Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церква Сатани!і сатаністи! хто вони?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.06.2006, 18:46 #147909   #21
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

ооо, для всіх бажаючих є FAQ по сатанізму
http://warrax.net/Satan/own/faq/warraxfaq.htm
спочтаку прочитайте, перед тим якшо шось питати
Вольфрам, можеш ті статті не читати, почитай спочатку цей лінк, там все коротко і ясно. якось я про нього забула.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2006, 20:55 #147939   #22
merlinn
Типово

послухай Nata ти тут все класно розписала!дала зсилки на ті круті статті! але ти кажеш шо образ сатани ви берете з біблії!можна поцікавитись якої!бо на скільни знаю я сатаністи крім Біблії Лавея більше ніякої не признають!і я так зрозумів ти в сатану зовсім не віриш!ти вважаєш його просто міфічним героєм!тоді для чого було його створювати хіба нам і без нього би погоно жилось?ти кажеш в нього прикольний характер!він прагне завжди досягнути свого незважаючи на все інше!а тепер уяви що всі стануть такими і кожен досягає мети!та люди би за день один одного повбивали!ти так не думаєш?
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2006, 21:15 #147941   #23
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

merlinn

1. образ Сатани ми всі можемо взяти з біблії (НЕ ЛаВея). Просто кожен з нас по різному сприймає цей образ, комусь він подобається, хтось вважає його не прийнятним. Ти читав Біблію ла Вея? звичайна книга для сшибання бабок, яка дуже популярно розповідає, чого Сатана є усобленням всього людського. Не більше. Та книжка то лише їжа дляроздумів - далі вирішуєш і думаєш сам.

не признають сатаністи НІ ОДНОЇ так званої святої книжки - вваажється, що є своя голова для того що б жити і не треба ніяких святих приписів, кожен і так повинен розуміти що буде за його вчинки.
поняття " святий" для сатаністів взагалі не існує.
2.
Цитата тепер уяви що всі стануть такими і кожен досягає мети!та люди би за день один одного повбивали!ти так не думаєш?
я не говорила, що всі мають бути сатаністами - кожному своя стезя. я лише говорю про те, що неварто говорити про те, що сатаністи якісь придурки які ріжуть собак.
Я вже писала, що перший "гріх" сатаніста - дурість. І одна важлива риса - вони егоцентристи, тобто люблять себе любімих. І законів карїн де ми живем ніхто не відміняв. Якшо сатаніст когось вбє, то він має бути готовим до кари - у вигляді тюрми, як мінімум. Я себе любиму би не дозволила посадити на довгі роки, навіть заради найвищої мети. Так само я би не гробила своє здоровя наркотиками і т.д. Тобто сатаністи вважають, що все треба робити так, аби собі любимому не зашкодити. А цілі можна добитися і абсолютно законними ( і загально моральними) шляхами. Якось дивно впадати вкрайнощі, ні? Досягнути цілі своїми розумовими здібностями сатаністом ціниться більше - бо власне розвиток себе це теж частина егрегору Сатани.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2006, 21:48 #147958   #24
merlinn
Типово

Nata тоді виходить ши ви тобто сатаністи користуєтесь принципами християнської етики бо саме вона говорить що мети можна добиватися лише тоді коли воно не шкодить тобі і тим хто біля тебе!на відміну як етика життя вчить що мети треба добитись в будь якому випадку!
і друге! як ти кажеш у вас нема ніякої святої книги!але ви всетаки черпаєте образ сатани з біблії!то виходить що біблія то є просто міф?
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2006, 21:57 #147964   #25
merlinn
Типово

і ще в мене є питання!тоді виходить що ті хто носять хрести верх ногами роблять собі тату у вигляді пентограм і т.д. то все мавпи які просто хочуть повимахуватись перед іншими! Nata підкажи!
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2006, 11:35 #148126   #26
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

merlinn
Цитата тоді виходить ши ви тобто сатаністи користуєтесь принципами християнської етики бо саме вона говорить що мети можна добиватися лише тоді коли воно не шкодить тобі і тим хто біля тебе
або я погано пояснила, або ти не зрозумів. мова йде про шкоду для себе в першу чергу. тобто якшо я когось вб*ю заради якоїсь мети - то це може мені зашкодити - я можу сісти в тюрму, зіпсути свою репутацію і т.д. Мова не йде про те, що б труситися за життя інших людей чи за їх добробут. Але, САТАНІСТ НЕМОЖЕ ОБМЕЖУВАТИ ЧИЮСЬ ВОЛЮ. По цій причині власне теж ніхто нікого вбивати незбирається. Це зовсім не через любов до ближніх, просто що б не мати не приємномстей на свою голову, ну і тому що сатаніст розуміє, шо свободу інших людей неможна порушувати.
Цитата на відміну як етика життя вчить що мети треба добитись в будь якому випадку!
етика життя ? ну вибачте, в кожно своя етика життя. я би не змогла переступити через свої принципи що б добитися якигось цілей, і мені десь далеко така етика. ціль може не оправдувати засоби.
Цитата друге! як ти кажеш у вас нема ніякої святої книги!але ви всетаки черпаєте образ сатани з біблії!то виходить що біблія то є просто міф?
так, біблія це лише книжка написана людиною про одну з версій походдження світу. для мене шо міфи древньої індії, шо скандинавські міфи, шо біблейські легенди - одне і теж. це просто книжка, яка для християн стала культовою, а для сатаністів просто книга яка можливо має історичну цінність, але не духовну.
Цитата і ще в мене є питання!тоді виходить що ті хто носять хрести верх ногами роблять собі тату у вигляді пентограм і т.д. то все мавпи які просто хочуть повимахуватись перед іншими! Nata підкажи!
знаєш, тут є кілька категорій таких людей:
1) одні дійсно вірять що це дає якусь їм силу, або відділіяє їх від толпи
2) другі вірять в Сатану як в персону, як то кажуть на зло богові, і якшо християни носять хрестики, то ці носять інші зовнішіні атрибути по тій самій причині - показати що мол вони належать до дияволопоклонників
3) ще одні просто вимахуються, типу модно
4) носять навіть сатаністи ( які не вірять в Сатану) просто як прикрасу, ну або того що воно гріє їхнє сатанінське серце. але ця категорія носить його в більшості під одянгом, її ніхто не бачить, просто вона є як певний симол свого світобачення - не більше.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2006, 12:59 #148397   #27
merlinn
Типово

Nata сонце я взагалі в шоці!а чому ти не хочеш попробувати зняти з себе це як на мою думку клеймо сатаніста!невже тобі подобається називатись сатаністом?носити назву яка відображає втілення зла для більшості людства!
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2006, 13:07 #148399   #28
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

merlinn
ну я ж не кричу на кожному куті, що я сатаністка? коли мене питають - я цього не заперечую..
це не клеймо особисто я так не сприймаю це.. це стиль життя, якшо хтось його нерозуміє, то це не мої проблеми, ця людина мені абсолютно байдужа і не цікава, раз вона мене клеймить. суспільство мене теж не особливо в цьому питання хвилює.
а ті хто розуміє і сприймає, то вони і так є моїми друзями і ніяких ярликів чи ще чогось.
це навіть можна сказати фільтр.

знаєш, немає абсолюту добра і зла. все "зло" яке є на цій землі - справа рук людини, а не якогось міфічного звіра з 666 на голові. все зло людських рук справа, просто треба знайти виправдання і його знаходять у чому небудь , тільки не у собі, не у своїх діях. Як набагато легше взяти і сказати що це вина Сатани (чи ще когось), ніж сказати - цея моя бездіяльність, діяльність, злоба, черезмірна алчність, дурість - привели до цього що твориться.. от справжнє клеймо - творити зло своїми руками і називатися при цьому християнином, чи будистом, чи адептом будь-якої іншої "світлої "релігії

мій сатанізм - це виклик, виклик тупості і сліпому слідуванню релігійних норм, бездумності релігійних фанатиків.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:20.