Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Потрібні гроші.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2012, 14:55 #1977362   #1
ANRI
 
Аватар для ANRI
Post Потрібні гроші.

Доброго дня, мене цікавить таке питання, мені потрібен кредит чи позика на комерційний транспорт (фуру). В мени є один автомобіль на якому я рік часу їжджу і успішо заробляю кошти, хотілось би поповнити своюї статки ще одним авто оскільки двома автомобілями відробити один набагато легши аніж одним заробити на ще один. Мова іде про суму 16-17 тис. доларів. Порекомендуйти можливо ви знаєте де і на яких вигідних умовах можна взяти кошти.
ANRI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 18:21 #1977454   #2
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Потрібні гроші.

У Вас є офіційні доходи? Якщо Ви зареєстровані як підприємець і показуєте виручку хоча б 300 тис. грн. в рік, не маєте більше кредитів і 4 дітей - можна говорити про кредит під 19-23 % з багатьма банками.
Якщо офіційних доходів не має - тільки беззаставні кредити під 40-50%.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 19:46 #1978211   #3
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Потрібні гроші.

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
У Вас є офіційні доходи? Якщо Ви зареєстровані як підприємець і показуєте виручку хоча б 300 тис. грн. в рік, не маєте більше кредитів і 4 дітей - можна говорити про кредит під 19-23 % з багатьма банками.
Якщо офіційних доходів не має - тільки беззаставні кредити під 40-50%.


Так я зареєстрований як підприємець і показую доходи, але значно меньші ніж 300 тис. на рік, а брати кредит під 40-50% без застави це може зробити тільки та людина яка недружить з головою. Краще знайти людину яка має гроші і хоче положити на депозит в банк, а банки дають 8-10% річних у доларах, запропонувати 15-17% і документально оформити у нотаріуса щоб не виникало ніяких сумнівів щодо того чи отримає він свої гроші назад + %. Лишається тільки одна проблема де знайти таких людей?
ANRI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 19:52 #1978216   #4
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Потрібні гроші.

Цитата:
Допис від ANRI Переглянути допис
Краще знайти людину яка має гроші і хоче положити на депозит в банк, а банки дають 8-10% річних у доларах, запропонувати 15-17% і документально оформити у нотаріуса щоб не виникало ніяких сумнівів щодо того чи отримає він свої гроші назад + %. Лишається тільки одна проблема де знайти таких людей?
А якщо долар після виборів стане 15? Окрім того, нотаріальний договір явно недостатня гарантія - Ви можете втекти за кордон, а 15 тис. - це не та сума, щоб Вас шукали
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2012, 18:30 #1982921   #5
ANRI
 
Аватар для ANRI
Типово Відповідь: Потрібні гроші.

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
А якщо долар після виборів стане 15? Окрім того, нотаріальний договір явно недостатня гарантія - Ви можете втекти за кордон, а 15 тис. - це не та сума, щоб Вас шукали
Ну а якщо долар після виборів стане по 15 тоді прийдеться віддавати не один рік а приблизно півтора, або брати кредит, чи перепозичити гроші щоб віддати людям, думаю це не є проблемою. Якщо нотаріальний договір не є достатньою гарантією, щож тоді ще потрібно щоб було достатньо для того щоб людина небоялась позичитиі не сумнівалась в тому що вони будуть повернуті. 15 тис це не та сума щоб втікати за кордон, я ж їх непозичаю для того щоб пожити на широку ногу, а далі буть-що буде, мені потрібні гроші щоб швидше розкрутити свій малий бізнес.

Востаннє редагував ANRI: 07.07.2012 о 21:01.
ANRI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:54.