Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.11.2009, 03:08 #1095373   #1
fbbt
 
Аватар для fbbt
Unhappy Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Прошу пробачення в модераторів, якщо не правильно втулив цю тему....

Прошу поради... Ситуація ось у чому..
В мене є дівчина, ми з нею зустрічаємося вже 4 роки... Я знайомий з її батьками а вона з моїми... все складалося добре... але наступило це але....
Нещодавно моя "теща" закатала скандал моїй дівчині обізвавши її дуже поганим словом, через те що вона пізно прийшла додому (ми довго гуляли..) З криком "хоч бути з ним, то беріть вженіться і не морочте мені голови..." вона обідила не лише мою половинку але й мене... Ситуація ось в чому... ми поговорили і дійшли висновку, що потрібно розписатися і жити разом... (мої батьки не проти, тільки "ЗА" вони зараз за кордоном) В мене окремий дім, живу з молодшим братом, заберу її до себе... Про весілля і шлюб думали, але кошти зараз не дозволяють... криза.... =(.....
Питання за порадою ось в чому...
Як на Вашу думку ми правильно вчиняєм?
І які документи при поданні заяви в ЗАГС?
І коли прийомні дні в цьому закладі?
Щиро сподіваюся на Вашу пораду...
fbbt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:28 #1095375   #2
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Та чьо, походіть ше з 10 років, а тоді знов спитаєш чи женитися чи ні..
Думається, шо за 4 роки ви чудєсно один одного знаєте і якшо всьо ок, то можна женитися.... Хотя, твій вік ше доволі цікавий , але може бути шо вже созрєл
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:30 #1095376   #3
fbbt
 
Аватар для fbbt
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Та чьо, походіть ше з 10 років, а тоді знов спитаєш чи женитися чи ні..
Думається, шо за 4 роки ви чудєсно один одного знаєте і якшо всьо ок, то можна женитися.... Хотя, твій вік ше доволі цікавий , але може бути шо вже созрєл
Кажу так як є... я з 12 років росту сам... мама за кордон а батька "майже" не було.... пережив стільки халеп і ситуацій що не дай БОЖЕ кожному..... а за пораду дякую.... =)
fbbt зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (08.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:34 #1095379   #4
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Кажу так як є... я з 12 років росту сам... мама за кордон а батька "майже" не було.... пережив стільки халеп і ситуацій що не дай БОЖЕ кожному..... а за пораду дякую.... =)
Кагбе то не показник, я з ранішого віку росту сам, ситуація така ж як в тебе, пригод також вистачало, але то не свідчить шо я офуфєнний перець і стою твердо на ногах і чогось в житті досягнув, вік не той, я б радив почекати, якшо стосунки такі хороші ви встигнете то зробити і пізніше...
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:36 #1095380   #5
fbbt
 
Аватар для fbbt
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Кагбе то не показник, я з ранішого віку росту сам, ситуація така ж як в тебе, пригод також вистачало, але то не свідчить шо я офуфєнний перець і стою твердо на ногах і чогось в житті досягнув, вік не той, я б радив почекати, якшо стосунки такі хороші ви встигнете то зробити і пізніше...
не кажу шо я перець... просто життя навчило можливо трошки більше... а пізніше... ненаю... дуже неприємно коли моя дівчина дзонить 3 год ночі і плаче... серце розриває... =((((
fbbt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:43 #1095382   #6
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
не кажу шо я перець... просто життя навчило можливо трошки більше... а пізніше... ненаю... дуже неприємно коли моя дівчина дзонить 3 год ночі і плаче... серце розриває... =((((
Я не мав на меті обазити, це я так просто сказав, просто на мою думку все таки пізніше погляди можуть сильно на цю ситуацію помінятись,не роби з опалу таких серйозних кроків, це була звичайна сімейна сварка, я б радив почекати...
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
fbbt (08.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 08:11 #1095434   #7
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Кажу так як є... я з 12 років росту сам... мама за кордон а батька "майже" не було.... пережив стільки халеп і ситуацій що не дай БОЖЕ кожному..... а за пораду дякую.... =)
Готовий забезпечувати сім*ю ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (08.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 09:41 #1095505   #8
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

НЕ РОБИ ДУРНИЦЬ, про які потім пошкодуєш, не руйнуй життя ні собі не дівчині, вік ще зовсім не для одруження
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 10:25 #1095603   #9
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
Порада забери дівчину до себе і поживіть разом без роспису в загсі...і тоді подивишся як воно... всі плюси мінуси, поживеш а тоді вже і рішення приймеш...роспис то воно таке формальне засвідчення...наприклад я з дівчиною майже рік разом жили, а потім пішли і розписались...
Ти хоч доганяэш що радиш?! ЇЇ мама за це "зїсть"!
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Ситуація стандартна Можливо, і ваша з дівчиною вина тут є. "гуляли до пізна" - це може бути і 3-4 година ночі. Зрозумій і "тещу", яка за неї переживає.

Раджу вам ЗАРУЧИТИСЯ.
Цим ти покажеш свої серйозні наміри "майбутній тещі", і, при цьому, буде час, щоб підготуватися до гарного весілля. Між зарученням і весіллям може пройти рік-два, тут нічого страшного.

А просто розписуватися і жити окремо - впевнений, дівчина мріє зовсім не про таке.
Підтримую все що тут написано! Заручіться! Бо "тьоща" собі думає,що ти просто її використовуєш(всім батькам прекрасної половини людства таке притаманно) +можеш прийти до неї додому,і поговорити з її мамою 1 на 1.Тобто сказати:" Дорога "мамо",я маю серйозі наміри,чесно,і як тільки но встану на ноги,відразу одружимось,обіцяю!" Гадаю,це має подіяти!

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Готовий забезпечувати сім*ю ?
Отожбо! Хлопче,тобі 19 років! Ти навчаєшся? Жити за рахунок чиїхось батьків в шлюбі,гадаю,низько!Якщо вже створювати сімю-то самим!!!!! себе забезпечувати!
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 10:28 #1095618   #10
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
+можеш прийти до неї додому,і поговорити з її мамою 1 на 1.Тобто сказати:" Дорога "мамо",я маю серйозі наміри,чесно,і як тільки но встану на ноги,відразу одружимось,обіцяю! Гадаю,це має подіяти!
Ти хоч доганяэш що радиш?! ЇЇ мама за це "зїсть" його якщо не виконає обіцянки!
І взагалі тупо так домовлятись. Це ж не базар?
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 13:54 #1096147   #11
fbbt
 
Аватар для fbbt
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Готовий забезпечувати сім*ю ?
Приватний підприємець, власний магазин автозапчастин і більярд-клуб (ремонт)


Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
Порада забери дівчину до себе і поживіть разом без роспису в загсі...і тоді подивишся як воно... всі плюси мінуси, поживеш а тоді вже і рішення приймеш...роспис то воно таке формальне засвідчення...наприклад я з дівчиною майже рік разом жили, а потім пішли і розписались...
теща проти цього....

Додано через 28 секунд
Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
Порада забери дівчину до себе і поживіть разом без роспису в загсі...і тоді подивишся як воно... всі плюси мінуси, поживеш а тоді вже і рішення приймеш...роспис то воно таке формальне засвідчення...наприклад я з дівчиною майже рік разом жили, а потім пішли і розписались...
теща проти цього....

разом вже жили... бриблизно 2 місяці... було чудово....

Востаннє редагував fbbt: 08.11.2009 о 13:59. Причина: Пізніше додано
fbbt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 14:00 #1096165   #12
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Приватний підприємець, власний магазин автозапчастин і більярд-клуб (ремонт)
якби це було правдою, ти б ні хвилини не задумувався шо робити.

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
теща проти цього....

теща проти цього....
щось не можу зрозуміти, то жили, то не можна
Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
разом вжежили... бриблизно 2 місяці... було чудово....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:30 #1095377   #13
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Чувак, якщо тобі в реалі 19, краще поки не спіши
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 03:32 #1095378   #14
fbbt
 
Аватар для fbbt
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Чувак, якщо тобі в реалі 19, краще поки не спіши

через 2 міс 20.... а толку... по моєму якщо відчуваєш - то бери....
fbbt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 07:05 #1095405   #15
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
В мене є дівчина, ми з нею зустрічаємося вже 4 роки... Я знайомий з її батьками а вона з моїми... все складалося добре... але наступило це але....
Нещодавно моя "теща" закатала скандал моїй дівчині обізвавши її дуже поганим словом, через те що вона пізно прийшла додому (ми довго гуляли..) З криком "хоч бути з ним, то беріть вженіться і не морочте мені голови..." вона обідила не лише мою половинку але й мене... Ситуація ось в чому... ми поговорили і дійшли висновку, що потрібно розписатися і жити разом...
Це разова ситуація(скандал), не робіть все згаряча. Впевнений шо там були присутні образи не лише з боку тещі*, а й зі сторони твоєї коханої.
Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
(мої батьки не проти, тільки "ЗА" вони зараз за кордоном) В мене окремий дім, живу з молодшим братом, заберу її до себе... Про весілля і шлюб думали, але кошти зараз не дозволяють... криза.... =(.....
Твої "за",- це добре; а її батьків запитували? Крім того, якщо хтось із вас навчвється, то рекомендую закінчити науку, або хоча б долізти до останнього курсу Та й за чиї кошти думаєте жити? Потрібно мати хоча б стабільний прибуток, аби забезпечти Вас; було б добре якби дівчинка ще працювала.
Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Питання за порадою ось в чому...
Як на Вашу думку ми правильно вчиняєм?
І які документи при поданні заяви в ЗАГС?
І коли прийомні дні в цьому закладі?
Щиро сподіваюся на Вашу пораду...
Як на мене то можете планувати весілля на наступне літо-осінь Знайди роботу, почни заробляти по-трішки. Якщо ще вчитеся, то домучте трохи(впринципі паралельно також влаштуватися).
Не робіть все в тіхаря*, обов"язково повідомте дві сторони (!!!) бо буде потім біда.
Прийомні дні в ЗаГс - вівторок, четверг, субота (з точністю 95%), при поданні заяви потрібно мати: паспорти з обох сторін, і 56 грн заплатити за заяву.
А ще, я б не радив розписуватись, бо потім дівчина жалітиме, що не було весілля - 100% (!) Краще трохи зачекати, добитися згоди обох батьків і тоді сміло можете створювати сім"ю.
п.с. це все не просто так говорю, у самого є жінка; та й чимось схожа ситуація була
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 13:22 #1096094   #16
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Підтримаю, що трошки вам ще рано - не спішіть, бо 4 роки з 16 до 20, відрізняються, від тих самих з 20 до 24 і т.д. Через рік-два, коли закінчите вчитись і підете в "самостійне плавання" життя може вас розвести (ттт звичайно, але...) - це буде якраз період становлення і якщо ви з нею однолітки, то років через ... (варіанти різні) розійдетесь.
До шлюбу треба йти свідомо, а не тікати від проблем, чи під чиїмось примусом.
На рахунок батьків дівчини - прийди в гості (квіти/тортик мамі) і поясни, що наміри в тебе серйозні, що ти її любиш і що ви плануєте одружитись через рік-пів року-через два - неважливо, важливо довести свою любов і твердість намірів.
Удачі вам і кохання
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
kiti-cat (09.11.2009), Tronix (08.11.2009), voska (08.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 14:04 #1096169   #17
fbbt
 
Аватар для fbbt
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Підтримаю, що трошки вам ще рано - не спішіть, бо 4 роки з 16 до 20, відрізняються, від тих самих з 20 до 24 і т.д. Через рік-два, коли закінчите вчитись і підете в "самостійне плавання" життя може вас розвести (ттт звичайно, але...) - це буде якраз період становлення і якщо ви з нею однолітки, то років через ... (варіанти різні) розійдетесь.
До шлюбу треба йти свідомо, а не тікати від проблем, чи під чиїмось примусом.
На рахунок батьків дівчини - прийди в гості (квіти/тортик мамі) і поясни, що наміри в тебе серйозні, що ти її любиш і що ви плануєте одружитись через рік-пів року-через два - неважливо, важливо довести свою любов і твердість намірів.
Удачі вам і кохання
Я заочник... в ТАНГу... надіюся ясно яке в мене навчання... вона в ТНПУ 2 роке ще... серце каже що готовтий, не тільки в мене а і у неї.... роботою забезпечений, в 19 років П\П... забезпечити її та мене одягом, їжею .... і всіма необхідними речами не проблема....

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
якби це було правдою, ти б ні хвилини не задумувався шо робити.


щось не можу зрозуміти, то жили, то не можна
Жили "в тіхаря" теща думла що вона живе в сестри в Тернополі...

Знаєш... а я візьму тай розпишусь... до весни підзбираю грошенят зроблю весілля.... Щиро дякую тим хто порадив...

Востаннє редагував fbbt: 08.11.2009 о 14:04. Причина: Пізніше додано
fbbt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 14:11 #1096185   #18
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Знаєш... а я візьму тай розпишусь... до весни підзбираю грошенят зроблю весілля.... Щиро дякую тим хто порадив...
ти не мені погано зробиш..
і цуко перестань думати тіко про себе!11 вона потім жалітиме що не зробила весілля, то єдиний раз в житті!1

даю гарантії, шо якшо розпишитесь, то весілля вже не буде.
і перестань думати тіко про себе!!!1 не робіть втіхаря нічого, пошкодуєте. Чого втікати від проблеми? - краще сядьте і обговоріть все. Ти мужик?
 
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 14:16 #1096192   #19
Gnusmas
Guest
Типово Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
ти не мені погано зробиш..
і цуко перестань думати тіко про себе!11 вона потім жалітиме що не зробила весілля, то єдиний раз в житті!1

даю гарантії, шо якшо розпишитесь, то весілля вже не буде.
і перестань думати тіко про себе!!!1 не робіть втіхаря нічого, пошкодуєте. Чого втікати від проблеми? - краще сядьте і обговоріть все. Ти мужик?

Повністю згідний....


як тут вже говорили заручіться, і як ти кажеш шо підзбираєш грошенят то зробите і файне весілля, з дотриманням усіх традицій... всі будуть задоволені... але вирішувати тобі, ми тільки висловлюєм свою думку....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2009, 07:48 #1095422   #20
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Складна життєва ситуація.... порадьте... =(

Цитата:
Допис від fbbt Переглянути допис
Прошу пробачення в модераторів, якщо не правильно втулив цю тему....

Прошу поради... Ситуація ось у чому..
В мене є дівчина, ми з нею зустрічаємося вже 4 роки... Я знайомий з її батьками а вона з моїми... все складалося добре... але наступило це але....
Нещодавно моя "теща" закатала скандал моїй дівчині обізвавши її дуже поганим словом, через те що вона пізно прийшла додому (ми довго гуляли..) З криком "хоч бути з ним, то беріть вженіться і не морочте мені голови..." вона обідила не лише мою половинку але й мене... Ситуація ось в чому... ми поговорили і дійшли висновку, що потрібно розписатися і жити разом... (мої батьки не проти, тільки "ЗА" вони зараз за кордоном) В мене окремий дім, живу з молодшим братом, заберу її до себе... Про весілля і шлюб думали, але кошти зараз не дозволяють... криза.... =(.....
Питання за порадою ось в чому...
Як на Вашу думку ми правильно вчиняєм?
І які документи при поданні заяви в ЗАГС?
І коли прийомні дні в цьому закладі?
Щиро сподіваюся на Вашу пораду...
Ситуація стандартна Можливо, і ваша з дівчиною вина тут є. "гуляли до пізна" - це може бути і 3-4 година ночі. Зрозумій і "тещу", яка за неї переживає.

Раджу вам ЗАРУЧИТИСЯ.
Цим ти покажеш свої серйозні наміри "майбутній тещі", і, при цьому, буде час, щоб підготуватися до гарного весілля. Між зарученням і весіллям може пройти рік-два, тут нічого страшного.

А просто розписуватися і жити окремо - впевнений, дівчина мріє зовсім не про таке.
 
Подякував(ла):
піЛюля (08.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:22.