Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.09.2019, 15:07 #2767418   #281
kek
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від I_H_O_R Переглянути допис
я оплатив по реквізитах всі послуги, але на eps висить що не оплачено вже десь приблизно 2 тижні, хтось щось вкурсі на рахунок цього?
привіт, та сама фагня, оплату за воду відображає, а за електропостачання – ні. Оплачував 2 тижні назад. Добре що хоч в історії оплат є запис про це.
kek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2019, 17:44 #2767421   #282
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від kek Переглянути допис
привіт, та сама фагня, оплату за воду відображає, а за електропостачання – ні. Оплачував 2 тижні назад. Добре що хоч в історії оплат є запис про це.
хах, а в мене ще гірша трабла на днях сталась...дьоргнуло ж мене в ту злощасну п'ятницю 13-го, ну тобто, позавчоар оплатити комуналку, оплата пройшла, навіть смс повідомлення прийшло зі служби смс-банкінгу Ощадбанку банку ( в мене картка ощаду), а ось на сайті пише, що платіж забраковано, а на ерs в історії платежів також нічого немає. Потім вже взнав, що то ж в п'ятницю був глобальний збій в Приавтбанку...от така то жо...вийшла правда, якось додзвонився в службу підтримки Приватбанку, то сказали, що якщо смс прийшло про списання коштів, то по ідеї мають надійти на рахунки компаній, чиї послуги я оплачував... ну лишається сподіватись, що так буде
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2019, 07:52 #2767429   #283
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від I_H_O_R Переглянути допис
В мене оплату показало аж коли відбулись нарахування за новий місяць.
Так і має бути, оплата за реквізитами не має нічого до епсу і онлайн розрахунків/обміну даними.
Ви побачите дані тільки після того як відбудеться перерахунок і інформація буде подана відповідною організацією в наступному місяці.
sector119 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
djvu (16.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2019, 18:41 #2770953   #284
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

а я вже відкрив для себе новий спосіб, як все таки можна платити без комісії за комуналку, причому ще й дуже зручно - Монобанк
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2019, 09:09 #2771119   #285
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Angryfox Переглянути допис
а я вже відкрив для себе новий спосіб, як все таки можна платити без комісії за комуналку, причому ще й дуже зручно - Монобанк
Те що ти скинув реферальну ссилку на монобанк, то звичайно круто! Але можна детальніше описати. Як в монобанку додати рахунки? Як подавати показники?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2019, 09:25 #2771120   #286
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Т Але можна детальніше описати. Як в монобанку додати рахунки? Як подавати показники?
Вони вже прописали так само як в eps а додається в карту за адресою ,хіба як на мене незручно те
що без введення показників лічильників не переходить на етап оплати .
Нелогічно бо ж їх на початку місяця тре кидати,а рахунки отримуються десь посередині
і по суті доводиться дублювати уже поданий раніше показник.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2019, 18:31 #2771136   #287
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Те що ти скинув реферальну ссилку на монобанк, то звичайно круто! Але можна детальніше описати. Як в монобанку додати рахунки? Як подавати показники?
без проблем, коли оформляэш карту монобанку, то ти ж вказуєш в анкеті свої дані: адресу і фото паспорта додаєш та ІД кода, ось, а коли ти хоч раз оплачував через eps, я так поняв, то воно автоматом тобі підтягне усі дані (принаймні в мене так було і був приємно здивований). Там потім в тебе в розділі комунальні платежі одразу запропонує здійснити платіж по твоїй адресі, і там в тебе буде такий собі кабінет користувача, типу як на приват 24, де будуть усі твої комунальні послуги, можливість ввести показник, суму до оплати, подивитись історію і т.п. і після оплати навіть буде можливість квиташку відразу скачати чи на e-mail відправити. І до речі, як на мене сервіс значно зручніший, чим той приват
p.s.Якщо треба більше детально інформації на рахунок монобанку, то давай ліпше у ПП, так як тут все таки тема не про монобанк, модератори ще можуть покарати

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Вони вже прописали так само як в eps а додається в карту за адресою ,хіба як на мене незручно те
що без введення показників лічильників не переходить на етап оплати .
Нелогічно бо ж їх на початку місяця тре кидати,а рахунки отримуються десь посередині
і по суті доводиться дублювати уже поданий раніше показник.
я ввожу той, що подавав на початок місяця завжди, і ніколи проблем не було, адже ж логічно, що по ньому ж платіж виставляється чи не так?

Востаннє редагував Angryfox: 02.12.2019 о 18:32. Причина: Пізніше додано
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2020, 12:35 #2773295   #288
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

А що це за нове поле в платіжці "Газ розподіл (місто)" за яке потрібно платити 18 грн?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2020, 15:38 #2773297   #289
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

це нова фіча: тепер з січня будемо платити за саме споживання газу та за його розподіл. Ціна за розподіл буде сталою і формується, згідно інфи із сайту Тернопільміськгазу в залжності від того скільки ти газу спожив за минулий рік, а саме: та кількість кубів, що ти використав з жовтня до кінця вересня минулого 2019 року множиться на тариф на доставку (правда, невідомо, яка величина цього тарифу). Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року. Тобто, тут діє принцип: менше спожив - менша ціна буде на розподіл газу. Правда, вот я валянок, щось не додивився, що то за січень та й з дуру думаю, щоб до 20-го встигнути оплатити взяв і заплатив, в мене правда не 18 грн, а 14 з копійками. Але ще одне питання куди платити це все діло, тобто, на які реквізити? Дзвонив в Тернопільгаз, там вже ніхто трубу не бере, ну я оплатив по реквізитам по IBAN "Тернопільміськгаз". Не знаю чи правильно, адже, при переході як з EPS, так і з Монобанку(там без комісій, доречі) немає такої позиції ще як оплата за розподіл газу, тому брав оплату по реквізитам. З понеділка виясню і вже стане ясно чи вірно сплатив чи ні, у всякому разі, якщо навіть не на той рахунок перевів, то в принципі, не така вже велика сума всього 14 з гаком грн
Angryfox зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANRY (19.01.2020), djvu (19.01.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2020, 18:36 #2773567   #290
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

да, доречі, вияснив з Тернопільгазом, вони казали, що в січні мають допиляти можливість оплатити через Приват 24, тобто, там має вже з'явитись позиція за розподіл газу і по аналогії в Монобанку. Сказали, що я поспішив. що оплатив і гроші мені доречі, повернули назад на карточку
Angryfox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
djvu (23.01.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2020, 19:47 #2773668   #291
djvu
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Газ-розподільчі конторы по нових правилах мають право штрафувати за кожен день прострочки платежу в розмірі до місячної суми (за місяць прострочки), тому з лютого краще встигати до 20го числа )

Цитата Сказали, що я поспішив. що оплатив і гроші мені доречі, повернули назад на карточку
Дивно що повернули - платіж був по реквізитах за газ - значить номер рахунку буде інший ніж за сам газ?

Востаннє редагував djvu: 23.01.2020 о 19:56.
djvu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2020, 23:10 #2773680   #292
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата Сказали, що я поспішив. що оплатив і гроші мені доречі, повернули назад на карточку
та я сам здивований чесно кажучи
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2020, 20:45 #2773747   #293
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

21 століття на вулиці, чому не зробити зручний додаток для оплати комуналки? Фотографуєш лічильник, додаток роздупляє показник та номер лічильника, в 2 кліки оплачуєш і благодать. Цим довбаним мудакам неможливо подати менший показник ніж вони собі нафантазували! Подаю через сайт - приходить на пошту що показник не прийнято. Дзвоню їм - та нє, то щось дуже мало, ми вже придумали собі набагато більше і не приймемо ваш показник! Кончені андони! Лиш з електрикою ноу проблем.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2020, 20:49 #2773748   #294
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
21 століття на вулиці, чому не зробити зручний додаток для оплати комуналки? Фотографуєш лічильник, додаток роздупляє показник та номер лічильника, в 2 кліки оплачуєш і благодать. Цим довбаним мудакам неможливо подати менший показник ніж вони собі нафантазували! Подаю через сайт - приходить на пошту що показник не прийнято. Дзвоню їм - та нє, то щось дуже мало, ми вже придумали собі набагато більше і не приймемо ваш показник! Кончені андони! Лиш з електрикою ноу проблем.
В терміналах Ощаду коли подавав показники, то часто вносив мені ніж були(бо газовщики любітєлі написати, що я 600кубів напалив в квартирі), завжди потім в платіжках бачив що віднімали.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (26.01.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2020, 23:15 #2773753   #295
Angryfox
Учасник
 
Аватар для Angryfox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
21 століття на вулиці, чому не зробити зручний додаток для оплати комуналки? Фотографуєш лічильник, додаток роздупляє показник та номер лічильника, в 2 кліки оплачуєш і благодать. Цим довбаним мудакам неможливо подати менший показник ніж вони собі нафантазували! Подаю через сайт - приходить на пошту що показник не прийнято. Дзвоню їм - та нє, то щось дуже мало, ми вже придумали собі набагато більше і не приймемо ваш показник! Кончені андони! Лиш з електрикою ноу проблем.
ну воно в принципі, напевно скоро і буде, це як по аналогії з Google Lens - Google Об'эктив, зараз є така фішка на Андроїд (принаймні на моєму Pie присутня). Наводиш камеру на об'экт і вибираєш як розпізнати текст, фото і т.п. і воно тобі може знайти подібні картинки, перекласти текст одразу, якщо написано по англійськи. Так що штучний інтелект та іноваційні сервіси рулять
Angryfox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2020, 18:21 #2773778   #296
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата А що це за нове поле в платіжці "Газ розподіл (місто)" за яке потрібно платити 18 грн?
Транспортування газу.
Доплюсуй ще 120 грн. за транспортування, чи як її назвали "абонплата" за воду. Наразі лише за холодну, за теплу десь до весни придумають. Ще не прийшов оновлений рахунок? Ну то нічо, в лютому прийде. Юзаєш ти цю послугу чи ні, нікого не колише. Платітє дєньгі. Чи ви може думали що зарплати міністрам по пів ляма з повітря беруться? А вот і ні. Гроші як енергія - не виникають і не зникають, а лише переходять з одного стану в інший. Якісь опше, закони Ньютона не знаєте. Платітє дєньгі! Ну і за податки не забутьте. Адже Укрзалізниця в нас збиткова, але її шеф отримує 2 лями зарплати. Бо він ефктивний манагер, а ти - ні.

Ці підараси навіть не хочуть просто включити видобуток (який для держконтор безкоштовний, навідміну від) транспортування, використання та зливання в каналізацію у один рахонок. Просто щоб згладити кути. Нє, ну цей рахунок буде такй, що навіть німці охyїють, це ясно, мабуть якраз в цьому і є причина. Опшем це все сложно і непонятно(с)
Зате як в Європі.

Цікавий факт: відмовитися від надання послуг монополістів нереально. Наприклад відключити опалення за власним бажанням неможливо.

Бо Україна се Европа.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
djvu (10.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2020, 06:00 #2775767   #297
aliskatka4enko
Banned
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Angryfox Переглянути допис
та я сам здивований чесно кажучи
І не кажи...
aliskatka4enko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2022, 08:18 #2798083   #298
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Питання. А як тепер отримати таку форму для новобудови https://www.eps.org.ua/ternopil/account/view/ваш_код ?

На пошті якщо полачувати видають просто квитанцію де уже немає такого коду.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:15.