Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2015, 21:27 #2588130   #3601
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Про викопні рештки, які все ще продовжують знаходити, про розшифрування геному тварин, яке дозволяє з великою точністю показати еволюційну історію того чи іншого виду. Коли ми ще в школі вчились, про молекулярну біологію і не чули нічого. Тепер це одна з передових галузей науки.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 21:40 #2588133   #3602
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Про викопні рештки, які все ще продовжують знаходити, про розшифрування геному тварин, яке дозволяє з великою точністю показати еволюційну історію того чи іншого виду. Коли ми ще в школі вчились, про молекулярну біологію і не чули нічого. Тепер це одна з передових галузей науки.
ааа,ти про ці казочки. ясно.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 21:54 #2588136   #3603
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

А ти думав, я про що? Які ще інші можуть наукові свідчення? Ти ж не розглядаєш можливість, що я могла б ці свідчення отримати з власного життєвого досвіду.
Та я взагалі-то не про це. Чому Папі Римському теорія еволюції не заважає вірити в Бога, а вам заважає?
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:05 #2588142   #3604
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ти ж не розглядаєш можливість, що я могла б ці свідчення отримати з власного життєвого досвіду.
Ну раз не могла,то значить ти віриш,точно так само ,як папа і як ми всі))) Тільки от наша віра,більшості з нас,базується на власному життєвому досвіді,а не статтях з журналів,чи телепередач.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:07 #2588144   #3605
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А ти думав, я про що?
Марна справа. Хлопці на своїй хвилі. У них там спільноти всякі. Один з одним вітаються, усміхаються. Світ злий, ага. Тільки вони всі милі і добрі... Тому, не порушуй їх зону комфорту...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:08 #2588145   #3606
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

І яким чином твій власний досвід може підтвердити, що Земля кругла і ще й обертається?
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:11 #2588146   #3607
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата базується на власному життєвому досвіді
ну так... уявляю собі життєвий досвід таракана... З'являється світло, значить наближається страшний Тапок, що несе смерть!..
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:14 #2588148   #3608
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата І яким чином твій власний досвід може підтвердити, що Земля кругла і ще й обертається?
))) а яка різниця яка вона? ця інформація ні на що не впливає,відповідно перекручувати її нікому немає сенсу. То можу повірити,тим хто так каже,на слово.

Додано через 1 хвилину
Цитата ну так... уявляю собі життєвий досвід таракана... З'являється світло, значить наближається страшний Тапок, що несе смерть!..
шось ти поганенько уявляєш. Якщо світло появляється,то тапок вже або віддаляється,або то не тапок.

Востаннє редагував wisper: 29.10.2015 о 22:14. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:17 #2588150   #3609
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Це вона зараз ні на що не впливає, а колись дуже навіть впливала. А твою логіку про життєвий досвід можна поширити і взагалі довести до абсурду. Дивись, те що два плюс два буде чотири, ти можеш перевірити на власному досвіді. А те, що два мільйони плюс два мільйони буде чотири мільйони ти уже перевірити не можеш. Тут ти віриш тому, що тобі сказали в школі.
А взагалі то теорія еволюції зараз теж ні на що не впливає. Це є загальновідомий всесвітньовизнаний факт, так само як і геліоцентрична теорія будови сонячної системи. Саме тому теорію еволюції і ввчають у всіх школах у всьому світі, крім радикально налаштавоних релігійно орієнтованих суспільств.

Востаннє редагував Tamash: 29.10.2015 о 22:24. Причина: Пізніше додано
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:22 #2588153   #3610
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це вона зараз ні на що не впливає, а колись дуже навіть впливала.
На що саме вона впливала колись?


Цитата А те, що два мільйони плюс два мільйони буде чотири мільйони ти уже перевірити не можеш. Тут ти віриш тому, що тобі сказали в школі.
Математика точна наука. Якщо 2+2 4 то 2 мільйони так само)))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:24 #2588154   #3611
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ця інформація ні на що не впливає,відповідно перекручувати її нікому немає сенсу.
Це як наявність напруги в розетці. Тато сказав пальці не пхати, от дитина і не пхає. Для когось роль батька виконує релігія, а для когось власне почуття людяності, для когось знання і розуміння світоустрою. Все залежить від рівня розвитку...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:28 #2588156   #3612
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це як наявність напруги в розетці. Тато сказав пальці не пхати, от дитина і не пхає. Для когось роль батька виконує релігія, а для когось власне почуття людяності, для когось знання і розуміння світоустрою. Все залежить від рівня розвитку...
при чому тут релігія? де ти побачив,що б ми говорили про неї?
ти то про такпок якийсь,то про релігію... ні в тин ні в ворота.
попробуй ше раз,може я вловлю хвилю.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:28 #2588157   #3613
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Математика точна наука. Якщо 2+2 4 то 2 мільйони так само)))
Це просто тобі в школі сказали, що властивості числа не змінюються із його зростанням. а могло би бути і не так. Могло б бути так як із речовиною: із зростанням кількості деякі властивості можуть змінюватись.
Я взагалі-то не хотіла доколупуватись до слів. Просто хотіла показати, що не все можна міряти власним досвідом. Приклад про розетку мені також сподобався.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:33 #2588160   #3614
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ти то про такпок якийсь,то про релігію... ні в тин ні в ворота.
попробуй ше раз,може я вловлю хвилю.
Ти ж звик образами мислити. Ось тобі і приводжу життєйські на примітивному рівні. Але, бачу, марно... Картинку ти уявляєш, а змісту написаного не розумієш. Як і в релігії/вірі. Картинка/образ є, змісту - ноль

Додано через 2 хвилини
Цитата Я взагалі-то не хотіла доколупуватись до слів.
Цей спосіб інтенсивно використовують свідки. І в кінці все зводиться до дурак-самдурак. Тому не раджу

Востаннє редагував ion: 29.10.2015 о 22:33. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:36 #2588165   #3615
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це просто тобі в школі сказали, що властивості числа не змінюються із його зростанням. а могло би бути і не так.
Я серйозно не розумію до чого це?
Ця інфа не впливає на те,чи буде вірити людина,наприклад,в душу. А отже,сенсу її спотворювати нікому немає. Як математики дослідили,так я і знаю. Якщо це не так,ну то не так,мені від того,ні холодно ні жарко. Розумієш?

Ти права,не все можна міряти власним досвідом. Але все,що стосується віри,лише так і міряється і ніяк інакше. У всіх інших випадках,людина або буде сумніватись,або вибирати те,що їй вигідніше.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:37 #2588166   #3616
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Тому не раджу
Добре, не буду. Все, що я хотіла, це повідомити, що існує велика кількість глибоко віруючих людей, які не заперечують теорію еволюції.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:40 #2588167   #3617
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ти ж звик образами мислити. Ось тобі і приводжу життєйські на примітивному рівні. Але, бачу, марно... Картинку ти уявляєш, а змісту написаного не розумієш. Як і в релігії/вірі. Картинка/образ є, змісту - ноль
Ну,якщо можеш,то постарайся привести такий приклад,що б я зрозумів. Якщо ти себе вважаєш розумнішим і якщо це справді так,то це для тебе не буде проблемою. Чи корона впаде з голови?

Додано через 1 хвилину
Цитата Цей спосіб інтенсивно використовують свідки.
Ти крім свідків ще когось знаєш?

Востаннє редагував wisper: 29.10.2015 о 22:40. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:40 #2588169   #3618
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Якщо ти себе вважаєш розумнішим і якщо це справді так,то це для тебе не буде проблемою
Це не моя проблема. Не можна пояснити людині, яка не хоче розуміти.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2015, 22:42 #2588171   #3619
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це не моя проблема. Не можна пояснити людині, яка не хоче розуміти.

О бачиш,а ти кажеш,шо то спосіб свідків. Ти теж ним користуєшся.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2015, 18:37 #2588368   #3620
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Добре, не буду. Все, що я хотіла, це повідомити, що існує велика кількість глибоко віруючих людей, які не заперечують теорію еволюції.
Здравствуйте!
Если вы ярая сторонница ТЕОРИИ эволюции, тогда у меня к вам несколько вопросов.
Скажите пожалуйста, а первая живая клетка из чего "эволюционировалась"?
И вообще, как она образовалась?
Может ли мёртвая физическая материя преобразовываться в живой организм?
В наши дни такое происходит?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:58.