Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.06.2014, 20:40 #2408734   #161
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Порошенко звільнив Кубіва з голови НБУ і призначив губернатором Львівської області
http://ipress.ua/news/poroshenko_pry...sii_70236.html
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2014, 14:56 #2408963   #162
saymon
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Хитрий план Порошенка по припиненню вогню.

Цитата План починається з мого наказу про одностороннє припинення вогню. Негайно після цього ми повинні отримати підтримку мирного плану президента з боку всіх учасників подій на Донбасі. У дуже короткі терміни
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 21:08 #2409845   #163
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

А тим часом нашого "гарячо любимого" президента відвідують такі персонажі як Віктор Медведчук. Цікаво про що ж йшла розмова президента з кумом Х**ла?

Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gregis (21.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2014, 22:38 #2409892   #164
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

шаман і його друзі-ватніки хочуть силою навязати Україні рускій мір і навіть не усвідомлюють що це і є фашизм

колоради, бляха! у вас є найбільша в світі територія! живіть там і плодіться собі на здоровя!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 18:07 #2410286   #165
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Скажіть мені хоч одну причину чому Порошенко не звільнить Литвина і не наведе порядок на кордоні?
Якщо мислити логічно, то йому має бути не вигідна ця війна, але всі факти проти цього.
Хіба не стидно перед Європою, що ми розкрали всі гроші виділені на укріплення кордонів?
Є факт, комісія Євросоюзу підтвердила, чому Порошенко просто не звільнить всіх прикордонних начальників і не потавить випускників воєнної академії?
Я розумію, що в нас крали, крадуть і будуть красти, але ж можна хоч на час ВІЙНИ зробити перерву?
Значить Порошенко вже продався Путіну, бо я не повірю, що він прикриває Литвина за відкати. Хоть хтось може мені пояснити що, в бісову маму, відбувається?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gregis (26.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 18:10 #2410288   #166
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Скажіть мені хоч одну причину чому Порошенко не звільнить Литвина і не наведе порядок на кордоні?
Якщо мислити логічно, то йому має бути не вигідна ця війна, але всі факти проти цього.
Хіба не стидно перед Європою, що ми розкрали всі гроші виділені на укріплення кордонів?
Є факт, комісія Євросоюзу підтвердила, чому Порошенко просто не звільнить всіх прикордонних начальників і не потавить випускників воєнної академії?
Я розумію, що в нас крали, крадуть і будуть красти, але ж можна хоч на час ВІЙНИ зробити перерву?
Значить Порошенко вже продався Путіну, бо я не повірю, що він прикриває Литвина за відкати. Хоть хтось може мені пояснити що, в бісову маму, відбувається?
Питання коли це все зрозуміє більшість і що саме за цим послідує...
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 18:39 #2410307   #167
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Скажіть мені хоч одну причину чому Порошенко не звільнить Литвина і не наведе порядок на кордоні?
Як можливо навести порядок на кордоні якщо кордону фактично не має? Литвин керує прикордонною службою з 2003 року, тобто більше 11 років. За часи його роботи прикордонна служба перетворилася в таку собі компанію по відмиванню коштів, плодами якої користувалися ще за часів Кучми, потім "любі друзі" Ющенка, дальше сім'я Януковича. Порошенко не звільняє Литвина мабуть тому що останній фактично побудував цю структуру по відмиванню коштів, знає про всі напрацьовані схеми і Порошенко буде використовувати її в власних цілях. Іншого пояснення немає.

Цитата Якщо мислити логічно, то йому має бути не вигідна ця війна, але всі факти проти цього.
Війна йому не вигідна, а реформування кордону тим більше не вигідне.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 19:00 #2410318   #168
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Війна йому не вигідна, а реформування кордону тим більше не вигідне.
То може ми йому допоможемо розставити пріоритети?
Може пора знову в Київ? В мене вже дах рве.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 19:14 #2410324   #169
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
То може ми йому допоможемо розставити пріоритети?
Може пора знову в Київ? В мене вже дах рве.
Та що ти, тоді ми виявимося зрадниками батьківщини, пособниками ворога, колабораціоністами та агентами ФСБ

Хоча для нас це звучить дико, але зараз прикриваючись війною відбуваються речі набагато брудніші. Один з яскравих прикладів: є такий персонаж Ярошенко від партії УДАР, який їздить по областям і представляється смотрящим, який від імені Наливайченка буде збирати з митниць на верх данину. Детальніше тут. Скандал вийшов знатний, навіть Порошенко пообіцяв взяти під контроль розслідування, хоча по всьому видно що чоколадний заяц зараз намагається цей скандал зам'яти.

В нашій владі помінялися обличчя, але суть лишилась тією ж самою. Для них інтереси держави закінчуватися там де починаються власні меркантильні інтереси.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 19:45 #2410333   #170
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Скажіть мені хоч одну причину чому Порошенко не звільнить Литвина і не наведе порядок на кордоні?
Якщо мислити логічно, то йому має бути не вигідна ця війна, але всі факти проти цього.
Хіба не стидно перед Європою, що ми розкрали всі гроші виділені на укріплення кордонів?
Є факт, комісія Євросоюзу підтвердила, чому Порошенко просто не звільнить всіх прикордонних начальників і не потавить випускників воєнної академії?
Я розумію, що в нас крали, крадуть і будуть красти, але ж можна хоч на час ВІЙНИ зробити перерву?
Значить Порошенко вже продався Путіну, бо я не повірю, що він прикриває Литвина за відкати. Хоть хтось може мені пояснити що, в бісову маму, відбувається?
Нереально навести порядок на границе пока Путин этого сам не захочет, и очень опасно к тому же, провокации России, попадания по российским пограничникам и пунктам, протесты России по этому поводу и тд. могут реально вылиться в операцию по "принуждению к миру" в ближайшее время причем.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 19:56 #2410338   #171
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Нереально навести порядок на границе пока Путин этого сам не захочет, и очень опасно к тому же, провокации России, попадания по российским пограничникам и пунктам, протесты России по этому поводу и тд. могут реально вылиться в операцию по "принуждению к миру" в ближайшее время причем.
Операция по "принуждению к миру" запросто може перетворитися в диверсійну війну на території самої Росії.
Щоб Путін захотів закінчувати слати терористів треба було давно нанести удар по самій Росії по маєтках всіх цих Суркових, Глазьєвих і інших путлерівців по ключовій інфраструктурі. Для цього бомбардувальників не треба. Малі диверсійні групи все це можуть зробити.
Турчинов соплі жував сдаючи все підряд, а тепер Порошенко не телеться зато Медведчука приймає з якимись незрозумілими сепаратними перемовинами.
Росія розуміє тільки силу.
Найбільш ганебно те, що наші бідкаються щоб санкції проти Росії вводили ЕС і США а сама Украина санкцій проти Росії не ввела і ще плачеться коли Росія не хоче нашу картоплю купувати.
Хто ж нас після цього всього буде поважати?
gregis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 20:09 #2410345   #172
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від gregis Переглянути допис
Операция по "принуждению к миру" запросто може перетворитися в диверсійну війну на території самої Росії.
Щоб Путін захотів закінчувати слати терористів треба було давно нанести удар по самій Росії по маєтках всіх цих Суркових, Глазьєвих і інших путлерівців по ключовій інфраструктурі. Для цього бомбардувальників не треба. Малі диверсійні групи все це можуть зробити.
Турчинов соплі жував сдаючи все підряд, а тепер Порошенко не телеться зато Медведчука приймає з якимись незрозумілими сепаратними перемовинами.
Росія розуміє тільки силу.
Найбільш ганебно те, що наші бідкаються щоб санкції проти Росії вводили ЕС і США а сама Украина санкцій проти Росії не ввела і ще плачеться коли Росія не хоче нашу картоплю купувати.
Хто ж нас після цього всього буде поважати?
Идет какая то закулисная игра, от которой возможно и будет зависеть ближайшее будущее в Украине.
На ваши диверсионные группы в России вы получите Чечню на месте всей Украины сразу же, даже не придется самим взрывать многоэтажки в Москве.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 20:10 #2410346   #173
Poter
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від донецкий shaman Переглянути допис
http://www.youtube.com/watch?v=ZaR-Wq2ASSs

Додано через 1 хвилину
Цитата Также Гребенщиков прокомментировал ситуации с Крымом, отметив, что не видит никаких проблем между странами, передает newsru.com.

"Существует международное право, и ему не одна тысяча лет. Я убежден, что когда вопросы решаются в соответствии с этим правом, то рано или поздно все будет разрешено. Я не вижу никаких проблем между Россией и Украиной — этого не было и быть не может. Существуют сумасшедшие с обеих сторон, которым нужно проявить себя за счет других. Эта пена всегда существует. Сейчас она выплыла на поверхность. Я надеюсь, что она так же быстро уйдет, как она и появилась", — сказал музыкант.

Подробнее: http://www.rosbalt.ru/piter/2014/04/03/1252105.html
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2014, 20:50 #2411258   #174
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Контактна група з реалізації мирного плану Петра Порошенка:



Додано через 3 хвилини

Востаннє редагував Chefild: 23.06.2014 о 20:50. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2014, 21:30 #2411284   #175
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Идет какая то закулисная игра, от которой возможно и будет зависеть ближайшее будущее в Украине.
На ваши диверсионные группы в России вы получите Чечню на месте всей Украины сразу же, даже не придется самим взрывать многоэтажки в Москве.
Слухай, а ти як ізраїльтянин за громадянством і русскій за духом, як відносишся до того шо росія підтримує палестину в спробах її "прінужденія к міру" ізраїлю? Чи для тебе головне шоб то не був госдеп ? (а госдеп доречі підтримує ізраїль а ви проти того протестуєте)

Ну і ви взагалі розумієте шо якшо ваші походи на мітінг проти госдепа увінчаються успіхом, як і підтримка палестини росією, то вас там перебють араби нахер?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (26.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.06.2014, 21:33 #2411286   #176
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

І царьов тут:

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2014, 20:50 #2411977   #177
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Peter Shuklinov
около часа назад · отредактировано


10.000 подписчиков. Я вас ценю. И знаю, что мы с вами мыслим похожим образом. Попробую корректно сформулировать, что мы с вами сейчас думаем. Господин президент, товарищ Медведчук - родственник Путина и идеолог федерализации Украины - не должен быть посредником в каких-либо переговорах. Не говоря уже о том, что никаких переговоров с террористами не должно быть. Медведчук должен быть в бегах в Ростове-на-Дону. Помните, пожалуйста, что Меркель в Германии, а вы - здесь. Украинский народ ближе. Прислушайтесь к людям. Ведь был здесь уже один. Не слушал народ. И где он теперь? Господин президент, никто не будет ждать пять лет. Нет у вас пяти лет. У вас и года, возможно, нет. Ведь Украина объединилась не под новый проект Кремля во главе с Медведчуком. Украина объединилась, чтобы избавиться от подонков. Помните об этом.
Benjamin зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (26.06.2014), erazel (25.06.2014), Дєцко (25.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2014, 00:16 #2412052   #178
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Слухай, а ти як ізраїльтянин за громадянством і русскій за духом, як відносишся до того шо росія підтримує палестину в спробах її "прінужденія к міру" ізраїлю? Чи для тебе головне шоб то не був госдеп ? (а госдеп доречі підтримує ізраїль а ви проти того протестуєте)

Ну і ви взагалі розумієте шо якшо ваші походи на мітінг проти госдепа увінчаються успіхом, як і підтримка палестини росією, то вас там перебють араби нахер?
Осуждаю когда Россия поддерживает наших врагов, пойду на митинг против России тоже если будет время и компания))) Но чтоб арабы нас перебили не дождетесь )))
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2014, 16:20 #2412258   #179
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Осуждаю когда Россия поддерживает наших врагов, пойду на митинг против России тоже если будет время и компания))) Но чтоб арабы нас перебили не дождетесь )))
Не вірю, вот хіба пришлеш фоточки з мітінгу.

Повторюсь ше раз, хуйло не дарма гордиться продуктом ссср і рускої пропоганди "рускім челавеком".
Реально наприклад в США є купа рускіх, які живуть в США, отримують безкоштовну мед страхівку (тобто їх лічать! включно з ліками! а не як в росії), їм дають талони (по суті то зараз картка якою можна розплачуватись в продуктових магазинах), їм держава оплачує частково житло. І все через те шо вони колись по грінці, або як там хто зумів емігрували, а зараз або не заробляють або не показують доходів (парцюють на кеш).

І при тому всьому, чуваки не сіяють від вдячності, а дивляться русТВ, і розказують який каварний госдеп, гордяться шо росія може "превратіть США в радіоактівний пепл", і свято вірять шо в україні владу захопили бандерівці!
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2014, 17:42 #2412285   #180
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Не вірю, вот хіба пришлеш фоточки з мітінгу.

Повторюсь ше раз, хуйло не дарма гордиться продуктом ссср і рускої пропоганди "рускім челавеком".
Реально наприклад в США є купа рускіх, які живуть в США, отримують безкоштовну мед страхівку (тобто їх лічать! включно з ліками! а не як в росії), їм дають талони (по суті то зараз картка якою можна розплачуватись в продуктових магазинах), їм держава оплачує частково житло. І все через те шо вони колись по грінці, або як там хто зумів емігрували, а зараз або не заробляють або не показують доходів (парцюють на кеш).

І при тому всьому, чуваки не сіяють від вдячності, а дивляться русТВ, і розказують який каварний госдеп, гордяться шо росія може "превратіть США в радіоактівний пепл", і свято вірять шо в україні владу захопили бандерівці!
Я прекрасно знаю ситуацию в США из первых рук. Фудстемпы и прочее прочее.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:37.