Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Смартфон без "глюків" і зависань

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2018, 07:21 #2720809   #41
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від dante1 Переглянути допис
На рахунок так звати всіми улюбленої “зручності” iPhone, ніхто не задумувався чому у власників iPhone в 99% випадків стоїть заводська мелодія на виклик))) Ще був зі мною прикрий випадок влітку на фестивалі Файне місто, познайомився під час нього з дівчиною у мене був iPhone, у неї тел на андроїд, так вийшло що фотки робили на її тел. І коли я захиів щоб вона зкинула їх мені (з інтернетом тоді були проблеми), вгадайте куди я йшов з айфоном точно лісом))) Виручила старенька нокіа з блутусом. Такої дичі як на айфоні я навіть у далекомум 2004 не зустрічав на тогочасній моторолі. Чи попробуйте айфоном скачати mp3 з мержі чи книгу по за istore))) А ось ще одне покращення від епле) https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=846333
В епл стор є купа програм які дозволяють качати будь що з нету, так само з мелодіями тільки тре трохи по..аться))

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
ну в мене наприклад іще віддалений доступ до серверів, системи з базами даних, імітація флешки з образами для загрузки, різне планування, ІП коммункатори для різних протоколів звязку, почта різна, читання книг, перегляд і швидка правка документів, шифрування і збереження паролів, апарійний файл-сервер на різні протоколи обміну як по вайфай так і по кабелю через USB-IP чи блутуз, куча софта від клієнті-банку до всяких розеток і таксі, навігатори і трекери і куча дрібниць... і все на телефоні і використовується...

Додано через 2 хвилини

між іншим моделювання і прості кад системи іще на Palm уже були... і люди їх використовували - не всі в дорозі читають чи ігри грають ...
в кожного свої вимоги.
Я думаю Вам для тих задач потрібно планшет з 3G шукати або трансформер, але з обмеженим бюджетом то також трудно...

Востаннє редагував Tommygun: 09.02.2018 о 07:21. Причина: Пізніше додано
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 08:19 #2720813   #42
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
В епл стор є купа програм які дозволяють качати будь що з нету, так само з мелодіями тільки тре трохи по..аться))
Ось тримайте всі відповіді (обережно нецензурна лексика)
https
dante1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Cabirez (26.08.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 14:03 #2720860   #43
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від dante1 Переглянути допис
На рахунок так звати всіми улюбленої “зручності” iPhone, ніхто не задумувався чому у власників iPhone в 99% випадків стоїть заводська мелодія на виклик))) Ще був зі мною прикрий випадок влітку на фестивалі Файне місто, познайомився під час нього з дівчиною у мене був iPhone, у неї тел на андроїд, так вийшло що фотки робили на її тел. І коли я захиів щоб вона зкинула їх мені (з інтернетом тоді були проблеми), вгадайте куди я йшов з айфоном точно лісом))) Виручила старенька нокіа з блутусом. Такої дичі як на айфоні я навіть у далекомум 2004 не зустрічав на тогочасній моторолі. Чи попробуйте айфоном скачати mp3 з мержі чи книгу по за istore))) А ось ще одне покращення від епле) https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=846333
З одного боку ці обмеження можуть заважати, а якщо подивитись з іншого - саме через ці обмеження система стабільно і працює. Особисто в мене вже пройшов той час коли мені треба постійно змінювати рінгтон чи шпалери. Поставив один раз і забув. Мені основне щоб телефон стабільно працював.

Відносно заводської мелодії на айФонах: 99% стоїть у всіх однакова для того, щоб впізнавали, що у людини айФон. Аналогічно як колись у всіх звучав рінгтон Нокіа, пам"ятаєте? А змінити "айФоновський" рінгтон не проблема - є ж багато інших заводських варіантів.

Відносно блютусу: так, незручно, але між iOS та MacOS швидко можна перекинути фото/відео через AirDrop. Це зроблено як для безпеки, так і для того, щоб змусити користувачів користуватись iOS/MacOS середовищем, ще й завжди новішим. Тут частково і маркетинг і безпека передачi даних.
. зараз поза форумом  
Подякували 4:
dodge (09.02.2018), paravozz (11.02.2018), Romko_7 (11.02.2018), Sem (12.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 23:55 #2720907   #44
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

якшо влаштовує андроід і не боїшся китайців. то бери провіреного китайця і не парься. (краще щось з нових моделей, бо вони з часом починають гірший продукт випускати, коли вже модель популярна) сам користувався мейзу мх5 - дуже здивував телефон за такі гроші. тому рекомендую. можливо ксайомі не гірші, ато і кращі чимось, - незнаю, не пробував.
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2018, 13:05 #2721044   #45
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

https://www.olx.ua/obyavlenie/telefon-IDxJR0I.html
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2018, 19:07 #2721070   #46
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

До речі, а як там Nokia?
Вони вроді як роздуплились і почали випускати телефони на андроїд
Хтось користується?
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dante1 (12.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 18:38 #2721188   #47
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
До речі, а як там Nokia?
Вони вроді як роздуплились і почали випускати телефони на андроїд
Хтось користується?
В співробітника Nokia 8- каже крута) Пощупав - навіть дуже ок. Явно не Сяомі))
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 19:18 #2721194   #48
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата До айфона я мав MOTOROLA RARZ maxx, ту що з акумом на 3200. При тих самих характеристиках (2 ядра і 1гб оперативки) що і 6 айфон, вищеописані функції в неї безбожно тупили. Тому я і поміняв її. Проблема в тому, що андроїд універсальний, а іос суто для конкретного продукту
Ну тут nuff said... юзав того макса як він вийшов з півроку. Потім через рік знову, коли нексуса розбив. Знайомий юзає до сих пір.
Смарт літає. І недорогий. Прошити - як два пальці. Якщо використовувати як дятел(звичайний юзер єблофона - то претензій ще з рік не буде). Але що говорити лоху, який захуярить грошей за релігійну х-ню і порівнює апарати, між якими 2.5 роки різниці увипуску/техпроцесі(не на користь RAZRa) - проте RAZR на голову вищий і функціональніший. Плюс дешевший. От не віддасть бидло зайві 200-300 долярів на війну чи на ветеранів, а тішиться(мяко сказано - ще й когось пробує під*єбати - та *** я ложив на ту xyйню:мені б доплачували - я б не взяв; то ж йобаний зашквар) огризком безфункціональним...
6orgaH зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dodge (12.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 20:10 #2721203   #49
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
Ну тут nuff said... юзав того макса як він вийшов з півроку. Потім через рік знову, коли нексуса розбив. Знайомий юзає до сих пір.
Смарт літає. І недорогий. Прошити - як два пальці. Якщо використовувати як дятел(звичайний юзер єблофона - то претензій ще з рік не буде). Але що говорити лоху, який захуярить грошей за релігійну х-ню і порівнює апарати, між якими 2.5 роки різниці увипуску/техпроцесі(не на користь RAZRa) - проте RAZR на голову вищий і функціональніший. Плюс дешевший. От не віддасть бидло зайві 200-300 долярів на війну чи на ветеранів, а тішиться(мяко сказано - ще й когось пробує під*єбати - та *** я ложив на ту xyйню:мені б доплачували - я б не взяв; то ж йобаний зашквар) огризком безфункціональним...
Чололвіче, в тебе серйозні проблеми з психікою.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pharaon (12.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 20:33 #2721205   #50
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
До речі, а як там Nokia?
Вони вроді як роздуплились і почали випускати телефони на андроїд
Хтось користується?
Нокіа зараз дуже непогані навіть самі бютжетний нокіа 3 має 2гб оперативки на борту, але проц медиатек, я б радив нокіа 5 та вже на квалкомі + в них міцні з хорошою збіркою метплнві корпуси. А саме головне на борту всіх сучасних нокій чистий без усіляких надбудов та ланчерів андроїд, що забезпечить довгу роботу без глюків та тормозів. Якщо ще про стабільність андроїда з надбудовою проти іOS ще можна посперичатись, то чистий андроїд вкупі з хорошим залізом порве як цуцик грілку з купою тупих обмежень iOS. Це я кажу як юзер iOS і андроїд.
Так андроїд не без недоліків, але він для людей не не як іОS для ланцюгових собак)))
dante1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 21:03 #2721208   #51
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від dante1 Переглянути допис
Нокіа зараз дуже непогані навіть самі бютжетний нокіа 3 має 2гб оперативки на борту, але проц медиатек, я б радив нокіа 5 та вже на квалкомі + в них міцні з хорошою збіркою метплнві корпуси. А саме головне на борту всіх сучасних нокій чистий без усіляких надбудов та ланчерів андроїд, що забезпечить довгу роботу без глюків та тормозів. Якщо ще про стабільність андроїда з надбудовою проти іOS ще можна посперичатись, то чистий андроїд вкупі з хорошим залізом порве як цуцик грілку з купою тупих обмежень iOS. Це я кажу як юзер iOS і андроїд.
Так андроїд не без недоліків, але він для людей не не як іОS для ланцюгових собак)))
Кожному по потребах
Комусь фішки комусь дзвонити
Донедавна я хотів фішок, тепер хочу дзвонити
P.S. І цей.. Я забанив молодіжного преля. Роки йдуть а хлопака ніц не вчиться. Навіть Нокія зробила висновки і стала на шлях праведний )))
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 00:20 #2721219   #52
6orgaH1
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Чебурашка, повторюю для такихї вухатих як ти: андроїд робить все простіше. Те, що робить єблофон. Плюс вартує в n разів дешевше.
Двонити може лайно за 20 долярів. Але тобі того не треба. В тебе логіки і мізків немає.
Ти сам собі перечиш: Нокіа на Андроїді.
На твоєму місці варто брати просту звонилку і залишок від ціни єблофона віддати на операцію локаторів, чебурашка(чи прель ти - чи радше троль якийсь з такими вушними раковинами))). Це ти можеш. Бо те інше, чого тобі не дано - в аптеці не купиш.
Ти банити лише можеш, ущербний. Обгрунтуй хом*ячкам як ти порівнюєш різні покоління і цінові категорії девайсів: це так логічно й розумно!
P.S.: а прель/троль ти ще той: в тебе ті вуха ростуть з віком?)))
6orgaH1 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dodge (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 09:52 #2721235   #53
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від 6orgaH1 Переглянути допис
Чебурашка, повторюю для такихї вухатих як ти: андроїд робить все простіше. Те, що робить єблофон. Плюс вартує в n разів дешевше.
Двонити може лайно за 20 долярів. Але тобі того не треба. В тебе логіки і мізків немає.
Ти сам собі перечиш: Нокіа на Андроїді.
На твоєму місці варто брати просту звонилку і залишок від ціни єблофона віддати на операцію локаторів, чебурашка(чи прель ти - чи радше троль якийсь з такими вушними раковинами))). Це ти можеш. Бо те інше, чого тобі не дано - в аптеці не купиш.
Ти банити лише можеш, ущербний. Обгрунтуй хом*ячкам як ти порівнюєш різні покоління і цінові категорії девайсів: це так логічно й розумно!
P.S.: а прель/троль ти ще той: в тебе ті вуха ростуть з віком?)))
шо не кажи і як не обзивай, а айфон - гамно)
kukich зараз поза форумом  
Подякували 2:
---ANDRE--- (26.06.2018), 6orgaH1 (13.02.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 22:34 #2731316   #54
karachkala
Banned
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Ой, хлопці, є тут хтось, хто користується Айфоном? А то ви всі так критикуєте наче самі ніколи в руках його не тримали))) телефон достойний, що не кажіть. Хочу купити iPhone 7 Plus тут http://ishop-apple.com.ua/iphone/iphone-7-plus . Мав хтось такий досвід?
karachkala зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
---ANDRE--- (26.06.2018), Nobel (23.06.2018), pharaon (23.06.2018), Poter2 (23.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2018, 09:31 #2731641   #55
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата:
Допис від karachkala Переглянути допис
А то ви всі так критикуєте наче самі ніколи в руках його не тримали))) телефон достойний, що не кажіть.
Цитата:
Допис від karachkala Переглянути допис
Мав хтось такий досвід?
боже........ 20 000 за це гімно це пздц треба унікумом бути
kukich зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
dodge (01.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2018, 10:51 #2731644   #56
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від kukich Переглянути допис
боже........ 20 000 за це гімно це пздц треба унікумом бути
або отримуати 5000 доларів з/5 , то тоді 1500 не буде шкода віддати за яблофони кожних 1-2 роки.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olligarh (01.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2018, 10:54 #2731702   #57
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата
Допис від kukich Переглянути допис
боже........ 20 000 за це гімно це пздц треба унікумом бути
Унікумом треба бути щоб таку херню написати. Є можливість - чому не купити, не всі живуть на з/п у 5000 грн. Забезпечені люди купують те що їм заманеться. Інша справа - обмежувати себе у всьому, відкладати цілий рік гроші щоб купити телефон-це дійсно дурість.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (01.07.2018), HamanN (02.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 08:26 #2734662   #58
Ulia1993
Учасник
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Я вже три роки користуюся айфоном 5 і проблем не було. Для роботи з вайбером ідеальний. Також багато інших корисних функцій. Операційка у них набагато краще андроїда, що не туплять і заряд батареї тримається довше. У них багато достоїнств: високоякісні екрани Retina c захисним покриттям Gorilla Glass, першокласна захист особистих даних і сервіс хмарного зберігання iCloud, але є один мінус - це 1 слот для SIM-карти. Купити айфон в Україні годі й дорого, дивлячись де купувати.
Ulia1993 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 6
Cabirez (26.08.2018), idcomsomnom (23.08.2018), Kokorakatan (24.08.2018), MoRZE (23.08.2018), pharaon (23.08.2018), [Romanio] (30.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2019, 07:46 #2758990   #59
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Всім привіт! трохи не в тему, але може хтось підкаже хто возить телефони з Європи-Америки по нормальних цінах, цікавить samsung S8+
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2019, 18:33 #2759129   #60
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Смартфон без "глюків" і зависань

Цитата Всім привіт! трохи не в тему, але може хтось підкаже хто возить телефони з Європи-Америки по нормальних цінах, цікавить samsung S8+
шукайте на профільних темах, там і відгуки є, і ціни адекватні. .
І те, не факт, якщо новий. А бВ можна і на олх пошукати, українські сертифіковані з адекватним цінником ( якщо не тупити)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:17.