Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.04.2011, 01:47 #1637114   #221
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А чому ти вважаєш буцім щось лагодити не можна сексуально? )
Ти собі навіть не уявляєш як дівчина з розвідним ключем (чи іншим інструментом) може збуджувати! )))
Запости ще кліп Satisfaction і це буде гламурно-сексуальна тема для Нобеля.)
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
І мене не цікавить чи це жіночно, мені потрібно, щоб було цікаво, щоб справа мені вдавалась...
І саме тому я вважаю розмови типу таких - безглуздими. Заставляти когось робити те, що йому не хочеться і не подобається - не ефективно, навіть є ризик бути посланим в баню) Вихід - знаходити людей по тих поглядах, які близькі твоїм і нікого не напрягати розмовами, типу "блін, чого їсти не вариш."
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 07:31 #1637146   #222
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
так, жінки зазвичай одразу заводяться, коли молоко збігає на плиту.
Нє,мені подобаються мужчини,які на оголене тіло вдягають фартушок і метушаться біля плиткиЦе так заводить.уууух!

П.С.Хлопці,я люблю готувати їсти
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 08:46 #1637202   #223
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
ага ше про експлуатацію згадайте
то доречі питання, а не ствердження.
і то не принцип вибору коханої ))
А що чоловік дома немає вирішувати господарських справ - шось полагодити, чи щоб забезпечував сімю, то завгоспів - робочих лошадок собі дівчата шукають і не тре казати, що не вимагають того.
А шо чоловік буде їсти готовити, гроші додому приносити, прибирати, а жінка для краси буде (в мене манікюр, педікюр, подруги, невмію, нехочу і тп. тп. - то *** така цаца нада ))
Незнаю як де, але у всіх моїх одружених родичів, друзів, знайомих так є і ніхто не говорить про споживацьке ставлення.
На мою думку спільно то мають робити, якось поділивши, але якщо жінка дома то вона на себе бере ті турботи.
от як можна порівнювати ремонт крану і тому подібне, яке відбуватиметься раз в місяць, з ЩОДЕННИМ приготуванням їжі, миттям посуду?
сподіваюсь прибирати плануєте ви, а не ваша половинка? чи це теж будуть її обов"язки?
а в пральну машинку - панти ж взяти, посортувати і закинути - багато чоловіків це роблять?
ви пишете, що у ваших знайомих ніхто не скаржиться - ви як це уявляєте, прийшли до них гості, а жінка за столом починає причитати як її дома нагружають?
я вже не кажу про дітей і догляд за ними -скільки вони забирають часу і сил
я за те, щоб обов*язки ділились пропорційно - жінка готує, чоловік миє посуд, чоловік за бажанням готує, жінка миє посуд і пів кухні, прибирають разом і т.д. і т.п.
утопія, я знаю
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 10:00 #1637278   #224
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

за прибирання - а не треба насмычувати ы накопичувати...

готувати мають вміти всі...і не чекати, коли хтось поадсть тарілку...

стосовну готування я прискіпливий...вимагаю чистоти і якості від себе, і відповідно буду критикувати, якщо жінка щось набадяжить не те

стосовно ревнощів- все має бути в міру...а не як деякі унікуми, коли в барі зразу летять з кулаками, якщо його жінку запросили на танець чи подивилися в її сторону...

жінка в будівельній спецовці - це так сексуально

а ще, я злобний противник сніданків в ліжку...

в 6,00 підйом...помитися/зарядка / плідний сніданок і до роботи

Востаннє редагував Nobel: 28.04.2011 о 10:44.
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 10:33 #1637308   #225
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Пару загальних питань.
1.Що для вас важливо у стосунках із хлопцем(чоловіком)? (з його сторони)

(приклад –порозуміння,вірність, підтримка, турбота)
2. Що вам не подобається в чоловіках ? (риси характеру, зовнішність).

3. Чому бувають ситуації коли дівчина не дає свободи хлопцеві (відриватись без неї) ? Типу майже завжди будь зі мною, свариться коли хочеш без неї поїхати з друзями на рибалку, побухати, пивка попити і пацан не їде, бо ше обідиться, посваряться (в друга схожа ситуація).

На моя думку має бути рівновага, свобода і гармонія. 100% що тре спільно проводити час, в тому числі в спільній компанії друзів, але інколи можна і в чоловічій компанії відриватись і то тре розуміти ))
Свободу чоловікам

4.Чоловік забезпечує сімю, віддає купу часу роботі, а жінка собі легенько працює,
ну або вони в рівній мірі заробляють і тратять час на роботу.
Чи згідні ви що жінки мають вдома прибирати, їсти робити, за дітьми дивитись?
Типу "господинею" бути . А то буває не вміють і не хочуть )))
Чи це все повино робитися спільно?
(звичайно ясно що кожен за собою прибирає, чи коли жінки немає часу або її зараз немає, то собі сам готовиш, і коли можеш то за дітьми дивишся, але взагальному то функції жіночі)))



.
1. відповідальність, врівноваженість та надійність .

2. дріб*язковість ,боязкість і скупердяйство .

3. в кожного свої зайо .. . для когось відпочинок порізно є недопустимий, а хтось і зрад не приховує . головне щоб все було за спільною згодою.

4. я готова готувати кожен день для свого чоловіка, але ..
.. але щоб була відповідна віддача . шуба наприклад )))
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mihas (28.04.2011), Джалка (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 10:43 #1637322   #226
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

за шубу я і сам буду готувати
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mihas (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 12:46 #1637423   #227
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А чому ти вважаєш буцім щось лагодити не можна сексуально? )
Ти собі навіть не уявляєш як дівчина з розвідним ключем (чи іншим інструментом) може збуджувати! )))



І мене не цікавить чи це жіночно, мені потрібно, щоб було цікаво, щоб справа мені вдавалась...Та й мужчина біля плити мене також дуже заводить!
Навіть не уявляла, що серед нас є ще такі ярі прибічники відношення до дружини тільки як до куховарки і прибиральниці. Скоріш за все тоді у вас два виходи: або одружуватись з мазохісткою або мати багато грошей і робити це по розрахунку. )
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 13:56 #1637508   #228
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
от як можна порівнювати ремонт крану і тому подібне, яке відбуватиметься раз в місяць, з ЩОДЕННИМ приготуванням їжі, миттям посуду?
Знаєш, я собі згадав армію, коли певний період приходилось заступати в наряд по столовій, через день.
Уявляєш собі, що то таке? Думаєш, один хлоп їсть так, як ціла частина солдатів?
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я за те, щоб обов*язки ділились пропорційно - жінка готує, чоловік миє посуд, чоловік за бажанням готує, жінка миє посуд і пів кухні, прибирають разом і т.д. і т.п.
утопія, я знаю
Прально. Розпорядок, чіткі інструкції, закони України, міжнародна конвенція з прав людини)))) Відбій в 22.00. Секс - 22.00 - 23.00. Слова "надобраніч" - 23.01. Підйом - 06.00...
Цитата Навіть не уявляла, що серед нас є ще такі ярі прибічники відношення до дружини тільки як до куховарки і прибиральниці. Скоріш за все тоді у вас два виходи: або одружуватись з мазохісткою або мати багато грошей і робити це по розрахунку. )
Дєцко, це цирк. Той хто буде запрягати жінку в госп. справи - хвора людина. Мова зовсім про інше.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 14:24 #1637540   #229
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Знаєш, я собі згадав армію, коли певний період приходилось заступати в наряд по столовій, через день.
Уявляєш собі, що то таке? Думаєш, один хлоп їсть так, як ціла частина солдатів?
ще скажи, що ти в армії служив і я впаду в обморок.
невже такі скарби існують?
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 14:25 #1637541   #230
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Дєцко, це цирк. Той хто буде запрягати жінку в госп. справи - хвора людина. Мова зовсім про інше.
Знаю, що мова дещо про інше. І знаю, що це цирк.
Але виявляється цей цирк все-таки існує!
Видно ще залишились мужики, що вважають господарку жіночим обов'язком, а не всього лиш пріоритетом.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ще скажи, що ти в армії служив і я впаду в обморок.
невже такі скарби існують?
Мені самій цікаво, коли він це все встигає?!

Востаннє редагував Дєцко: 28.04.2011 о 14:25. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 15:38 #1637615   #231
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ще скажи, що ти в армії служив і я впаду в обморок.
невже такі скарби існують?
Відкрию тобі секрет-Слаєс служив в армії.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 20:10 #1637821   #232
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
от як можна порівнювати ремонт крану і тому подібне, яке відбуватиметься раз в місяць, з ЩОДЕННИМ приготуванням їжі, миттям посуду?
сподіваюсь прибирати плануєте ви, а не ваша половинка? чи це теж будуть її обов"язки?
а в пральну машинку - панти ж взяти, посортувати і закинути - багато чоловіків це роблять?
ви пишете, що у ваших знайомих ніхто не скаржиться - ви як це уявляєте, прийшли до них гості, а жінка за столом починає причитати як її дома нагружають?
я вже не кажу про дітей і догляд за ними -скільки вони забирають часу і сил
я за те, щоб обов*язки ділились пропорційно - жінка готує, чоловік миє посуд, чоловік за бажанням готує, жінка миє посуд і пів кухні, прибирають разом і т.д. і т.п.
утопія, я знаю
Да всьо має робити жінка! в мене вже є проект штатного розпорядку, шлюбний конктракт в напряг купа обовязків для майбутьої жінки. Олд енд клюзів
А якшо серйозно то якось має бути все погоджено.
Да прибирати тоже тре територію поділити(генуборка), ну ясно шо за собою кожен прибирає. Їсти сам вмію варити, крім зупи, але якшо свято - празник то бажано щоб жінка вміла шось приготувати, попрати тоже сам можу (машинка рулить ))) Тай посудомойку можна купити.
Дитина то окрема історія.
Доречі знову ж таки буває шо батьки чоловіка напрягають жінок на рахунок тих ділов шо їсти не вміє готовити, бардак, особливо коли разом живуть, такшо не розслаблятись )))
Ше залежить від режиму який є в сімї - авторитарний, диктатура, ліберальний, пофігістичний

Ладно шось я дуже серйозну тему зачіпив.
в тему веселе відео про сімейні розробки

http://kiwi.kz/watch/evfhclsgrmey
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 20:19 #1637829   #233
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Да всьо має робити жінка! в мене вже є проект штатного розпорядку, шлюбний конктракт в напряг купа обовязків для майбутьої жінки. Олд енд клюзів
А якшо серйозно то якось має бути все погоджено.
Да прибирати тоже тре територію поділити(генуборка), ну ясно шо за собою кожен прибирає. Їсти сам вмію варити, крім зупи, але якшо свято - празник то бажано щоб жінка вміла шось приготувати, попрати тоже сам можу (машинка рулить ))) Тай посудомойку можна купити.
Дитина то окрема історія.
Доречі знову ж таки буває шо батьки чоловіка напрягають жінок на рахунок тих ділов шо їсти не вміє готовити, бардак, особливо коли разом живуть, такшо не розслаблятись )))
Ше залежить від режиму який є в сімї - авторитарний, диктатура, ліберальний, пофігістичний

Ладно шось я дуже серйозну тему зачіпив.
в тему веселе відео про сімейні розробки

http://kiwi.kz/watch/evfhclsgrmey
я плачу))))))))))))))))))))))))))) ше такої інтерпретації не зустрічала
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kastorka (29.04.2011), Дєцко (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 21:58 #1637916   #234
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ще скажи, що ти в армії служив і я впаду в обморок.
невже такі скарби існують?
А що тут дивного? Тут, на форумі, є купа дописувачів, які служили в армії.
Замахаєшся в обморок падати.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (28.04.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 02:23 #1638021   #235
aprilka
 
Аватар для aprilka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Да всьо має робити жінка! в мене вже є проект штатного розпорядку, шлюбний конктракт в напряг купа обовязків для майбутьої жінки. Олд енд клюзів
А якшо серйозно то якось має бути все погоджено.
Да прибирати тоже тре територію поділити(генуборка), ну ясно шо за собою кожен прибирає. Їсти сам вмію варити, крім зупи, але якшо свято - празник то бажано щоб жінка вміла шось приготувати, попрати тоже сам можу (машинка рулить ))) Тай посудомойку можна купити.
Дитина то окрема історія.
Доречі знову ж таки буває шо батьки чоловіка напрягають жінок на рахунок тих ділов шо їсти не вміє готовити, бардак, особливо коли разом живуть, такшо не розслаблятись )))
Ше залежить від режиму який є в сімї - авторитарний, диктатура, ліберальний, пофігістичний

Ладно шось я дуже серйозну тему зачіпив.
в тему веселе відео про сімейні розробки

http://kiwi.kz/watch/evfhclsgrmey
дала б сковородкою по голові хлопу, що поліз на кухню чи ще десь, щоб мені порядок бардак робити.
чогось сильно схиляюсь до думки ,що "як сама не зробиш, то ніхто краще не зробить".
вказувати чоловіку, щоб помив посуду, а потім злоститись-сваритись, що зле помив, поскладав не так-не туди чи постірав щось. його діло - вибити коврики,важку сумку нести,мебелі посунути і всьо такоє. з дітьми полюбе би мав помогти, але яке робити прибирання самому чоловіку? погано уявляю хлопа з тряпочкою, витираючого пилюку, переставляючого різні дрібниці на полочках. (хіба зрідка, коли дружині нууу ніяк не получається).
я шо одна така експлуататорка щодо себе?
чесно, за раз плюнути перемию гору посуди і розкладу по місцях бардак, аніж буду перекладала за кимось і не дай Боже ще буде мені про це нагадував з тиждень. стірка теж: або сама все, або я нічого не роблю, а то хтось почне, а ти переробляй.
нууу не можу терпіти,якщо все не по -моєму
aprilka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kajra (06.03.2012)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 07:27 #1638049   #236
Kastorka
 
Аватар для Kastorka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Да всьо має робити жінка! в мене вже є проект штатного розпорядку, шлюбний конктракт в напряг купа обовязків для майбутьої жінки. Олд енд клюзів
А якшо серйозно то якось має бути все погоджено.
Да прибирати тоже тре територію поділити(генуборка), ну ясно шо за собою кожен прибирає. Їсти сам вмію варити, крім зупи, але якшо свято - празник то бажано щоб жінка вміла шось приготувати, попрати тоже сам можу (машинка рулить ))) Тай посудомойку можна купити.
Дитина то окрема історія.
Доречі знову ж таки буває шо батьки чоловіка напрягають жінок на рахунок тих ділов шо їсти не вміє готовити, бардак, особливо коли разом живуть, такшо не розслаблятись )))
Ше залежить від режиму який є в сімї - авторитарний, диктатура, ліберальний, пофігістичний

Ладно шось я дуже серйозну тему зачіпив.
в тему веселе відео про сімейні розробки

http://kiwi.kz/watch/evfhclsgrmey
ти не одружений,правда?
Kastorka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 30.04.2011, 15:15 #1638977   #237
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від aprilka Переглянути допис
дала б сковородкою по голові хлопу, що поліз на кухню чи ще десь, щоб мені порядок бардак робити.
чогось сильно схиляюсь до думки ,що "як сама не зробиш, то ніхто краще не зробить".
вказувати чоловіку, щоб помив посуду, а потім злоститись-сваритись, що зле помив, поскладав не так-не туди чи постірав щось. його діло - вибити коврики,важку сумку нести,мебелі посунути і всьо такоє. з дітьми полюбе би мав помогти, але яке робити прибирання самому чоловіку? погано уявляю хлопа з тряпочкою, витираючого пилюку, переставляючого різні дрібниці на полочках. (хіба зрідка, коли дружині нууу ніяк не получається).
я шо одна така експлуататорка щодо себе?
чесно, за раз плюнути перемию гору посуди і розкладу по місцях бардак, аніж буду перекладала за кимось і не дай Боже ще буде мені про це нагадував з тиждень. стірка теж: або сама все, або я нічого не роблю, а то хтось почне, а ти переробляй.
нууу не можу терпіти,якщо все не по -моєму
Всьо сама робити не зможеш, загнешся однако ))
Хіба дома цілий час будеш і станеш для чолвіка мамою -домогосподаркою.
Просто навчиш майбутнього чоловіка мистецтву прибирання, якогось елементарного приготування, миття посуди і тп. щоб тебе то нервувало, якщо він щось нетак робить.
Треба вміти довіряти і співпрацювати, то з часом думаю прийде.

Я би порівняв сім'ю як спільне підприємство - СП. В якому має бути все погоджено і спільно.
Для досягнення результатів ефективності такого СП (любов, щастя, благополуччя, комфорт...) потрібні злагодженні дії та домовленості, без сварок, (рейдерських атак), захоплення влади в сімї - боротьби за владу в сімї. Дехто себе може важати керівником а насправді жінка керує, хоча вона показує що він головний.
Не давати зовнішнім якимись чинникам зменшити міцінсть сімї (СП) - рейдерським атакам (тещі, свекрухи, свекра, друзі, подруг...)
Звичайно ж обійтись без банкрутства, ліквідації і переманювання в інші "СП" - себто без розлучення, ібо переманюють тих хто незадоволений тим що є, і шукає щось краще чи своє (чи просто розходяться), але якшо вже всьо втрачено то не тре дальше працювати (жити) собі в збиток, а йти далі створювати свою нову сімю.

Може трохи прагматично, утопічно і деякі моменти логіці не піддаються, але метафора непогана, і меседж зрозумілий.

Ше питання:
1) Якшо вам щось сильно не подобається у вашому хлопцеві(чоловікові) (незнаю не подобаються там якісь риси, вчинки, поведінка – мова більше про риси характеру)
Ваші дії:
буде намагатись змінити його;
критикуватимете, переконувати шо тре мінятись - бо вижену з хати));
спробуєте самі змінити шось;
битимете поки не поміняється)))))))
кинете його, нафік такий нужен;

забєте і нічого не робитимете, ібо не зміниш;
використаєте інших людей, щоб змінити його;
ваш варіант

2) Через скільки часу ви розумієте що вам подобається хлопець:
(мова більше про симпатію...)
- састарта
- пару секунд
- роки
- якшо сподобався зразу, то сподобався, якшо нє то йди нафіг тусуйся
- тре купу часу, щоб взнати шо по чом (ринкову вартість експонату )))))))))))

ваш варіант

3) Згідні ви що дівчат "силою"- ініціативою брати тре?
(Знаю що ініціатива за хлопцем, але дівчата повинні також сигнали подавати і подають, або ж відповідати взаємністю, якщо вона є. Чи деколи самі ініціативу проявляють, тоже таке є.
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2011, 15:46 #1638996   #238
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Дехто себе може важати керівником а насправді жінка керує, хоча вона показує що він головний.
Як ти міг таке визнати, ти ж з нашого табору
Я протестую! Мужики керують. назріває холіварчик)))))
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2011, 18:32 #1639065   #239
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Як ти міг таке визнати, ти ж з нашого табору
Я протестую! Мужики керують. назріває холіварчик)))))
Ціхо, ціхо...просто файно вписалось в історію про спільне підприємство
Бажання жінки - закон, доки бажання чоловіка - жінка))))))))
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2011, 22:26 #1639219   #240
aprilka
 
Аватар для aprilka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Всьо сама робити не зможеш, загнешся однако ))
Хіба дома цілий час будеш і станеш для чолвіка мамою -домогосподаркою.
Просто навчиш майбутнього чоловіка мистецтву прибирання, якогось елементарного приготування, миття посуди і тп. щоб тебе то нервувало, якщо він щось нетак робить.
Треба вміти довіряти і співпрацювати, то з часом думаю прийде.
ага!! з часом ну і не планую я все сама робити.

Цитата:
Допис від Mihas Переглянути допис
Ше питання:
1) Якшо вам щось сильно не подобається у вашому хлопцеві(чоловікові) (незнаю не подобаються там якісь риси, вчинки, поведінка – мова більше про риси характеру)
Ваші дії:
буде намагатись змінити його;
критикуватимете, переконувати шо тре мінятись - бо вижену з хати));
спробуєте самі змінити шось;
битимете поки не поміняється)))))))
кинете його, нафік такий нужен;

забєте і нічого не робитимете, ібо не зміниш;
використаєте інших людей, щоб змінити його;
ваш варіант

2) Через скільки часу ви розумієте що вам подобається хлопець:
(мова більше про симпатію...)
- састарта
- пару секунд
- роки
- якшо сподобався зразу, то сподобався, якшо нє то йди нафіг тусуйся
- тре купу часу, щоб взнати шо по чом (ринкову вартість експонату )))))))))))

ваш варіант

3) Згідні ви що дівчат "силою"- ініціативою брати тре?
(Знаю що ініціатива за хлопцем, але дівчата повинні також сигнали подавати і подають, або ж відповідати взаємністю, якщо вона є. Чи деколи самі ініціативу проявляють, тоже таке є.
1)або розходитись, бо з часом лише загостриться моє незадоволення характером і будуть суперечки, але сумніваюсь ,що дійде до такого. швидше змирюсь, а нафіг взагалі було починати зустрічатись, якщо зразу бачила, що не моє. та й просто не почнуться стосунки, якщо не підходить людина характером взагалі.
2)пів години. тре знюхатись (не буквально)
aprilka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mihas (01.05.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:47.