Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.05.2015, 17:34 #2540436   #1081
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Трохи інформації про те, як проводиться відбір в нову поліцію Києва. Для тупих - відбір проводить не Ека Згуладзе а наші рідні расово вірні українці, так що кукурікати як я її ХВАЛИВ а тепер сталася ЗРАДА, нетреба, нема смислу.

Отож, скорочено ситуація, зі слів інсайдера, виглядає так. Правда доказів що він справді проходить навчання немає, якийсь щойно зареєстрований користувач, під іменем героя фільму "Форсаж" і з такою ж фоткою, але текст виглядає доволі правдоподібно.
Карочє

Ще раз, повторюю для тупих. Ека Згуладзе є радником міністра МВС України, Авакова. Її запросили щоб вона показала як треба робити реформи. Те що наші рагулі навіть по чіткій інструкції нічого зробити не можуть і влаштовують корупційні схеми вже на етапі відбору у нову поліцію, не вина Еки, це вина наших місцевих рагулів. Тому втирати як я її ХВАЛИВ знову ж таки нетреба. Тим більше я її не хвалив (я взагалі мало кого хвалю, щоб порахувати то пальців однієї руки забагато буде) а висловлював сподівання і вірив що Ека прийде - лад наведе щось на краще зміниться. На даному етапі світла в кінці тунелю не видно.
Чекаємо 1 червня і перших відео від київського осередку Дорожнього Контролю. Тоді все стане чітко і ясно видно і можна буде зробити висновки про наших чинуш. Але не про Еку, про неї висновок зроблено вже давно - це людина яка змінила свою країну на краще. Хотілося б щоб і нашу змінила, але надії чим раз менше. Але вона все ж є.
Це не ЗРАДА, а ТУПІСТЬ і бажання під прикриттям так званих реформ залишити старі порядки. Тупість в тому числі Еки, бо вона є куратором реформи і якщо вона бачить, що реформа йде в тупік, то як порядна і чесна людина мала б про це заявити і піти, якщо міністр МВС нічого не міняє. Натомість бачу розпил грошей на реформу, яка з самого початку була настільки ідіотичної, що просто слів немає, і закінчиться ця реформа тим, чим закінчились і 100500 інших попередніх реформ, а саме нічим. США розчаруються в теперішній владі як владі казнокрадів та перестануть виділяти гроші нам на реформи, бо будуть розуміти, що їх обдурять, а гроші в наглу вкрадуть.
А щодо Еки, то як писав ZTVR, вона спокійно відпрацює свій контракт, забере чималі гроші і поїде назад в Францію (а не Грузію, як ти писав) і буде там жити і добра наживати на наші з вами гроші та буде з усмішкою згадувати про лохів, які колись вірили в те, що Ека Згуладзе змінить систему МВС в Україні.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 20:18 #2540507   #1082
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via


via

А волонтери, які ризикують життям доставляючи вантаж на передову, змушені ще й прориватися через кордон доблесних інспекторів ДПС не привітали. Так то.
Як то кажуть-нема доказів-нефіг писати дурниці, чо той тіпок не зняв на телефон відео процесу складання протоколуі діалогу з минтами? Де сам скан протоколу? Схоже волонтери порушили і ваиправдовуються.
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 22:02 #2540563   #1083
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Тут питання довіри. Особисто в мене мусорам довіри нема, а волонтерам - є.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 14:56 #2540794   #1084
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тут питання довіри. Особисто в мене мусорам довіри нема, а волонтерам - є.
Ти сам собі суперечиш, бо всюди пишеш, що потрібно мати фото і відео докази своєї правоти, а тут ведешся на слова, написані в неті. Де ж тут "пруф"?????
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 15:44 #2540807   #1085
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ти сам собі суперечиш, бо всюди пишеш, що потрібно мати фото і відео докази своєї правоти, а тут ведешся на слова, написані в неті. Де ж тут "пруф"?????
Тут доречно таке висловлювання (перероблене)
1. Мєнт усігда неправ і віноват
2. Якшо мєнт прав-дивитися пункт 1.
Минти самі собі таку репутацію зробили,-що всі водіїї апріорі невиннні а минти підераси. Цю репутації виправити то хз скільки часу треба і засобів.
А на счьот тої статєйки то так-треба більше доказів.
qwerty666 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (19.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 16:22 #2540815   #1086
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Ви знову плутаєте систему доказів. Поки що в нас презумція невинуватості ще діє, тому не водій зобовязаний довести свою невинуватість, а навпаки - інспектор зобовязаний довести вину.
І, що дуже важливо, документально зафіксувати факт вчинення адмінправопорушення, щоб потім можна було оскаржити в суді дії інспектора.
Не волонтери мають надавати докази невчинення ними злочину, а інспектори - вчинення.

Чомусь у цих базових речах всі постійно плутаються
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 20:51 #2540925   #1087
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ви знову плутаєте систему доказів. Поки що в нас презумція невинуватості ще діє, тому не водій зобовязаний довести свою невинуватість, а навпаки - інспектор зобовязаний довести вину.
І, що дуже важливо, документально зафіксувати факт вчинення адмінправопорушення, щоб потім можна було оскаржити в суді дії інспектора.
Не волонтери мають надавати докази невчинення ними злочину, а інспектори - вчинення.

Чомусь у цих базових речах всі постійно плутаються
А ось що може бути - http://u-news.com.ua/23326-avakov-no...ekoslovno.html

Вірніше Аваков хоче,щоб так було)
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 23:28 #2540979   #1088
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Та я в курсі, Яценюк проштовхує втілення своїх дитячих комплексів у закон про скасування презумпції, знаю. Але на даний момент презумпція ще діє, а тому не водії мусять щось комусь доводити, а інспектори. От коли приймуть цей закон, тоді будем думати як і що, а наразі є як є.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:45 #2541241   #1089
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Може трішки від теми відійду.
Уявімо ситуацію:
В нічну пору доби по вулиці Тернополя їде транспортний засіб нічого не порушуючи, ззаду їдуть пацики на пріусі з люстерками.
Як вони правильно мають зупиняти? Сигналом, сиреною, патичком з вікна чи проблисковим маячком?
І чи маю я зупинитись в той же момент, чи знайти місце для зупинки без порушення пдр?

Буду вдячний за обширну відповідь.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:59 #2541248   #1090
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
В нічну пору доби по вулиці Тернополя їде транспортний засіб нічого не порушуючи, ззаду їдуть пацики на пріусі з люстерками.
Як вони правильно мають зупиняти? Сигналом, сиреною, патичком з вікна чи проблисковим маячком?
І чи маю я зупинитись в той же момент, чи знайти місце для зупинки без порушення пдр?
В такому випадку пацики на пріусі впринципі не мають права зупиняти. Є тільки 12 причин.
Але якщо все ж захотіли спробувати збити пару рубасів, то треба включати проблискові маячки червоного кольору (звуковий сигнал в Україні не діє, а патички з вікна мусорня може собі засунути в... напевне в голову, судячи із їх фізіології), а водій зобовязаний зупинятися без порушення ПДР, оскільки при відсутності причини для зупинки (а ця причина відсутня у 100% випадках) можуть легко пришити порушення правил зупинки і стоянки ТЗ, а те що тебе так спеціально зупинили довести нереально.
 
Подякував(ла):
zaharys (14.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 17:30 #2541253   #1091
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
І чи маю я зупинитись в той же момент
Оце найкращий варіант! Тільки вони включають червону мигалку - ти одразу по гальмах і хай потім доказують, що тримали дистанцію А взагалі-то, розгорнута відповідь на твоє питання дається у ПДР, які бажано перечитувати час від часу.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (19.05.2015), zaharys (14.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 18:15 #2541268   #1092
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Може трішки від теми відійду.
Уявімо ситуацію:
В нічну пору доби по вулиці Тернополя їде транспортний засіб нічого не порушуючи, ззаду їдуть пацики на пріусі з люстерками.
Як вони правильно мають зупиняти? Сигналом, сиреною, патичком з вікна чи проблисковим маячком?
І чи маю я зупинитись в той же момент, чи знайти місце для зупинки без порушення пдр?

Буду вдячний за обширну відповідь.
Тільки із червоними проблисковими маячками мають право зупиняти. А ти - маєш повне право рухатися до того місця, де зможеш зупинитися без порушення ПДР і ПЛЮС де добре освітлення! Не раз мене вночі зупиняли і якщо був погано освітлений участок дороги - їхав далі і зупинявся тільки там, де дозволяють ПДР і добре освітлений участок. Тільки раз спиталися, чому зразу не зупився )))
До речі, те саме стосується і в світлий час доби: якщо ДАІшник стоїть у забороненому місці і зупиняє палочкою - спокійно їдеш далі і зупиняєшся тільки по правилах! І нехай самі йду/їдуть до тебе! 5хв пройшло і ніхто не підходить/не під"їжджає - дзвониш 102 чи у чергову частину ДАІ і каже усю ситуацію і спокійно їдеш далі.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 19:12 #2541282   #1093
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Сьгодні на виїзді з Борщова зупинили даі, махав палкою мені ше десь за 400 метрів, операція вних "Спирт"
http://youtu.be/L9PbWPM1MoU
Сьогодні той самий інспектор перед Борщовом чого зупинили?- я вас незупиняв )))
https

Востаннє редагував saymon: 19.05.2015 о 19:24. Причина: поправив посилання на відео
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (19.05.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 19:14 #2542826   #1094
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та я в курсі, Яценюк проштовхує втілення своїх дитячих комплексів у закон про скасування презумпції, знаю. Але на даний момент презумпція ще діє, а тому не водії мусять щось комусь доводити, а інспектори. От коли приймуть цей закон, тоді будем думати як і що, а наразі є як є.
Можливо ти погано прочитав ту та інші статті, але ініціатором реформи ДАІ, а отже і ініціатором змін в законодавстві є також МВС на чолі з Аваковим та няшею Екою, так що не вали все на Сєню.
Спочатку ти більше пів року тут на форумі парив людям про те, яка то буде класна реформа, що всі будуть їздити як хочуть, а ДАІ на дорогах не буде і відповідно не буде кому зупиняти водіїв, а навіть якщо і будуть ДАІ на дорогах, то зупиняти не будуть, бо не матимуть на те причин, а тепер пишеш про те, що треба думати, як робити після скасування презумпції.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 19:29 #2542829   #1095
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Як відомо, Сіренко пішов. Тепер ДАІ має нового начальника, поки що в.о. Єршова.

Знайомтеся





Треба міняти ЗВЕРХУ!!11111 Поміняли. Жріть.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2015, 19:51 #2542835   #1096
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як відомо, Сіренко пішов. Тепер ДАІ має нового начальника, поки що в.о. Єршова.

Знайомтеся


Треба міняти ЗВЕРХУ!!11111 Поміняли. Жріть.
А хто Єршова призначив???? Вася Пупкін????? Чи можливо я чогось не знаю і головного емвеесника змінили??????
Хр.н, бо воно па.ло за бабки призначає начальників-хабарників, а потім, коли ті відбивають бабки, відправляє їх у відставку, а Сєня получає з цього долю і всі задоволені і всім класно, в тому числі хомячку, бо він за крихти з панського стола лиже ср..и своїм босам з ДК і вихваляє керівника МВС і його радника.

Востаннє редагував Mr.Player: 20.05.2015 о 18:48.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 13:26 #2543060   #1097
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.



LOL

Вот що значить взяли Авакова за яйця і всьо, зразу миттєва реакція на явні факти явної корупції.

Ох буде нині Дарина бита

UPD:
Київські ДАІ-шники незграбно пробують довести свою значимість



Але всьо, вже пізно. 10 днів залишилося, а потім фініта ля комедія.

Востаннє редагував saymon: 20.05.2015 о 17:21.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 18:13 #2543156   #1098
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

а від коли це номера типу АА **** ВР, чи ВО **** ВР, стали верховною радою?

в нас таксісти їздять з номерами ВО **** ВР
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 18:53 #2543161   #1099
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а від коли це номера типу АА **** ВР, чи ВО **** ВР, стали верховною радою?

в нас таксісти їздять з номерами ВО **** ВР
На ВР виділено в районі 1000 номерів:
від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР;
від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР.

Тернопільський ВР ніякого відношення немає до цього. Швидше за все показуха.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2015, 21:21 #2543208   #1100
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

LOL

Вот що значить взяли Авакова за яйця і всьо, зразу миттєва реакція на явні факти явної корупції.

Ох буде нині Дарина бита

UPD:
Київські ДАІ-шники незграбно пробують довести свою значимість



Але всьо, вже пізно. 10 днів залишилося, а потім фініта ля комедія.

Я б не був такий категоричний. На засіданні комітету в ВР няша в черговий раз розказала про те, що в ДАІ є нормальні дядьки і наскільки я розумію підготувала до того, що в патрульній службі будуть старі кадри, можливо навіть доїшники з тої фотки.

Востаннє редагував Mr.Player: 21.05.2015 о 18:54.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:18.