Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2011, 10:38 #1750508   #21
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Більше переконаний що причина в хребтових дисках... Бо сам маю таку проблему. Якраз болить саме в попереку. Їздив до одного діда В Кременець (який не каже ціни, скільки даш стільки й буде) то він сказав що злетів диск, після 5ти хв вправляння мені відчутно стало краще. Брат має проблему з дисками в грудному відділі, то йому в лікарні сказали що там нема нічого страшного "Остерохондроз" виписали дорогі уколи які нічого не помогли. Я дідулька за 5-10 хв все поставив на місце.
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно.
Знаю багатьох людей, яким цей дядько поміг, також рекомендую... маю його координати.
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 10:39 #1750511   #22
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно
А дід, напевно, знав правильний діагноз...
Так, діагностика у нас крИває, при чому на обидві ноги. Але перш ніж їхати до діда чи баби варто спочатку хоча б елементарні знімки зробити, або якщо дозволяють кошти - МРТ чи подібне. Не завжди потрібне такого типу мануальне втручання, як роблять мануальщики в лікарні, чи діди і бабці по селах. Хребет вимагає дуже обережного підходу. Не дарма лікарі, які отримують скарги на болі в шлунку, серці, та інших органах і не виявивши чогось особливого, відправляють до спеціалістів по хребтах. Остеохондроз - хвороба сьогодення. Від переїдання, екології, сидячої роботи, тощо. Солі, які відкладаються, причиняють багато болі, перетискаючи часом нервові закінчення. А диски вправляти береться ледь не кожний, хто хоч шось про них чув. І спочатку маємо видиме покращення, а потім знову чомусь погіршання, часом дуже сильне. Та пульпа, желеподібна рідина, яка служить амортизатором між хребцями і вилізла від перегрузки чи окальцинування вимагає дуже обережного підходу, а не одразу вправляння.
Я просто перейшов і мануальщиків, і лікарів... Так, з діагностикою - проблеми. Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
sets зараз поза форумом  
Подякували 3:
olexiy (23.09.2011), OLY (29.12.2014), Ікебан (23.09.2011)
Старий 23.09.2011, 19:00 #1750909   #23
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
А дід, напевно, знав правильний діагноз...
Так, діагностика у нас крИває, при чому на обидві ноги. Але перш ніж їхати до діда чи баби варто спочатку хоча б елементарні знімки зробити, або якщо дозволяють кошти - МРТ чи подібне. Не завжди потрібне такого типу мануальне втручання, як роблять мануальщики в лікарні, чи діди і бабці по селах. Хребет вимагає дуже обережного підходу. Не дарма лікарі, які отримують скарги на болі в шлунку, серці, та інших органах і не виявивши чогось особливого, відправляють до спеціалістів по хребтах. Остеохондроз - хвороба сьогодення. Від переїдання, екології, сидячої роботи, тощо. Солі, які відкладаються, причиняють багато болі, перетискаючи часом нервові закінчення. А диски вправляти береться ледь не кожний, хто хоч шось про них чув. І спочатку маємо видиме покращення, а потім знову чомусь погіршання, часом дуже сильне. Та пульпа, желеподібна рідина, яка служить амортизатором між хребцями і вилізла від перегрузки чи окальцинування вимагає дуже обережного підходу, а не одразу вправляння.
Я просто перейшов і мануальщиків, і лікарів... Так, з діагностикою - проблеми. Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
Сама хороша відповідь в цій темі. Доречі в кого лікував спину, зацікавило бо якшо вже було направлення на детальний огляд значить таки серйозніший підхід в нього, в мому випадку сам запитую чи потрібно іти на рентген мені каждуть ні, але спина в тому місці постійно непокоїть, не схоже на просте зміщення зовсім, а мені тільки це і кажуть, вже 3 різні лікарі..., і куди ходив на рентген? За МРТ не питаю трохи напряжно його робити з фінансами )
Пе.Се. За лікаря, якшо можна, то відпиши в ПП
olexiy зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 20:11 #1750941   #24
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Сама хороша відповідь в цій темі. Доречі в кого лікував спину, зацікавило бо якшо вже було направлення на детальний огляд значить таки серйозніший підхід в нього, в мому випадку сам запитую чи потрібно іти на рентген мені каждуть ні, але спина в тому місці постійно непокоїть, не схоже на просте зміщення зовсім, а мені тільки це і кажуть, вже 3 різні лікарі..., і куди ходив на рентген? За МРТ не питаю трохи напряжно його робити з фінансами )
Пе.Се. За лікаря, якшо можна, то відпиши в ПП
Згідний , відповідь правильна, не потрібно ходити до профанів, також нікому не рекомендую, просто можуть покалічити. Цей чоловік не профан а добрий спеціаліст, тому я і рекомендую звернутися. А взагалі хребет це дуже серйозно !!!
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 23.09.2011, 20:54 #1750965   #25
Yur
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
Але точно знаю тепер, що до діда, який саме вправляє, не поїду точно. Носити пояс, берегтись, не переїдати, по максимуму свіже повітря, овочі, фрукти, рухливий спосіб життя - те, чого зараз намагаюсь по мірі можливості дотримуватись.
А вибирати з порад - справа кожного...
Я нікому не нав'язую до когось їхати, це справа кожного особиста!!!
Брат, сам питався щоб зробити рентген, а лікар категорично настоював, що там і без рентгену усе ясно... а цей дідок, (хоч вір хоч ні, це теж твоя справа) в штатах їхав з онієї сторони Америки (штат Вашингтон) в іншу (Нью-Йорк) складав молодого чоловіка який упав з висоти...
Уже не раз переконався, як у нас лікують і як ставлять діагнози. Можу навести не один, а декілька прикладів, через халатність лікарів яких загинуло декілька моїх знайомих молодих людей.
Так хребет дуже серйозна частина тіла, і при розумінні, що через неправильний рух якогось чоловіка, я можу стати калікою, але я не побоявся поїхати саме до нього. Звичайно перш ніж їхати туди я розпитував багато про нього, чув відгуки особисто від людей яким цей чоловік допоміг неодноразово!!!
Берегтись можна тоді коли ти живеш на коштах батьків чи інших доходах, а я заробляю гроші на своїй спині. Так берегтись потрібно, але за мене мою сім'ю утримувати не буде ніхто..
п.с. я не збираюсь з кимось влізати в суперечки, це абсолютно моя думка і я ще раз кажу, що я не нав'язую нікого комусь!!!
Yur зараз поза форумом  
Старий 06.10.2011, 00:09 #1760468   #26
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

А де є хороша діагностика? Не лікувати, а саме діагностувати, і порадити чим можна займатись, а чим не варто. Бажано хороший спортивний лікар, бо звичайні чуть шо забороняють все крім лфк
Earl зараз поза форумом  
Старий 07.10.2011, 18:34 #1761933   #27
GALAN
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

напишу вам одного лікаря який дійсно мае руки від бога,поставив мою дружину на ноги,бо навіть ходити не могла,мені теж допоміг мені стати на ноги,це не реклама а допомога тим хто дійсно стикався з даною потребою ,приймае на Куліша в квартирі,графік в нього завжди зтиснений.але інколи принімае треба звонити,Бранажко Олескандр Філімонович,кого цікавить пишіть в ПП дам вам телефон
GALAN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (06.01.2014)
Старий 16.11.2011, 20:05 #1804726   #28
TERNOPIL DOKTOR
 
Аватар для TERNOPIL DOKTOR
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Біль в хребті може бути симптомом різних захворювань. Обстеження слід почати із УЗД живота і загальних аналізів крові та сечі, якщо проблеми не виявлено - слід обстежити хребет. Для цього я раджу звернутись в І міську лікарню до наступних спеціалістів (на власний вибір): Майка Борис Матвійович, Тугаров Юрій Радіонович, Бебех Роман Петрович (всі - висококласні спеціалісти). Після огляду, лікар призначить всі необхідні, у Вашій ситуації, обстеження.
TERNOPIL DOKTOR зараз поза форумом  
Старий 16.11.2011, 21:17 #1804832   #29
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від TERNOPIL DOKTOR Переглянути допис
Обстеження слід почати із УЗД живота...
Жах. Оце рекомендації...
. зараз поза форумом  
Старий 20.11.2011, 01:37 #1808174   #30
necromant
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від GALAN Переглянути допис
напишу вам одного лікаря який дійсно мае руки від бога,поставив мою дружину на ноги,бо навіть ходити не могла,мені теж допоміг мені стати на ноги,це не реклама а допомога тим хто дійсно стикався з даною потребою ,приймае на Куліша в квартирі,графік в нього завжди зтиснений.але інколи принімае треба звонити,Бранажко Олескандр Філімонович,кого цікавить пишіть в ПП дам вам телефон
підтверджую, Філімонович дуже добре робить терапевтичний масаж, проходив курс масажів в нього
necromant зараз поза форумом  
Старий 20.11.2011, 16:06 #1808537   #31
Т Т
 
Аватар для Т Т
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Зюбровський Андрій помоєму Михайлович - вертебролог + ендокринолог
приймає навпроти Орави в клініці МЕДІКУС 2 поверх, до нього черга може бути більше 2 місяців, тому треба прийти і домовитись.

Попереджаю зразу він крикливий, але толковий, діагнози ставить по аюрведичних чи ще якихось вченях тому з порогу можете почути декілька діагнозів.
Т Т зараз поза форумом  
Старий 28.06.2012, 07:03 #1975342   #32
Strimer
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Ходив до вертибролога пыв року.грижі незробив хребет вивівняв сильними насисками і атскою біллю.дуже відомий звичайно небезплатний.очередя на тиждень...но за пів року він несказав що в мене страшні солі +пісок в нирках.перестав ходити почались страшні болі неміг зігнутись.нечайно потрапив до тьоті однієї положила руки наспину і сразу сказала що в мене.після 10 хвилинного сеансу вже згинався і обсикався піском... неданий момент до неї потрапити нереально.може хто знає хто гарно розганяє солі і пісок з нирок.відпишіть будьласка.
Strimer зараз поза форумом  
Старий 28.06.2012, 08:07 #1975348   #33
snoggi
Учасник
 
Аватар для snoggi
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

незнаю хто ваші лікарі но Скульський який приймає біля духовного центру на злуки вправляючи диски розказав про всі хвороби шо є в знайомої по візуальному погляді ! незнаю як це сталось но сказав всю правду+дре не так як всі бере символічну платню 40 грн за вправляння дисків
snoggi зараз поза форумом  
Старий 28.06.2012, 10:44 #1975457   #34
bronek
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від snoggi Переглянути допис
незнаю хто ваші лікарі но Скульський який приймає біля духовного центру на злуки вправляючи диски розказав про всі хвороби шо є в знайомої по візуальному погляді ! незнаю як це сталось но сказав всю правду+дре не так як всі бере символічну платню 40 грн за вправляння дисків

Чув багато хорошого про чоловіка, який приймає біля Духовного центру. Багато людей радять його.
bronek зараз поза форумом  
Старий 28.06.2012, 12:55 #1975551   #35
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Навіть не знаю з чого почати: страшні солі, вправляння дисків, на око розказують про всі хвороби... Ай, краще промовчу
. зараз поза форумом  
Старий 13.10.2013, 11:43 #2283585   #36
Vedmed1k
 
Аватар для Vedmed1k
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Фігня то й Скульський.Я після нього мусів до невропатолога звертатися а то ноги почало віднімати. А про його діагностику на око -то проста хитрість.При проблемах з хребтом одразу появляються супутні захворюванн і лікар навіть недосвідчений їх прекрасно знає (серце, шлунок і тд). Зробив висновок з того всього-спочатку мрт а потім лікуваня
Vedmed1k зараз поза форумом  
Старий 23.10.2013, 11:19 #2289295   #37
just_man
 
Аватар для just_man
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Кілька років мав проблеми з хребтом (диски, защемлення нерва), вправляв, лежав в лікарні. З власного досвіду скажу таке: поки не зайнятися самостійно своїм здоров'ям, ніякий лікар вам не допоможе. Після лікування стан звичайно може покращитися, але при тому ж способі життя все рано чи пізно все повернеться на своє місце. В мене на роботі хлопці по кілька разів в рік їздять хребти вправляти, так потім їм знову диски вилітають. Для того, щоб хребет тримався купи мають бути достатньо міцні м'язи попереку і пресу, також як і всі інші сустави він має час від часу згинатися у всіх напрямках для яких призначений. .
Мої рекомендації після походу до лікаря: закачка відповідних м'язів, турнік, розтяжка, зорове харчування, звичайно без вживання алкоголю і куріння.
just_man зараз поза форумом  
Старий 05.12.2013, 17:46 #2311030   #38
Annica
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

З власного досвіду можу порадити мануального терапевта Зюбровського, вертебролога Комнатовського і ортопеда Лобаса...все залежить від суті проблем але всі вони допомагають

Мала сильний забій хребта. В лікарні напихали знеболюючими і іншою хімією...результат нульовий хіба ще проблеми із здоров'ям добавились.
Annica зараз поза форумом  
Старий 05.12.2013, 21:56 #2311168   #39
libero
 
Аватар для libero
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від just_man Переглянути допис
Кілька років мав проблеми з хребтом (диски, защемлення нерва), вправляв, лежав в лікарні. З власного досвіду скажу таке: поки не зайнятися самостійно своїм здоров'ям, ніякий лікар вам не допоможе. Після лікування стан звичайно може покращитися, але при тому ж способі життя все рано чи пізно все повернеться на своє місце. В мене на роботі хлопці по кілька разів в рік їздять хребти вправляти, так потім їм знову диски вилітають. Для того, щоб хребет тримався купи мають бути достатньо міцні м'язи попереку і пресу, також як і всі інші сустави він має час від часу згинатися у всіх напрямках для яких призначений. .
Мої рекомендації після походу до лікаря: закачка відповідних м'язів, турнік, розтяжка, зорове харчування, звичайно без вживання алкоголю і куріння.
Підтверджую одними пігулками чи стаціонаром у лікарні проблемі не зарадиш, можна зняти больовий синдром а от причина залишиться, і при першому більш менш серйозному навантажені біль знову зявиться ( небуду вдаватися у діагнози чи це забій що у мене, чи остехондроз...) Суть це активний нетещоб спосіб життя адже три рази в тиждень похід в спорт зал і ранкова зарядка на 15 20 хв, це ще неробить людину супер спортсменом але дозволяє жити без обмежень.
Ось приклад хороших вправ www.ex.ua/19456894?r=28714
libero зараз поза форумом  
Старий 05.12.2013, 22:18 #2311180   #40
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

В Ілавче, Теребовлянського р-н, є один лікар. Контактів не маю,але при потребі запитаю. Людей в нього маса, і ше ні від кого не чув поганих відгуків.
ars13 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:55.