Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.03.2009, 13:32 #865616   #41
jah
 
Аватар для jah
Типово Відповідь: Тектонік

та мені пох, я не петраю
jah зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Eliko (22.04.2009)
Старий 17.03.2009, 15:56 #865800   #42
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Малось наувазі, що коли хтось танцює електро данс на вечірках то це всеодно краще виглядає аніж ті хто просто там танцює .....
ага, полюбому....)))))))))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 16:57 #865891   #43
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Ти настільки впевнений у цьому?
Да ....
LeFt зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 18:18 #866000   #44
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Коли був у двоюрідної сестри в Києві, то розказувала мені про цей тектонік, навіть відео показала. Я сказав, що на щастя в Тернополі такого нема. А таки доповзло...
я от в Києві недавно бачив шо там дуже модно штани в красовки заправляти ))))
до нас вже тоже такий маразм доповзає )))))



по темі: мені тектонік нагадує як на сільських весіллях бухі мужику починають крутити руками )))
kadeem зараз поза форумом  
Подякували 4:
Black-Raven (29.04.2009), Don Kihot (28.03.2009), TheGame (17.03.2009), Vetal17 (16.04.2009)
Старий 17.03.2009, 20:30 #866204   #45
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Малось наувазі, що коли хтось танцює електро данс на вечірках то це всеодно краще виглядає аніж ті хто просто там танцює .....
Самовпевненість до добра не доводить. Не люблю складати враження про людину апріорі, але висновок про тих, хто танцює тектонік на вечірках напрошується не самий кращий (приблизно такий: гамнярі, які піддались цьому "массмаркету", бо нічого свого не можуть придумати, їм просто необхідно плисти за якоюсь однією з загальних течій). Для мене оригінальність - це самий вищий критерій (не плутати з п"яними "ісполненіями" і бикотанцями гопніків )
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kadeem (17.03.2009)
Старий 17.03.2009, 20:46 #866234   #46
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Тектонік

молоді треба відрізнятись і через це шукати себе - нормально )))
sredizemec зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:00 #866267   #47
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата гамнярі, які піддались цьому "массмаркету", бо нічого свого не можуть придумати, їм просто необхідно плисти за якоюсь однією з загальних течій)
Так це судження можна приклеїти до люього заняття починаючи від футболу і закінчуюючи модою...... Просто кому що більше подобаєтся ......
LeFt зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:04 #866276   #48
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
молоді треба відрізнятись і через це шукати себе - нормально )))
ну але не записувати себе до одного з тисяч чих тектонерів, чи тектоцерів, чи тектонщиків, ну кароче тектонярів ))

"Тектонярі" - файно звучить
І. Франко - Тектонярі )))))))))


Лефт, футбол і мода зараз якраз і не відносяться до так званого массмаркету. от подумати тільки. рік назад в нас було повно емокідів, ше раніше було тоже дофіга всякої нечисті. а зараз дофіга тектоцерів, 99,9% з яких звичайні пазьори. а ті люди, які були вірні своїм поглядам на життя, такими залишились, і не пхнуться зараз туди, куди модно. хоча і "модним" це назвати важко..
мода - це не тоді, коли всі це "хавають". мода - це тоді, коли це "щось" є популярним, але залишається ексклюзивним. просто живем в такій країні, де кожен порядочний пацан з сємками носить футболку армані джінс і думає шо це дікій ексклюзів патамуша купив на юмаксє.
просто треба якось розрізняти ексклюзив і фейк )

Востаннє редагував kadeem: 17.03.2009 о 21:14.
kadeem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (28.03.2009)
Старий 17.03.2009, 21:14 #866297   #49
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Так це судження можна приклеїти до люього заняття починаючи від футболу і закінчуюючи модою...... Просто кому що більше подобаєтся ......
Просто футбол широке поняття - від дитячого *сракача* в дворі, стичок *двор на двор*,
щонедільного футбольчика десь з друзями до регулярного захоплення і тренувань, а потім вже до професійного спорту і високих досягнень.
Тектонік ж застряг десь між дворовими матчами і щонедільним факультативом....
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякували 3:
12 oz. mouse (18.03.2009), kadeem (17.03.2009), TheGame (17.03.2009)
Старий 17.03.2009, 21:22 #866320   #50
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата а ті люди, які були вірні своїм поглядам на життя, такими залишились, і не пхнуться зараз туди, куди модно. хоча і "модним" це назвати важко..
Дочого тут погляди на життя ??? О_о
Це всього лиш танець і все !!!!!!
Цитата Тектонік ж застряг десь між дворовими матчами і щонедільним факультативом....
На щастя ні , тут також все починаєтся з домашніх тренувань а закінчуєтся змаганнями на дуууже високих рівнях ....
Доречі ті хто танцюють називаются - Tecktonik Killer
LeFt зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:26 #866336   #51
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Дочого тут погляди на життя ??? О_о
Це всього лиш танець і все !!!!!!

На щастя ні , тут також все починаєтся з домашніх тренувань а закінчуєтся змаганнями на дуууже високих рівнях ....
Доречі ті хто танцюють називаются - Tecktonik Killer
Ух ти! Яка крута назва!
TheGame зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPASuka (25.03.2009)
Старий 17.03.2009, 21:28 #866345   #52
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Дочого тут погляди на життя ??? О_о
Це всього лиш танець і все !!!!!!
до того, що люди без стабільних поглядів на життя починають пхатись всюди, де тіпа помодніше в даний час.
я тектоцерів особисто для себе виділяю в окрему субкультуру. не можу пояснити по якій причині. просто так складається. ходять всі однакові. всі махають однаково нерозбірливо різноманітними кінцівками і т.п.
kadeem зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:32 #866355   #53
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата до того, що люди без стабільних поглядів на життя починають пхатись всюди, де тіпа помодніше в даний час.
я тектоцерів особисто для себе виділяю в окрему субкультуру. не можу пояснити по якій причині. просто так складається. ходять всі однакові. всі махають однаково нерозбірливо різноманітними кінцівками і т.п.
А ти недопускав такої думки що декому це дійсно подобаєтся ?! Тимпаче нічого немішає людині ходити в брюках і піджаку і класно танцювати .... З таким темпами можна вжей тих хто вальс танцює теж в окрему субкультуру віднести )))))))))
LeFt зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:33 #866359   #54
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
А ти недопускав такої думки що декому це дійсно подобаєтся ?! Тимпаче нічого немішає людині ходити в брюках і піджаку і класно танцювати .... З таким темпами можна вжей тих хто вальс танцює теж в окрему субкультуру віднести )))))))))
вальс - це вічний танець, а тектонік буде існувати поки не появиться шось нове.
kadeem зараз поза форумом  
Старий 17.03.2009, 21:33 #866360   #55
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис

На щастя ні , тут також все починаєтся з домашніх тренувань а закінчуєтся змаганнями на дуууже високих рівнях ....
Цікаво які це такі рівні дууууже????
Є припустім дворовий футбол, є полупрофесійний, є професійний але 2га ліга, 1ша ліга, премьєр ліга,
всякі Інтертото, Уєфа, Ліга чемпіонів, Чеміпіонати континентів, Світу, Олімпіада....вроді все перелічив.
А тектонік - танок, який якщо зрівнювати по кількості елементів наприклад з брейком просто сосе....тобто якшо дивитись як катає мяч наша Нива і як катає Італія,
то думаю різниця буде дуже суттєва хоч це все рахуються професійні команди.
А тектонік є просто писком моди який вдало влився в нюрейв-електро хвилю - скоро нюрейв як такий піде на закат - з ним і тектонік - з ним і школа, створенна для збору бабок - з нею і пяні танці на наших рідних диско.
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякували 3:
kadeem (17.03.2009), olexiy (17.03.2009), TheGame (17.03.2009)
Старий 17.03.2009, 22:40 #866481   #56
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від TrashOneR Переглянути допис
Херня йакась))
та то нічо - ще пару рочків і почнеш читати , розмовляти )))))

Цитата:
Допис від kadeem Переглянути допис
ну але не записувати себе до одного з тисяч чих тектонерів, чи тектоцерів, чи тектонщиків, ну кароче тектонярів ))
було вже багато : панки, рокери, металісти , брейк танцювали (потім я років на сто випав)))) і буде ще багато чого - аби не руками тішились ))))
sredizemec зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 05:40 #866573   #57
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата вальс - це вічний танець, а тектонік буде існувати поки не появиться шось нове.
Екстрасенс ? Якщо ні то не роби таких прогнозів ..... Все колись з"являєтся але необов"язково воно має пропасти .....
Цитата Цікаво які це такі рівні дууууже????
Є припустім дворовий футбол, є полупрофесійний, є професійний але 2га ліга, 1ша ліга, премьєр ліга,
всякі Інтертото, Уєфа, Ліга чемпіонів, Чеміпіонати континентів, Світу, Олімпіада....вроді все перелічив.
А тектонік - танок, який якщо зрівнювати по кількості елементів наприклад з брейком просто сосе....тобто якшо дивитись як катає мяч наша Нива і як катає Італія,
то думаю різниця буде дуже суттєва хоч це все рахуються професійні команди.
А тектонік є просто писком моди який вдало влився в нюрейв-електро хвилю - скоро нюрейв як такий піде на закат - з ним і тектонік - з ним і школа, створенна для збору бабок - з нею і пяні танці на наших рідних диско.
Ха ха ха , сильно ))))) Ну пожевем побачим ....
LeFt зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 06:52 #866591   #58
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Ха ха ха , сильно ))))) Ну пожевем побачим ....
з тебе ящик коньяку))))
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 18.03.2009, 08:05 #866631   #59
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
Я навчилась рухати ногами за 10 хв
А суміщати неважко,якшо в тебе хороша координація рухів.
Тут нема нічого складного, особливо якщо таку музику давно слухати.

П.С. а знаєте що найбільше нервує? я от слухаю транс, хаус, техно вже 8 років, і більшість композицій, від яких зараз тільки починають "тащитися" і вони тікльки входять в "моду" - давно вже вийшли. Інколи йду по вулиці, чую як дітлахи між собою: "Вав, я вчора таку фішку скачав(ла) з інету, тільки вийшла!" - і вмикає композицію трьох річної давності
 
Старий 18.03.2009, 08:25 #866655   #60
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Тут нема нічого складного, особливо якщо таку музику давно слухати.

П.С. а знаєте що найбільше нервує? я от слухаю транс, хаус, техно вже 8 років, і більшість композицій, від яких зараз тільки починають "тащитися" і вони тікльки входять в "моду" - давно вже вийшли. Інколи йду по вулиці, чую як дітлахи між собою: "Вав, я вчора таку фішку скачав(ла) з інету, тільки вийшла!" - і вмикає композицію трьох річної давності
Чувак, ти гурман, мож напиши якихось пару нових тєм....
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякував(ла):
golets (18.03.2009)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:21.