Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.03.2009, 15:19 #861330   #1
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Тектонік

Ну думав просто у всіх уже на слуху....




То кароче такі танці, по-моєму почались десь в Швеції на всяких хард денс вечірках чи шось таке, потім потихеньку перебрались в Францію в якись один клуб (назви не памятаю, але заклад певно ше той).
Вечірки Тектонік кілер стали дуже популярними і народ масово закинув балєт, танго і всякі вальси почав лабати тектонік.
А тут ше хвиля ню рейву, оновлене френч елєктро, дівчинка Єлль, яка сиділа на сраці і випадково стала мега популярною після того як закинула свої творчість в інтернет, їй зняли кліп на вже відгримівший бойовик *а кос де гарсонс* в якому головною темою були 3 танцюриста, які хвацько вистьогували якісь доволі незрозумілі та цікаві рухи.
Ну і всі поняли шо це якась нова мєга хвиля і навіть якшо ти інвалід то маєш шарити хоч пару базових рухів з тектоніка.

Ось власне кліп Єль, з якого напевно починали вчитись перші тектонікісти (чи як там?) в Росії і навіть в нас.


Теж дуже популярне відео.


Ну і вже навіть круті пацани почали використовувати цю фішку в своїй творчості.




Чув шо нарешті дойшло навіть до нашого села....
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякували 3:
bryNET (14.03.2009), golets (18.03.2009), Zavgosp (15.03.2009)
Старий 14.03.2009, 15:23 #861346   #2
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Тектонік

знаю, малолєтки зараз сильно цим "страждають"
Phantom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kadeem (15.03.2009)
Старий 14.03.2009, 15:24 #861349   #3
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
знаю, малолєтки зараз сильно цим "страждають"
ну кльово напевно...
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 14.03.2009, 17:00 #861490   #4
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

щось таке...
дригаються як їм удобно, ніби так нічо
 
Старий 14.03.2009, 17:00 #861494   #5
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

ну шо? як вам? в нас уже казали танцюють на диско...
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 14.03.2009, 18:46 #861636   #7
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Тектонік

на гаряче вугля б вас поставити ще б не таке ісполянли
Cesar зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (15.03.2009), olexiy (16.03.2009)
Старий 14.03.2009, 22:35 #861947   #8
Direkiddy
 
Аватар для Direkiddy
Типово Відповідь: Тектонік

З"явиляється щось нове - народ реагує. Нехай, якщо подобається)))) Це краще, ніж жувати сємки по під"їздах)))
Direkiddy зараз поза форумом  
Подякували 6:
bryNET (14.03.2009), Don Kihot (15.03.2009), Fifa4ok (15.03.2009), Hallyn-Ka (20.03.2009), Хачя (28.03.2009), YG (16.03.2009)
Старий 15.03.2009, 08:19 #862263   #9
Fifa4ok
 
Аватар для Fifa4ok
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Direkiddy Переглянути допис
З"явиляється щось нове - народ реагує. Нехай, якщо подобається)))) Це краще, ніж жувати сємки по під"їздах)))
А ше бухати і траву курити.
Fifa4ok зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 10:53 #862402   #10
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Direkiddy Переглянути допис
З"явиляється щось нове - народ реагує. Нехай, якщо подобається)))) Це краще, ніж жувати сємки по під"їздах)))
та воно то так, але напрягає коли в кожного другого гопніка бича фотка з сємкамі і піфком підписана внизу "тектонік" стоїть на аватарці вконтакті..
kadeem зараз поза форумом  
Подякували 3:
Бєлий руский (15.03.2009), Hallyn-Ka (20.03.2009), KreLker (17.03.2009)
Старий 15.03.2009, 07:43 #862251   #11
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Тектонік

Правильно, хай хоть щось роблять) В нас тектоніку навчають в Альянсі, приміщення "будинок культури залізничників" чи щось таке..) І в Ніно вроді, але кажуть вона в цй справі безрука, ті хто хтіли до неї йти..
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 11:38 #862463   #12
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Тектонік

В мене одногрупник його так лабає шо ого!
Кажи по цих відео навчився.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 16:50 #862848   #13
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Тектонік

З точки зору хореографії-тектонік це фігня
Щоб його навчитись не потрібно мати ніяких навиків,навіть слух там посуті не дуже потрібен,бо це звичайний набор рухів.
Спочатку дуже критикувала його,а потім декілька разів побачила,як знайомий танцює-ну впринципі під відповідну музику виглядає більш-менш)
Natash@ зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 16:53 #862853   #14
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
З точки зору хореографії-тектонік це фігня
Може і рухи руками то фігня, але навчитись класно ногами це все діло робити, навіть дуже складно. І + ще потім в ритм суміщатиці всі рухи.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 16:56 #862856   #15
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Може і рухи руками то фігня, але навчитись класно ногами це все діло робити, навіть дуже складно. І + ще потім в ритм суміщатиці всі рухи.
Я навчилась рухати ногами за 10 хв
А суміщати неважко,якшо в тебе хороша координація рухів.
Natash@ зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 17:03 #862862   #16
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
Я навчилась рухати ногами за 10 хв
Вундер?
Та елементарним рухам може і за 10хв, але в мого знайомого десь 2-3 місяці пішло, щоб хоч трохи то всьо діло смалити.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 08:05 #866631   #17
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
Я навчилась рухати ногами за 10 хв
А суміщати неважко,якшо в тебе хороша координація рухів.
Тут нема нічого складного, особливо якщо таку музику давно слухати.

П.С. а знаєте що найбільше нервує? я от слухаю транс, хаус, техно вже 8 років, і більшість композицій, від яких зараз тільки починають "тащитися" і вони тікльки входять в "моду" - давно вже вийшли. Інколи йду по вулиці, чую як дітлахи між собою: "Вав, я вчора таку фішку скачав(ла) з інету, тільки вийшла!" - і вмикає композицію трьох річної давності
 
Старий 15.03.2009, 17:44 #862924   #18
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Хотілосяб дати таку інформацію по Данс електро (так правельно називаєтся цей вид танцю !) Нажаль назва тектонік дуже міцно прикріпилась до цього танцю тому майже у всіх джерелах буде написано саме так , але якщо судити загалом по Євробі то по слову electrodance ви найдете набагато більше інформації !

История Tecktonik

В начале, Бельгия… Около 10 лет назад вечеринки в Бельгии предлагали музыку в стиле Hardtech, Hardtrance, а так же Euro Dance. В то время самым популярным стилем был Jumpstyle, идея которого заключалась в том, чтобы прыгать, двигая одной ногой (потом другой) взад-вперед в такт бассов. Те вечеринки были похожи на современные вечеринки Tecktonik. Семь лет назад эта концепция пришла во Францию, в клуб на окраине Парижа Mйtropolis.

Благодаря Tecktonik Events, танцевальная команда Метрополиса в течении двух вечеринок представляла бельгийский techno, hardstyle, Trance, и Jumpstyle, тогда еще не известные парижским клабберам.

Одна из вечеринок называлась « Black out » в начале резидентом которой был Mc Adrian из Radio Fg. Стиль музыки (йlectro и trance) был менее жесткий и довольно коммерческий. В течение 5 лет другая вечеринка : Tecktonik Killer предлагала бельгийский techno, hardstyle и warm up йlectro. Тогда первая вечеринка представляла живое выступление группы Shakedown, а вторая представляла некого Philippe B в записи. Параллельно проходили вечеринки ” Digital Trance ” музыкальная программа которых была более жесткая и которые можно сопоставить с тем, что сейчас называется Tecktonik.

Год за годом вечеринка Tecktonik Killer привлекала все больше и больше людей и преобрела некоторую популярность. Около 8000 человек приходят на каждую вечеринку Tecktonik Killer, куда приглашаются самые известные диджеи со всего мира. Спустя некоторое время вечеринки Tecktonik Killer переходят в некоторые другие парижские клубы.

С успехом, Tecktonik становится настоящей маркой. Начиная с 2006 года можно найти компиляции «Tecktonik Killer». У клабберов появляется энергетический напиток Tecktonik Killer. Так же появляется большое количество продукции с символикой Tecktonik Killer: футболки, бейсболки, кофты…

Храм Tecktonik… Mйtropolis Первое поколение Tecktonik носило обувь с ровной подошвой: известный Buffalo. Так же, обычно они одевали белые перчатки и держали во рту соску. Соска вначале служила для того, чтобы препятствовать подъемам, спровоцированными экстази… Со временем эту «клубная культура» претерпела изменение с приходом таких общественных явлений, как реалити шоу, рост общественных сетей, таких как Myspace и блогов (Caramail, Skyblogs…), а так же индивидуализм и стремление быть лучшим и оригинальным.

Молодые клабберы начали все чаще выходить на улицы и устраивать баттлы Tecktonik вне клубах, как некогда знаменитые Hip-Hop баттлы. Каждый клаббер стилизует себя согласно моде.

И наконец, движение, созданное молодыми клабберами, перешедшее из клуба на улицу.

Движение Tecktonik основывается, прежде всего, на музыке. Это, главным образом, Hardtech, который приходит из стран северной европы. С Tecktonik звук становится более «комерческим» и более доступным. Танец часто сравнивался с Jumpstyle, который существует с 1992 в Бельгии. Однако клабберы не « Jumpeurs » и используют руки, заимствуя движения из Vogging и Breakdance, но тем не менее в их танце остается оригинальность и новизна. Несмотря на то, что поситители могут прочитать в интеренете или услышать, у Tecktonik нет никакой идеологии. Эмблема, которая представляет это движение, действительно орел, который еще со средних веков символизирует в Германии власть, счастье, а так же силу. «Reichsadler» (орел Рейха) – форма, стилизованная римским и готическим орлом. Сегодня орел используется во всем мире, как гербовая символика, и не должен больше напрямую ассоциироваться с нацизмом. В данном случае символ орла был выбран исключительно из эстетических соображений.

Тепер щодо
Цитата З точки зору хореографії-тектонік це фігня
Щоб його навчитись не потрібно мати ніяких навиків,навіть слух там посуті не дуже потрібен,бо це звичайний набор рухів.
Спочатку дуже критикувала його,а потім декілька разів побачила,як знайомий танцює-ну впринципі під відповідну музику виглядає більш-менш)
Я сам займаюсь цим видом танцю ! І можу запевнити що таких тверджень я чув цілу купу або ж кажуть "та я коли п"яний на паті тож так танцюю" так вот - це все брєд ! Бачив я вже таких людей які мене вцьому переконували, але коли приходили на тренування то кардинально міняли свою думку !!!

Востаннє редагував LeFt: 15.03.2009 о 17:49.
LeFt зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 17:46 #862928   #19
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Всю інфу можна найти тут !

http://electrodance.org.ua/
LeFt зараз поза форумом  
Старий 15.03.2009, 23:05 #863470   #20
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Тектонік

мене більше приваблює крамп
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TINATIN (29.03.2009)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:36.