Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Шацькі озера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2008, 10:58 #666359   #41
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
наприклад шо там дешево

наведенний приклад підходить?
Наскільки дешево? Дешево - це поняття навіть дуже відносне.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 25.01.2009, 20:59 #806049   #42
Svit
Guest
Типово Відповідь: Шацькі озера

якщо буде потрібна інформація, щодо відпочинку на Шацьких озерах - звертайтесь (тільки не всі одразу) думаю, що зможу допомогти практично у всіх питаннях.

Пишіть сюди - gusar777@gmail.com або задавайте питання на форумі - так навіть цікавіше...
 
Старий 26.01.2009, 23:06 #807371   #43
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я був цього літа, мега афігенно.
Жили в вагончику, був в Лісовій пісні, озеро недалеко Пісочне, купа позитивних емоцій. За тиждень зі всім включно я потратив 700 грн, але це враховуючи щодня консервовані ананаси, банани і тд, короче нівчому не відмовляв собі взагалі.
Philips зараз поза форумом  
Старий 13.06.2009, 15:57 #956401   #44
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я так зрозумів там багато різних цікавих місць. Де найкраще? Хто їздив з малими дітками? поділіться де краще...
advisor зараз поза форумом  
Старий 14.06.2009, 09:12 #956892   #45
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я був минулого літа , отстой , в мене було таке враження що вся українська бикота зїхалась туди, кругом купи мусору , всьо пяне в роги , голі мужики бігають по березі підвечір , товчуть морди один другому під вікнами до ранку, в сусідній кімнаті пацан після випитої пів літри горілки гавкав , причому в натуральному образі , цілу ніч Короче тікав я з того Світязя аж гай шумів !!!!
Якщо їхати то тільки в Лісову пісню , отам справді гарно , затишно , запах хвої і пісочне озеро !!!!!!
Bax зараз поза форумом  
Старий 20.06.2009, 09:36 #962911   #46
Octopus
 
Аватар для Octopus
Exclamation Відповідь: Шацькі озера

Сестра із швагром їздили туди три роки тому на 5 днів, жили у Світязі в дерев'яних доміках в приватному секторі, дешево і сердито. Хочемо поїхати туди знову в липні, але в хазяйки чомусь постійно зайнятий телефон. Може, хтось підкине кілька контактів? Ми їдемо своїм ходом, на 5 днів, у доміки. Дорогі варіанти із зручностями не пропонувати. Могорича не обіцяю, але репутацію піднімлю!
Octopus зараз поза форумом  
Старий 20.06.2009, 11:14 #962976   #47
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата Може, хтось підкине кілька контактів?
Взято із групи "Шацькі озера", звони, питай.

Ось кілька номерів телефонів, куди можна дзвонити і дізнаватись про відпочинок:

80335520190 - "Гряда"

80335595606 - санаторій "Лісова пісня"

80335595112 - пансіонат "Шацькі озера"
Torres зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (20.06.2009)
Старий 20.06.2009, 13:47 #963093   #48
@ASV@
Типово Відповідь: Шацькі озера

Світязь найкрасивіший з усіх Шацьких озер! Якщо Їхати то тільки на Гряду-протилежний берег від села Світязь(якщо шо-то в Шацьку скерують куди їхати).Величезний вибі житла,умов та цін.
Найкраще їхати після вихідних,оскільки багато приїжджає білорусів та з навколишніх міст на відпочинок саме на вихідні і зменшуєцься вибір житла.
Раджу не поселятись на першій попавшій базі,оскільки чим дальше-тим більший вибір.Приїхати краще до 16,00-17,00 год.Є платна парковка для авто,або ще краще проїхати через платний шлахбаум(здається 15 грн був минулого року)-і бази кращі,і базар,аптека,вилика кількість барів та магазини.Та й для дітей там справжній рай!

Востаннє редагував @ASV@: 20.06.2009 о 14:22.
@ASV@ зараз поза форумом  
Старий 20.06.2009, 21:37 #963385   #49
Kija
Banned
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Я так зрозумів там багато різних цікавих місць. Де найкраще? Хто їздив з малими дітками? поділіться де краще...
Якщо брати до уваги дітей, то найоптимальніший як на мене пляж на базі "Геолог" (хоча там і скрізь глибина настає повільно, там це найповільніше). Правда назва бази Геолог, умовна, там ще на території Фенікс, Витязь і просто приватні будинки. Фенікс - будинки з бруса, сауна, більярд, харчування, душ і туалет в номері, але відповідно вона й найдорожча (є сайт такщо можеш пошукати). Витязь - невелика база, але з хорошим ремонтом, так само душ в номері, туалет не пам'ятаю, на вулиці качелі для дітей, тенісний стіл - ця трохи дешевша. Щодо приватних будиночків, то враховуючи дітей, а відповідно необхідність свого туалету і душу, ще підійте там такий жовтий будинок біля води (якщо велика компанія то і сам в ньому часто відпочиваю) - душ, туалет, своя власна кухня, телевізор з спутниковим телебаченням 4 ліжка, і диван на кухні. Правда з інфраструктури тільки великий стіл перед будинком і мангал, але великий плюс як і попередні дві названі бази знаходиться прямо перед озером, від сходів до води максимум метрів 15.
P.S. Доречі про деякі переваши Фенікса хоч він і дорожчий: маючи путівки звідти не платите екологічний збір при в'їзді в Шацький заповідник, і враховуючи що в них власна стоянка економите і на ній маючи машину під будинком.

Востаннє редагував Kija: 20.06.2009 о 21:47.
Kija зараз поза форумом  
Старий 21.06.2009, 00:58 #963555   #50
ras
Типово Відповідь: Шацькі озера

я минулого літа їздив....світязь - шняга, пісочне - для мене "рай"
хочу скласи комусь компанію і з задоволенням поїхати ще раз десь на днях, можу залучити ще пару людей, щоб була цікава компанія...може хтось на колесах і має бажання відпочити на озерах?
хоча б на 2-4 дні.
ras зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (02.08.2012)
Старий 22.06.2009, 00:58 #964197   #51
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

Я був на Світязі минулого року!
Просто супер!
Хоче ще!
Sasha зараз поза форумом  
Старий 25.06.2009, 22:42 #967942   #52
zomby
Типово Відповідь: Шацькі озера

блін я б поїхав, але бенза дорога і кілометрів доуя
zomby зараз поза форумом  
Старий 26.06.2009, 02:26 #968098   #53
1sobak
 
Аватар для 1sobak
Типово Відповідь: Шацькі озера

шацькі озера-класно,звісно це не море,але на те й вони озера,тому прошу не обсирати їх,там гарно.Вода чиста,жаль,шо піску нема,точніше треба пошукати.якшо їхати на Світязь то по тій дорозі(на розвилці наліво) майже в самий кінець.там є пісок(якшо я не помиляюсь).А те,шо там бруд,так це проблема тих людей,котрі гадять і проблема їх невихованості..А між іншим на морі теж не особливо й то чисто і контингент не кращий.особисто мене радує,шо там практично всі спілкуються українською,а також багато полячок і білорусок(можна весело провести час,ну то я від себе говорю).Море морем.а не в кожного є час і гроші,а тут на 3-4 дні хватає,головне на погоду натрапити.ато можна поїхати додому так і не покупавшись!А за доміки можна домовлятись там(ну хто як хоче),минулого року ми їздили на Світязь домовились за доміки по 30 грн з чоловіка,збили червончик,мало бути по 40,такшо дивіться самі-можна поторгуватись.Доміки є різні,від хибарок до котеджів,орієнтоовно ціни коливаються від 30 до 120 грн.,не варто зразу брати шо попало бо можна прогадати.краще поїздити і пошукати.Є лайт варінт-туди само на Світязі наліво є територія.де люди ночують в палатках(років 4-5 тому коштувало біля 5 грн\доба за палатку)Є ше один мінус-місцеві,ну то як повезе,трохи наглі,тому вечерком самому не особливо варто гуляти,а то можна нарватись(принаймі бачив).Особисто я був тільки на Світязі,на Гряду не їздив і не в курсі як і до чого,там вроді молоді більше.
1sobak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alimtour (08.08.2012)
Старий 30.04.2012, 14:45 #1930057   #54
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Шацькі озера

апну темку ))

планую їхати влітку..
хто шо підкаже по цінах і можливо якесь хороше житло і т.д.

спасибі!
barvik777 зараз поза форумом  
Старий 30.04.2012, 16:10 #1930092   #55
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
шацькі озера-класно,звісно це не море,але на те й вони озера,тому прошу не обсирати їх
в прямому і переносному значенні)))) ггг
kosichkina зараз поза форумом  
Старий 01.05.2012, 14:51 #1930575   #56
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: Шацькі озера

Був минулого року
за проживання в середньому 50 грн за добу.
Цього року напевно буде дорожче, то ж з кожним роком ціни ростуть.
Ну і фото в тему
якшо попасти на гарну погоду, то відпочинок супер. Цього літа знов планую їхати.
MonoKit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (01.05.2012)
Старий 01.08.2012, 22:39 #2005223   #57
dobrodiy
Типово Відповідь: Шацькі озера

також там відпочивав минулого року. Якщо добре пошукати можна знайти хороші місця для відпочинку і за нормаьні гроші проживання. Кому треба-можу завезти в Шацьк і черещ пару днів забрати. Звертайтесь в ПП.
П.С. На мою думку,Шацьк в деякій мірі навіть кращий за моря.
dobrodiy зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 21:57 #2007742   #58
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Шацькі озера

сьогодні звідти повернувся! Супер.

Платили за житло 50 грн\доба

в дворі був великий горіх який спасав від жари, 2 душові і 1 літній душ, 2 туалети, хороші умови і приємна хазяйка...яка живе в будинку не далеко від того що здає.
bryNET зараз поза форумом  
Старий 06.08.2012, 23:49 #2008777   #59
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Шацькі озера

був минулого року на озері Пісочне, вона кристально чиста, повітря чудове, кругом ліс... поїхавши на світязь був трішки шокований наскільки там грязно як в воді так і на березі..
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
axEAne (07.08.2012), Jane Doe (07.08.2012)
Старий 07.08.2012, 22:09 #2009479   #60
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
був минулого року на озері Пісочне, вона кристально чиста, повітря чудове, кругом ліс... поїхавши на світязь був трішки шокований наскільки там грязно як в воді так і на березі..
та Світязь з Пісочним і близько не стоїть ))
я на Пісочному кожного року буваю (цього тільки не вийшло поїхати), то кращого озера просто немає )
axEAne зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (13.08.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:06.