Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


ZAZ Forza

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2011, 13:36 #1586113   #61
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Не вина самих українців, що машинобудування "мертве", це наша біда.
Стидаюсь перепитати але га?
Логіка в дуже схожа до "в всіх наших бідах винні москалі" кажеш не ми винні що внас машинобудування мертве? та невже, піди в будь який ВНЗ і подивись хто і як там вчиться 90% просто стоять в черзі за дипломами абись був, з 10% залишившихся хто дійсно вчиться і хоче чогось досягти 5% через несвідомість отих 90% змушені працювати в інших галузях(не по спеціальності) тай зрештою будь де, би тільки прожити, а інші 5% просто тікають закордон для реалізації своїх здібностей... От тому в нас промисловість і мертва, бо нема кому думати... Вилами на городі всі орудувати вміють, а як приходиться сісти і для прикладу накреслити щось то справляються з цим одиниці... І саме цікаве, що отих 90% така ситуація повністю влаштовує(судячи з їхніх дій)
П.С Враховуючи що 20 років назад в нас була таврія(впринципі при докладенні до неї трошки рук і розуму стає не така вже й погана) яка могла вже мінімум 3 рази еволюціонувати, то зараз ми би не тішились китайською подачкою, а випускали б власні повноцінні нормальні авто!

Ой шось мене нетуди потягнуло, сорь за офф
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
KUCHERATOR (24.02.2011), Romko_7 (23.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 14:23 #1586151   #62
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Жити в Англії і казати які ми (жителі України) смішні і яка в нас срака
Не вина самих українців....


Враховуючи те що ми мали 20 років назад, то Форза - не поганий варіант.
А зі сторони завжди видніше, і треба ж комусь замріяних гордих українців повертати на землю
Винні українці, і ніхто інших. І поки українці це не усвідомлять і не почнуть міняти себе - доти і буде срака.

А з тим що форза хороший варіант на теперішній час я якраз згідний
То явний прогрес і накраще що Україна може поки що робити, і не розумію порівняння з бехами/хондами, обсирання самої машини та китайців
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vavan (25.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 20:30 #1586171   #63
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
От мене постійно смішать українці
Завжди знають як всі повинні правильно жити, всі навкруги тупі або дикі, починаючи з арабів і закінчуючи американцями, ніхто ніде нічого не вміє робити...
А як придивитись - самі сидять голою сракою в калабані
Не українцям китайців обсирати. У них друга економіка в світі(і через 10 років вийдуть на перше місце), виробляють все від прокладок до смартфонів і автомобілів, населення активно отримує освіту, вчитися у них круто і модно (а не дипломи як в нас купувати). У китайців є майбутнє,вони рухаються в правильному напрямі.
А яке майбутнє в українців?
Во первый я москаль!
А во вторых экономика Китая растёт и в основном держитса именно на таких странах как наша. Сами никуя не делаем, берём кредиты у евробанка и просераем его на Китайское г@вно. И радуемся этому. Или же скажите што и это неправда?
Китайца молодцы, заполонили рынок всей планеты своей продукцией! Для стран по богаче товары норм качества, а для таких как мы г... Касательно как автомобилей, так электроники, детских игрушек и т.д.
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 5:
. (23.02.2011), BIMMER (23.02.2011), KUCHERATOR (24.02.2011), Nobel (25.02.2011), Romko_7 (23.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 21:24 #1586252   #64
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від O_pal Переглянути допис
Особисто поклонюся любому заробітчану який приїде з лондонів-чікаго і купить верстат, зареєструється, подасть у науководослідні інститути свої розробки ( хай будуть навіть і копії), і почне малими партіями робити продукт. Тоді він може говорити який в нас зад і де ми сидимо.
Це все гарно виглядає хіба на словах. На жаль реально це майже неможливо. Так, в Україні є голови і спеціалісти, але їм не дають розвиватись, бо уряду наплювати на якісь розробки і т.д. Професори інженери мають власні розробки, але навіть не мають грошей щоб їх запатентувати. Про що далі говорити? Про які малі партії продукту може йти мова? Тому і працюють на дядьків у тому ж "Лондоні-Чикаго" (через і-нет) які по світовим міркам платять нашим спеціалістам копійки. А кому повезло виїхати і залишитись за кордоном, той і не хоче повертатись щоб щось починати в Україні.

Чому інвестиції в Україну приходять хіба що з Кіпру? Може тому що це офшорна зона укр. політиків? Іншим закордонним інвесторам простіше вкласти гроші в Африку, ніж в Україну. Була навіть ціла стаття на цю тему не так давно.

Дурні китайці за пару мільярдів викуповують заводи Вольво та Хамера, а мудрі українці беруть кредит в МВФ і просажують ці гроші на гелікоптери, майбахи, ламборджині, феррарі, бо на мерсі їздити вже не круто. У Києві відкрили офіційного дилера Бентлі, у Львові - Феррарі. Де розум і логіка?

Простим смертним кинули в зуби ЗАЗ Форза - нате, тіштеся.
. зараз поза форумом  
Подякували 3:
Adriano_Chelentano (23.02.2011), Romko_7 (23.02.2011), Trafic (23.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 23:32 #1586399   #65
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: ZAZ Forza

зрозумійте, що з гівняної рибки доброї юшки не буде - не може гарне авто коштувати нижче, ніж інші гарні автомобілі
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 14:06 #1586807   #66
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: ZAZ Forza

http://www.zaz-forza.com/poslednie-n...fulwin-75-foto
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 18:43 #1587088   #67
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Хз, по фотках досить симпотно дивиться, якщо і якісь буде більш менш то думаю покупця свого точно знайде.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 20:17 #1587160   #68
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
Хз, по фотках досить симпотно дивиться, якщо і якісь буде більш менш то думаю покупця свого точно знайде.
По качеству думаю там попа...
Посотри постом ниже ссылка на опыт эксплуатации этой Форзы. Понравился тюненг с уплотнителями! Так понимаю шо сифонит там писец.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 21:21 #1587231   #69
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: ZAZ Forza

сьогодні продана 1-ша Форца в Тернополі
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 03:15 #1587396   #70
Mark V
Guest
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
Хз, по фотках досить симпотно дивиться .
Коврики класні. Такі гарненькі, світленькі, якщо випадково заїхати в якесь таке місце, де зустрічається болото, то з машини краще не виходити.



 
Подякував(ла):
just_user (25.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 07:36 #1587431   #71
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: ZAZ Forza

пісцеь...мені б цеї машини вистачило раз зїздити на полювання...можна було б в лісі її і залишити

п.с. мав би зараз зайві 90 000грн, краще б купив 8 річного буса
Nobel зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Dao (25.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 09:09 #1587484   #72
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
пісцеь...мені б цеї машини вистачило раз зїздити на полювання...можна було б в лісі її і залишити

п.с. мав би зараз зайві 90 000грн, краще б купив 8 річного буса
З білим салоном що форца що лексус однаково для полювання не придатні. Тема про форцу, а не про те що мавби ти 90К
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 09:32 #1587504   #73
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: ZAZ Forza

кажу до того, що 90 тис за китайця - це перебор...не варто
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 13:00 #1587629   #74
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
кажу до того, що 90 тис за китайця - це перебор...не варто
Я яка різниця китаєць чи ні?
Ціна за автомобіль з певним набором характеристик
І по тих характеристиках авто непогано виглядає

Якість же ще народом не перевірена, тому однозначно заявляти що там все так погано трохи ранувато, а тест-драйви в інтернеті здається показують Форзу як приянятний автомобіль

Та що там казати, вона навіть краща ніж моя беха 2005 року.
До цього часу не можу простити німцям що нема жодного підстаканника, а в Форзі є, і ще в дверях під бутилки води

Востаннє редагував VT: 25.02.2011 о 13:22.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 14:13 #1587705   #75
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Я яка різниця китаєць чи ні?
Ціна за автомобіль з певним набором характеристик
І по тих характеристиках авто непогано виглядає

Якість же ще народом не перевірена, тому однозначно заявляти що там все так погано трохи ранувато, а тест-драйви в інтернеті здається показують Форзу як приянятний автомобіль

Та що там казати, вона навіть краща ніж моя беха 2005 року.
До цього часу не можу простити німцям що нема жодного підстаканника, а в Форзі є, і ще в дверях під бутилки води
Вот оно счастье обладания автомобилам! Секрет раскрыт! В подстаканниках!
Так продай бумер и купи Форзу! Чёж так?
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 14:46 #1587731   #76
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Та що там казати, вона навіть краща ніж моя беха 2005 року.
До цього часу не можу простити німцям що нема жодного підстаканника, а в Форзі є, і ще в дверях під бутилки води
підстаканники є в "америкосах"
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 16:45 #1587828   #77
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Я яка різниця китаєць чи ні?
Ціна за автомобіль з певним набором характеристик
І по тих характеристиках авто непогано виглядає

Якість же ще народом не перевірена, тому однозначно заявляти що там все так погано трохи ранувато, а тест-драйви в інтернеті здається показують Форзу як приянятний автомобіль

Та що там казати, вона навіть краща ніж моя беха 2005 року.
До цього часу не можу простити німцям що нема жодного підстаканника, а в Форзі є, і ще в дверях під бутилки води
ці китайські "машинки з фаршем" мені нагадують "наворочені" китайські телефони і нетбуки...в яких типу повно всього, а до чого не токрнися - то не так працює, то глючить, то не до кінця працює...а то вже встигло поломитися...

не знаю, як якість двигунів в їх машинках, але якість тих же самих китайських бензопил - фігня....в мене наприклад Партнер (американська зборка) вже 11 років, мінімум ремонтів, а для підстраховки взяв китайця - вже 2 ремонти за 1,5 роки
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 17:09 #1587861   #78
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
не знаю, як якість двигунів в їх машинках, але якість тих же самих китайських бензопил - фігня....в мене наприклад Партнер (американська зборка) вже 11 років, мінімум ремонтів, а для підстраховки взяв китайця - вже 2 ремонти за 1,5 роки
Ну у Форзи э шанс бути якісно зібраною, не китайці, наші будуть робити

Китайці можуть і роблять багато чого якісно.

Проблема більше в замовниках як правило, які за копійки хочуть цукерку. Відповідно і отримують дуже здешевлені речі.
Можна купити в якомусь глухому селі Франції на якійсь дивній винокурні "копію коньяка Мартел", як справжній, тільки в 3 рази дешевший, напитися, поплюватися, і всім розказувати що французи не вміють коньяк виробляти, ужгородський набагато кращий.

Востаннє редагував VT: 25.02.2011 о 17:16.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:00 #1592184   #79
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: ZAZ Forza

Якесь таке
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (05.04.2011), sredizemec (08.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:29 #1592219   #80
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: ZAZ Forza

А два їхні заводи в Китаї то так,випадковість:
27.11.2009 BMW Group построит свой второй завод в Китае
Немецкая компания BMW Group и китайская корпорация Brilliance Automotive Holdings Limited подписали соглашение о совместном строительстве автомобильного завода в Шеньяне (Китай). Инвестиции в этот проект составят 560 млн. евро. Строительство начнется уже в следующем году, а начало производства автомобилей запланировано на 2012 год.
«Brilliance Automotive Holdings Limited - очень надежный партнер. Мы успешно сотрудничаем уже более шести лет. Наша цель - устойчивый рост на китайском рынке,— Кроме того, это очень важный стратегический шаг, который позволит снизить риски, связанные с валютными колебаниями», - заявил Фридрих Айхинер, член правления BMW AG, отвечающий за финансирование проекта, вице-президент совместного предприятия BMW Brilliance Automotive.
У компании BMW в Китае уже есть один завод, который с 2003 года выпускает автомобили BMW 3-й и 5-й серий.
Руководство BMW прогнозирует, что с введением в строй второго завода, совокупный годовой объем производства их автомобилей в Поднебесной составит 100 тыс. экземпляров ежегодно.
http://www.novgorodauto.ru/news/automir/full/9928/
2 марта 2011:
BMW построит новый завод в Китае

http://www.netauto.com.ua/news/bmw-p...zavod-v-kitae/
Тобто по суті на фото нижче все таки національний продукт )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:59.