Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2016, 21:30 #2641875   #401
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Я думаю що ми на підході до того моменту, коли російська пропаганда буде заборонена на території України на рівні з такими ж родичами по пропаганді як пропаганда Гебельса. До речі справка: Путін виражався відносно цього свого кумира Гебельса відкрито- про "талановитість" Гебельса. https

Востаннє редагував Ychen: 25.06.2016 о 21:46.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 21:26 #2642018   #402
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я бачу що за такий довгий час ви так і не підлікували свою хвору уяву. Де були цей час, на російських сайтах в Кисіля ?
А что дурного в посещении киселёвских сайтов? Люблю приколы этих мракобесов, особенно с жириновским.
А если серьёзно, то у меня с четырёх коров, две отелились, так что времени в обрез, да и ремонт усадьбы капитальный нарисовался.
Цитата Убити лікарі можуть тільки в Росії, спеціально відмовивши людині в методах лікування через релігійні переконання людини.
Приведите примеры, где врачи, даже в россии, отказывали пациенту в выборе метода его лечения и в связи с этим умирал пациент?????
Цитата В Україні на щастя пацієнт може вибрати більш безпечний і прийнятний метод лікування.
Почему же до сих пор умирают ваши дети не только в Украине, но и во многих других цивилизованных странах, в которых есть альтернативные методы лечения?

И самый важный вопрос:
Допускает ли Бог убийство человека человеком?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 10:42 #2642074   #403
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Почему же до сих пор умирают ваши дети не только в Украине, но и во многих других цивилизованных странах, в которых есть альтернативные методы лечения?
Чому люди помирають незалежно від релігійних переконань? Бо всі знаходяться під прокляттям гріха. (Римлян 6:23).

Додано через 3 хвилини
Цитата Допускает ли Бог убийство человека человеком?
Чому Бог допустив братовбивство (Каїновий гріх)?
Бог взагалі це ненавидить, бо вбивця посягає на Його Власність. Бо Бог є Автором і Конструктором всього живого.

Додано через 9 хвилин
Цитата Приведите примеры, где врачи, даже в россии, отказывали пациенту в выборе метода его лечения и в связи с этим умирал пациент?????
Раз любите кисіль, то слідкуйте за його телебаченням.

Додано через 2 хвилини
Цитата А если серьёзно, то у меня с четырёх коров, две отелились, так что времени в обрез, да и ремонт усадьбы капитальный нарисовался.
Тим не менше заохочую Вас виділяти хоч декілька хвилин кожного дня на Боже Слово (Слово Єгови).

Востаннє редагував Ychen: 27.06.2016 о 10:42. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 12:24 #2642091   #404
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чому люди помирають незалежно від релігійних переконань? Бо всі знаходяться під прокляттям гріха. (Римлян 6:23).
Правильно, все под проклятием и все умирают, но ни кому Бог не позволял по этой причине приговаривать людей к смерти и убивать их как это делается в вашей бандитской группировке.
Вывод очевиден, ваш раб убийца, а вы его пособник.
Цитата Чому Бог допустив братовбивство (Каїновий гріх)?
Бог взагалі це ненавидить, бо вбивця посягає на Його Власність. Бо Бог є Автором і Конструктором всього живого.
Вы сами подтверждаете, что ваша банда посягнула на Божью собственность в виде человеческих жизней и поэтому вам справедливо присвоен статус убийц.

Цитата Раз любите кисіль, то слідкуйте за його телебаченням.
Примеры не привели, это ещё одно подтверждение, что вы убийцы детей.

Цитата Тим не менше заохочую Вас виділяти хоч декілька хвилин кожного дня на Боже Слово (Слово Єгови).
А сами-то вы читаете слово Божье, или кроме кроме дерьмовой башни ни чего не признаёте?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 16:29 #2642121   #405
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Вибачте, але я з Вами худобу не пасу, навчіться спочатку культури спілкування, щоб ми могли спілкуватись. Чи Ви думаєте, що я буду з Вами на такому ж рівні розмовляти? Ще раз кажу: маєте такі факти то зверніться в поліцію, не маєте, то прошу вибачитися тут за свої слова. Інакше я звернусь до адміністрації ресурсу щоб припинили ваші провокативні і нав'язливі дії.

Додано через 3 хвилини
Цитата вам справедливо присвоен статус убийц.
Ну Ваша хвора думка нічого не означає, бо слід наводити факти.

Додано через 1 хвилину
Цитата Вы сами подтверждаете, что ваша банда посягнула на Божью собственность в виде человеческих жизней и поэтому
Може Ви подумали що ми нічим не відрізняємось від вас і судите по своїх братанах по-вірі ??? Можу Вас запевнити: не все так погано, як у вас і у Вашій хворій фантазії.

Востаннє редагував Ychen: 27.06.2016 о 16:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 20:48 #2642307   #406
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ну Ваша хвора думка нічого не означає, бо слід наводити факти.
Фактов вам было предоставлено выше крыши. Ищите здесь:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=160509

Вы ни когда не отмоетесь от своих преступлений, Бог вам этого не простит.
Всем вам уготовано озеро огненное,если не покаетесь и не перестанете убивать детей.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 23:25 #2642324   #407
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Всем вам уготовано озеро огненное,если не покаетесь и не перестанете убивать детей.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2016, 11:51 #2642380   #408
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Это не я вам говорю, так говорит Библия:

8 Боязливых же и неверных, и скверных и убийц, и любодеев и чародеев, и идолослужителей и всех лжецов участь в озере, горящем огнем и серою. Это смерть вторая.
(Откр.21:

Так что на основании этого текста, раб и вы справедливо будете наказаны вечным огнём, так как являетесь потенциальными убийцами.

Востаннє редагував leading: 29.06.2016 о 19:31.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2016, 11:57 #2642774   #409
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

То дзвоніть Путіну і все буде як на малюнку.

Додано через 5 хвилин
Цитата 8 Боязливых же и неверных, и скверных и убийц, и любодеев и чародеев, и идолослужителей и всех лжецов участь в озере, горящем огнем и серою. Это смерть вторая.
А українською на території України можна цитатку ???

Можна не попівський переклад навести ???

Востаннє редагував Ychen: 02.07.2016 о 11:58. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2016, 14:40 #2642820   #410
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Это не я вам говорю, так говорит Библия:

8 Боязливых же и неверных, и скверных и убийц, и любодеев и чародеев, и идолослужителей и всех лжецов участь в озере, горящем огнем и серою. Это смерть вторая.
(Откр.21:

Так что на основании этого текста, раб и вы справедливо будете наказаны вечным огнём, так как являетесь потенциальными убийцами.

Как на счет: "Не судите, да не судимы будете"?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2016, 20:57 #2642844   #411
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

А українською на території України можна цитатку ???

Можна не попівський переклад навести ???[/quote]
Я предпочитаю обращаться не к переводам, а к оригинальным текстам.

8 Же трусливых и нечестивых и осквернённых и убийц и развратников и чародеев и идолопоклонников и всех лжецов доля их в озере горящем огнём и серой, которое есть смерть вторая.

Вот видите, ни чего не изменилось. Повторяю ещё раз:

На основании этого текста, раб и вы справедливо будете наказаны вечным огнём, так как являетесь потенциальными убийцами.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Как на счет: "Не судите, да не судимы будете"?
Я не сужу, а цитирую Божье слово, которое говорит, что участь убийц в озере огненном.
В чём я не прав?



Востаннє редагував leading: 02.07.2016 о 21:23. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2016, 22:36 #2642872   #412
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Я не сужу, а цитирую Божье слово, которое говорит, что участь убийц в озере огненном.
В чём я не прав?
Та навіть у тому що ненависників ХрИстос прирівняв до вбивць. От Ви вбивця, бо бажаєте вбивати інших в озері, ваші попередники таке робили при інквізиції, бо такі в них були бажання як у Вас.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2016, 20:57 #2643141   #413
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Та навіть у тому що ненависників ХрИстос прирівняв до вбивць. От Ви вбивця, бо бажаєте вбивати інших в озері, ваші попередники таке робили при інквізиції, бо такі в них були бажання як у Вас.
Так вы ещё и богохульник? Уже Бога называете ненавистником и убийцей, ведь это Его слова, а не мои:

8 Боязливых же и неверных, и скверных и убийц, и любодеев и чародеев, и идолослужителей и всех лжецов участь в озере, горящем огнем и серою. Это смерть вторая.

Детоубийцы, как бы вы не выкручивались, всё равно от Божьего справедливого возмездия не уйдёте,гореть вам в огне вечном. Так говорит Бог.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2016, 21:13 #2643143   #414
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Это смерть вторая.
Тут написано про смерть, а не Ваше схиблене вічне горіння. Бог не є психопатом, як дехто.

Додано через 51 секунду
Цитата ведь это Его слова, а не мои:
Ні, це Ваша хвора уява.

Востаннє редагував Ychen: 04.07.2016 о 21:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2016, 20:34 #2643285   #415
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тут написано про смерть, а не Ваше схиблене вічне горіння. Бог не є психопатом, як дехто.
Допустим так. Но какая разница, будете вы вечно гореть, или мгновенно умрёте, в рай, о котором вас учит раб вы же не попадёте.
Не попадёте по той причине, что вы детоубийцы, а детоубийцам, если они раскаятся в своих преступлениях, участь в озере огненном.

8 Боязливых же и неверных, и скверных и убийц, и любодеев и чародеев, и идолослужителей и всех лжецов участь в озере, горящем огнем и серою. Это смерть вторая.

Так говорит Бог.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 08:32 #2654569   #416
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Може вже хтось таке писав, перечитувати всі 21 сторінки лінь.

На моє переконання "свідки Єгови" є лише представниками однієї з єврейських течій розуміння Бога.
Жодна релігія не має права на те, щоб стверджувати, що "лише вона дана від Бога" чи "лише вона поширює Божі настанови людям". Хто так говорить - завідомо бреше.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 09:39 #2654591   #417
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Знову пропогандне посилання? Ну скільки можна?

Всі релігії подобаються Богові, якщо вони вчать людей чинити добро. Справді робити, а не просто базікати.
А Ісус був таким же пророком, як і тисячі до нього по всьому світі.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:03 #2654600   #418
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?


Ну звичайно, пропогандист ніколи не визнає себе таким, які аргументи йому не представляй.

Ychen. Знаєте, кого Ви мені нагадуєте? Киселя і ко. Торочить і торочить про "козни госдепа" треба чи не треба. Закінчуйте цю маячню і починайте адекватно думати.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:16 #2654606   #419
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
От це і є результат постійної брехні Сатани Диявола, що люди вже не можуть розрізнити де є Правда, а де пропаганда. Те саме змій зробив з Євою, яку жорстоко обманув, бо твердив що Єгова її обмежив і обманював (тримав її під своєю Владою через пропаганду), насправді Сатана Диявол провів з нею пропагандистську розмову. І до чого це довело- робіть висновки, щоб не бути жертвою пропаганди?..
Правда там де немає брехні. Ваша проблема в тому, що Ви зациклились на вигадці євреїв про те, що мовляв лише їм відкрився Бог. Це звичайна брехня, щоб надати своїм словам "більшої ваги". Доки Ви не перестанете себе самообманювати цим - з Вами дискусії не вийде.

http://ubaradio.com/vidnosini/13238-...ja-istina.html
"Істина народжується лише в тих суперечках, де спрощує початку готові прийняти і розглянути точку зору співрозмовника. Якщо ви відчуваєте, що ваш співрозмовник не готовий до адекватного спору, то краще його припинити." Я відчуваю, що Вам заважає адекватно сперечатися ота "богообраність".

Я висловив свою точку зору по питанню автора теми.
Пропоганда мені не цікава.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:23 #2654609   #420
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я представляю Бога Єгову,

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
а сперечатись з Єговою вирішив Сатана Диявол.
Ага, за склянкою пива

Чую, я сьогодні добре посміюся. Продовжуйте будь-ласка.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:37.