Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Хвора кицька

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.03.2011, 22:03 #1597900   #21
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Хвора кицька

моя кицька як почала їсти мясо зразу віджила, це всеж таки хижак і йому потрібно мясо а не корм чи одні каші
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 08:35 #1598044   #22
Simonich
Типово Відповідь: Хвора кицька

Сырую рыбу 100% нельзя, да и варенную не всю можно, а вот мясо... желательно забросить на ночь в морозилку и потом спокойно можно давать или же обдать кипятком (небольшая термическая обработка необходима).

Armatura правильно говорит - коты они по природе хищники и от этого никуда не деться

Правильный рацион залог долголетия вашего питомца!
Simonich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 15:03 #1598356   #23
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Хвора кицька

трішки не в тему, але скажу: в самого кіт в квартирі проживає вже 15-ий рік...3 рази робили різні операції...

і скажу: ця котяра звісно скільки їй дано, стільки буде жити ....але на далі в квартирі - жодних тварин...в приватному будинку - без проблем, а от в квартирі - ні...

1. тварина можна сказати на "довічному" увязненні
2. звісно, що в селі коти так довго не живуть...але подивлюся на характер свого кота (сидить в вікно дивиться...4 стіни і все) і на радісних (нехай і брудних) котів на вулиці -і мені стає його шкода...
3 вся мяка мебель за ці роки понищена - як не накривали/не закривали двері - все-рівно умудряється подряпати
4. круглий рік линька...в квартирі то тепло...
5. до їжі страшно вибагливий...те, що ми їмо - їсти не буде...(споживає тільки корма з концерв для котів по 12-15грн...і все)...експерементував пару раз - даю зі столу рибку/мясце домашнє...ходить, мявкає - не їсть...думав проголодається і буде їсти - так ні, 2 дні ходило, вже живіт почав западатися...прийшлося далі перейти на корми...

так що таке от
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olaly (29.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 15:48 #1598394   #24
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис

3 вся мяка мебель за ці роки понищена - як не накривали/не закривали двері - все-рівно умудряється подряпати

5. до їжі страшно вибагливий...те, що ми їмо - їсти не буде...(споживає тільки корма з концерв для котів по 12-15грн...і все)...експерементував пару раз - даю зі столу рибку/мясце домашнє...ходить, мявкає - не їсть...думав проголодається і буде їсти - так ні, 2 дні ходило, вже живіт почав западатися...прийшлося далі перейти на корми...

так що таке от
кицькі обрізаю нігті на передніх лапах, а на рахунок їжі то вже чи в вас терплячки в сім ї вистачить чи в кота свою ще з малечку привчали до нормальної їжі так вона той корм для прогонки шерсті їсть як придаток а не як основну їжу
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 16:15 #1598414   #25
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Хвора кицька

обрізати кохті - не помагає...раз були обрізали, то кіт як дурний дер все і всіх...може його вони свербіли після обрізання...х/з
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olaly (29.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 09:10 #1598921   #26
contras552
Banned
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
5. до їжі страшно вибагливий...те, що ми їмо - їсти не буде...(споживає тільки корма з концерв для котів по 12-15грн...і все)...експерементував пару раз - даю зі столу рибку/мясце домашнє...ходить, мявкає - не їсть...думав проголодається і буде їсти - так ні, 2 дні ходило, вже живіт почав западатися...прийшлося далі перейти на корми...
Ага, знаю таких наглих котів... В мене вдома такий самий. До нього інший підхід: не хочеш жерти те, що дають, ходи голодний. Походить тиждень, і буде жерти хліб, шо аж гай шумить. А коли замахує своїм мнявканням, то копняка і на двір. Потім приходить і вже не мнявкає і жере шо даю.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 14:00 #1599146   #27
Вова22
 
Аватар для Вова22
Типово Відповідь: Хвора кицька

Вже зробили кицьці операцію вроді все нормально можливо хтось підскаже чи треба вітаміни Б6 і Б12 змішувати перед тим як колоти ато лікар прописав а я забувся спитати!
Вова22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 15:20 #1599198   #28
zima
 
Аватар для zima
Типово Відповідь: Хвора кицька

Думаю змішувати не треба,но ти подзвони до лікаря,або навіть в аптеку
zima зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 17:55 #1599309   #29
Вова22
 
Аватар для Вова22
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від zima Переглянути допис
Думаю змішувати не треба,но ти подзвони до лікаря,або навіть в аптеку
Вже найшов все в ГУГЛЕ іх по днях треба давати
Вова22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 18:42 #1599354   #30
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від Вова22 Переглянути допис
Вже найшов все в ГУГЛЕ іх по днях треба давати
один ранком, другий вечором, різними шприцями
sredizemec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 20:53 #1599460   #31
Вова22
 
Аватар для Вова22
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
один ранком, другий вечором, різними шприцями
який ранком? ато я сьогодні вечері вколов Б6
Вова22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 21:43 #1599509   #32
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Хвора кицька

12-й ранком. ідея, що вони не зміiуються.

Востаннє редагував sredizemec: 11.03.2011 о 21:53.
sredizemec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (12.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2011, 10:34 #1600474   #33
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Хвора кицька

Тоже колись собаку колола Б6 і Б12. В перший день кололи Б6, на другий вітаміни непомню вже які, а на третій день Б12. Так лікар приписав но песику тоді було тіки 2 місяці
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2011, 08:58 #1602687   #34
Вова22
 
Аватар для Вова22
Типово Відповідь: Хвора кицька

Ніїто не знає скіки кицька має відходити від операції ??? ато нічо не їсть тіки пє воду і мало ходить кормлю з шпріца манкою молоком !але кицьці не краще це так має бути після операції чи треба везти до ветеринара?
Вова22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2011, 11:09 #1602793   #35
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Хвора кицька

Цитата:
Допис від Вова22 Переглянути допис
Ніїто не знає скіки кицька має відходити від операції ??? ато нічо не їсть тіки пє воду і мало ходить кормлю з шпріца манкою молоком !але кицьці не краще це так має бути після операції чи треба везти до ветеринара?
Краще попитай у лікаря. Якщо вже пару днів пройшло від дня оперування, то дзвони точно лікарю.Але я б не стала вірити одному, а проконсультувалась би ще в іншого, для цікавості.Дуже важко знайти толкового ветеринара, у нас лікарі халатно ставляться до людей, а тут тварина.У мене колись кролики похворіли, то лікар приїхав, оглянув і не правильний діагноз поставив і це старший чоловік, я сама по інтернету вивчала, співставляла ознаки хвороби і сама колола їх, видужали.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2015, 12:11 #2503924   #36
oksana95
Учасник
Типово Відповідь: Хвора кицька

Найкращий ветеринар в Тернополі це Олійник Василь Михайлович.( клініка на Острозького) Він єдиний з усіх хто врятував нашого котика від сечокам*яної хвороби. Інші взагалі не мають нормального поняття як цю хворобу вилікувати. Якби не він, вже не знаю, щоб було( А зараз, завдяки йому наш котик живий і здоровий.
oksana95 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:31.