Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Пластичні операції
За 6 26.09%
Проти 6 26.09%
Всерівно 11 47.83%
Голосували: 23. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Пластичні операції. За і проти?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.01.2019, 17:18 #2746587   #21
Lanre
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

так, всьо з наступного тижня почну більш детально цим питанням займатися, хочу сходити на консультації до кільков пластичних хірургів, ну а там уже буду дивитись и думати
Lanre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2019, 17:51 #2746588   #22
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Lanre Переглянути допис
так, всьо з наступного тижня почну більш детально цим питанням займатися, хочу сходити на консультації до кільков пластичних хірургів, ну а там уже буду дивитись и думати
Краще скинь фото своїх грудей, а ми вже тобі порадим-підкажем
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MadPiksel (01.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2019, 01:35 #2747090   #23
Ammet
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Деяким все рівно на розмір и форму грудей, я у деяких жосткі комплекси... усі ми різні
Ammet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2019, 10:10 #2747105   #24
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Зараз нова модна тенденція імпланти виймати, а не ставити. Не знаю що робитимуть з уніфікованими Барбі-носами, боюсь непросто буде повернути назад чийсь індивідуальний ніс.
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pavel_ (01.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2019, 21:57 #2749817   #25
Ammet
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Зараз нова модна тенденція імпланти виймати, а не ставити.
Виймаюсь мабуть ті, хто ставив неякісні імпланти. Знаю декількох жінок, які збільшували груди, чи робили підтяжку, нічого виймати, чи змінювати не збираються
Ammet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2019, 09:12 #2750434   #26
Pollly
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Я проти пластичних операцій, це не природно!
Pollly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2019, 12:28 #2750676   #27
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Зараз нова модна тенденція імпланти виймати, а не ставити. Не знаю що робитимуть з уніфікованими Барбі-носами, боюсь непросто буде повернути назад чийсь індивідуальний ніс.
Це все розкази, сумніваюсь що хтось хто ставив то витягає, може міняє неякісні на якісні. Бо якщо просто витягнути то що там буде - два млинці висіти коло колін ???
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 18:22 #2750821   #28
Lanre
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Більш місяця назад я все ж таки збільшила грудь! Як і хотіла! Божеб ви не уявляєте як я задоволена!!!
Lanre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 18:25 #2750822   #29
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Lanre Переглянути допис
Більш місяця назад я все ж таки збільшила грудь! Як і хотіла! Божеб ви не уявляєте як я задоволена!!!
вітаю, хоча гадаю, спільнота ФФМ, не задоволені - до і після ДЕ ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 19:18 #2750824   #30
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Lanre Переглянути допис
Більш місяця назад я все ж таки збільшила грудь! Як і хотіла! Божеб ви не уявляєте як я задоволена!!!
Сіськи в студію!!!!
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 19:31 #2750826   #31
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Це все розкази, сумніваюсь що хтось хто ставив то витягає, може міняє неякісні на якісні. Бо якщо просто витягнути то що там буде - два млинці висіти коло колін ???
З журналу «Космополітен»: Памела Андерсон, Джейн Фонда, Вікторія Бекхем, Юлія Началова, Кортні Лав, Ніколь Кідман, Тара Рід, Шерон Осборн, Кріс Дженнер - список знаменитостей які виймали імпланти, або зменьшували.
На мою думку, надуті губи, силіконові груди 3 розміру, випалене біле волосся (Памела + Барбі) - це несмак. В тому числі, тих чоловіків, які обирають такий стереотип краси. Естетичне виховання - це не журнал Playboy погортати.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 20:08 #2750827   #32
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
З журналу «Космополітен»: Памела Андерсон, Джейн Фонда, Вікторія Бекхем, Юлія Началова, Кортні Лав, Ніколь Кідман, Тара Рід, Шерон Осборн, Кріс Дженнер - список знаменитостей які виймали імпланти, або зменьшували.
На мою думку, надуті губи, силіконові груди 3 розміру, випалене біле волосся (Памела + Барбі) - це несмак. В тому числі, тих чоловіків, які обирають такий стереотип краси. Естетичне виховання - це не журнал Playboy погортати.
По-перше дуже сумніваюся, що такі і подібні журналики "стояли" близько правди.
По-друге - завідуйте мовча
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 07:56 #2750839   #33
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
По-перше дуже сумніваюся, що такі і подібні журналики "стояли" близько правди.
По-друге - завідуйте мовча
По-перше нормальний журнал, який якраз і займається тим, що модне, не жовта преса.
По-друге кому я маю заздрити, тим що вставили, тим що вставили і вийняли, чи тим що не вставляли силіконові імпланти?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2019, 18:53 #2750927   #34
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
По-перше нормальний журнал, який якраз і займається тим, що модне, не жовта преса.
По-друге кому я маю заздрити, тим що вставили, тим що вставили і вийняли, чи тим що не вставляли силіконові імпланти?
1. ну добре, прийму до уваги вашу думку, але мода - не показник.
2. Ну я не знаю, життя таке, хтось комусь вставляє, згодом виймає.. все прородно. І можливо, Ви НЕ заздрите, але з силіконом - були би добріші чи то щасливіші...
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 14:07 #2751037   #35
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

1. Мода не показник чого? Для загалу саме мода є показником. Чи хтось знає як змінювались стереотипи жіночої краси протягом століть? Були періоди, коли накладні животики, чи бедра, чи парики були ознакою жіночої краси, добре, що все це можна було зняти, коли лягали до ліжка, чого не вдасться зробити з силіконовими імплантами.
2. Поняття щастя, чи доброти не лежить в площині імітаційних маніпуляцій зі своїм тілом. Що природнього в імплантах? Це обман природи.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 18:57 #2751068   #36
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
1. Мода не показник чого? Для загалу саме мода є показником. Чи хтось знає як змінювались стереотипи жіночої краси протягом століть? Були періоди, коли накладні животики, чи бедра, чи парики були ознакою жіночої краси, добре, що все це можна було зняти, коли лягали до ліжка, чого не вдасться зробити з силіконовими імплантами.
2. Поняття щастя, чи доброти не лежить в площині імітаційних маніпуляцій зі своїм тілом. Що природнього в імплантах? Це обман природи.
1. В більшості - загал- стадо, так що не показник. Також не забуваємо - кретинів порівняно більше, і тому вони заправляють стадом (але всеж таки, інколи стаються вийнятки, і в такому випадку дійсно - мода показник). Але є ще одне але - час (ну як не як 21 ст) +технології, пропозиції, які внесли нові правила, корективи і т.д.отже, сумарно - все неоднозначно..
2. Ну не знаю, психологічний ефект діло не просте. Тут маніпуляції в людей (духовні, матеріальні і інші ) дають неабиякі результати, така природа людини. А тут лише два круги..

Десь, колись, маленькій Моні, могли подарувати 5 копійок, і вона б могла бути зовсім іншою..

А про природнє(і її обман), в даний час, і взагалі без сенсу.. (точніше, не логічно).
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2019, 13:18 #2760024   #37
Ammet
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Lanre Переглянути допис
Більш місяця назад я все ж таки збільшила грудь! Як і хотіла! Божеб ви не уявляєте як я задоволена!!!
все ж таки як пройшла операція? задоволені результатом повністю?
Ammet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2019, 18:14 #2760066   #38
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Ботва сама з собою розмовляє, так мило.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2019, 09:36 #2760109   #39
Ammet
Учасник
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

мені реально цікаво дізнатись, бо не так часто спілкуюсь з тими, хто зважився на пластичну операцію)
Ammet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2019, 12:06 #2760453   #40
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Пластичні операції. За і проти?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Що природнього в імплантах? Це обман природи.
Направду - це не обман природи - це обман чоловіка/чоловіків для яких вони вставляються. І взагалі "жіноча краса" це десь так 95% обману - починаючи від всього накладного до всього награного.
Так багатьом чоловікам подобаються великі гарні цицьки - от купа жінок і рветься їх зробити. Щось там підтягнути, щось збільшити, щось зменшити - три рази вернути невинність і т.д.
І природу сюди не потрібно приплітати - то все лише бізнес. Подорожче себе продати от і все ...

Додано через 2 хвилини
Ніхто тут ні на що не зважувався - той хто зважується, не комплексує - і без лишніх балачок викладе тут фото до і після - не обов'язково в весь зріст і т.д. - а самих грудей. А так - то тупа реклама і не більше ...

Востаннє редагував AHgpyxa: 04.06.2019 о 12:06. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (05.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:23.