Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Європі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.09.2016, 21:30 #2655898   #221
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Спортивні штани і туфлі?))))))))))
Можу сказати за себе, шоб не бути голослівним. Нє не через туфлі чи штани. Вот в США перше шо тебе видає це акцент - якщо ти не виріс в США то навчтьись їх акценту вот просто так це майже анріал. Є спеціальні курси (які юзають в основному актори) які навчають акценту, но навіть це не всім допомогає. Є звичайно одиниці які мають добрий слух, відчуття і талант копіювати Але зазвичай акцент - це "метка" на все життя. В США це не проблема, тут з акцентом напевно треть населення, але тим не менше. Та що про акцент, в емігрантів і мова зазвичай не правильна, як то кажуть "я говорити вільно але з багато помилки".

Далі йдуть менери - я раніше думав шо вот американці якійсь не щирі, либляться до тебе як ідіоти по причині і без, біжать тобі двері притримати, шось будуть до тебе заговорювати і питати як справи, не кричать один до одного по причині і без, і тд. Спочатку я думав шо я нормальний, а вони всі дивні. Після кількох років проживання, я прекрасно тепер розумію переваги їх поведінки і манер, так жити приємніше і простіше, якось так сказать людяніше. І вот після того як я то зрозумів - почав себе ловити на відмінній поведінці, стараюсь мінятись і ставати таким як вони Але 100% це процес не миттєвий і 100% я навіть зараз від них відрізняюсь дуже. Ми більш угрюмі, підозріливі, грубі і тд.

Далі йдуть купа мілких відмінностей, як ото одяг (зазвичай українці вдягаються набагато краще ніж середньостатистичний америкос), любов америкосів відбілювати масово зуби, їсти фастфуд, спорт (всі люблять бейзбол і ніхто не чув про футбол - в них то сокер) і тд. - все що повязано по суті з іншим середовищем де виросли.

Незнаю, в європі є якісь напевно свої фішки, але загальну ідею думаю зрозуміло.

А, я помітив шо найбільше турбуються "понаїхавшими" якраз дуже свіжо понаїхавші, ну знаєш, з непривички.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2016, 21:37 #2655899   #222
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Спортивні штани і туфлі?))))))))))
нажаль ні, по обличчю. Наша постійна напруга залишає глибокий слід, дуже відчутний на фоні завжди смайлових облич америкосів.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2016, 21:44 #2655901   #223
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата Наша постійна напруга залишає глибокий слід, дуже відчутний на фоні завжди смайлових облич америкосів.
Не тільки америкосів..... І ще, наші співвітчизники чомусь дуже рідко вживають "будь ласка"
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2016, 16:09 #2657763   #224
Urko33
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Почему ЕС никак не повлияет на ОБСЕ, чтобы оно не замалчивало факты исламистского траффика через Украину в Европу
p o l i t i k o . u a /blogpost139496?
Правоохранительные органы ничего не могут поделать с проникновением боевиков ИГИЛ в страну, но Администрация Президента решила ограничиться договоренностью с ОБСЕ, чтобы те этого не замечали. Сотни террористов пересекают границу, потом из Украины едут в Европу. Неужели никого не беспокоят вопросы региональной безопасности?
Urko33 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Rasalhague (12.10.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.09.2017, 19:57 #2706576   #225
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата У Франції кілограм аличі коштує на базарі 5 - 8 євро
via

Шкода французів...
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2017, 15:50 #2707367   #226
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата Іспанська влада взяла під контроль всю правоохоронну систему Каталонії, щоб зупинити проведення референдуму про незалежність 1 жовтня.
via
Утиски свободи вибору!!!1111

От чому Украхна бере приклад з Європи по цінах на товари та комунальні послуги, але не бере приклад як треба поводитися із сепаратистами? А відповідь очевидна.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2017, 11:41 #2707931   #227
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата У Каталонії референдум про незалежність почався із сутичок з правоохоронцями. Озброєні поліцейські оточили людей і не дозволяють їм голосувати.
...
Правоохоронці відкривають вогонь резиновими кулями проти людей, які зібрались на референдум в Барселоні. Очевидці стверджують, що бачили поранених, в яких точилася кров.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2017, 11:15 #2708440   #228
Mislivec
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Європу турбує можливість розміщення ядерних відходів на ЦСВЯП в Україні. Європейці звинувачують США в порушенні міжнародних норм, закликають ООН і МАГАТЕ перешкодити створенню міжнародного сховища відпрацьованого ядерного палива на кордонах з ЄС.
Дивіться тут: politiko.ua/blogpost147255
Mislivec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 12:07 #2709555   #229
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата 12 жовтня 2017 року міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр (Thomas de Maizière) заявив, що уряд Німеччини прийняв рішення продовжити контроль на своїх державних кордонах ще на півроку
...
Прикордонний контроль продовжений на австрійсько-німецькому кордоні, що пролягає в Баварії, і на авіарейсах, що прибувають до Німеччини з Греції. Як обгрунтування такого рішення де Мезьєр назвав терористичну загрозу, привівши в приклад серії терактів, які сталися в Європі, включаючи Німеччину.

Міністр заявив, що в даний час ще недостатньо захищені зовнішні кордони Євросоюзу, при тому, що рівень нелегальної міграції всередині Шенгенської зони і раніше високий. Де Мезьєр сказав, що дане рішення виносилось на обговорення з країнами, які воно зачіпає, і про нього поінформовані відповідні органи Євросоюзу.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 12:43 #2709565   #230
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

ага
їду я недавно в італію через чехію австрію і німеччину
і на кордоні австрія-німеччина, багатокилометрова черга
шо за фігня думаю я

під"їжжаю вже до самого кордону, стоїть негр і турок в формі німецьких прикордонників і провіряють таких самих як вони

вони ж швидше чухнули в німеччину, і тепер не пускають таких як вони))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 13:07 #2709575   #231
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
під"їжжаю вже до самого кордону, стоїть негр і турок в формі німецьких прикордонників і провіряють таких самих як вони
Прикинь яка несправедливість. Нігери швидше за тебе виїхали.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 13:09 #2709577   #232
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Прикинь яка несправедливість. Нігери швидше за тебе виїхали.
а я туди і не хочу
був там 15 років назад
і недавно

різниця колосальна...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 13:20 #2709582   #233
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а я туди і не хочу
був там 15 років назад
і недавно

різниця колосальна...
Загниваюча європка
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 16:21 #2741525   #234
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата В італійському місті Венеція поліція оштрафувала п’ятирічного хлопчика за надто швидку їзду на самокаті.
Ніякої демократії вообше. І як вони там виживають навть не знаю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 17:53 #2741537   #235
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ніякої демократії вообше. І як вони там виживають навть не знаю.
не то шо в Україні
можна навіть бухим їздити і людей збивати
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.07.2019, 14:42 #2763065   #236
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2019, 10:06 #2765602   #237
maxgordienko
Учасник
Типово Захистимо українців, які постраждали від українофобії в Іспанії!

На жаль, у Facebook цю публікацію передбачувано видалили. Через те дублюю її тут. Ми закликаємо всіх, хто вважає себе патріотом України, звернути увагу на інцидент в іспанському готелі та ситуацію, яка склалася після нього, і приєднатися до бойкоту. Нашим співвітчизникам залишається сподіватися лише на нас. Підтримаємо українських громадян, яких образили в іспанському готелі!

maxgordienko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2020, 11:39 #2783410   #238
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Франція своїми карикатурами продовжує "тикати палкою у ведмедя з відкритою кліткою", мусульманські фанатики продовжують показувати свою дикунську сутність і відрізають людям голови, Макрон на цьому фоні вирішує позагравати до правих, бо вже пора готуватись до виборів 2022року, в свою чергу Ердоган, Рамзанка і інші релігійні спекулянти гнівно махають кулачком у бік Франції з тезами типу: "Мусульмани сьогодні переживають кампанію лінчування, подібну до тієї, що проводилася проти євреїв в Європі до Другої світової війни"

А ви як думаєте, чи можливо священна війна в 21 столітті?
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2020, 13:06 #2783411   #239
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

До подій на Донбасі я би ще може вагався.
А тепер відповім - запросто. Правильна інформпідготовка і люди різатимуть одне одного.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (31.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2020, 02:32 #2783556   #240
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від beermante Переглянути допис
Франція своїми карикатурами продовжує "тикати палкою у ведмедя з відкритою кліткою", мусульманські фанатики продовжують показувати свою дикунську сутність і відрізають людям голови, Макрон на цьому фоні вирішує позагравати до правих, бо вже пора готуватись до виборів 2022року, в свою чергу Ердоган, Рамзанка і інші релігійні спекулянти гнівно махають кулачком у бік Франції з тезами типу: "Мусульмани сьогодні переживають кампанію лінчування, подібну до тієї, що проводилася проти євреїв в Європі до Другої світової війни"

А ви як думаєте, чи можливо священна війна в 21 столітті?
Це мені снилось 5 років тому.

http://forum.te.ua/showpost.php?p=2579868&postcount=401

В мене тоді ще не було фобій до мусульман, не думала про них.
Зараз боюсь всіх кольорових.
Не окремо якихось людей. А маси.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:01.