меленькі по 1,2, маса також не велика, розгінна динаміка хороша, звісно на трасі ти багато не повимахуєшся, але для початку саме то!
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2008, 23:35 #682085   #35
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

Всього не читав, але якщо вчитись, то полюбому авто з ручною коробкою, можна 6-ку, а краще 7-ку (нормальне авто з нормальною ціною обслуговування), якість відповідає ціні, можна і 8-ку так сказать краще управлятись на слизькій дорозі буде.... але якщо з заднім приводом на снігу управишся то на передньому тим більше управишся
Але ніколи не бери щось дороге, якщо не вмієш їздити
в принципі таврон маневреніший тому може й краще буде, але більше газувати прийдеться щоб їхала
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 08:16 #683583   #36
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: яке авто брати якщо досвіду їзди нема?)

тема більше ніж піврічної давності.. і думаю вже неактуальна.. Зачиняю.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:54.