Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2019, 14:46 #2750896   #1
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Час від часу помічав, що є дауни, які виходять з кабінки громадського туалету і не зливають за собою воду.
Останній раз я таке помітив у туалеті кінотеатру сінема-сіті, якийсь даун посцяв і вийшов, я за ним зайшов і мене так схарило шо я крикнув йому чо воду не зливаєш? він обернувся і зробив вигляд типу не чує. я ще раз сказав підарас єбаний.
Скажіть, що ви про це думаєте? Невже важко натиснути кнопку і помити руки? Воно до речі ще й руки не миє. Чмошнік. Головне що райтузи натягнув модні коротенькі.
Мені так і хочеться дати по морді за таке!
Потім штиняє в тих туалетах на сто метрів, ті їхні сцяки від пива смердять шо аж очі ріже!
alder зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (20.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 14:58 #2750898   #2
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата Мені так і хочеться дати по морді за таке!
Що заважає?
Поспівчувати? Виголосити підтримку? Створити ГО "Спусти воду!" і чергувати по три чоловіка у всіх вбиральнях?
ion зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (20.03.2019), roma22101987 (20.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 17:20 #2750911   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

варто )))
і підсрачника і по морді

головне відпишися, коли дасиш...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 17:48 #2750914   #4
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Що заважає?
Може заважало дати підсрачника те. що різні вагові категорії і не відомо хто би кому в кінці кінців дав підсрачника
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (20.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 17:58 #2750915   #5
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата Може заважало дати підсрачника те. що різні вагові категорії і не відомо хто би кому в кінці кінців дав підсрачника
Ага, і так обідно стало! Так обідно, що не всі, кому можна пожалітись не були в тому туалеті!
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 18:44 #2750923   #6
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата Час від часу помічав, що є дауни,
як то кажуть, бидло зо села можна вивести, але от село з бидла- ніт
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 14:36 #2751040   #7
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

я буду клеїти їм на плечі наліпки, як стопхам.
"не зливає воду".
alder зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (21.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 15:24 #2751041   #8
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Мене от більше хвилює інше: хто більше під*рас, - хто виходить з туалету і йде до тебе "здороватись" з мокрими руками, чи з сухими?
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (22.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 15:29 #2751042   #9
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

шо там не кажить, а свідомі люди не перевелися в нашому суспільстві - вона скіко таких у темі відписалося
ми таки європєйці, а це не #уй собачий!

пропоную облаштувати у туалетах міста пости громадского контролю і як воду не зливає - давати підсрачника

Саймон!
ти готовий?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 17:37 #2751053   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
пропоную облаштувати
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
Саймон!
ти готовий?
Нічого в цьому світі не міняється. Як тільки комусь неок, завжди знайдеться АКТИВІСТ, який буде готовий зі всією відповідальністю вкласти всю свою свою енергію у те, щоб перекласти проблему сторонніх людей на чужі плечі. Собачі притулки, індустріальні парки і навіть зливання гівна. Все повинні робити хтось. Ну бо я ж ідею придумав а це головне. Чьо.
Так і живемо.

По темі.
Не знаю які заклади ти відвідуєш, але те що ти описуєш я зустрів лише раз в житті, в Абриколі. Це було афтепаті (тобто вже далеко за 01:00) і очікувано.
Якщо ти з цим стикаєшся систематично і періодично то варто просто поміняти заклади. Принаймні я би саме так зробив. Бо навчити чомусь людей, які за собою не зливають, нереально впринципі. Ніяк.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 18:29 #2751057   #11
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Час від часу помічав, що є дауни, які виходять з кабінки громадського туалету і не зливають за собою воду.
Останній раз я таке помітив у туалеті кінотеатру сінема-сіті, якийсь даун посцяв і вийшов, я за ним зайшов і мене так схарило шо я крикнув йому чо воду не зливаєш? він обернувся і зробив вигляд типу не чує. я ще раз сказав підарас єбаний.
Скажіть, що ви про це думаєте? Невже важко натиснути кнопку і помити руки? Воно до речі ще й руки не миє. Чмошнік. Головне що райтузи натягнув модні коротенькі.
Мені так і хочеться дати по морді за таке!
Потім штиняє в тих туалетах на сто метрів, ті їхні сцяки від пива смердять шо аж очі ріже!
їба ти дно))

Додано через 4 хвилини
Глянь під двері як тіп буде срати чи він сраку витирає і якшо ні то коли буде виходити - дай негіднику по єбалу!

Востаннє редагував Terror: 21.03.2019 о 18:29. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 18:36 #2751061   #12
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Саймон!
я взагалі не щемлюся по гадюшниках
але ж таки тре спрямувати заблудшого отрока на правильний шлях...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 20:27 #2751087   #13
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
я взагалі не щемлюся по гадюшниках
Вірю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2019, 09:27 #2751145   #14
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Мене от більше хвилює інше: хто більше під*рас, - хто виходить з туалету і йде до тебе "здороватись" з мокрими руками, чи з сухими?
да, це мене також хвилює не менше.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
їба ти дно))

Додано через 4 хвилини
Глянь під двері як тіп буде срати чи він сраку витирає і якшо ні то коли буде виходити - дай негіднику по єбалу!
яке мені діло до його сраки, хай ходить обісраний.
а вот заходити в кабінку де сцяки смердять то інше, але тобі невігласу все одно, ти любітєль понюхати сцяки)))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нічого в цьому світі не міняється. Як тільки комусь неок, завжди знайдеться АКТИВІСТ, який буде готовий зі всією відповідальністю вкласти всю свою свою енергію у те, щоб перекласти проблему сторонніх людей на чужі плечі. Собачі притулки, індустріальні парки і навіть зливання гівна. Все повинні робити хтось. Ну бо я ж ідею придумав а це головне. Чьо.
Так і живемо.

По темі.
Не знаю які заклади ти відвідуєш, але те що ти описуєш я зустрів лише раз в житті, в Абриколі. Це було афтепаті (тобто вже далеко за 01:00) і очікувано.
Якщо ти з цим стикаєшся систематично і періодично то варто просто поміняти заклади. Принаймні я би саме так зробив. Бо навчити чомусь людей, які за собою не зливають, нереально впринципі. Ніяк.
все починається з обговорення. можливо хтось підхопить ідею і дійсно почнуть роздавати підсрачники.
так шо зливай воду, бо за тобою вже пасуть

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нічого в цьому світі не міняється. Як тільки комусь неок, завжди знайдеться АКТИВІСТ, який буде готовий зі всією відповідальністю вкласти всю свою свою енергію у те, щоб перекласти проблему сторонніх людей на чужі плечі. Собачі притулки, індустріальні парки і навіть зливання гівна. Все повинні робити хтось. Ну бо я ж ідею придумав а це головне. Чьо.
Так і живемо.

По темі.
Не знаю які заклади ти відвідуєш, але те що ти описуєш я зустрів лише раз в житті, в Абриколі. Це було афтепаті (тобто вже далеко за 01:00) і очікувано.
Якщо ти з цим стикаєшся систематично і періодично то варто просто поміняти заклади. Принаймні я би саме так зробив. Бо навчити чомусь людей, які за собою не зливають, нереально впринципі. Ніяк.
а ти шо ніколи десь не їхав поїздом і не користувався туалетом там? чи в торгові центри не ходиш і там також в туалети не заходив? я особисто часто наблюдаю такі картини, купа паперу в очку і гавна.
і шо за таке хіба на варто дати підсрачника?

Додано через 3 хвилини
а можливо хтось і таке помічав:
у таких дуже старих туалетах, переважно на автобусних старих зупинках, бачили гавно розмазане по стінах???
ще з дитинства я думав, якого хєра? це що хтось посрав, підтерся рукою і витер пальці об стіну чи шо ?? даже пару разів бачив гавно розмазане по стелі. пздц, якась фантастика.

Востаннє редагував alder: 22.03.2019 о 09:27. Причина: Пізніше додано
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2019, 09:34 #2751152   #15
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Срач у темі про срач

А так то є, важко вивести село з людини, там же всюди як не болото, то гній - люди банально не розуміють, що таке чистота.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2019, 09:47 #2751155   #16
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Ну все, пацан знайшов своє призначення в житті - розходимось
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (22.03.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.03.2019, 10:58 #2751161   #17
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи варто давати підсрачника тому хто не зливає після себе воду в туалеті?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
все починається з обговорення. можливо хтось підхопить ідею і дійсно почнуть роздавати підсрачники.
Знову ж таки, "можливо хтось щось". Це перекладання.
Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
а ти шо ніколи десь не їхав поїздом і не користувався туалетом там?
Нє, ну поїзд це окрема тема. Це вимушений крок у царство мокрої білизни, запаху брудних шкарпеток, курилки в тамбурі і туалету в який гидко просто зайти.
І це, знову ж таки, ніяк не побороти. Просто ніяк.
Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
чи в торгові центри не ходиш і там також в туалети не заходив?
А вот в торгових центрах якраз норм туалети. В порівнянні із.
Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
я особисто часто наблюдаю такі картини, купа паперу в очку і гавна.
і шо за таке хіба на варто дати підсрачника?
Тут питання лише в тому, чи готовий ти отримати струс мозку за гівно в унітазі. Ну бо ж розумієш що дати комусь пісрачника це дія, яка обовязково буде мати протидію, незалежно від ступеню твоєї правоти.
Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
у таких дуже старих туалетах, переважно на автобусних старих зупинках, бачили гавно розмазане по стінах???
ще з дитинства я думав, якого хєра? це що хтось посрав, підтерся рукою і витер пальці об стіну чи шо ?? даже пару разів бачив гавно розмазане по стелі. пздц, якась фантастика.
Бачив. Люди пранкували ще коли навіть не знали цього терміну
Можна наприклад зняти один кросовок, потикати ним в гівно і потім поставити слід на стелі.
Просто не ходи туди де таке відбувається.

Не розумію в чому проблема. Важко вдома посрати, щоб не відвідувати громадські туалети? Чи яка причина? Не розумію.

P.S. І це ти ще із муслімами в одному літаку не летів.
Хто не в курсі, муслімам Аллах не велів користуватися туалетним папером. Тільки три камені, а за їх відсутності - вода. І всьо, без варіантів. Так от, гівно вони за собою зливають, но то що відбувається потім... Це просто треба бачити. І нічого не зробиш. Культурна традиція.
Вот і треба так само сприймати культурні традиції українців.

А всі ці підсрачники, повбивавби і т.п. це якась маячня. Хоча б тому, що це нереально плюс вбивати за гівно це зашквар.

Якось так.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:02.