Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Проблеми з йодом в піділкта

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2011, 20:11 #1678898   #21
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
В одному дописі пишете, що найкращий варіант це приймати йод в природньому вигляді, а в наступному дописі протилежне - приймаєте з баночки.
Це у випадку, коли вважають, що з баночки, то велика "кака", тоді вже краще з продуктів якісних, які у нас майже відсутні. В Полтавській обл. є таке село БІлики, там колись на увесь Радянський Союз згущене молоко робили, от там якраз і була зона для людей із недостачею йоду у організмі - йодована природня вода у крані та річці (річка Ворскла), у продуктах теж підвищений вміст йоду. Було там 4 санаторії, зараз одні руїни позалишалися. Отуди б хлопчика звозити, хоч на місяць. І так щороку. Я просто пропоную різні варіанти природнього способу, лиш би не оті антиструміни і всілякі "лігуміни" із аптеки.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 18.06.2011, 20:31 #1678906   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
порадьте когось в тернополі
Не місцевий.

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Отуди б хлопчика звозити, хоч на місяць. І так щороку. Я просто пропоную різні варіанти природнього способу, лиш би не оті антиструміни і всілякі "лігуміни" із аптеки.
Для чого возити? Невже в Тернополі немає молока, яєць, картоплі, риби, йодованої солі (якою не варто дуже захоплюватись). В супермаркетах думаю не проблема купити баночку морської трави чи навіть пластини сухої морської трави для домашніх суші. Можна пошукати і за клюквою, або хоча б соком з клюкви.

Передозувати йодом буде непросто, хіба що засипати в себе цілі банки пігулок. Більшість дієт забезпечує менш ніж 1000 мікрограмів йоду, рідше 2000. Це в Японії можуть набрати від 50 000 до 80 000 мікрограмів (50-80 мг) йоду, бо вживають багато морської трави.
. зараз поза форумом  
Старий 19.06.2011, 08:04 #1679096   #23
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

ООО... морська трава.... спочатку не любив..а тепер ... річ смачнюща
mZiG зараз поза форумом  
Старий 20.06.2011, 08:18 #1679888   #24
Yankee
 
Аватар для Yankee
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
так

порадьте когось в тернополі
Пасєчко, обл. лікарня , терапевтичний корпус, відділ ендокринології.
Доброродній обл. лікарня, хірургічний корпус.
Там можливі зміни, після ремонту у ендокринологічному диспансері, можливо відділ перенесли туди. Запитати в реєстратурі потрібно.
Yankee зараз поза форумом  
Старий 20.06.2011, 15:14 #1680240   #25
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата Для чого возити? Невже в Тернополі немає молока, яєць, картоплі, риби, йодованої солі (якою не варто дуже захоплюватись). В супермаркетах думаю не проблема купити баночку морської трави чи навіть пластини сухої морської трави для домашніх суші. Можна пошукати і за клюквою, або хоча б соком з клюкви.
І все, ж як дізнатись точне дозування йоду, який потрапив до організму? Бо як мені здаєтсья контроль за кількістю йоду в продуктах - дещо приблизний і лише "можливий"?
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 20.06.2011, 15:38 #1680256   #26
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Точне дозування не дізнаєтесь, а тільки приблизне, вираховуючи з кількості вживання йодованої солі (не найкращий варіант) та інших продуктів, які містять йод.
. зараз поза форумом  
Старий 20.06.2011, 15:41 #1680262   #27
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Trader_Lena
От дивись за той самий БАД який ти так рекламуєш - ціна 625 грн, склад - морська капуста + фукус , а не простіше за ті самі гроші купувати і вживати морську капусту - приблизно 15-20 грн 150 грам. тобто якщо банку ділити на 2 дні - то за ту саму суму можна купити - 60-80 денних норм капусти.
Або ж зробити комплекс - капуста + горіхи + різні салати + ...

Ну і ще дуже корисним буде повезти дитину на море на яких 10-20 днів.

Ну і ще як варіант - то давати до школи не гроші а якусь домашню булку, печиво і тд. А ні то оплатити його харчування в школі. Ато за ті гроші діти накупують сухариків і кокаколи і все - давайте йому хоч чорну ікру і труфеля а він ліпше виглядати небуде.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 21.06.2011, 15:44 #1681258   #28
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Trader_Lena
От дивись за той самий БАД який ти так рекламуєш - ціна 625 грн, склад - морська капуста + фукус , а не простіше за ті самі гроші купувати і вживати морську капусту - приблизно 15-20 грн 150 грам. тобто якщо банку ділити на 2 дні - то за ту саму суму можна купити - 60-80 денних норм капусти.
Або ж зробити комплекс - капуста + горіхи + різні салати + ...
нууууу, далеко не всі можуть їсти морську капусту, принаймні тривалий час (мені особисто вона набридає вже на другий день вживання).
Але 625 грн за БАД це дуже багато, погоджуюсь.
Просто є ж ще ліки, які коштують дешевше. наприклад, той самий Йодомарин. Він недорогий, а приймати його легше, ніж морську капусту постійно істи
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 21.06.2011, 16:13 #1681276   #29
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Trader_Lena
От дивись за той самий БАД який ти так рекламуєш - ціна 625 грн, склад - морська капуста + фукус , а не простіше за ті самі гроші купувати і вживати морську капусту - приблизно 15-20 грн 150 грам.
Там ціна у рублях російських, це приблизно 120 грн. наших, там є 100 пігулок і вистачить такій дитині на півроку, бо не щодня, а через день. Це є чітко дозована формула, тобто передозування не можливе + легко засвоюється, а хз скільки тої морської капусти треба з"їсти на дозу. І у мене є друзі сироїди, то мені розказали, що містить у собі той розчин, у якому замочується та капуста, перестала її їсти. Потрібно тільки суху проварювати, розмочувати - бека страшна, ще й вся вона у камінцях, вимити то важко - чесно, я викинула всю ту порцію.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 21.06.2011, 23:23 #1681707   #30
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Точне дозування не дізнаєтесь, а тільки приблизне, вираховуючи з кількості вживання йодованої солі (не найкращий варіант) та інших продуктів, які містять йод.
насправді, я Вашу думку повністю поділяю
та й схоже, що ряд проблем звичайним повсякденним раціоном не вирішити

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Моя вагітна сестра приймала йодомарин, проте кому там і як він дозволений - не знаю...
до речі, вже не вперше чую саме про цей препарат, хоч він, здається, і не дуже широко рекламується. Їй лікар радив?

Востаннє редагував Kastaneda: 21.06.2011 о 23:23. Причина: Пізніше додано
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 22.06.2011, 01:36 #1681766   #31
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

йолкі. тему перейменуйте. підліток якись неправильний вийшов)))

фігнадцять раз купляла морську капусту. і щоразу усю викидала. для мене то таке фууууу
може хтось рецепти знає, щоб можна було їсти, бо саму жувати не майо. чи приречена кривитись від неї я?
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (22.06.2011)
Старий 22.06.2011, 12:08 #1681971   #32
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
фігнадцять раз купляла морську капусту. і щоразу усю викидала. для мене то таке фууууу
може хтось рецепти знає, щоб можна було їсти, бо саму жувати не майо. чи приречена кривитись від неї я?
kookla, а ви вже у лікаря все-таки побували? Може б не спішити напхатися морською капустою, може лікар щось інше порадить?
Heroin зараз поза форумом  
Старий 22.06.2011, 12:15 #1681988   #33
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
kookla, а ви вже у лікаря все-таки побували? Може б не спішити напхатися морською капустою, може лікар щось інше порадить?
була в двох. толку з них нуль =(
або справді то я себе смертельно -хворою зробила, а насправді потребую лише трохи більше йоду.
порадили через пів року здати ті самі аналізи, бо старі їх смущають: і здорова, і чуть-чуть нє. а ше салати з капусти робити морської. все
kookla зараз поза форумом  
Старий 22.06.2011, 12:42 #1682010   #34
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
була в двох. толку з них нуль =(
або справді то я себе смертельно -хворою зробила, а насправді потребую лише трохи більше йоду.
порадили через пів року здати ті самі аналізи, бо старі їх смущають: і здорова, і чуть-чуть нє. а ше салати з капусти робити морської. все
Дивні лікарі! вперше чую, шоб виписували салати з капусти морської! можливо сходити до приватної клініки, щоб лікар був зацікавленим у результаті, а не як звичайно - аби відкараскатись від пацієнта...
Heroin зараз поза форумом  
Старий 22.06.2011, 17:18 #1682248   #35
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Дивні лікарі! вперше чую, шоб виписували салати з капусти морської! можливо сходити до приватної клініки, щоб лікар був зацікавленим у результаті, а не як звичайно - аби відкараскатись від пацієнта...
У платній клініці лікарі зацікавлені, щоб ви приходили і приходили, кожен прихід вартує грошей, а знання у них ще менші, ніж у тих, що у лікарні.
Якщо почалися ендокринні зміни, то є глибока проблема в організмі (що тут сама морська капуста може допомогти???), можливо є десь проблеми у травленні, чи недостачі певних вітамінів - організм це є одне ціле і не можна розглядати вузько - проблема із щитовидкою, є проблема у організмі, а проявляється дисфункцією щитовидки. Є ще якісь симптоми? Чим хворіли? Чи є часті простуди, ангіни, проноси, запори..
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 22.06.2011, 20:26 #1682361   #36
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Kastaneda Переглянути допис
до речі, вже не вперше чую саме про цей препарат, хоч він, здається, і не дуже широко рекламується. Їй лікар радив?
ВИ ВЖЕ ЗАДЗІМБАЛИ. ПРОСИТЕ ПОРАД І САМІ НИМИ НЕХТУЄТЕ.
Йодомарин (Iodomarin)
СИНОНІМИ:Калію йодид, антиструмін, йодид 100 і йодид 200, йодостатин.


ЦЕ ЯК СМЕТАНА "ПРЕЗИДЕНТ" та "МОЛОКІЯ".... один продукт різних виробників

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Дивні лікарі! вперше чую, шоб виписували салати з капусти морської!
НЕ ВИПИСУВАЛИ А ПРОПОНУВАЛИ, ще пропонували колись яблука, але враховуючи,які вони зараз пластмасові, толку з них мало....

ЄДИНИЙ ПРОДУКТ ПРИРОДНЬОГО ПОХОДЖЕННЯ, який не "підживлюють " гомосапіенс, а збирають його як є - це морська капуста.

для тих кого верне від капусти попробуйте її уявити такою....

і нелінуватись гуглити

http://www.google.com.ua/search?hl=u...l1591l1.6.3l10
гниляки...


пісі ліки рідко бувають смачними....
япошки ж їдять тоннами

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
фігнадцять раз купляла морську капусту. і щоразу усю викидала. для мене то таке фууууу
може хтось рецепти знає, щоб можна було їсти, бо саму жувати не майо. чи приречена кривитись від неї я?
її потрібно вживати для початку не більше 100 г, за прийом, а то буде пекти йодом....раптовий передоз...
потім за тиждень і 500 г зтопчеш

Востаннє редагував mZiG: 22.06.2011 о 20:26. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (17.10.2011)
Старий 22.06.2011, 23:10 #1682523   #37
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

я все розумію. але самолікуванням займатись не буду.
мені поклали діагноз: 1)вузливий зоб. я думала посивію, бо це майже пухлина підняла шуміху, повгання по лікарях, ті назначили аналізи і ощасливили: зобу нема, але 2) аутоімунний тиореїдит.
дальше толку було мало, бо всі, до кого не зверталась, казали через пів року ще раз здати аналізи і потім прийти. ніякого лікування не назначали
всі заспокоювали, що все буде ок. переживати нема чого.
але мені неприємно, що власна імунна система виділяє антитіла, щоб боротись зі щитовидкою. це має бути комплексне лікування. в мене висновок: або лікарі незнають, що робити і їм пофіг( аля якось буде), або я панікерша і зі мною все впорядку. але я переконана, що це нездорово.
якщо в мене ттрішки гормони вийшли за межі норм( справді чуть в аналізах- небагато), то вже щось не впорядку. і мене тривожить це. лікарі видно привикли, що все має стати дуже погано, щоб розпочати нормально лікувати, а ж не хочу запускати.
і не розумію, чому лікувати лише щитовидну? тоді ж імунна буде ще більше виділяла антитиіл. це ж послабить її. я ітак за сезон мушу з 10 раз перехворіти і анемія постійно.
а лікарі кажуть все нормально. нічого не роби. і пий йод.. але ж організм звязаний, треба дві системи лікувати.

я хвора на голову.

все. тепер всі знають, що зі мною
kookla зараз поза форумом  
Старий 23.06.2011, 00:46 #1682599   #38
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Результати аналізів в студію!
. зараз поза форумом  
Старий 23.06.2011, 00:55 #1682602   #39
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

т4 - 6,55 ( норма 5,1- 14,1)
атпо - 41,35 ( до 34)
аттг - 433,4 ( до 115)
ттг - 0,256 ( 0,27- 4,2)
щитоподібна залоза не збільшена. розміщена типово, сктруктура гомогенна, ехогенність тканини не рівномірно понижена в обох долях за разунок чергування ізо- та дрібних гіпоехогенних ділянок ( до 4-5 мм)
обємних утворів не виявлено

засираю тему. пробачте але це буде заочне лікування
kookla зараз поза форумом  
Старий 23.06.2011, 03:10 #1682630   #40
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

a T3?
Рівень Т4 в нормі, ТТГ трохи занижений, антитіла трохи високі (але не критично; у деяких людей рівень може бути >1000.) Правильно кажуть - не панікувати. А знизити рівень антитіл пігулками не получиться. Тому і рекомендують заспокоїтись і періодично здавати аналізи. Від стресу та паніки ще більше собі болячок назбираєте.

Відносно йоду: можна здати тест, або, як вже писали вище, намазати на ділянку тонкої шкіри (верхня частина руки, або внутрішня частина ноги) йод - кружечок у 5см і почекати. Якщо через 1год жовта пляма зникне - нестача йоду; якщо залишиться довше ніж через 4год - все нормально.

Не сприймайте вищенаписане за кінцевий діагноз та метод лікування - дотримуйтесь порад свого ендокринолога.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (23.06.2011)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:10.