Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2012, 10:29 #2086519   #21
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Void Переглянути допис
один раз навіть показали по інтб.
...показуха?


По темі: це одна з причин, чому хочеться жити в такій країні, як США - незрівнянно низький рівень корупції та бюрократії порівняно з нашою рідненькою державою.

В нас, на жаль, міліція і злочинці співпрацюють і допомагають одне одному, а не людям (є винятки - в основному, молоді міліціонери, що тільки почали працювати в "органах"). Звичайним громадянам не залишається нічого, як призирати вищеназваних працівників. Таке собі замкнене коло.
 
Подякували 3:
kosichkina (03.12.2012), Void (01.12.2012), zaganjaka (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 10:41 #2086528   #22
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

незнаю до чого ви вцепились і що роздуваєте???
менталітет у наших країн різний. рівень політизації, культури, здоровя, заплати, грамотності, стаібільність, відношення і т.д. ВСЕ РІЗНЕ

у них поліцейських поважають. це складна робота.
а у нас при люди міліції виклакати не хочуть бо ше якісь штрафи тре буде платити, чи опше не приїдуть, чи шо шось. бо половина з них по блату пішли і на полісменів навіть не схожі.
я не розумію чого ви ще рівняєте.
американський полісмен молодець. в нас таке також може бути. одиниці, але може, і ви про це не дізнаєтесь. та і слухати не будете, а обкакаєте що це виїбони

трохи про благодійність:
у селі одна сімя десь там прислали їм гроші і мали пару зайвих євриків і дали 50 євро на церкву, на розбудову чи шо там. священник у кінці служби оголошував і дякував благословляв пожертвиників. і замість євро, сказав гривні. Скандал! от вам благодійність!
Lolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
creepy (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 11:36 #2086548   #23
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

панти для приэзжих.....кожним добрим вчинком людина пыдвищуэ своэ его...шей сфоткав от сенсація...
америкоси канєшно дуже добрі люди і не матеріалісти...
а вот іменно цей коп єхидна морда

а бомж походу тоже не дурачок....бо в америці ітак всім відомао яка гуманітарна допомога....нагодують вдінуть безплатно....шей пособіє по безробіттю в пять раз більше чим зарплата українця....
ilove2108 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 13:01 #2086594   #24
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Void Переглянути допис
показуха.
Цитата:
Допис від Void Переглянути допис
В тому то і справа. у мене виникло питання: НАВІЩО це показувати, фотографувати? Для чого це фото, новини?
На мою думку, це або самореклама цього поліцая, або реклама для всієї поліції Нью-Йорка, типу от які ми гуманні (схиляюся до другого).

Люди ж не фотографуються кожен раз коли подають милостиню і не рвуться в новини, коли перераховують на рахунок хворим дітям
Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
панти для приэзжих.....кожним добрим вчинком людина пыдвищуэ своэ его...шей сфоткав от сенсація...
америкоси канєшно дуже добрі люди і не матеріалісти...
а вот іменно цей коп єхидна морда
Читаю дописи і ловлю себе на думці шо оце пишуть пацани які потайки від усіх купляють безхатченкам мешти на зиму. І вони обіжені шо ніхто цього не помітив.
Орли! зараз буде купа зборів іграшок на Миколя, Новий рік і РІздво для сиріт, дит будинків і т.д. Приймайте участь! і я про вас з задоволенням напишу. Можете й самі написати про акцію в якїй приймали участь, подякую! і не я один.
А колотити понти .. це не на нашому форумі...
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 5:
aleko2007 (01.12.2012), honda1979 (03.12.2012), pberit (01.12.2012), VT (01.12.2012), zaganjaka (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 13:19 #2086603   #25
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

не знала шо в америці ще хтось може лишитись без черевиків ,

думаю бомж навмисно не вдягав ,шоб більше жаліли і кинули на випивку,а поліцейський все перекайфоломив,неважно показушно чи щиро
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 13:38 #2086615   #26
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Дуже гарний поліцейський і дуже гарно зробив. Те що показуха, то явно, бо бомжу черевики дали б і так (там все не так як у нас) та і туристка дуже вчасно почала знімати. Але і такий піар потрібен, бо навіть я відчула гордість за доброго поліцейського і це може багатьох підштовхне робити добрі справи.
Але ... чомусь я себе почуваю некомфортно. Ну я уявила, як би я зайшла в магвазин і всім сказала, що от я хочу купити черевики бомжу, ну і все решта...
ПС. І що за дурні питання: А ти б зробив? Якщо я проти показухи, а скажу: так, зробила, то це вже буде показуха, нє?
З одного боку: хай показують і піаряться скільки влізе, тільки б добро робили.
А з другого: якщо це дійно від серця і від душі, то про це, крім тебе, не буде знати ніхто і тебе від цього не буде жаба душити.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 14:02 #2086629   #27
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
не знала шо в америці ще хтось може лишитись без черевиків ,

думаю бомж навмисно не вдягав ,шоб більше жаліли і кинули на випивку,а поліцейський все перекайфоломив,неважно показушно чи щиро

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
панти для приэзжих.....кожним добрим вчинком людина пыдвищуэ своэ его...шей сфоткав от сенсація...
америкоси канєшно дуже добрі люди і не матеріалісти...
а вот іменно цей коп єхидна морда

а бомж походу тоже не дурачок....бо в америці ітак всім відомао яка гуманітарна допомога....нагодують вдінуть безплатно....шей пособіє по безробіттю в пять раз більше чим зарплата українця....


Цитата:
Допис від Void Переглянути допис
показуха.
Перепись Циніків ІТТ


Якшо глянути на картинку, можна бачим шо бомж сидів біля магазину взуття, босий. Кеп
А поліцаю спала на думку хороша ідея, чому б не купити бомжу капці.
Правда якщо забрати поліцейського, вийде кльова картинка яка символізує "догниваючи капіталістичний захід" .
Босий бомж сидить біля взуттєвого магазину, лол.

Востаннє редагував org100h: 01.12.2012 о 14:21.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Phantom (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 14:17 #2086634   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Різні випадки бувають, і у нас є міліціонери герої, просто люди чомусь краще запам'ятовують погані вчинки. Політики можуть видати 100 хороших законів але всі пам'ятають 1 поганий. Так міліціонери кожен день розкривають безліч злочинів але це не цінується через їхні погані вчинки. Для прикладу:

Цитата Патрульні витягли з вогню захмелілу парочку.
У суботу, 24 листопада, близько восьмої години вечора на вулиці Федьковича трапилась пожежа. Міліціонери витягли із вогню двох людей.
http://www.pohlyad.com/news/n/5707

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Невже ти дійсно віриш, що штати перед нападом не знали, що ніякої зброї там немає? Атомна бомба була лиш приводом, як і тероризм у Афраністані чи тоталіризм у Лівії. По цинізму ведення зовнішньої політики штати значно гірші за ссср, той хоча б не приховував своїх намірів.
Звичайно що знали, тому мали час підготуватись але нічого не підкинули, дивина та й годі. Та й підкидати не потрібно було, просто сказати що розбомбили все.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 14:27 #2086640   #29
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Якшо глянути на картинку, можна бачим шо бомж сидів біля магазину взуття, босий. А поліцаю спала на думку хороша ідея.
вам не здається що надто багато випадкових співпадінь,якщо згадати ще туристку з фотоаапаратом

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Перепись Циніків
цитувати не буду,але перепис наївних теж відбувся

хай візьме того бомжа до себе жити,тоже мені вчинок з розголосом на весь світ

Востаннє редагував Ingenue: 01.12.2012 о 14:27. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 14:59 #2086660   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
вам не здається що надто багато випадкових співпадінь,якщо згадати ще туристку з фотоаапаратом

цитувати не буду,але перепис наївних теж відбувся

хай візьме того бомжа до себе жити,тоже мені вчинок з розголосом на весь світ
Ну що ж зробиш що зараз у кожного в кишені девайс з камерою? Та й яка різниця з якою метою він це зробив, головне що вчинив хороший вчинок! Так можна користь зі всього знайти - жінки народжують дітей заради того щоб ті допомагали їм на старості, значить це цинічний та бездушний вчинок? Батьки віддали дитину в музичну школу - ви думаєте це ради дитини, ні це щоб дитина стала відомою і батькам перепала копійка. Так можна користь з будь чого знайти...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:17 #2086672   #31
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
вам не здається що надто багато випадкових співпадінь,якщо згадати ще туристку з фотоаапаратом

пс. Це поліцейський міг бути протестант або мормон, вони такі. І взагалі ми тут такі озлоблені в своєму соку, в добрій справі все підвох шукаємо, а для них це просто хороша різдвяна історія.

Всім добра.

пс.
До мене можна на ти.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:20 #2086674   #32
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
жінки народжують дітей заради того щоб ті допомагали їм на старості, значить це цинічний та бездушний вчинок?
може й таке буває,але я народжую шоб любити

якщо відкладати витрати які на них йдуть,то на старості можна утримувати бригаду найманих помічників

і на гуртки ходимо туди де подобається дитині,надоїсть-перестану водити
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (02.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:22 #2086675   #33
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

та ладно вам - знайшли на кого рівнятися. Кожен з нас може більше і краще - но не хоче.
Я колись в новинах видів сюжет - як два їхніх копи тупо вирубили жінку електрошокером через те що вона відмовилася вийти з машини і пройти особистий огляд. Ментяри потім виправдовувалися - мовляв думали шо вона - злочинець і терорист.

А на камеру - навіть наш мер мешти бомжам роздавати може.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:30 #2086679   #34
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
пс. Це поліцейський міг бути протестант або мормон, вони такі. І взагалі ми тут такі озлоблені в своєму соку, в добрій справі все підвох шукаємо, а для них це просто хороша різдвяна історія. Всім добра.
добро -це прекрасно,але фейк ,навіть загорнутий в різдвяний папірець-залишається фейком

Скажи мені чому бомж не пішов в перший ближчий пунк де безкоштовно роздають гуманітарку і не взувся там?

Додано через 3 хвилини
а протестанти чи мормони якраз все добре намагаються зробити таємно

Востаннє редагував Ingenue: 01.12.2012 о 15:30. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:36 #2086683   #35
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Що б циники на цю тему не коментували, факт залишається фактом що людянісь не перевелась. Називай мене наївним, але я з таким зтикався не раз, і кожен раз ставало тепло на душі. В мене немає жодного сумніву, що поліцейський це зробив з щирої душі. Щедра людина.

І не дивує що хтось примітив і зробив фото. Я б сказав ймовірність що з 10 туристів в NYC як мінімум 7 будуть мати камери (або телефони с камерами) досить висока. А чому звернули увагу? Люба акція поліції і пожежників приваблює увагу навколишніх - постійно збирається купа людей. Було б неможливо не примітити, якщо б поліцейський над кимось нагнувся.

А до того ж різдвяні свята на підході, і традиція дарування (і отримування) подарунків, і в якійсь мірі спонукає на щедрість. Це якраз час коли люди жертвують гроші на благодійні організації. Можливо не кожен купує щось для бідних, чи бере їх додому, але люди дають, і в якійсь мірі сприймають це як їхній обов'язок. Тай впевнений що на Україні це є, правда не на стільки поширено.
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 8:
aleko2007 (01.12.2012), eleKtrik (02.12.2012), Jane Doe (02.12.2012), Сомбра (01.12.2012), Phantom (01.12.2012), Rak (01.12.2012), Romko_7 (01.12.2012), sl@yes (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 15:40 #2086690   #36
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
чому бомж не пішов в перший ближчий пунк де безкоштовно роздають гуманітарку і не взувся там?
чому бомж сидів босим,саме під взуттєвим магазином

небритим та нестриженим він напевно сідає під перукарнею

і взагалі дуже дивно ,що адміністрація магазину дозволила йому загороджувати вітрину-це могло негативно вплинути на відвідуваність
нічого особистого-лише бізнес,це прийшло до нас саме з америки чи не так?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 20:05 #2086827   #37
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
і взагалі дуже дивно ,що адміністрація магазину дозволила йому загороджувати вітрину-це могло негативно вплинути на відвідуваність
нічого особистого-лише бізнес,це прийшло до нас саме з америки чи не так?
Максимум шо може зробити адміністрація - то викликати поліцію.
Можливо і вони їх викликали,але точно не через то шо він якось впливав на відвідуваність.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 20:19 #2086834   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Так ми про бомжа говоримо чи про мента? Бомж він і в США бомж, ледаче, вбухане чмо, в США не заробити на черевики будучи не калікою це взагалі.
Але для мента навіть в США 75 у.о це гроші, фактично день потрібно працювати. Але є люди які співчувають не дивлячись ні на що. Навіть якщо це було інсценація так це ж не поодинокий випадок, це стиль життя всієї нації! Скільки вони грошей на благодійність витрачають? Мільярди! Як не на Африку так на боротьбу зі СНІДом. Самодопомога на найвищому рівні - цунамі пройшовся, за пару днів все відбудують і то багато чого власними силами, у нас би все розікрали.
Не все і в нас так погано, просто ми самі хочемо щоб так було, а потенціал у нас величезний!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 20:29 #2086848   #39
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від Void Переглянути допис
В тому то і справа. у мене виникло питання: НАВІЩО це показувати, фотографувати? Для чого це фото, новини?
На мою думку, це або самореклама цього поліцая, або реклама для всієї поліції Нью-Йорка, типу от які ми гуманні (схиляюся до другого).

Люди ж не фотографуються кожен раз коли подають милостиню і не рвуться в новини, коли перераховують на рахунок хворим дітям
25-летний офицер ДеПримо дежурил на Таймс-Сквер, когда увидел пожилого бездомного сидящего на тротуаре у обувного магазина. Он поговорил с ним, узнал какой у того размер, отошел, а через некоторое время он вернулся с новыми зимними ботинками и носками и помог бездомному их надеть. Ботинки он купил в соседнем магазине за 100 долларов. Когда продавец узнал зачем они ему, то сразу дал скидку в 25 долларов. Все это произошло на глазах Дженифер Фостер, сотрудницы офиса шерифа Пайнал-Каунти в Аризоне, которая приехала на несколько дней, чтобы посмотреть Нью-Йорк. Она незаметно сняла эту сцену на камеру мобильного телефона. ДеПримо был не в курсе того, что кто-то за ним наблюдает или тем более фотографирует. Он просто помог бездомному и пошел дежурить дальше. По возвращению домой она отправила фото с описанием увиденного в департамент полиции Нью-Йорка. Те установили личность офицера и выложили фото на свою страничку в Фейсбуке.

мінус успішно вішов. замість того щоб поцікавитись що і до чого пишеш туфту
тяжко тобі напевно жити стереотипами
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 20:53 #2086861   #40
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Офіцер поліції купив безхатченку черевики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
в США не заробити на черевики будучи не калікою це взагалі.
їх навіть заробляти не треба , гуманітарку роздають безкоштовно

тому на питання ,чому він без черевиків ніхто так і не відповів,ясно що ніхто не знає напевно, а гіпотези є?

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Максимум шо може зробити адміністрація - то викликати поліцію.
Можливо і вони їх викликали,але точно не через то шо він якось впливав на відвідуваність.
цього цілком достатньо,і займатись попрошайництвом,гадаю в штатах теж де заманеться не можна

поліція прийшла ,і замість прогнати чи відвезти в притулок ,взула ставши на коліна ,власними руками і сказала ,молодець,можеш тут далі сидіти,просити,магазин не проти,тоже добрі люди ще й знижку зробили,абсурд .

Востаннє редагував Ingenue: 01.12.2012 о 20:53. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:18.