Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2009, 00:04 #876901   #121
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
якісь ви всі нервові

треба зробити батл: тектонік vs. дригання

я переможу в обох номінаціях!!!11
ну ваше дригання переважає на більшості діско міста)))
 
Старий 26.03.2009, 00:09 #876905   #122
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Тектонік

щось ви всі занадто серйозно ставитеся до тектоніку.
звичайний танцювальний тренд, не бачу у ньому нічого поганого і нічого надзвичайного

хто танцює - молодець, хто не танцює - теж молодець!
вчинили тут бурю в склянці..
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (28.03.2009)
Старий 26.03.2009, 00:19 #876909   #123
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
як на мене,Бєлий Руский все чітко тобі пояснив. ти жодного аргументу крім :"не можуть самовиразитись"(хоча це явно не аргумент) не навів. при чому тут самовираження?так,є люди,котрі все обсирають,є люди,котрим все пофіг,а є ще люди,котрі бачуть щось нове і одразу лізуть то робити,бо думають,що від того стають фест модними. надіюся,що висловлю загальну думку Бєлого Руского,
Ultra, TheGame і свою(якщо щось не так скажу,то хай виправлять):нам пофіг на ваш електроданс-танцюйте-хоч обісріться-нас це не тисне.просто не будьте Цімаці-поменше безпідставного пафосу-будеш кимось-випендрюйся скільки влізе,а так-не заважайте іншим і до вас будуть ставитись нормально.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ви всі,хто танцюють електроденс якісь тугуваті. це що-обовязкова умова,щоб вчитися танцювати тектонік?теми створюються,щоб поговорити і почути суспільні настрої. може давайте взагалі не говорити про те,що не подобається.прям як про мертвих-або добре,або нічого.хоча в цьому щось є спільного
чуєш ти "поменше пафосу роблю ,говорю, пишу .шо захочу і пафос тут ні до чого!а нам взагалі то насрати на вас з високої гори !! ви там пізд... собі під ніс шо хочете на вас взагалі ніхто уваги не звертає!! і ми нікому не заважаєм крім певної групи людей які ніби стоять на місці і не слідкують за життям!!!
 
Старий 26.03.2009, 00:21 #876910   #124
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
щось ви всі занадто серйозно ставитеся до тектоніку.
звичайний танцювальний тренд, не бачу у ньому нічого поганого і нічого надзвичайного

хто танцює - молодець, хто не танцює - теж молодець!
вчинили тут бурю в склянці..
підтримую )я вже сам заєба... доказувати комусь свою думку кожен робить шо хоче!! я взагалі випадково сюда попав і шось понеслось))) хз але свою думку відстояти люблю!!
 
Старий 26.03.2009, 01:15 #876928   #125
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
чуєш ти "поменше пафосу роблю ,говорю, пишу .шо захочу і пафос тут ні до чого!а нам взагалі то насрати на вас з високої гори !! ви там пізд... собі під ніс шо хочете на вас взагалі ніхто уваги не звертає!! і ми нікому не заважаєм крім певної групи людей які ніби стоять на місці і не слідкують за життям!!!
Продовжу твій пост: "Да і ви всі лохи, обше тут пристали до нас, самих крутих, бо ми танцюєм тектонік, а ви всі тільки дригаєтесь і не можете самовиразитись. А і ще ви відсталі від життя. Вот так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" .
Дитинко, тобі потрібна допомога психіатра або неврапатолога. Але краще і те і друге
P.S. Пропоную тему перенести в гумор, бо особисто я вже сміюсь який раз за цей день
Ultra зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 02:53 #876933   #126
Dejavu
 
Аватар для Dejavu
Типово Відповідь: Тектонік

краще б вже брейкдансом займався ніж тектоніком. Для тектоніку непотрібно ніякої фізичної підготовки шоб вертіти руками і рухати колінами. Це тимчасовий писк, як йо-йо)
Dejavu зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 08:05 #876993   #127
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

деградацію не зупинити. процес пішов.
 
Старий 26.03.2009, 08:35 #877016   #128
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата І ти хочеш сказати, що ви не вийо..? Та в цьому пості такий явний підтекст (цитую: "ви всі нам таким крутим заздрите, бо не вмієте танцювати"), що аж скрізь букви просвічується. Попустіться з небес на землю і відійдіть нарешті від розетки. Люба людина, яка любить електронну музику, відчуває ритм, має гарне тіло і добре ним володіє переплюне вас навіть тому, що вона танцює нестандартним незавченим набором рухів і в тому вона унікальна.
І хто вам скажи мені заважає? Що за брєд ти написав в останньому пості?
Судячи по мому перебуванню на форумі саме серйозне заняття яким ти занята так це спорами з купою форумчан =)
Тепер на рахунок вийо... Так це вапшє гон ! Поки цієї теми небуло і тут непочали обсирати електроданс , навіть коли дехто ще незнав про це ми просто танцювали і ніхто ніяк не вийо.... ніколи і ніде !
Тепер нарахунок ритму - думаю що самий кращий випадок це просто коли ти бачиш тектонік кілера то просто підійти донього і сказати давай замутим мінімальний батл , ти танцюєш і потім я (думаю якщо хтось затанцює краще від нього то він зіб"єтся з цьої "модної течії" ) Тимпаче мушу сказати переважна більшість людей які дійсно серйозно цим займаются теж нераді що цей танець став дуже популярним !
Цитата ви всі,хто танцюють електроденс якісь тугуваті. це що-обовязкова умова,щоб вчитися танцювати тектонік?
Пий пиво, дивись футбол і задроцтвуй !
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 08:38 #877021   #129
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Продовжу твій пост:
А ти що екстрасенс щоб пости продовжувати ?! Те що людина хотіла сказати те вонай написала і непотрібно продовжувати пости у свій бік їх бачення і витягувати з них якісь підтексти які зовсім неадекватні ....
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 08:49 #877031   #130
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

а де відповідь на мій пост, там де всьо по поличкам????? - слоникслоникслоник я стіки там писав, розпинався якшо спор вже іде в стилі *хто кого більше лажане*????
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 08:59 #877042   #131
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата а де відповідь на мій пост, там де всьо по поличкам????? - слоникслоникслоник я стіки там писав, розпинався якшо спор вже іде в стилі *хто кого більше лажане*????
1 Ладно згідний .....
2 Так шо раз це форум то тут труба тупо обсирати шось ?! Іншого я просто небачу , з такими темпами тут і слоникслоникслоник всіх скоро посилати будуть ........
3 Скажи в якому клубі ти це бачив ?
4 Ніхто й ненаголошував ! Але коли ти вже заікнувся про брейк і кількість елементів , тоді я й написав що по кількості рухів електроданс нічим невідстає .....
5 Наскільки я знаю то йойо нераз входило в популярність , а на рахунок електродансу поживем побачим !
6 А хто казав шо він такий апупєнний танцор ?! Ми вчимось тільки ! Електроданс танцюєтся під різну музику ... Зайди колись в Ібіцу чи алігатор і подивить , тільки непопутай нас з діттьми, які взяли в тата і мами лавешку, лабають бухі в алігаторі казна що в вузьких штанішках і шаттерах....))))*.
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 09:28 #877057   #132
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
1 Ладно згідний .....
2 Так шо раз це форум то тут труба тупо обсирати шось ?! Іншого я просто небачу , з такими темпами тут і слоникслоникслоник всіх скоро посилати будуть ........
3 Скажи в якому клубі ти це бачив ?
4 Ніхто й ненаголошував ! Але коли ти вже заікнувся про брейк і кількість елементів , тоді я й написав що по кількості рухів електроданс нічим невідстає .....
5 Наскільки я знаю то йойо нераз входило в популярність , а на рахунок електродансу поживем побачим !
6 А хто казав шо він такий апупєнний танцор ?! Ми вчимось тільки ! Електроданс танцюєтся під різну музику ... Зайди колись в Ібіцу чи алігатор і подивить , тільки непопутай нас з діттьми, які взяли в тата і мами лавешку, лабають бухі в алігаторі казна що в вузьких штанішках і шаттерах....))))*.
В Алігаторі я це бачив, і не тільки я. Друзі спочатку були прозрівші після походу туда, а потім я вже й сам переконався.
Про брейк, і про футбол, і про графіті - такі речі взагалі неможливо прирівнювати до тектоніка - це все рівно шо рівняти комікс до живопису.
Під різну музику??? Це ж по-моєму електро денс....там має бути якесь френч елєктро чи діско-панк, єлєктротреш там чи італо-, чи просто діско....в нас таке хтось грає???)))
Але напевно не під тєхно чи під прогресів чи тек хаус, який в більшості грають зараз в нас.
Якшо чесно - навіть самі діджеї у нас прозрівають з того тектоніка, бо не шарять взагалі шо це таке, а вечірка на якій музичний супровід був підходящий для таких танців в нас була тільки одна і шось тоді тектонік ніхто не танцював....може ше тоді мода не дойшла.
Забираю слова про те що *це всі діти на баблі від нєх дєлать* і замінюю це на *в більшості відвертим позерством*...)))))))

Востаннє редагував Бєлий руский: 26.03.2009 о 09:33.
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 10:56 #877151   #133
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Судячи по мому перебуванню на форумі саме серйозне заняття яким ти занята так це спорами з купою форумчан =)
О да, тільки сижу на форумі і більше нічого не роблю. Перестань тупити нарешті.
Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Тепер нарахунок ритму - думаю що самий кращий випадок це просто коли ти бачиш тектонік кілера то просто підійти донього і сказати давай замутим мінімальний батл , ти танцюєш і потім я (думаю якщо хтось затанцює краще від нього то він зіб"єтся з цьої "модної течії" ) Тимпаче мушу сказати переважна більшість людей які дійсно серйозно цим займаются теж нераді що цей танець став дуже популярним !
Ти шо взагалі в сосну в..бався? Я прихожу на діско, щоб відпочити і отримати задоволення від улюбленої музики і спілкування з друзями, а не для того щоб розводити галімі батли з якимись малолєтками
Ultra зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 11:01 #877155   #134
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Судячи по мому перебуванню на форумі саме серйозне заняття яким ти занята так це спорами з купою форумчан =)
Так так вона на всіх кричить, і на мене накричала теж
harik зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 11:04 #877159   #135
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Так так вона на всіх кричить, і на мене накричала теж
Давайте тоді створимо групу вконтакті під назвою "клуб обіжених ультрою"
Ultra зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 11:08 #877164   #136
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Давайте тоді створимо групу вконтакті під назвою "клуб обіжених ультрою"
Давайте краще не будемо
harik зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 12:22 #877243   #137
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Ти шо взагалі в сосну в..бався? Я прихожу на діско, щоб відпочити і отримати задоволення від улюбленої музики і спілкування з друзями, а не для того щоб розводити галімі батли з якимись малолєтками
Ну вот , так шо тебе має їб....ти хто собі як там танцює ?!
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 12:26 #877249   #138
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Але напевно не під тєхно чи під прогресів чи тек хаус, який в більшості грають зараз в нас.
Взагаліто якщо хочеш навчитись класно танцювати непотрібно обмежуватись якимись рамками в музиці і ОСОБЛИВО в стилі танцю ! Тобто для свого розвитку потрібно вчити не лише якийсь один танесь ! На рахунок позєрства так я тобі скажу , що коли ще такого слова як тектонік майже ніхто незнав ми вже собі шось лабали на вечірках і ніхто навіть тоді і недогадувався шо це ми таке танцюєм , ми нікомуй й неказали і всім було добре !
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 12:29 #877251   #139
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Карочє з ультрою спорити це шо об стіну горохом кидати )))))) Тому для подальшого скажу так я поняв шо тобі це неподобаєтся і ше там комусь теж , мене це недуже той хвилює ......
LeFt зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 12:48 #877267   #140
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Взагаліто якщо хочеш навчитись класно танцювати непотрібно обмежуватись якимись рамками в музиці і ОСОБЛИВО в стилі танцю ! Тобто для свого розвитку потрібно вчити не лише якийсь один танесь ! На рахунок позєрства так я тобі скажу , що коли ще такого слова як тектонік майже ніхто незнав ми вже собі шось лабали на вечірках і ніхто навіть тоді і недогадувався шо це ми таке танцюєм , ми нікомуй й неказали і всім було добре !
Охохо, ну тут ви і настрочили!!!!!
*Та я ше тектонік лабав в брата на весіллі в 93ому, всі думали шо я припадошний!!!!!!!!!*

Випендрюватись хто коли шо взнав і хто коли шо почав не потрібно....до нас ця мода дойшла недавно і зразу повилізали як гриби тектоні кілєри чи як їх там...))))
Ну та да, якшо хочеш нормально танцювати вальс то можеш його танцювати наприклад під дабстеп,
головне шоб ти вважав шо це круто і тобі було всерівно на всіх бо ти так самовиражаєшся, а вони просто дригаються як там хтось писав.
Імхо чи як - танець вроді цікавий та хороший, але чимось таким аж він не є.


Вся справа в відношенні до нього людей :

Деякі, зрозумівши шо це супермодна фішка купляються собі прікіди, очки, йдуть в школу тектоніка і намагаються на танцполі чи взагалі всюди підкреслити свою винятковість та продвинутість завдяки тектоніку.

Хтось ставиться до нього вкрай негативно і це не є безпідставно тому що на вигляд і якшо розібратись не тільки на вигляд в цьому танці не має нічого особливого і багатогранного.

Хтось спокійно до цього ставиться тому що воно ні холодно ні жарко.


отак...)))))

Востаннє редагував Allehandr0: 26.03.2009 о 12:56.
Allehandr0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (26.03.2009)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:58.