Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2013, 20:28 #2224643   #1
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Добрий вечір! Шановні музиканти форуму, хочу купити собі б/у Korg PA 50, раніше не стикався з таким інструментом, тож хочу вашої поради, на шо варто звертати увагу при купівлі. Дякую!
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 13:24 #2225956   #2
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

береш його врубуєш в комбік і слухаєш...=)і не дивишся шо на ньому там пише...саме краще так і поймеш як тобі там гриф в руках і як звук)
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 13:33 #2225962   #3
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
береш його врубуєш в комбік і слухаєш...=)і не дивишся шо на ньому там пише...саме краще так і поймеш як тобі там гриф в руках і як звук)
Ви хоч в курсі про що тут йдеться?! Чи то як в анекдоті про гарбуз, рано чи пізно кудись та й підійде
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 13:41 #2225968   #4
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
Ви хоч в курсі про що тут йдеться?! Чи то як в анекдоті про гарбуз, рано чи пізно кудись та й підійде
Він напевно перепутав Корг з Корч Корт
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 15:55 #2226046   #5
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

корг ПА 50 хоч і непоганий апарат але це вже позавчорашній день....7500 за новий увольте...7300...краще підзбирати і взяти бушну ямаху 710 або 910(вони поновіше піздесятого будуть)...з ними проблем менше..за останні 3 роки Корги як дурнуваті на ремонти бігають.....
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 16:28 #2226065   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата:
Допис від jakomoto Переглянути допис
голубе !!!!!! де це ти бачив шо бігають на ремонт корги? дивлячись як хто ними користуєтся ! але спорити небуду но всеодно ! як некажи ! як недоводь ! ні одна ямаха не взула корга по звуках тембрах та стилях будь чим ! значить ти немав справи з коргом тому так і говриш ! уж повір мені ! можу довести аякщо мав то ти невивчив нормально інтрумент !100%
людина яка вже пару років працює в сфері продажу муз.інструментів та обладнання немала справи з коргами ? незнаєш , а ствердуєш недочекавшись відповіді.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 16:32 #2226066   #7
jakomoto
 
Аватар для jakomoto
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

та нема питань шо працювала в сфері продажу муз.інтструментів ! але ще нефакт вона має досвід доказів в самі експлуатації ! байки росказуєш!
jakomoto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 17:56 #2226098   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата:
Допис від jakomoto Переглянути допис
та нема питань шо працювала в сфері продажу муз.інтструментів ! але ще нефакт вона має досвід доказів в самі експлуатації ! байки росказуєш!
щось шановний ви дуже зухвало вирадаєтеся. вас щось турбує чи муляє ?


Цитата але ще нефакт вона має досвід доказів в самі експлуатації ! байки росказуєш!
ну а ви знаєте що немає досвіду , що намагаєтеся стверджувати ?

Цитата цеж піздьош як шапка
Цитата голубе !!!!!!
Цитата в тернополі ніхто немає стільки стилів як я !
явно щось муляє людину раз культурно і спокійно говорити не вміє
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ave_MetaL (17.06.2013), Сомбра (17.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2013, 21:42 #2226199   #9
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

в Гордія нулячий? який на флопіки чи на СДешки...не буду ніц казать але знаю музиканта імя називать не буду бо і він сам вважає шо лоханувся там...кароче купив хлопака корга 50 по ціні 80-го в гордія бо той йому гарно натріс шо то тіпа тільки корпус від 50 в середині усьо 80-те

на рахунок не ломаються...за останні 4 роки на ремонті були тільки одна чи дві 233 ямахи де ламанули гніздо навушників і старіші моделі типу тисячки де постиралися контакти на резинках...це по суті стандартна фішка після 5-6 років експлуатації по кабаках... DGX - приходила одна чи дві і то просто в власників діти копійки покидали під клавіші а в іншій по пяні ламанули пару клавіш...по системі ні одна не глючила

по коргах за останній рік скажу приблизну цифру -було 3 шт 500тих - нулячих...двоє грають разом, разом куляли і разом накрилися проци.. ПА50-ті штук 5 приходило по глюках системи і десь так само на заміну кнопок, фейдерів і поломка пітчколеса. ПА-60 - зносило систему десь 2 чи 3 штуки було... Кроноси спапсігосподи з двох проданих поки не ламався ня один

якщо рівняти модельний ряд не синтезаторів а стейж піано то корги тупо відсасують... - тупа, ватяна клавіатура в порівнянні з ямахівською GH3 і з набору звуків єдиний який заслуговує уваги так це ОРГАН..піаніно там ніяке.... ямаха звучить набагато приємніше і правдивіше....

хотя то всь фігня..мені Норди і Курцвейли більше подобаються... тому ніц доказувать не збираюся...кожному своє...хтось на таврії їздить і кричить яка то крута машина а хтось постійно плюється шо його лендровер гавно....
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (17.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2013, 11:34 #2226415   #10
sachokk
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Дійсно , важко говорити з людиною котра має " більше усіх стилей в Тернополі ..." ..посміявся вдосталь ...Шановний Volkmar.. кому ви за Курци та Норди хочете щось втовкмачити ? Людям , котрі до цього часу доводять що : " у кума є спеціальна програма котра з мр3 мідяхи фугує льогко ? "
sachokk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2013, 22:03 #2226809   #11
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

та нікому якшо чесно..хто шарить той зробив свій вибір...просто рівняти наприклад корг па50 чи ямаху 710-750 з нордом чи курцом ПС3 то як вибачте прутень з пальцем...одні закошені під халтури і фанери по сути як вібратори здебільшого на них навіть мало шо грають...інші ж є інструментами суто для живого використання...нажаль вся прикрість полягає в тому(за 4 роки в сфері продажу муз інструментів я вже надивився достатньо) що чувак думає шо він купит крутий самограй і буде першим хлопом на селі..запустить новий крутий стиль і в всіх челюсті повідвалюються... я за живу лабу, будь то весілля чи концерт клубний, тому я тілько за тембральні кляпи без самограїв...і хоча я сам посередній гітарист і кляпи мені глибоко побоку але тестуючи на роботі різні інструменти можу сказати шо серед самограйок - корги пасуть задніх в порівнянні з ямахою як по звуках так і по стилях, це визнали навіть люди які мають корги ......але по базах звуків ви вже вибачте але курц взує ямаху тілько так...з 1000 ної бази звуків ямахи звучать 10-20 штук в той час як в курца нема ні одного звука який би хотілося стерти ....все звучить і все на рівні...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 06:11 #2226901   #12
sachokk
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Ну що ти хочеш від "володарів стилів" ...Мене взагалі вбивають ці речі ...Дивишся на оце усе і починаєш розуміти чому люди усе частіше беруть діджея на забави. Музиканти які не вміють грати ... ( а тириндьожу купа) ось це наші реалії. Щодо курца то питань, звичайно, нема. Зроблено ж для музики. Смачний інструмент. "Жирний " звук.
sachokk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (18.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2013, 08:58 #2227562   #13
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Я без освіти, але з добрим слухом, тож рівняти ше не маю шо) Була старенька ямаха, а вчора таки купив корга. Поки самі позитивні відгуки, ше багато чого не знаю, але все в процесі)
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2013, 12:10 #2227690   #14
sachokk
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Освіта хай тебе не хвилює. Вчись від життя. Воно найкращий вчитель. Купив щось нове для себе - молодець.Освоюй . Успіхів ! Але прислухайся до порад практиків. Не зашкодить.
sachokk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (19.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2013, 11:04 #2236070   #15
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Хрєнь, а не апарат, хіба по вісілях лабати
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2013, 13:12 #2244630   #16
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Шановні музиканти!Підкажіть хтось хто має РА50. Як зберегти настройки з меню та глобал? Читаю мануал, але там шось толково нічого не описується...
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2013, 23:57 #2246452   #17
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата:
Допис від jakomoto Переглянути допис
звертайся шось покажу
Завтра будеш мати час, як раз буду в Тернополі...?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2014, 15:06 #2423232   #18
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Підкажіть будь ласка,- можна замість флопіка на KORG Pa 50 запхати картрідер?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2014, 12:29 #2423675   #19
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

можна...пару років назад займалися переробкою ямах і коргів з флопі на картку...випуском того інтерфейсу займається якась вінницька кантора але фішка в тому шо по -суті мало що міняється...в середину встроюється модуль з флешкартою і фізично всеодно всі данні розбиваються на 1.44 мб....а йоніка якшо не читали мп3 і вав так і не буде читати....
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2014, 17:15 #2423862   #20
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу купити собі б/у Korg PA 50. На шо варто звертати увагу при купівлі?

Цитата йоніка якшо не читали мп3 і вав так і не буде читати....
та мені пару стилів закинути і звуки, а вдома є картрідер , от і подумав...
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:05.