Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2018, 21:54 #2730186   #1
marcusk
Типово УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Привіт всім.

Хочу застеригти батьків яких направляють робити узд дитині в Тернопільській міській дитячій поліклініці в кабінет 510 до Ландяк Ельвіри Андріївни.

Ця "лікарка" діагностувала в нашої абсолютно здорової дитини набряк мозку і зайву рідину, хоча дитина була спокійна і добре їла, ми повірили і почали приймати ліки які призначила невролог на основі висновків цієї "лікарки". Ліки спричинили неспокій дитини, почала погано спати і плакати без причини. Нащастя знайшлись люди які порадили зробити повторне узд в іншому місці, що ми і зробили, нове узд не виявило ніяких відхилень, все було в нормі. Сумніваюсь що дводенне приймання ліків могло усунути вище прелічині хвороби.

Так що, хоч там в поліклініці і нове обладння УЗД "спеціаліст" залишився старий і схоже, що не вміє ним користуватись.

Тому порада батькам якщо направляють на УЗД, то щоб зберегти дитині здоровя, а собі нерви робіть УЗД в інщому місці.
marcusk зараз поза форумом  
Старий 06.06.2018, 20:11 #2730284   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Я раз по приколу зробив 3 рази за день УЗД в різних місцях і всі показали різні результати, чи то такі в них пристрої чи то такі спеціалісти я хз. До речі! Журналісти як на мене це не хила тєма для статті, нє?
pberit зараз поза форумом  
Старий 06.06.2018, 21:35 #2730289   #3
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цікаво, яким чином УЗД могло показати набряк мозку? Зонд в носоглотку запихали?
ion зараз поза форумом  
Старий 06.06.2018, 22:07 #2730291   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Цікаво, яким чином УЗД могло показати набряк мозку? Зонд в носоглотку запихали?
УЗД судин головного мозку і шиї робять, мабуть він показав... або томограф чи МРТ.
pberit зараз поза форумом  
Старий 06.06.2018, 22:11 #2730293   #5
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата УЗД судин головного мозку
Такий є в психоневрологічній лікарні. А в міській дитячій - звичайний
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (07.06.2018)
Старий 07.06.2018, 11:27 #2730312   #6
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Яка цікава тема.... Щодо різних результатів то абсолютна фігня. Людина елементарно випиває води і розмір жовчного міхура міняється. Чуть похвилюватися і змінюється фракція викиду серця. Тому без конкретики то є абсолютно непредметне звинувачення. Але з кому цікаво розібратися чого є розходження? Простіше сказати що лікарі погані )

Додано через 5 хвилин
На рахунок УЗД у дитини, то методика яку описує топікстартер то швидше всього нейросонографія. Проводиться у немовлят через тімячко. Виявляє порушення відтоку ліквору. То абсолютно інша методика ніж судини шиї та голови. На рахунок судин шиї і голови то методика яку роблять не лише в психоневродиспансері. Більше того там її роблять так званим сліпим доплером у державному кабінеті. Що в принципі вже морально застарілого. Але ж хто в деталях розбирається. Реклама наше всьо )

Востаннє редагував lesjok: 07.06.2018 о 11:27. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (07.06.2018)
Старий 07.06.2018, 18:04 #2730350   #7
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата Але ж хто в деталях розбирається.
Дякую! З такими аспектами знайомий не був.
ion зараз поза форумом  
Старий 07.06.2018, 18:05 #2730351   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Яка цікава тема.... Щодо різних результатів то абсолютна фігня. Людина елементарно випиває води і розмір жовчного міхура міняється. Чуть похвилюватися і змінюється фракція викиду серця. Тому без конкретики то є абсолютно непредметне звинувачення. Але з кому цікаво розібратися чого є розходження? Простіше сказати що лікарі погані )

Додано через 5 хвилин
На рахунок УЗД у дитини, то методика яку описує топікстартер то швидше всього нейросонографія. Проводиться у немовлят через тімячко. Виявляє порушення відтоку ліквору. То абсолютно інша методика ніж судини шиї та голови. На рахунок судин шиї і голови то методика яку роблять не лише в психоневродиспансері. Більше того там її роблять так званим сліпим доплером у державному кабінеті. Що в принципі вже морально застарілого. Але ж хто в деталях розбирається. Реклама наше всьо )
Щойно з 3 міської, вибрав собі сімейного лікаря, вірніше як вибрав, там особо вже не було вибору, та й не знаю нікого тому погодився. Щоб дурно не йти вирішив перевіритись. Зробив ЕХО і ЕКГ.. Ті хто робили сказали що все ок, питаю чому тільки 54 ритм серця, ніби маловато? Та нє, то навпаки ок, бо ви спортом займаєтесь, та сімейний лікар виписала таблетки, кардіолог сказала що вона тупа і щоб я їх не купував бо все ок. Вони що по різним книжкам вчились чи як? Є якийсь стандарт напевно, як може бути спірне питання на рівному місці? Аналогічно по УЗДГ - той хто робив сказав що в мене мігрень, невропатолог що 100% немає. Як цих мудаків сприймати серйозно? В одній лікарні у всіх різні висновки?
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2018, 08:21 #2730449   #9
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

На рахунок стандартів лікування, то дуже не популярна тема в Україні. Бо ми роками лікували купу неіснуючих хвороб: ВСД, остеохондроз, дисбактеріоз..... І всім це вигідно. Фармфірми продають купу дорогого плацебо, лікарі мають відкати за його продаж, а пацієнти люблять такі діагнози (бо як правило то специфічний контингент з неврозом, яким добре б помогла психотерапія).
В принципі питання низької культури і освіченості суспільства сьогодні дуже актуальна. Гуглити вміють всі, але вибираються чомусь самі брєдові варіанти лікування ))
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (08.06.2018)
Старий 08.06.2018, 12:05 #2730476   #10
marcusk
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Яка цікава тема.... Щодо різних результатів то абсолютна фігня. Людина елементарно випиває води і розмір жовчного міхура міняється. Чуть похвилюватися і змінюється фракція викиду серця. Тому без конкретики то є абсолютно непредметне звинувачення. Але з кому цікаво розібратися чого є розходження? Простіше сказати що лікарі погані )
Дитина поводила себе добре, гарно спала і їла і набирала вагу, після "лікування" втратила вагу і зараз має розлад шлунку і плаче періодично. Дитина зараз лише на грудному вигодовувані. Тому мені важко назвати таких лікарів хорошими.

Направили нас до невролога бо треба було робити прививки, бо вони після дитячих смертей престарховуються.

"Лікарка " робила узд до 5 хв, в приватній до 15.

Я висловив свою думку щодо вище зазначеної лікарки на основі власних спостережень. Зараз маємо клопоти із дитиню через них, повторюсь дитина на грудному вигодовуванні виключно, дружина раціону харчування не міняла. Якщо ви вирішили що я не правий щодо суджень про вказану лікарку то ваше право.

Особисто для себе я зробив висновки що туби ми більше не підемо.

P.S. В нашій поліклініці теж здивувались чого ми ходили в той кабінет, і здивувались чому невролог туди направила, бо ми не перші, де такі діагнози придумують.
marcusk зараз поза форумом  
Старий 08.06.2018, 12:43 #2730477   #11
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата
Допис від marcusk Переглянути допис
Дитина поводила себе добре, гарно спала і їла і набирала вагу, після "лікування" втратила вагу і зараз має розлад шлунку і плаче періодично. Дитина зараз лише на грудному вигодовувані. Тому мені важко назвати таких лікарів хорошими.

Направили нас до невролога бо треба було робити прививки, бо вони після дитячих смертей престарховуються.

"Лікарка " робила узд до 5 хв, в приватній до 15.

Я висловив свою думку щодо вище зазначеної лікарки на основі власних спостережень. Зараз маємо клопоти із дитиню через них, повторюсь дитина на грудному вигодовуванні виключно, дружина раціону харчування не міняла. Якщо ви вирішили що я не правий щодо суджень про вказану лікарку то ваше право.

Особисто для себе я зробив висновки що туби ми більше не підемо.

P.S. В нашій поліклініці теж здивувались чого ми ходили в той кабінет, і здивувались чому невролог туди направила, бо ми не перші, де такі діагнози придумують.
Тут більше питання до педіатра і невролога, що значить перестраховуються? є чіткі покази до призначення тих чи інших обстежень.... Шкода, що ви попали на недобросовісних лікарів. Конкретно про даного лікаря нічого не знаю. В подальшому, якщо ваші спостереження за дитиною відрізняються від того що кажуть лікарі, то шукайте альтернативну думку. Іноді варто перевірити і професіоналів
lesjok зараз поза форумом  
Старий 31.07.2018, 22:16 #2733453   #12
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Щойно з 3 міської, вибрав собі сімейного лікаря, вірніше як вибрав, там особо вже не було вибору, та й не знаю нікого тому погодився. Щоб дурно не йти вирішив перевіритись. Зробив ЕХО і ЕКГ.. Ті хто робили сказали що все ок, питаю чому тільки 54 ритм серця, ніби маловато? Та нє, то навпаки ок, бо ви спортом займаєтесь, та сімейний лікар виписала таблетки, кардіолог сказала що вона тупа і щоб я їх не купував бо все ок. Вони що по різним книжкам вчились чи як? Є якийсь стандарт напевно, як може бути спірне питання на рівному місці? Аналогічно по УЗДГ - той хто робив сказав що в мене мігрень, невропатолог що 100% немає. Як цих мудаків сприймати серйозно? В одній лікарні у всіх різні висновки?
А ви що, серйозно думали, що сімейні лікарі в поліклініках будуть на найвищому рівні? Скоро і ці підуть звідти. Хто захоче за копійки працювати. Або поодинокі фанати своєї справи (яких все менше, але ж їх теж потрібно за щось їсти), або ті, кого більше нікуди не візьмуть. Комусь може і повести натрапити на кваліфікованого лікаря в полілклінці. Але реформа виглядає такою, щоб перетворити більшість лікарів на парамедиків. тому далі буде тільки гірше. Звісно кардіолог як правило краще розбирається в ЕКГ та ЕХО ніж сімейний лікар. Але зараз всіх хочуть зробити сімейними. Щоб занадто розумними не були))
Стандартів лікування в Україні не існує. І це добре. Бо двох однакових випадків не буває. При одному і тому ж захволрювання молодому спортсмену, працюючому за компьютером чередніх дроків чоловіку, середніх років вантажнику та пенсіонеру може бути показано зовсім різне лікування. У всіх своя мета. Мета - це не лише здоров*я, а певний рівень навантажень, співвідношення ціна/якість/ефективність. Хтось готовий ходити на фізіотерапію 20 днів щодня, а хтось скаже, давайте краще операцію, бо немає часу на фізіотерапію. Тому одного лікування для всіх не існує. Да і лікарі до однієї і тієї ж проблеми відносяться по різному. Я спортивний травматолог і сам займаюсь спортом. При одних і тих самих проблемах я частіше дозволяю своїм пацієнтам продовжувати тренування та шукаю шляхи, як модифікувати тренування, щоб можно було хоч якось їх продовжувати. Бо я розумію, що для них це важливо. А хтось просто забороняє фізіичні вправи. Типа "та, нащо вони потрібні"... І це не погані лікарі. Просто, вони самі не займались спортом і не знають, зо це для когось може бути важливо + не знають, яким чином можа модифікувати тренування.
Тому сімейний лікар , може, побачила в вашому стані проблемку та вирішила підтримати організм, а для кардіолога така "фігня" взагалі проблемою не вважається, тож лікувати це не вважає проблемою. Це не обов*язково неправильне лікування. Обидва підходи можуть мати право на життя. Ніяких стандартів не існує. Є міжнародні рекомендації - але це лише рекомендації.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
На рахунок стандартів лікування, то дуже не популярна тема в Україні. Бо ми роками лікували купу неіснуючих хвороб: ВСД, остеохондроз, дисбактеріоз..... І всім це вигідно. Фармфірми продають купу дорогого плацебо, лікарі мають відкати за його продаж, а пацієнти люблять такі діагнози (бо як правило то специфічний контингент з неврозом, яким добре б помогла психотерапія).
В принципі питання низької культури і освіченості суспільства сьогодні дуже актуальна. Гуглити вміють всі, але вибираються чомусь самі брєдові варіанти лікування ))
ВСД, остеохондроз, дисбактеріоз - це не неіснуючі хвороби)) Звідки Ви таке взяли? Я не перевіряв, але якщо їх немає в МКХ10 (вже 11), то це ні про що не говорить. Це дибільна класифікація для страхових компаній, яка до медицини відношення ніякого немає. Там є купа тупих діагнозів типу "Розтрощення гомілковостопного суглоба" і т.і.

Після прийому антибіотиків без паралельного прийому пробіотиків у частини пацієнтів наступає дисбактеріоз. І як ви його не називайте, він наступає. Я працює в травматології і ми профілактично призначаємо антибіотики на 5 днів після операції. Поки я скептично відносився до пробіотиків, у частини моїх пацієнтів через 5-7 днів починалась діарея з темпреатурою, а часом і суттєвою інтиксикацією - лікувались ніфуроксазидом та пробіотиками. Після того як почав всім призначати профілактично пробіотики паралельно з та після антибіотиків, ця проблема чудом зникла.
Може, сьогодні це будуть називати псевдомембранозним колітом (хоча стан пацієнтів був не настільки важким та обходились простим ніфуроксазидом) чи по іншому - але це все одно дисбактеріоз. І остеохондроз - це не видуманий діагноз. Просто, дійсно, болі в спині можуть юбути обумовлені різними причианми окрім остеохондрозу, і до 70% з них не мають пояснення при детальному обстеженні. Але остеохондроз не перестає існувати. Просто пишуть, остеохондроз хребта, ускладнений килою такого-то диску та корінцевим синджромом такого-то корінця або дискогенним больовим синдромом, або унковертебральним артрозом......

Востаннє редагував kotyuk: 31.07.2018 о 22:16. Причина: Пізніше додано
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 01.08.2018, 11:58 #2733465   #13
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

МКХ 10 то є загально прийнята класифікація хвороб медиками більшої (цивілізованої) частини світу. Вона придумана перш за все для порозуміння між лікарями різних країн. Тому моя думка, що її треба дотримуватися, а не писати, що кому в голову взбреде, навіть якщо лікар впевнений в своїй геніальності та непересічності. Бо тоді є ризик скотитися не лише до діагнозу остеохондроз у 10 річних дітей, а й до діагнозу порча, пороби і пристріт ). Так само виставити діагноз можна лише при сукупності критеріїв (скарги, перебіг хвороби, обєктивне дослідження та додаткові методи), а не просто по одному аналізу чи симптому.
lesjok зараз поза форумом  
Старий 12.08.2018, 20:38 #2734113   #14
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
МКХ 10 то є загально прийнята класифікація хвороб медиками більшої (цивілізованої) частини світу. Вона придумана перш за все для порозуміння між лікарями різних країн. Тому моя думка, що її треба дотримуватися, а не писати, що кому в голову взбреде, навіть якщо лікар впевнений в своїй геніальності та непересічності. Бо тоді є ризик скотитися не лише до діагнозу остеохондроз у 10 річних дітей, а й до діагнозу порча, пороби і пристріт ). Так само виставити діагноз можна лише при сукупності критеріїв (скарги, перебіг хвороби, обєктивне дослідження та додаткові методи), а не просто по одному аналізу чи симптому.
Нічого подібного. Є безліч діагнозів, які затверджені в національних та міжнародних рекомендаціях, і яких немає в МКХ-10. дуже багато діагнозів є, які вимагають специфічного хірургічного лікування. А що в діагнозі писати? Якусь дурь із МКХ-10? Повторюсь - це для страхових компаній та подібних організацій. До медицини вона має дуже далеке відношення. Я могу прм зараз нацитувати ряд діагнозів з МКХ 10. Вызьмем, наприклад, тільки по слову СТОПА
S93.3 Вывих другой и неуточненной части стопы - якої саме?
S97.8 Размозжение других отделов голеностопного сустава и стопы - яких саме, як це лікувати?
S92.9 Перелом стопы неуточненный - Вдумайтесь "ПЕРЕЛОМ СТОПИ", там є ще "ПЕРЕЛОМ ПАЛЬЦЯ". Це теж саме, що "ЗАХВОРЮВАННЯ ШЛУНОЧКА СЕРЦЯ". Такаж сама інформативність. До того ж перелом може бути лише конкретної кістки, а не пальця (перелом основної фаланги пальця, і навіть не так - Правильнго - Міжвиростковий Т-подібний перелом основи проксимальної фаланги другого пальця кисті зі зміщенням. Цей діагноз дає можливість зрозуміти, що у пацієнта, і як це лікувати. А якщо назвати це "Перелом кисті", то не зрозуміло, чи треба гіпс, чи операцію, і яку саме, і як довго в гіпсі ходити, і взагалі, що у хворого....
Підем далі по стопі...
S92.5 Перелом другого пальца стопы - навіть без указання якого, я вже мовчу про інші уточнення
M21.3 Свисание стопы или кисти (приобретенное) - Це взагалі супер. Не парез/параліч малогомілкового нерва , а "Свисание стопы". Это вообще врачи писали????????? Это сантехник мог так написать. Врач, даже самый тупой и плохой так не напишет.
S95.2 Травма тыльной [дорсальной] вены стопы - Зате тут яка точність. Я працюю майже 15 років і жодного разу такий діагноз не ставив. Цю вену взагалі можна перев*язати, вона не має клінічного значення. То "перелом стопи", то така точність "травма (не відомо ще яка - забій чи розрив) конкретнох вени" - це "дуже " важливо))
S96.2 Травма собственной мышцы и сухожилия на уровне голеностопного сустава и стопы - А це що таке? Власны м*язи знаходяться В стопі, а в ділянці гомілковостопного суглоба їх апріорі немає. Тим паче, травма якого конкретно м*яза...
S92 Перелом стопы, исключая перелом голеностопного сустава - А тут взагалі подвійна академічність. Перелом суглоба - це сильно.... Це точно п*яні сантехники писали (я до тверезих сантехніків відношусь з повагою, якщо щось)...
Модна продовжувати до нескінченності. МКХ-10 - це сміття.
Зате тут немає такого діагнозу як феморо-ацетабулярний конфлікт, який длікується малоінвазивно артроскопічно та попереджає швидке прогресування артрозу та заміну суглоба (ендопротезування).... І безлічі інших діагнозів тут немає... Лікувати по МКХ-10 - це поворот у кам*яний вік. Але і там, напевно, намагались визначити конкретно поломану кістку.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 13.08.2018, 20:57 #2734170   #15
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Цитата
Допис від kotyuk Переглянути допис
Нічого подібного. Є безліч діагнозів, які затверджені в національних та міжнародних рекомендаціях, і яких немає в МКХ-10. дуже багато діагнозів є, які вимагають специфічного хірургічного лікування. А що в діагнозі писати? Якусь дурь із МКХ-10? Повторюсь - це для страхових компаній та подібних організацій. До медицини вона має дуже далеке відношення. Я могу прм зараз нацитувати ряд діагнозів з МКХ 10. Вызьмем, наприклад, тільки по слову СТОПА
S93.3 Вывих другой и неуточненной части стопы - якої саме?
S97.8 Размозжение других отделов голеностопного сустава и стопы - яких саме, як це лікувати?
S92.9 Перелом стопы неуточненный - Вдумайтесь "ПЕРЕЛОМ СТОПИ", там є ще "ПЕРЕЛОМ ПАЛЬЦЯ". Це теж саме, що "ЗАХВОРЮВАННЯ ШЛУНОЧКА СЕРЦЯ". Такаж сама інформативність. До того ж перелом може бути лише конкретної кістки, а не пальця (перелом основної фаланги пальця, і навіть не так - Правильнго - Міжвиростковий Т-подібний перелом основи проксимальної фаланги другого пальця кисті зі зміщенням. Цей діагноз дає можливість зрозуміти, що у пацієнта, і як це лікувати. А якщо назвати це "Перелом кисті", то не зрозуміло, чи треба гіпс, чи операцію, і яку саме, і як довго в гіпсі ходити, і взагалі, що у хворого....
Підем далі по стопі...
S92.5 Перелом другого пальца стопы - навіть без указання якого, я вже мовчу про інші уточнення
M21.3 Свисание стопы или кисти (приобретенное) - Це взагалі супер. Не парез/параліч малогомілкового нерва , а "Свисание стопы". Это вообще врачи писали????????? Это сантехник мог так написать. Врач, даже самый тупой и плохой так не напишет.
S95.2 Травма тыльной [дорсальной] вены стопы - Зате тут яка точність. Я працюю майже 15 років і жодного разу такий діагноз не ставив. Цю вену взагалі можна перев*язати, вона не має клінічного значення. То "перелом стопи", то така точність "травма (не відомо ще яка - забій чи розрив) конкретнох вени" - це "дуже " важливо))
S96.2 Травма собственной мышцы и сухожилия на уровне голеностопного сустава и стопы - А це що таке? Власны м*язи знаходяться В стопі, а в ділянці гомілковостопного суглоба їх апріорі немає. Тим паче, травма якого конкретно м*яза...
S92 Перелом стопы, исключая перелом голеностопного сустава - А тут взагалі подвійна академічність. Перелом суглоба - це сильно.... Це точно п*яні сантехники писали (я до тверезих сантехніків відношусь з повагою, якщо щось)...
Модна продовжувати до нескінченності. МКХ-10 - це сміття.
Зате тут немає такого діагнозу як феморо-ацетабулярний конфлікт, який длікується малоінвазивно артроскопічно та попереджає швидке прогресування артрозу та заміну суглоба (ендопротезування).... І безлічі інших діагнозів тут немає... Лікувати по МКХ-10 - це поворот у кам*яний вік. Але і там, напевно, намагались визначити конкретно поломану кістку.
Поки ми з вами сперечаємося вже вийшло МКХ 11 там багато недоліків виправлено, а таке абсурдне звучання деяких діагнозів в деяких випадках зумовлено труднощами перекладу. Але необхідність кодування є однозначно, принаймні як пацієнт попаде в якусь не англомовну країну, то хоч зорієнтують в якій частині організму проблему шукати .
А схильність до помпезності у висловлюваннях, то виключно пострадянська проблема.Тільки в нас бабульки міряються довжиною діагнозів, а лікарі вправляються в епістолярному жанрі при їх написанні.

Додано через 2 хвилини
На рахунок феморо ацетабулярного конфлікту, в мене є два питання. Яка принципова його відмінність від коксартрозу та дисплазії кульшового суглоба?

Востаннє редагував lesjok: 13.08.2018 о 20:57. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Старий 14.08.2018, 11:21 #2734241   #16
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

Точний дігноз - це необхідність , а не помпезність, адже вона необхідна для прогнозування, вибору способу лікування, та взагалі розуміння проблеми пацієнта. "Перелом іншого пальця" нічого не дає лікарю в плані прогнозу, вибору способу лікування ...
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 14.08.2018, 17:29 #2734259   #17
lesjok
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

а в чому точність діагнозу феморо-ацетабулярний конфлікт?
lesjok зараз поза форумом  
Старий 14.08.2018, 23:39 #2734279   #18
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: УЗД в Тернопільській міській дитячій поліклініці

В тому, що цей діагноз говорить лікарю про те, що у хворого. Якщо хворий скаже цей діагноз іншому травматологу, той зрозуміє, що у пацієнта, і як це можна лікувати. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5941972/
А якщо один лікар поставить пацієнту по МКХ-10 "Перелом стопи", то інший лікар з цього діагнозу не зрозуміє, що у хворого - яка саме кістка стопи поломана (бо кожна кістка зростається різний час, деякі взагалі майже не зростаються і вимагають лише хірургічного лікування, а деякі навіть гіпса не вимагають, чи є зміщення, чи немає, чи треба вправляти, чи оперувати, а я кщо оперуваьти, то як гвинти/пластини борати (для якох кістки і її віддлу).
Є нормальні класифікації. Якщо стразова компанія хоче ускладнити лікарю життя, щоб той писав коди, то принаймні цей код може про щось дійсно говорити, та вказувати на те, яке лікування потрбує хворий , і як швидко можна чекати одужання. Наприклад класифікація переломів за АО https://aotrauma.aofoundation.org/St...sification.pdf
Про що може сказати діагноз МКХ10 "Перелом стопи"? Коли одужає хворий? Чи потрібна йому операція? Скільки носити гіпс? Да ні про що.
kotyuk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:31.